Posłanka PO  wypowiedziała się nt. koronawirusa. Czy każdy kiedyś chorował na epidemię? - zdjęcie
23.07.20, 07:17screenshot youtube dziennik wschodni

Posłanka PO wypowiedziała się nt. koronawirusa. Czy każdy kiedyś chorował na epidemię?

10

Posłanka Platformy Obywatelskiej wypowiedziała się w sprawie leczenia koronawirusa. Marta Wcisło swoją wypowiedzią rozbawiła internautów. Internauci szeroko komentowali jej słowa i żartowali z jej „ratowania życia ozdrowieńców”..

Filmik z posłanką w bardzo szybkim tempie zyskał popularność w sieci.

,,Szanowni Państwo, to jest po prostu skandal. Zamiast stworzyć przepisy ratujące życie i zdrowie obywateli do stworzenia leku na koronawirusa z osocza ozdrowieńców, wy się zajmujecie samymi sobą! Panie ministrze, kiedy powstaną przepisy, które ratują zdrowie i życie ozdrowieńców… i… chorych na epidemię?” — pytała posłanka w Sejmie RP.

Wydaję się, że słowa Marty Wcisło nie było do końca przemyślane. Dodatkowo Pani Poseł miała być oburzona, gdy zwrócona jej potem uwagę o tym, że ,, warto wiedzieć co kryje się pod słowem Ozdrowieniec...”

Internauci zauważają trafnie, że wystąpienie posłanki PO zostanie zapamiętane w sieci na długo, a stwierdzenie "chory na epidemię" ma duży potencjał ich zdaniem.

Rr, propolski.pl, twitter

Komentarze (10):

Frondy się naczytała.2020.07.24 9:57
Przecież u nas nie ma już żadnej epidemii. Rząd pokonał ją już w kwietniu: https://www.fronda.pl/a/komunikat-z-frontu-3-trajektoria-epidemii-naprawde-sie-zmienia-nowa-prognoza,142172.html
Ed2020.07.23 12:17
Według PO-PZPR i ich celebrytów na PiS głosują ludzie słabo wykształceni. Ale, jak widać, w PO są wykształceni kretyni, na których głosują, tak samo 'wykształceni', tacy sami kretyni, którym po ojcu i dziadku słoma z butów wystaje
smok wawelski2020.07.23 18:00
A po szkole zawodowej to nie jest wykształcenie, albo średnie techniczne? Skoro Ci "wyżej wykształceni" są ekspertami we wszystkim to proszę bardzo - niech chwycą za spawarkę, za kielnię, prowadzą autobusy, pociągi... itd. Najbardziej swoim "wyższym wykształceniem" chwalą się urzędasy po humanistycznych kierunkach, które nic swoją zawartością nie wnoszą praktycznego do życia. Szacun dla lekarzy i inżynierów. Świat buduje się czynem, a nie słowem.
gio'2020.07.23 10:48
Gdyby natura chciała, to by jej rozum dała! Ale nie chciała, to nie dała (urody zresztą też nie)!
Małgorzata2020.07.23 9:24
Pani poseł z Lublina (niestety). Bardzo chciała się dostać do Sejmu od kilku lat. I w końcu została posłem. Pożytku z tego żadnego. Żenada.
Anonim2020.07.23 8:39
Jeśli chodzi o tzw. ozdrowieńców lub osoby które przeszły wirus bezobjawowo - to te osoby wymagają leczenia . Stwierdzono , że po pewnym czasie u jednych jak i u drugich zaszły poważne zmiany w różnych organach wewnętrznych , które wymagają poważnego leczenia.
...2020.07.23 8:26
Tak wysoki iloraz inteligencji to tylko w PO.
STANISLAW2020.07.23 7:50
To tak,jak powiedziała pewna hinduska kelneraka, niezachowująca higieny.: - Czy słyszała coś Pani o koronawirusach? - pyta gość. - Tak, podobno w Europie umierają onę na jakaś zarazę! - odpowiedziała rezolutnie
Wojtek Polak2020.07.23 7:50
Szanowni Państwo to jest po prostu skandal takich to wybierają ci wykształceni postępowi z wielkich miast (lemingi) ci co to mienią się naszą elitą. buhahaha!!! ta cała opozycja to ludzie pożałowania i śmiechu warci.
STANISLAW2020.07.23 7:52
Ni9ec nie rozumiesz - przecież to ELYTA!