Poseł Porozumienia: Niektórzy koledzy otrzymali propozycje - zdjęcie
15.02.21, 20:36fot. yt/pis

Poseł Porozumienia: Niektórzy koledzy otrzymali propozycje

6

Jak powiedział w „Onet Opinie” poseł Porozumienia Michał Wypij, „część kolegów dostała propozycje”. Chodzi o próby przeciągania zwolenników Jarosława Gowina przez Adama Bielana.

Onet pisze, że pomiędzy PiSem i Gowinem „iskrzy coraz bardziej” oraz „padają też coraz ostrzejsze sformułowania”.

Stronnicy Adama Bielana – zgodnie z informacjami Onetu – mają próbować przeciągnąć na swoją stronę tzw. gowinowców, co ma się wiązać – jak dalej podaje Onet – ze składaniem gowinowcom propozycji objęcia foteli wiceministra w ważnych ministerstwach.

- Nikt nie zaryzykuje mojego uczestnictwa w takim spotkaniu z uwagi na moją jednoznaczną postawę, ale słyszałem, że część kolegów dostała takie propozycje i zachowała się bardzo lojalnie – powiedział Wypij.

Dodał, że mowa była o bardzo konkretnym stanowisku, które zostało odrzucone.

Wypij deklaruje, że jest wierny zasadom i pozostanie przy Gowinie.

 

mp/onet.pl

Komentarze (6):

Karol2021.03.10 21:05
Kochani,to poseł ale nie porozumienia tylko osobisty Pana Prezesa
KSIĄDZ ANDRZEJ DYMER2021.02.16 7:04
KSIĄDZ ANDRZEJ DYMER POSUWA KATOLICKIE AMEBY ZA PRZYZWOLENIEM RODZICÓW. W IMIE BOGA. KSIĄDZ ANDRZEJ DYMER POSUWA KATOLICKIE AMEBY ZA PRZYZWOLENIEM RODZICÓW. W IMIE BOGA. KSIĄDZ ANDRZEJ DYMER POSUWA KATOLICKIE AMEBY ZA PRZYZWOLENIEM RODZICÓW. W IMIE BOGA.KSIĄDZ ANDRZEJ DYMER POSUWA KATOLICKIE AMEBY ZA PRZYZWOLENIEM RODZICÓW. W IMIE BOGA.KSIĄDZ ANDRZEJ DYMER POSUWA KATOLICKIE AMEBY ZA PRZYZWOLENIEM RODZICÓW. W IMIE BOGA.
konrad2021.02.16 6:51
przecież od lat przyzwoici Polacy obserwują że z hasła iż będzie lepiej ,sprawiedliwiej i normalniej nic PIS owi nie wyszło .Gorzej niż komuniści zawłaszczyli wszystkie dziedziny życia obsadzając miernymi, biernymi ale wiernymi którzy jako że z problematycznym wykształceniem ciężko i z oporami się uczą .
Jasio2021.02.15 23:04
"Wypij deklaruje, że jest wierny zasadom i pozostanie przy Gowinie" - czy to znaczy, że zdradzi Polskę jak lider Gowin???
as2021.02.16 8:16
Wierny zasadom :) Niezłe szambo. Widocznie takie to zasady ma ta ferajna.
Gowinowcy! nie wybaczymy wam...2021.02.15 20:51
"W ciągu całego mego życia widziałem w naszym kraju tylko dwie partie. Partię polską i antypolską, ludzi godnych i ludzi bez sumienia, tych, którzy pragnęli ojczyzny wolnej i niepodległej, i tych, którzy woleli upadlające obce panowanie" - Xsiążę Adam Jerzy Czartoryski