Poseł i jego rodzice kontra wiejska gmina. Kulisy przejęcia 150-hektarowego majątku - zdjęcie
31.10.19, 13:45

Poseł i jego rodzice kontra wiejska gmina. Kulisy przejęcia 150-hektarowego majątku

7

Poseł i jego rodzice kontra wiejska gmina. Kulisy przejęcia 150-hektarowego majątku. W tle kontrowersyjne decyzje urzędników i działania budzące wątpliwości prawne. Reporterzy „Magazynu śledczego Anity Gargas” sprawdzają, w jaki sposób pałac i park wraz z częścią jeziora trafiły w ręce rodziny parlamentarzysty Jacka Tomczaka. Na jakiej podstawie rodzina posła żądała od wiejskiej gminy 8,5 miliona złotych? Dlaczego spadkobiercy byłych właścicieli chcą doprowadzić do kuriozalnego przekwalifikowania części wód jeziora z płynących na stojące? Czy korzystne dla nich decyzje wydane przez urzędników mogły mieć związek z koneksjami politycznymi pana posła? „Magazyn śledczy Anity Gargas” w czwartek o 22:25 w TVP1.

Komentarze (7):

z byka go2019.10.31 18:40
Myślałem,żę piszą o Morawieckim.
C2019.10.31 18:50
A ty w ogóle masz coś takiego jak myślenie, chyba się przeceniasz buraczku!
Tadeusz 2019.10.31 14:38
Myślałem, że znów czepjajo się działek Morawieckiego pod Wrocławiem, na szczęście ci z PO robio tak samo.
hassan2019.10.31 21:05
tadziu dzialka jest podobno na zone tzn marawiecki jest czysty
Iza2019.10.31 13:58
Walczymy o Polskę nadziei, bez komuchów, kłamców i złodziei ! Wasz czas lemingi z PO już minął !! Trzeba złamać kark PRL-owi ! Według posła PO platforma obywatelska gra nie o to czy wrócą władzy, tylko o to, czy ich członkowie będą siedzieć w więzieniu. Wyłapiemy wszystkich złodziei z PO, skorumpowanych burmistrzów prezydentów miast, Neumanów i Gawłowskich. Niech nikt nie liczy na przychylność sądów. Tacy ludzie powinni straszyć w rezerwatach postkomunizmu. Nowy Program: Cela plus i reforma sądownictwa już wkrótce ! Kto z PIS-em wojuje od PIS-u ginie !!!
Alicja2019.10.31 14:07
Wybory się już odbyły, trzeba było głosować na Konfederację, a nie skamleć po krańcach internetów :)
Jarek2019.10.31 13:57
Polskę trzeba oczyścić z komunistycznego śmiecia, kłamców, złodziei i zdrajców, czerwonej i tęczowej zarazy ! Z tymi pasożytami nie można prowadzić dialogu. Oni nie mają nam nic do powiedzenia, a jeśli już to faszerują Polaków kłamstwami, manipulacjami i nienawiścią, wymyślają głupoty, szczują, a na prawdę reagują agresywnością. Tutaj nawet utylizacja nic nie pomoże. Powinniśmy zachowywać spokój, nie zapraszać ich do mediów, nie przekonywać ich, nie dyskutować z nimi. Oni nie potrafią normalnie rozumować i nie usłuchają żadnych argumentów. Najsmutniejszą rzeczą, wręcz niewiarygodną jest jednak to, że nadal ok. 30% polskojęzycznych osobników popiera tych przestępców . To smutne, ale oni mają przestawione mózgowia, inaczej – mutacja myślenia. ! Do nich nie dociera NIC ! Proszę sobie wyobrazić, że nawet ludzie wykształceni, ba profesorowie, ludzie mediów, aktorzy, celebryci, itd. zachowują się jak pacjęci w domach wariatów. To obóz zdrady narodowej, który powinien być wyeliminowany z życia publicznego.