Polski Żyd: Amerykańscy Żydzi nie kiwnęli palcem, żeby ratować Żydów! - zdjęcie
06.01.20, 09:09(fot. screen)

Polski Żyd: Amerykańscy Żydzi nie kiwnęli palcem, żeby ratować Żydów!

25

Jarosław Papis polski Żyd i szef Fundacji Hatikva w mediach społecznościowych opublikował dosadny wpis, na temat Holocaustu i zachowania amerykańskich Żydów.  

 - Amerykańscy Żydzi nie kiwnęli palcem,żeby ratować Żydów w czasie Zagłady.Pierwszą instytucję,która miała to robić powołali w 1946. Antek Cukierman,który im to wygarnął nie dostał złamanego centa na pomoc dla Ocaleńców z Zagłady."Konspiracyjna Rada Pomocy Żydom w Warszawie 1942–1945"," Zarys dziejów Żydów w Polsce w latach 1939–1945" czy "Ten jest z ojczyzny mojej" powinny być znaleźć się każdej amerykańskiej i izraelskiej Bibliotece.Powinny stanowić początek i podstawę do rozmów o Zagładzie. - czytamy

 

 

Komentarze (25):

LookSkyWalker2020.01.10 12:55
Dlaczego żydzi nas Polaków tak bardzo nienawidzą? Żydami byli dawni mieszkańcy Palestyny. Obecni żydzi na świecie a także ci co okupują Palestynę to nie jest żadna narodowość, dlatego należy pisać o żydach z małej litery. Obecni żydzi to tylko grupa wyznaniowa inna niż muzułmanie czy chrześcijanie. Są potomkami Aszkenazyjczyków i Sefardyjczyków - ludów kaukaskich, które w II i III wieku po Chrystusie przyjęli judaizm jako religię obowiązującą. Judaizm nie ma nic wspólnego z chrześcijaństwem!! Powstał w kontrze do chrześcijaństwa. Więcej czytaj: "Chrześcijanin w Talmudzie żydowskim" - ks. prof. Justyn Bonawentura Pranajtis - reprint z ubiegłego wieku.
Jan Radziszewski2020.01.7 11:25
Czy wiesz duraku żydowski że żydzi trzymały kasę żydowską nie Niemcy ot żydowscy, niemieccy bankierzy Oppenheimowie udzielali cały czas wydatnej pomocy Hitlerowi, który zrewanżował się im, mianując ich honorowymi aryjczykami. Nie tylko mieli oni do swej dyspozycji dwa gabinety w gmachu Reichbanku, którego prezesem był mason Hjalmar H. Greeley Schach, i agent Rockefellerów, ale jak wynika z akt procesu norymberskiego, trzymali w latach wojny pieczę nad depozytem srebra i biżuterii skonfiskowanej Żydom po 1937 r. Trzeba pamiętać, że zagłada żydów przez hitlerowski reżim nie obejmowała żydowskiej arystokracji, która - przeciwnie - była jej gwarantem, Np. żydowscy, niemieccy bankierzy Oppenheimowie udzielali cały czas wydatnej pomocy Hitlerowi, który zrewanżował się im, mianując ich honorowymi aryjczykami. Nie tylko mieli oni do swej dyspozycji dwa gabinety w gmachu Reichbanku, którego prezesem był mason Hjalmar H. Greeley Schach, i agent Rockefellerów, ale jak wynika z akt procesu norymberskiego, trzymali w latach wojny pieczę nad depozytem srebra i biżuterii skonfiskowanej Żydom po 1937 r. Na najwyższych szczytach dowództwa wojskowego i administracji widzimy wielu żydów, jak: Heydrich, gen. Luftwaffe Milch, admirał Canaris, Eichmann, Streicher czy dr Mengele. W Wermachcie służyło 130 generałów pochodzenia żydowskiego i 150 tysięcy żołnierzy. Znamieniu są stwierdzenia Adolfa Hitlera zawarte w spisanym przez niego testamencie politycznym: Jest nieprawdą że ja lub ktokolwiek inny w Rzeszy chciał wojny w 1939. + Wyłączną przyczyną było to, że międzynarodowi dygnitarze; Byli żydami, lub działali w ich interesach. (...) Trzy dni przed rozpoczęciem wojny z Polską - poprosiłem ponownie ambasadora brytyjskiego, aby rozwiązać problem Polsko-Niemiecki podobnie jak to było z okręgiem Sary - czyli pod międzynarodową kontrolą. Tej oferty nie można było nie przyjąć , Została odrzucona tylko dlatego, że koła partyjne w Anglii chciały wojny częściowo pod naciskiem i propagandą międzynarodowego żydostwa (…) Powziąłem też mały plan, jeżeli narody Europy omamione zostaną przez tych międzynarodowych konspiratorów w bankowości i finansach, tj żydowską elitę bankowości wtedy ta rasa, żydostwo które jest rzeczywistym sprawcą tej morderczej walki będzie wzięta do odpowiedzialności Jak żydzi w czasie przed II wojną światową do niej pchali to potem ponieśli tego konsekwencję - oczywiście wówczas - nie ci prowokatorzy to jednak skupiło się jednak na żydach /ot mały plan Hitlera/ tzn wierzące żydy - Bogu - poniosły tej polityki żydowskiej konsekwencję Ocalała jednak żydowska elita na zachodzie tj. w USA Anglii i Szwajcarii
bp John Makumba2020.01.7 9:52
Bóg zawsze wybierał to najgłupsze w oczach świata. Uniżając się przyjął naturę ludzką, narodził się w stajni pośród bydła, i również z tego samego powodu narodził się w narodzie Żydowskim. Jahwe wybrał żydów nie dlatego że byli najlepsi, ale na odwrót- by się uniżyć. Hebrajczycy do inaczej Habiru - lud starożytnych włóczęgów i rabusiów. - cyt. z wikipedii :)Habiru (także Habiri, Khabiri, Hapiru, `Apiru, `Eperu) – starożytna grupa ludzi zamieszkujących rejon Syropalestyny, którzy nie posiadali własnego państwa. Byli przybyszami (zza Eufratu) i prowadzili głównie koczowniczy tryb życia, przez co można ich porównać do wędrownych Cyganów.
Miło2020.01.6 22:43
My to wiemy. Niech to szeroko opublikuje w USA czy Izraelu, to będzie sukces. A tak to nic nie warte.
zmiecz2020.01.6 21:22
No to co, ze tak mowi. Zenek spod siodemki tez tak mowi i co ? I nic!
Hanna2020.01.6 21:06
Najważniejszy podział to "biedni " i "bogaci ". To funkcjonuje w każdym narodzie.Akurat ci najbogatsi to w USA - to ci z kasą i mediami "rozdają" kasę i narrację .
Fakt2020.01.6 19:49
Z całym szacunkiem dla polskich zydów i żydów w ogóle ale ich miejsce jest w Izraelu. Przez wieki polska ich gościła ale teraz maja swój kraj
Ktoś2020.01.6 19:48
Szkoda, że wpis nie jest po angielsku dostępny w Ameryce.
Fakt2020.01.6 19:43
Żydowskie opinie są różne i dobre i złe dla Polaków - działania tylko złe. Rząd głaszcze drani a oni szykują zamach na początek na 300 mld USD
skuter2020.01.6 19:40
A teraz ci sami żydzi chcą od Polski odszkodowanie
Pokręć2020.01.6 19:46
Jak to w przyrodzie - słaby organizm jest atakowany przez pasożyty i albo mu się uda obronić, albo nie. Pasożyt ma tylko jedną strategię: atakować najlepiej - na oślep, bo bez tego na pewno zginie. Więc atakują i patrzą tylko, gdzie by tu kogo oskubać. Taki biznes. I tylko biznes. Bez sentymentów.
anonim2020.01.6 16:34
Jeden inteligentny żyd na 20 milionów całej tej paskudnej populacji.
Ja2020.01.7 12:55
I niby w Polsce nie ma antysemityzmu? Chamstwo, zaścianek, prostactwo i nienawiść.
Jestem z Białegostoku2020.01.6 16:27
Żydzi stracili swoje wybraństwo już wiele wieków temu. Gdy szli do ziemi obiecanej zdradzali Boga wiele razy. Nieusłuchali bożych nakazów w czasie pokoju ani w czasach wojen. Zdradzali też ludzi którzy ich ratowali. Giszewt robili i z NKWD i Gestapo. Zamordowali rękoma Rzymu Zbawiciela. Ot taki naród.
zmiecz2020.01.6 21:28
Nikt ich nie wybieral To jakis palant Jahwe wydal polecenie drugiemu palantowi o imieniu Mojzesz, zeby wycinal rowno miszkajacych na terenie Azji Miejszej i w Palestynie wlasnych pobratymcow. Drugi raz takie wydarzenie mialo miejsce podczas WWII.
bp John Makumba2020.01.7 9:51
No nie ... Bóg zawsze wybierał to najgłupsze w oczach świata. Uniżając się przyjął naturę ludzką, narodził się w stajni pośród bydła, i również z tego samego powodu narodził się w narodzie Żydowskim. Jahwe wybrał żydów nie dlatego że byli najlepsi, ale na odwrót- by się uniżyć. Hebrajczycy do inaczej Habiru - lud starożytnych włóczęgów i rabusiów. - cyt. z wikipedii :)Habiru (także Habiri, Khabiri, Hapiru, `Apiru, `Eperu) – starożytna grupa ludzi zamieszkujących rejon Syropalestyny, którzy nie posiadali własnego państwa. Byli przybyszami (zza Eufratu) i prowadzili głównie koczowniczy tryb życia, przez co można ich porównać do wędrownych Cyganów.
Beno2020.01.6 15:44
Ma gość rację. Niech USA za bierność wobec Holokaustu, zapłaci teraz Zydom odszkodowania i to niebagatelne sumy - stać ich.
Jazzz2020.01.6 14:26
WIELKI SZACUNEK NALEŻY SIĘ PANU PAPISOWI. To co mówi, to w Polsce nie są żadne sensacje, każdy, choć pobieżnie zna historię Karskiego, który pukał do wielu drzwi w USA. A przywiózł ze sobą DOWODY na niemieckie ludobójstwo, ale Amerykanie ... nie uwierzyli. TO CO JEST NAJCENNIEJSZE W TEJ WYPOWIEDZI -TO ODWAGA. Mało jest ludzi którzy nawet prawdę potrafią podpisać własnym nazwiskiem. Jedni się boją a inni milczą bo przez lata brali udział w propagowaniu kłamstwa. W tej drugiej grupie przeważają historycy.
Zorsz2020.01.6 12:54
Widocznie jest kilka gatunkow zydow. Ci amerykanscy, to jacys tacy wazniejsi widac - nadludzie, a ci z Polski, to podzydzi.
Edek2020.01.6 11:43
Żydzi to tragiczny naród. Nie dlatego ze wiele wycierpieli podczas II Wojny, a dlatego, że współcześni Żydzi kupczą śmiercią swoich przodków. Wybielają morderców. Jak oni chcą spojrzeć w oczy swoim przodkom? Naród bez wiary, cyniczny, grzeszą wobec własnej historii.
Julek2020.01.6 11:17
Gdyby nadawano order "Sprawiedliwy spośród Żydów" Pan Papis zostałby bezdyskusyjnie uhonorowany.
Polak2020.01.7 0:10
jako jeden z bardzo nielicznych
T2020.01.6 9:26
Mało tego - przecież to chazarscy Rotschildowie sfinansowali tę zagładę, pierw wytwarzając Adolfa H, który te masy biednych Żydów mordował. Od kiedy Rotchildowie odkryli, że najlepszy biznes robi się finansując obie strony konfliktu - nie było wojen, których by nie zainicjowali. Oczywiście gdyby ludzie nie dali się podburzyć do wojny to również by wojny nie było ale działania zmierzające do wojny odpowiedzialny jest ów klan chazarski z City of London Co.
Jarek2020.01.6 9:20
Szkoda, że PiS-owski patriotyzm ujawnią sie nieśmiało i tylko w Polsce, zamiast podejmować konkretne działania zagranicą.
Jagoda2020.01.6 22:00
Jarek, ! Przecież PIs od niedawna istnieje, a rządzi od 5 lat? Gdzie byli rządzący od kilkudziesięciu lat? Stosowali poprawność polityczną? Nie wypadało się narażać????? Niedługo patrzec i będzie, że to Polska wywołala II Wojnę Światową !?