Po zamachach w Brukseli Palikot delegalizuje...PiS. Na Twitterze. Ulotką ze swoich najlepszych czasów. - zdjęcie
23.03.16, 09:15

Po zamachach w Brukseli Palikot delegalizuje...PiS. Na Twitterze. Ulotką ze swoich najlepszych czasów.

4

Głowy bezpiecznych(?) państw ślą Belgom kondolencje i zapewniają o solidarności oraz potrzebie walki z terroryzmem. Zwykli Europejczycy, a czasem i polska postępowa lewica, dodają filtry w barwach belgijskiej flagi do zdjęcia profilowego na Facebooku. W Warszawie prezent od Josifa Wissarionowicza podświetlony barwami narodowymi Belgii, podobnie wieża Eiffla w Paryżu, zwolennicy polityki "otwartych drzwi" co jakiś czas kompromitują się w mediach czy na portalach społecznościowych. Gesty solidarności ze strony "szarych ludzi" są piękne i naturalne, choć ze strony "możnych tego świata" mocno niewystarczające. A tymczasem Janusz Palikot...

Robi to, co zwykle. Próbuje zdelegalizować partię rządzącą. TĘ partię rządzącą.

Panie Januszu, "Wybory w Polsce (i paru innych krajach) wygrywają ci, którzy zdobędą więcej głosów" (Paulo Coelho). Może już czas przyjąć to do wiadomości i pogodzić się z tym faktem, bo do delegalizacji PiS-u podstaw brak.

JJ/Twitter

Komentarze (4):

anonim2016.03.23 12:53
Wierzę w to, iż coraz więcej Polaków zaczyna dostrzegać w KODzie, "Grodzkich", Paligłupach i jakichś "feministkach fałsz. To są wszystko polityczne prostytutki. Że interes naszego kraju, zwykłego Polaka jest całkowicie sprzeczny z tym, co te podejrzane środowiska wysługujące się możnym tego świata próbują nam wcisnąć. Skoro Polacy byli na tyle mądrzy, aby zdecydować o wejściu do Eurokołchozu w referendum, to niechże się im pozwoli zadecydować, czy chcą aby ich Ojczyzna stała się polem wojny.
anonim2016.03.23 13:44
Jeśli już ktoś podlega w Polsce delegalizacji to widziałbym na pierwszym miejscu islam oraz ruch Palikota. To z pewnością zapewniło by nam bezpieczeństwo obywateli.
anonim2016.03.23 14:18
Ruchacz się odezwał.
anonim2016.03.23 22:11
Niech lepiej pamięta o tym - że diabeł swoich zabiera bez uprzedzenia tzn. nagle wyrywa ich z tego świata