Po wypowiedzi o dinozaurach Kopacz dostała ofertę nie do odrzucenia! - zdjęcie
01.02.19, 16:04zdj. screen Youtube

Po wypowiedzi o dinozaurach Kopacz dostała ofertę nie do odrzucenia!

7

"Freudowska pomyłka"- tak była premier Ewa Kopacz tłumaczyła wczoraj swoją zaskakującą wypowiedź na temat dinozaurów. Polityk przekonywała później, że to wszystko przez książkę, którą kupiła dla wnuka.  

Jakkolwiek by nie było, wypowiedź posłanki Platformy Obywatelskiej stała się hitem internetu. Co ciekawe, dotarła również do redakcji magazynu popularnonaukowego "Focus". Była premier otrzymała od administratorów twitterowego konta miesięcznika ofertę nie do odrzucenia. 

"Szanowna Pani Poseł, po dzisiejszej wypowiedzi na temat kamieni i dinozaurów mamy propozycję. Z wielką przyjemnością oferujemy Pani roczną prenumeratę magazynu Focus – na koszt redakcji"- czytamy na Twitterze. Redakcja "Focusa" nie zapomniała oczywiście oznaczyć w tłicie Ewy Kopacz. 

Administracja twitterowego profilu magazynu poprosiła polityk również o adres, na który należy nadsyłać kolejne numery. 

Była premier zdążyła już odpowiedzieć na tłit redakcji miesięcznika, zapewniając, że czytała i będzie czytać magazyn "Focus", a wypowiedź o dinozaurach była zwykłą pomyłką. 

 

 

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze (7):

Krzysztof 2019.02.4 15:52
Czytać to jedno, a rozumieć to drugie Pani Ewo.
Jadkol2019.02.1 18:42
Zacytuję kilka słów posła Szczerby z grudniowej rozróby PO w Sejmie: "Pani Premier "KOCHANA"? Wymyśliła Pani tłumaczenie z dinozaurów, co prawda dziecinne, a czy spróbuje Pani wymyślić coś , aby nas przeprosić za tą NAFTALINĘ! Obraziła Pani nie PIS, ale wszystkich pozostałych wyborców, którzy na tę naftalinę głosowali, czyli pewnie z połowę Polski!!! I wy chcecie, żeby Wam w wyborach powierzyć znów losy naszego Państwa ! W takim przypadku sami się już pogrążyliście, nie wspomnę o AFERACH PO!
anonim2019.02.4 19:34
Tylko 19 % uprawnionych do wyborów, a nie połowę Polski. To jakaś matematyka po księżycówce,tzn. PiSowska
Jadkol2019.02.9 0:43
Mylisz się, bo losy całego Państwa powierza się po wyborach dla danej opcji co wygra! A nie tylko dla 19% wyborców, tak jak wspomniałeś! Przecież dana opcja kieruje potem po wyborach całym Krajem! Nikt nikogo w domu nie trzymał! Niechby szli wszyscy głosować , niechby była nawet w 100 % frekwencja! Rozumiesz księżycówko?
Mag2019.02.1 17:51
Mag Pani Kopacz nie nadajesz się do polityki, bo już przekopałaś lotnisko na metr, a teraz marsz do obory sprzątać.
Michał Pasierb2019.02.1 16:42
I wnuk - i babcia będą mieć pouczającą lekturę ;polityka nie dla wszystkich...
Marta2019.02.1 16:33
To tłumaczenie jest tak bezradne i tak wygląda jak jej błądzenie po dywanie w obecności Merkel. I coś takiego reprezentowało 30 mln kraj i podejmowało decyzje! A teraz chce nas reprezentować w Parlamencie UE i walczy o pierwsze miejsce na liście. Taka skromna!