PO traci kolejnego polityka. Krzysztonek: Partia dryfuje bez celu - zdjęcie
19.05.21, 14:33Fot. via: Flickr

PO traci kolejnego polityka. Krzysztonek: Partia dryfuje bez celu

6

Dotychczasowy wiceprzewodniczący zarządu PO w Krakowie i wiceprzewodniczący Klubu KO w Radzie Miasta Krakowa Wojciech Krzysztonek poinformował, że opuszcza szeregi Platformy Obywatelskiej. Jak wyjaśnia, nie jest to już partia, do której zdecydował się wstąpić 16 lat temu.

Informując o swoim odejściu z Platformy Krzysztonek podkreślił, że od wielu miesięcy „z niepokojem” obserwuje sytuację wewnątrz partii.

- „Mam wrażenie, że Platforma nie płynie w żadnym konkretnym kierunku, ale dryfuje bez celu. Nie ma strategii, nie kreuje żadnej polityki, potrafi jedynie reagować

- stwierdził krakowski działacz.

W swoim oświadczeniu Krzysztonek odniósł się również do wyrzucenia z partii Ireneusza Rasia i Pawła Zalewskiego. W jego ocenie zostali oni ukarani „tylko dlatego, że mieli odwagę otwarcie domagać się dyskusji nad sytuacją w partii”. Jego zdaniem jest to dowód „najgłębszego w historii PO kryzysu przywództwa, ale też tego, że PO – zamiast sprawami wyborców – woli zajmować się sobą”.

Polityk podziękował swoim współpracownikom i zapewnił wyborców, że decyzja o odejściu z Platformy Obywatelskiej nie wpłynie na jego dalszą aktywność publiczną.

kak/PAP

Komentarze (6):

To cieszy :2021.05.19 17:24
Permanentni Oszuści już toną .
Eli-Barbur2021.05.19 16:35
Zapraszam do mojego fajsbuka a znajdziesz tam porno jak: bombardowanie Strefy Gaza bombami fosforowymi i cluster bombami. Zobaczysz jak w powietrze wylatują palestyńskie dzieciaki, które już nie będą jihad. A wielki Izrael i tak ch uj strzeli i tak ... Bomba demograficzna Arabów już tyka! - - - - - - A tak ogólnie to zobaczysz mnie jak rucham nasza domową kozę.
Andrzej Łabędź2021.05.19 16:22
Zapraszam gorąco na profil Eli Barbura, znanego Izraelczyka https://www.facebook.com/Eli-Barbur-408014065948373 na którym znajdują się informacje z pierwszej ręki dotyczące Izraela walczącego bohatersko z barbarzyńską zarazą palestyńską w Strefie Gazy. Mile widziani są sympatycy państwa Izrael. Wszelkiej maści idioci oraz antysemici wycinani są szybko i bezlitośnie.
Sex randka2021.05.19 15:58
Szukam chłopaczka na namiętne spotkania. Mam 72 lata i dupsko mi zwisa, ale jestem namiętny i obrzezany. Zobacz mnie tutaj: https://tinyurl.com/y2pnovfx __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ Wyszukaj mnie po niku: Lesiu-isex napisz do mnie [email protected] lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut,
Sex randka2021.05.19 14:53
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 24 lat i zgrabne ciało, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: Www.bzykanki.pl __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ __ Wyszukaj mnie po niku: Andzia-isex napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam.
Jawny2021.05.19 14:52
Spokojnie. PO zaliże rany, pozbiera niedobitki i.przepoczwarzy się w kolejną lewacka mutację - potomka niesławnej PZPR, "przewodniej siły narodu". Ta znowu przetrwa parę sezonów, narobi dziadostwa, kompromitacji, rozleci się i tak w kółko. Stare i znane. A PIS będzie dalej prowadził Polskę przy jazgocie Anonima, Michnika, Urbana, Lisa, R. Sikorskiego Thun i całej tej żałosnej lewackiej bandy - aż wymrą.