Po debacie PO. Michał Dworczyk: Prezydent Andrzej Duda to zupełnie inna liga - zdjęcie
07.12.19, 19:30Screenshot Youtube - Polskie Radio

Po debacie PO. Michał Dworczyk: Prezydent Andrzej Duda to zupełnie inna liga

16

Debata kandydatów w prawyborach PO po raz kolejny boleśnie obnażyła braki merytoryczne i programowe tej formacji” - napisał na twitterze Michał Dworczyk.

Komentując dzisiejszą debatę w ramach prawyborów w Platformie Obywatelskiej, w której udział wzięła Małgorzata Kidawa-Błońska oraz Jacek Jaśkowiak, szef Kancelarii Premiera dodał:

Nie było tam żadnej konkretnej oferty dla Polaków”.

Na koniec stwierdził:

Można powiedzieć, że Prezydent Andrzej Duda to zupełnie inna liga”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze (16):

Mirek2019.12.8 1:22
Mieliśmy już prezydenta Bolka szpicla , mieliśmy Stolcmana chlora , mieliśmy Bronka przygłupa . Jedynie prezydent Lech Kaczyński i obecny prezydent Andrzej Duda reprezentują klasę .
katolik 2019.12.7 23:15
dno PO jest tylko nosnikem śmierci i sodomii. jak w ogóle można je dopuszczać. Czym różnią się poglądy dna od tego co o Armii Czerwonej mówi Czarzasty, niczym ,więc jego przestańcie krytykować , dajcie mu tak samo głos aprobaty jak aprobujecie poglądy dna PO, skoro wszystko można....
Pisowiec2019.12.7 20:49
To prawda!!! Pan Prezydent Andrzej Duda to inna liga!! Wielki człowiek!!!! Czasami aż oczy bolą patrzeć jak się przemęcza! Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki!!!!
vivi2019.12.7 20:44
Halo lewaccy pomyleńcy, wam się w pewnym okresie waszego „rozwoju” coś pomyliło – w wasze życie wkradł się jakić błąd ! Wiecie dlaczego nazywamy was gorszym sortem ?! Bo każdy normalny człowiek jak popełni błąd lub się pomyli, to przynajmniej stara się ten błąd usunąć, a tą pomyłkę naprawić ! A wy tkwicie w tej waszej PO-głupiźnie bez końca. Wy nie jesteście normalni. Wy jesteście po prostu gorszym sortem !!!
Pisowiec2019.12.7 20:43
Prezydent Andrzej Duda to inna liga!!!! To prawda!!! Opozycja się zażera wzajemnie a nasz Prezydent współdziała z PiS!!! I pomyślnie dla Polski wszystko zatwierdza!!! Pomarzyć sobie możecie o władzy!!! Brawo PiS!! Brawo Pan Prezydent Duda!!! Wiwat!!!
ridado2019.12.7 20:42
Panie Dworczyk - - - komuniści - ku-rwa - - nie powinni mieć wstępu do gmachu telewizji !!!!!!!!!!! To ile razy ja mam to wam jeszcze powtarzać, że tych osobników sią nie zaprasza ?!!!!!!!!!!!
JS2019.12.7 20:40
Ja pie-rd-olę, Jacuś Jaśkowiak z Poznania musi obronić Polskę przed A. Dudą ! Powiedzcie, że taki przygłup jest prezydentem dużego miasta. To się nie mieści w głowie ! Wszystkie zboczki będą głosować na Jacusia, bo on jest za homo-małżeństwami i adopcją dzieci. Przecież Poznań jest nie lepszy od Warszawy ! Awaria oczyszczalni ścieków w Poznaniu trwa już 9 miesięcy, a tysiące ton osadów wywożonych jest codziennie poza miasto ! Do redaktorów normalnej prasy: Jakiś artykuł o Jacusiu ? Tylko nie mówcie mi, że ten PO-je-b jest czysty, bo wszyscy wiemy, że w tej formacji politycznej nie ma czystych, a wszyscy są umoczeni – głównie korupcją ! Kobito Kadawa – gdzie ?! Bez haryzmy, bez ikry, nierozpoznawalna i oślizła, bez języka obcego, czytająca zawzięcie z kartki lub promptera - no gdzie ?!! Kobito, ty sama stanowisz zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski ! Tak ci śpieszno do autoskompromitowania ?!!! No to ja masz !
Iza2019.12.7 20:38
My, Polacy, mamy najlepszego i najgodniejszego Prezydenta wszechczasów – to Andrzej Duda ! Tyle co ten człowiek tylko przez kilka lat zrobił dla Polski – to ogromne osiągnięcia. Nie będę wymieniał poszczególnych jego zasług, bo lista jest bardzo długa, ale w dziedzinach takich jak bezpieczeństwo Polski i pokoju na świecie, służbę Polakom, reprezentowanie państwa polskiego, propagowanie przedsiębiorczości i biznesu, obronności kraju oraz rozwoju Polski i Europy nasz Prezydent brał czynny, intensywny i systematyczny udział ! To jest Prezydent wszystkich Polaków – jedynie z wyjątkiem tych, którzy tego nie chcą lub sobie tego nie życzą. To są w większości ludzie pochodzący ze wschodu (Rosja) lub zachodu (Niemcy). Oni pochodzą od innej małpy. Andrzej Duda jest naszym kandydatem na Prezydenta III RP na drugą kadencję. Niech Bóg ma go w swojej opiece !!!
Pisowiec2019.12.7 20:46
To prawda!!! Czasami aż oczy bolą patrzeć jak się przemęcza! Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki!!!!
Pawel2019.12.8 1:25
Iza, zgadzam się ! Oby dobry Bóg nam wszystkim Błogosławił i aby Duda został Prezydentem ! Amen !
KKK2019.12.7 20:36
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który przeistoczył się z "dzielnicowego" na „Björn Karlsson”. Ten przygłup kasuje pienądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy rasista, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha. Do wiadomości moderatora portalu Fronda i policji. W dniu 25.11.2019 komentator portalu Fronda Björn Karlsson zamieścił rasistowski wpis ! My czytelnicy portalu prosimy o ukaranie tego rasisty, jego blokadę na portalu lub zawiadomienie prokuratury o popełnieniu przestępstwa. Przypominamy, że rasizm jest w Polsce przestępstwem karalnym !! Oto jego rasistowski wpis Björn Karlsson 25.11.19 11:11 Viki Gabor typowo polskie imię i nazwisko! i ta słowiańska uroda... Do tego tańczył chłopak w różowej kamizelce i czarny imigrant jeszcze. A nie, ten czarny to był syn matki tej z Częstochowy, to swój przecie a nie jakiś imigrant co to przenosi choroby i pasożyty. A Ciemny Lud kupił wszystko i pan Kurski jaki dumny ze swojego odkrycia ,prawdziwy sukces PiSu a najbardziej żoliborskiego prezesiny... https://www.fronda.pl/a/matka-kurka-wiocha-nie-zadna-swiatowosc-multikulturowy-chlam-nie-zadna-polskosc,136609.html Do moderatora portalu Frondy: Popatrz sobie człowieku na wpisy, a szczególnie wpis niejakiego Björn Karlsson : Toż to czysty R A S I Z M !!!!!!!!! Czy ty chłopie, mówię do moderatora portalu Franda popierasz rasizm ?!! Jeszcze raz - czekam krótki czas, a potem zawiadamiam prokuraturę ! Tak nie może być dalej !!! W Polsce rasizm i antasemityzm jest traktowany jako przestępstwo i ścigany przez sądy i prokuraturę !!!
Sutener Krakowski Marian B. 2019.12.7 20:19
Tak Andrzej Duda to liga Parafialna.!!!!
Pawel2019.12.8 1:22
A co sutenerski Lechu K? Czyżby zabolało cię ? Nawet gdyby to była "liga Parafialna", jak piszesz, to i tak nigdy Jemu nie dosięgniesz do pięt ! Nawet postać koło niego nie możesz z takim intelektem jak masz !
Katolicka Kretynizacja Polski2019.12.7 19:52
Nie potrzebuje wpisów Dworczyka żeby chcieć mówić: Je*bać PIS zawsze i wszędzie!!!
Pawel2019.12.8 1:18
JAK NIE MASZ ARGUMENTÓW, TO TAK ZAWSZE ROBISZ ! PRZECIEŻ TY NIC INNEGO NIE UMIESZ?? TYLKO POTOK JADU !
Jacques2019.12.8 2:41
ебать Фрасынюкa !