Planica: Polacy z medalem mistrzostw świata w lotach! - zdjęcie
13.12.20, 17:00Screenshot Youtube

Planica: Polacy z medalem mistrzostw świata w lotach!

7

Nie udało się indywidualnie, ale drużynowo Polacy wywalczyli medal mistrzostw świata w lotach na skoczni w Planicy. W składzie Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Kamil Stoch, Dawid Kubacki, naszym rodakom udało się wywalczyć brązowy krążek.

Złoty medal wywalczyli po raz kolejny Norwegowie. Tuż za nimi uplasowali się Niemcy z niesamowicie skaczącym Karlem Geigerem, złotym medalistą indywidualnych mistrzostw świata w lotach. Obie drużyny były w zasadzie poza zasięgiem tak Polaków, jak i pozostałych nacji.

Wyjątkowo dobre skoki wśród Polaków oddawali szczególnie Piotr Żyła i Andrzej Stękała. Sporo straciliśmy przez gorszy pierwszy skok Kamila Stocha. Nieco gorzej od oczekiwań zaprezentował się też Dawid Kubacki.

Poniżej pełne wyniki drużynowych mistrzostw świata, które zakończyły zmagania w Planicy. Brawo Polacy!!!

dam/Fronda.pl

Komentarze (7):

Polonia Semper Fidelis2020.12.14 9:43
Uwaga! Nasz stary znajomy "Anonim" (czasem AAAtomek) oraz tenże pod wieloma innymi nickami jest chory z nienawiści i pogardy do chrześcijaństwa, Kościoła i Polski. To beneficjent starych układów z czasów rządów PO, który nie może się pogodzić z nieodwracalnością obecnych rządów w kraju. Uporczywie wieszczy ich upadek, w co zresztą sam nie wierzy. Bluźnierstwa są dla niego jak narkotyk dla ćpuna lub alkohol dla pijaka - przynoszą mu złudne wrażenie ulgi. Ale potem następuje eskalacja jego choroby i bluźnierczy, pełen bełkotu cykl się powtarza ze zdwojoną siłą. Brak reakcji administracji Frondy na jego chamstwo i bluzgi to oczywisty skandal, ale na nich nie ma rady – udają głuchych. Może mają z nim jakąś cichą umowę? A może się boją oskarżenia o straszną zbrodnię antysemityzmu? Tak, czy inaczej: NIE WCHODŹCIE W ŻADNE SŁOWNE PRZEPYCHANKI Z TYM TYPEM, BO JEMU WŁAŚNIE O TO CHODZI. To jest sadomasochista, który atakowany czuje lubieżną satysfakcję. W jego przypadku logika nie działa. Jego „argumenty” to Talmud w czystej postaci – pokrętny, złośliwy, pełen fałszywych oskarżeń. Mózg wyprany przez lekturę Wyborczej, Newsweeka i Onetu. Potomek ewangelicznych faryzeuszy, którego obłudnie „smuci” los dzieci molestowanych przez księży. Dobro wywołuje w nim furię. Skandale, prawdziwe, naciągane lub wręcz urojone go cieszą. Niech więc prowadzi ten swój maniacki, bełkotliwy dialog sam ze sobą. To żałosny, nieszczęśliwy, godny politowania typ, któremu bardzo śpieszy się do piekła i rad by tam zaciągnąć też innych.
hehehe Fronda jak Agencja TASS2020.12.14 8:48
"Wczoraj odbył się pojedynek pięściarzy ZSRR i USA. Radziecki bokser zajął dobre drugie miejsce, Amerykanin był przedostatni".
Monika2020.12.13 20:35
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Naturalnie przed spotkaniem chciałabym się lepiej poznać, wymienić się numerami telefonów i zdjęciami jeżeli jesteś zainteresowany napisz do mnie na : http://panieonline.pl/monia89
ASTOM2020.12.13 17:45
Kubacki i Stoch przespali okres przygotowawczy. Na TCS może by tak wiecej młodzieży....
Pisowiec serio.2020.12.13 17:27
Miękiszony. 3. miejsce.
Pisowiec serio2020.12.13 17:24
Wreszcie euro wchodzi z werwą.
Pisowiec serio2020.12.13 17:20
Polska wygrywa TVN płacze SERIO. NIE oglądacie to nie wiecie ale tak jest.