PiS wygrywa wybory, w Sejmie Korwin-Mikke - zdjęcie
17.06.14, 08:24

PiS wygrywa wybory, w Sejmie Korwin-Mikke

5

Sondaż został przeprowadzony dla „Rzeczypospolitej” przez IBRiS Homo Homini.

Co ważne, sondaż został przeprowadzony jeszcze przed ujawnieniem sensacyjnych taśm. Kolejne badanie może więc wykazać znaczny spadek poparcia dla PO.

Jednak także według tego sondażu wygrałoby PiS z wynikiem 32 proc. Na partię Tuska chce głosować 28 proc. Polaków.

W Sejmie znalazłoby się jeszcze SLD (9 proc.), PSL (7 proc.) oraz Nowa Prawica (5 proc.). Poniżej progu wyborczego plasują się Solidarna Polska, Polska Razem oraz Twój Ruch.

pac/niezależna.pl/rzeczpospolita.pl

Komentarze (5):

anonim2014.06.17 9:45
Tak się zastanawiam, co jeszcze w naszym nieszczęśliwym kraju musiało by się wydarzyć, żeby te 28+9+7+32 % elektoratu przejrzało na oczy ??? Skierować cały budżet NFZ na okulistów
anonim2014.06.17 10:09
CaminoCanis, skończą się "igrzyska", a z biegiem czasu micha będzie coraz bardziej pusta i rozsądek zapuka do pustych dekli. ;) Potrzebne jest jeszcze więcej socjalizmu i złodziejstwa Umiłowanych Przywódców, ponieważ do większości ludzi trafia nie przez uszy i oczy tylko z odwrotnej strony, mniej więcej w połowie wysokości. ;) A swoją droga pomyśl, jak to dobrze że za Mieszka i Chrobrego nie było demokracji i powszechnych praw wyborczych, bo nie mieli by najmniejszych szans utworzyć państwa. Większość narodu zaraziła się od mediów skłonnościami samobójczymi, dlatego w dalszej perspektywie trzeba im odebrać to niebezpieczne narzędzie, jakim jest kartka wyborcza, dla ich własnego dobra.
anonim2014.06.17 10:09
@CaminoCanis "Tak się zastanawiam" Niepotrzebnie Dopóki rząd mydli oczy jest ok. Ten egzamin zaliczony. Ale gdy chciano dziecku odebrać zabawki "ACTA" czara goryczy się przelała. I ot co problem polega na tym że dopóki jest na węgiel do Grilla i na kiełbaskę. większa część społeczeństwa nie widzi problemu. Proste mechanizmy społeczne. Na przykładzie Taśm o które jest teraz zamieszanie wiemy skąd rząd bierze pieniądze na opał do grilla.
anonim2014.06.17 10:27
Belka dodrukuje pieniędzy żeby PIS i reszta prawicy przegrało .Jest proste PO płaci ludziom za głos.Te stołeczki rozdawane pensyjki robią swoje. Cały zachód się śmieje jakiego mamy prezesa banku BEZ HONORU DZIADY KOMUSZE!
anonim2014.06.17 13:44
Jeżeli te sondaże rzeczywiście oddają społeczne nastroje, jakie to polskie społeczeństwo jest wierne. Tyle lat takich rządów i 28% poparcia? Wierność żony alkoholika.