Piłka: Ośrodki dla imigrantów niech PO buduje w swoich regionach - zdjęcie
21.09.15, 09:35

Piłka: Ośrodki dla imigrantów niech PO buduje w swoich regionach

8

 

Pani premier Ewa Kopacz zadeklarowała przyjęcie imigrantów. Oczywiście w liczbie "symbolicznej", bo co to jest kilkanaście tysięcy na początek, przymusowo przydzielone Polsce przez Unię Europejską . A fala imigrantów dopiero się rozkręca i napiera coraz szerszym strumieniem, a otwarta raz śluza ich napływu pod dyktando kanclerz Merkel i Martina Schulza będzie płynęła coraz szerzej. Jasne jest że, ze nie wystarczą dotychczasowe ośrodki przyjmujące uchodźców. Trzeba budować ich coraz więcej.

Do tej pory były one przeważnie skoncentrowane w Polsce wschodniej i centralnej. Ale wiadomo że w tych regionach przeważa ludność o przekonaniach prawicowych, czyli jakby to ujęła Gazeta Wyborcza "ksenofobicznych', zdecydowanie niechętna "ubogaceniu" kulturowemu jaki niesie islam. Te regiony nie zapewnią przybywającym imigrantów "życzliwości, otwartości i przyjaźni" charakterystycznej dla liberalno-lewicowego elektoratu. Dlatego przybywający muzułmanie nie powinni być osadzani w rejonach, które nie gwarantują im entuzjastycznego przyjęcia. Wprost przeciwnie powinni być osadzeni w regionach, które akceptują politykę rządu Ewy Kopacz podporządkowania się unijnym dyspozycjom w sprawie otwarcia na muzułmańską imigrację.

Nowe ośrodki dla muzułmanów powinny być budowane, tam gdzie polityka obecnego rządu cieszy się największym poparciem. Proponuje wybrać te gminy, w których PO , w nadchodzących wyborach otrzyma największe poparcie. To z jednej strony najbardziej racjonalne rozwiązanie - imigranci tam spotkają się z największą życzliwością, z drugiej zaś strony- jest to rozwiązanie najbardziej sprawiedliwe. Bo jeżeli się popiera politykę PO, to należy także ponosić jej konsekwencje, czego wszystkim wyborcom Platformy Obywatelskiej serdecznie życzę.

Marian Piłka

historyk, wiceprezes Prawicy Rzeczypospolitej

Komentarze (8):

anonim2015.09.21 10:05
Świętny pomysł, jestem z Podkarpacia i na nas rządzący cały czas to stosują: PO niewiele się nami przejmuje bo na nich nie głosujemy, a PiS się też nie interesuje bo i tak na nich zagłosujemy.
anonim2015.09.21 11:42
jakby ich dali tam gdze PO jeszcze siedzi to mozna powiedziec, ze ,,uchodzcy" beda graniczyc z Niemcami, a to krok by juz byc u nich.
anonim2015.09.21 11:51
@rabarbar Jezus nie był tolerancyjny i nie szechterowskiej gównowybiórczej tolerancji uczył uczniów.
anonim2015.09.21 12:29
Tekst Piłki to Hucpa i czyste absurdy! Jestem dość sceptyczny wobec tych wszystkich imigrantów. Jednak ten tekst Piłki to jest absurd kompletny!
anonim2015.09.21 12:31
kors - Zauważ, że konsekwentne stosowanie wskazówek i "logiki" Piłki doprowadzić może do jakiejś Polski dzielnicowej. Z tego wynika prosty wniosek. Piłka to zakamuflowany agent wrogów Polski, którzy chcą rozbić jedność terytorialną kraju. Piłka to zdrajca!
anonim2015.09.21 12:36
btard - naprawdę nie widzisz jakie są intencje zdrajcy Piłki ??? Stworzy się taki ośrodek na przykład kolo Szczecina. Później zaczną się jakieś problemy to z "pomocą" przybędą Niemcy i sobie już nie pójdą!
anonim2015.09.21 21:29
Nowe ośrodki dla muzułmanów powinny być budowane, tam gdzie polityka obecnego rządu cieszy się największym poparciem. Proponuje wybrać te gminy, w których PO , w nadchodzących wyborach otrzyma największe poparcie - bardzo dobry pomysł. Hipokrytka Kopacz niech przyjmie kilku muzułmanów do siebie na swój koszt, a nie wciska Polakom zagrożenie terrorystyczne.
anonim2015.09.22 7:47
żydowski pomysł osłabiania jednolitych państw narodowych.