Pietrzak: Rządzący prowadzą antypolskie działania - zdjęcie
01.08.15, 11:19

Pietrzak: Rządzący prowadzą antypolskie działania

6

- Od 8 lat rządzący prowadzą antypolskie działania i nie życzą sobie, żeby Polska była Polską. Chcą, żeby nasz kraj był jedynie regionem europejskim, a nie narodem, który pamięta o swojej historii - zwrócił uwagę Pietrzak. Odniósł się również do zakazu przemawiania Andrzeja Dudy na tegorocznej rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.
- Widać, że już na początku kadencji nowego prezydenta władze Warszawy będą prowadziły jakąś swoją wojenkę. To zdumiewające – powiedział w programie „Wolne Głosy” Pietrzak.
Artysta skrytykował wystąpienie Bronisława Komorowskiego, który przy okazji spotkania z powstańcami zaatakował opozycję. W otoczeniu Komorowskiego pojawiła się Jowita Kacik, specjalistka od wizerunku szerzej znana jako "suflerka Komorowskiego". Podczas kampanii prezydenckiej kobieta została nagrana w momencie, kiedy podpowiadała Komorowskiemu co ma mówić.

Nie powinien tego robić na prochach poległych, ale taki to już człowiek. Potwierdził to w czasie swojej kadencji – ocenił satyryk odnosząc się do zachowania prezydenta.
Według Pietrzaka jest szansa na odzyskanie dla młodych pamięci o Solidarności i Powstaniu Warszawskim.

- Jestem pewien, że naród sobie poradzi. Przed nami bardzo dobry okres, ponieważ mam nadzieję, że wybory wygrają ci, dla których Polska jest ważna – powiedział.

KJ/Niezalezna.pl

Komentarze (6):

anonim2015.08.1 11:32
Jan Pietrzak swoją piosenką "Żeby Polska była Polską" zrobił więcej dla Polski, niż niezliczone rzesze obwieszonych orderami i medalami przez Strażnika Kandelabrów razem wzięci, chociaż w ich gronie byli nawet przyzwoici ludzie, którzy, aż dziw, bez wstydu przyjęli je.
anonim2015.08.1 11:46
Panie Janie STO lat...
anonim2015.08.1 17:11
adagio czy ty jesteś żydem czy komunistą ?
anonim2015.08.1 18:24
adadzio trudno zadłużanie państwa na taką skalę jak prowadzi peło nazwać inaczej jak 'antypolskim działaniem'. Już to jedno wystarczy, aby postawić całą ekipę przed Trybunałem - normalne kryminalne zarzuty...
anonim2015.08.1 19:52
100/100
anonim2015.08.2 9:34
Adagio, pewnie jesteś też gejem i cyklistą... czasem aż szkoda wchodzić w dyskusje, bo jedynym argumentem jest to swierdzenie "jestes zydem", a przecież wg tzw"prawdziwych katolików" Żydzi mają jeden cel w zyciu, zniszczyc Polske, I tylko na knowaniach jak to zrobić spędzają noce i dnie... btw. zniknął piękny "artykuł" Polszewika goń goń goń, czyżby nawet redaktorzy Frodny mieli odrobinę honoru? Czy też chcą go jeszcze dopieścic?