Pełzający różowy totalitaryzm - zdjęcie
10.06.11, 12:48

Pełzający różowy totalitaryzm

26

 

Kilka dni temu premier Donald Tusk stwierdził, że w Polsce tworzy się odpowiedni klimat do dyskusji o związkach homoseksualnych i zapowiedział, że czas po wyborach będzie najlepszym momentem, by zająć się tą sprawą. - Zbliżamy się do momentu, kiedy związki partnerskie byłyby do zaakceptowania przez większość w przyszłym Sejmie, jak i przez Polaków – mówił szef rządu.


Homodojrzałe polactwo


Jednak nie wszyscy Polacy czują się tacy “dojrzali” jak premier. A tych, co do homozwiązków nie dorośli, a co więcej, ze swoim zacofanym myśleniem obnoszą się publicznie, czeka proces swoistej resocjalizacji. Homoresocjalizacji.


Bo homoseksualne lobby w Polsce coraz odważniej wymachuje tęczową szabelką. Kilka miesięcy temu dwoje urażonych homoseksualistów wytoczyło proces przeciwko “Rzeczpospolitej”, Andrzejowi Krauze i Tomaszowi Terlikowskiemu. Temu ostatniemu dostało się za tekst pt. “Rewolucja homoseksualna”, w którym autor odnosi się do reakcji (m.in. “GW”) na opublikowanie przez “Rz” rysunku ze, słynną już, czekającą w kolejce do ślubu kozą.


Terlikowski rzekomo miał rozpowszechniać “nieuprawnione, nierzetelne (…) nieprawdziwe informacje nt. homoseksualności, biseksualności i związków osób tej samej płci poprzez porównanie takich związków do zoofilii”. A jak przecież wiadomo (a jak nie wiadomo, to można przeczytać w pozwie sądowym), że “homoseksualność ani biseksualność nie są chorobami, ale orientacjami seksualnymi równorzędnymi z heteroseksualnością. Jest to fakt powszechnie znany, a wiedzę w tym zakresie można łatwo uzyskać – zarówno z aktualnej literatury fachowej krajowej i zagranicznej, jak i od osób wykonujących zawody związane z seksuologią, psychiatrią i psychologią, a ponadto z powszechnie dostępnych mediów elektronicznych”.

 

/


- Zaprzeczanie bądź ignorowanie tej wiedzy na rzecz osobistych uprzedzeń i zakorzenionych niechęci nie może mieć miejsca na forum publicznym i powinno rodzić konsekwencje prawne – uważa autor pozwu przeciwko Terlikowskiemu.


W tym absurdalnym stwierdzeniu jak w soczewce skupiają się najważniejsze wyznaczniki homomentalności. Albo jesteś z nami, albo przeciw nam. Trzeciej drogi nie ma. Bo jak jesteś przeciw, toś homofob, a w dodatku zioniesz nienawiścią.


Pod tęczowym pręgierzem


Polska armia gejowskich aktywistów idzie na odsiecz zarażonym homofobią i ma od kogo uczyć się sztuki wojennej. Panoszący się w Stanach i na zachodzie Europy homolobbyści dają “dobre” wzory zaściankowym krajom. Mechanizmów kneblowania nienawistnych ust jest wiele, można zacząć od składania pozwów. I wystarczy przywołać wspomniany już proces przeciw “Rz”, na kanwie którego polskie środowiska LGBT walczą już nie tylko o zakaz nazywania choroby chorobą, ale nawet o zakaz żartowania z gejów (czym niewątpliwie był satyryczny rysunek A. Krauze).


O sile tęczowej poprawności politycznej przekonał się niedawno także poseł PO, Robert Wegrzyn. - Jeśli Zarząd Krajowy nie zdecyduje o umieszczeniu mnie na listach wyborczych, to będę to odbierał jednoznacznie, że środowiska homoseksualne miały większe wpływy – mówił poseł. Dziś już były polityk PO. W marcu został wyrzucony z partii przez opolski sąd koleżeński Platformy. Za co? - Z gejami to dajmy sobie spokój, ale z lesbijkami to chętnie bym popatrzył – powiedział reporterowi TVN24 Węgrzyn.


Oczywiście, stwierdzenie, że to rubaszna wypowiedź będzie i tak eufemizmem. Ale w ferworze medialnego linczu na Węgrzynie za obrazę homoseksualistów, mało kto dowiedział się, że wypowiedź posła miała ciąg dalszy. - Człowiek jest tak skonstruowany, że powinien żyć w związku partnerskim zgodnie z naturą – dodał Węgrzyn. Dopytywany przez dziennikarza o tych, którzy „kochają inaczej” poseł stwierdził, że to „ich problem, ale niech się z tym nie obnoszą”. Gdyby wykreślić to pierwsze, niefortunne zdanie o lesbijkach, to jego wypowiedź jest jak najbardziej poprawna. Może niekoniecznie politycznie, o czym dobitnie świadczy fakt, że „homofobiczny” Węgrzyn nie znalazł się na listach Platformy przygotowywanych na jesienne wybory. Sąd koleżeński PO pod koniec maja podtrzymał decyzję o wykluczeniu go z partii. Jakkolwiek by nie oburzać się wulgarnym stwierdzeniem posła, jego historia jest klasycznym dowodem na to, że z homolobby nie ma żartów.


Troska gejowskich aktywistów o polityczną poprawność jest wręcz wzruszająca, a ich wyczulone oko wyłapie wszystkie niepoprawne wypowiedzi. Bezprecedensowy popis swojej dbałości dali w Olsztynie. Na lokalnym, niszowym portalu studenckim „Strefa UWM” pojawił się tekst, w którym autorka wyraźnie napisała, że homoseksualizm to choroba, a obchodzący się ze swoją innością geje nigdy nie powinni mieć takich samych praw jak normalne, zdrowe małżeństwa.

 

/


Portalem zainteresowała się Kampania Przeciw Homofobii, której przeszkadzały nie tylko nie chwalące homoseksualistów opinie, ale także wypowiedzi na temat, uwaga, Smoleńska. - Homofobia, dzielenie społeczeństwa na lepszych i gorszych, seksizm, propagowanie niesprawdzonych tez dotyczących katastrofy w Smoleńsku - czy poglądy tego rodzaju powinny gościć na portalu studenckim? - napisali członkowie KPH w liście do rektora Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie.


Tych kilka przykładów dowodzi, że polskie homolobby podnosi swoją głowę coraz wyżej i wytacza coraz śmielsze postulaty. Im wcale nie chodzi o żadną tolerancję dla homoseksualistów! Bo cóż to jest tolerancja? Tolerować to znaczy akceptować kogoś, takim jakim jest, z jego wadami i słabościami. Ale nie dawać przyzwolenia na zło usprawiedliwiane „innością”. Kościół nigdy nie potępiał człowieka – homoseksualisty, a jedynie jego grzeszne homoseksualne czyny. Gejowscy aktywiści zaś chcą już nie tylko tego, by uznawać ich „inność” za normalność. Oni chcą narzucić nam swoją, jedynie słuszną wizję świata, która wykracza szalenie dalej aniżeli kwestia homoseksualizmu. Czy Polska ugnie się pod tęczowym pręgierzem?


Gdy gościł u nas dr Paul Cameron, jeden z największych wrogów środowisk gejowskich na świecie, powiedział, że Polacy mają tę przewagę nad Amerykanami, że wiedzą do czego prowadzi akceptacja postulatów gejowskich i jeżeli lobby LGBT osiągnie w  Polsce sukces, to nie możemy powiedzieć, że nie wiedzieliśmy, jaką będzie on miał twarz. Problem w tym, że ta większość Polaków, która poparła w sondażu dla “GW” legalizację związków partnerskich nie jest świadoma jak wygląda „tolerancyjny” świat, gdzie tęczowe społeczeństwo tańczy ze sobą na różowej łące niczym Freddie Mercury z chłopakami z Villige People. Mainstramowe media nie pokazują jak daleko posunęła się dyktatura tolerancji. A naprawdę droga do otwarcia south parkowego „Death camps od tolerance” nie jest daleka.


Do klasyki przeszły już przykłady odebrania korony Miss Californii Carrie Preajen, która powiedziała, że jej zdaniem małżeństwem jest związek kobiety i mężczyzny, zamykanie katolickich ośrodków adopcyjnych, które nie chciały oddawać dzieci parom gejowskim czy nakazanie dziennikarzowi uczestnictwa w leczeniu z homofobii za to, że przeczytał na antenie fragment Pisma Świętego o homoseksualizmie. Dziś jednak bez trudu można znaleźć przykłady coraz bardziej absurdalnych form prześladowania większości przez wpływową mniejszość  heterofobów.  


Homofobiczne czekoladki


Zresztą piętnem homofobii naznaczeni są już nie tylko ludzie, ale również czekoladowe batoniki i kurczaki. Znana amerykańska sieć restauracyjna  Chick-fil-A sprzedająca kanapki z kurczakiem jest bojkotowana przez homoseksualistów tylko dlatego, że  wsparła pro-rodzinne seminarium w Pensylwanii natomiast batonikom dostało się gdy „Human Rights Campaign” sporządziła raport, w którym w skali od 0 do 100 wskazała, które firmy, działające na rynku amerykańskim, wspierają środowiska LGBT. Okazało się, że nie wystarczająco mocno robi to Nestle. Te dwa przykłady można by potraktować jako śmieszną ciekawostkę, jeśli jednak zestawimy je z tym, co robi się dziś ludziom, którzy przestrzegają norm moralnych własnej religii albo po prostu nie godzą się na to, by geje paradowali nago po ulicach, to wykrzywione do góry usta szybko zamieniają się  w podkowę, która robi się o wyraźniejsza, gdy zdamy sobie sprawę, że tygodnie „gaypride” organizują  już nawet katolickie uczelnie należące do jezuitów. Nie wszyscy chrześcijanie zostali jednak jeszcze poddani postępowej „ pierekowce dusz”.  I jak pokazują ostatnie przykłady walki o „nowy wspaniały świat” wielu wyznawców Chrystusa zostało jeszcze do zindoktrynowania.

 

/


Chrześcijańska psychoterapeutka została wyrzucona z „Brytyjskiego Stowarzyszenia Poradnictwa i Psychoterapii” ( BACP). Dlaczego? Chciała pomóc gejowi, który pragnął wyleczyć się ze swojej przypadłości. Okazało się jednak, że mężczyzną tym był znany gejowski dziennikarz Patrick Strudwick, który nagrał sesję i doniósł na lekarkę. Gejowski działacz opisał całą sprawę w Guardianie i w końcu specjalistkę z 20-letnim stażem uznano winną złamania etyki zawodowej i jej członkostwo w BACP zostało zawieszone.  Poza chrześcijańskimi organizacjami nikt nie wziął w obronę lekarki i nie potępił nikczemnych podstępów gejowskiego żurnalisty. I mimo tego, że terapia dla gejów nie jest w Wielkiej Brytanii  nielegalna to okazuje się, że prowadzenie jej z osobą, która sama o nią prosi jest podstawą do śmierci zawodowej. Jednym z głównych zarzutów gejowskiego oszusta był fakt, że lekarka podczas terapii modliła się do Boga.


Okazuje się, że nie wolno już tego robić nawet kapelanom wojskowym, którzy – jeśli będą mówić o „grzechu homoseksualnym” amerykańskim żołnierzom - będą musieli się liczyć ze stanięciem przed sądem wojskowym.Państwo jesteście zobowiązani do wykonywania rozkazów, które wymuszają konieczność współpracy z innymi, nawet  z homoseksualistami i nawet silne, szczere moralne lub religijne przekonania nie uzasadniają odmowy tej współpracy. Jak to już zostało wyszczególnione w zaleceniach dla sądów wojskowych odnośnie obowiązku wykonywania rozkazów, sprzeciw sumienia, oparty na religijnych lub osobistych przekonaniach filozoficznych, nie może być usprawiedliwiony - przeczytali chrześcijańscy kapelani wojskowi. Różowy pluton egzekucyjny nie zadowolił się jednak tylko żołnierzami, którzy mogą być, na mocy decyzji Baracka Obamy, otwartymi gejami na froncie.


Hej, chłopcy, bagnet na broń!


Przed bagnetami poprawności politycznej uciekać musiała nawet kwiaciarka, która gdy dowiedziała się, że ma przygotować kwiaty na uroczystość homoseksualną, wysłała do organizatora „ślubu” lesbijek e-mail z informacją, że nie może wywiązać się z zamówienia. Zrobiła to z powodu swojej wiary. Lesbijki oskarżyły kwiaciarkę o postępowanie niezgodne z prawem, wbrew stanowej ustawie o prawach człowieka, która zakazuje osobom prowadzącym swoje firmy, dyskryminacji ze względu na „orientację seksualną”. Teraz stanie ona przed sądem i pewnie przegra jak małżeństwo posiadające mały pensjonat w Cornwall w Anglii, które dwa lata temu zostało pozwane przez "parę" homoseksualistów za odmowę wynajęcia 2-osobowego pokoju osobom nie będącym małżeństwem. Para musiała zapłacić odszkodowanie, chociaż zasady w hotelu były jasne - zabraniały wynajmowania pokoju wszystkim parom nie  będącym w związku małżeńskim.

 

/


Możliwe, że niedługo do sądu będą pozywane  5 letnie dzieci. Pod koniec ubiegłego roku  brytyjski minister oświaty, Vernon Coaker, zapowiedział, że wszystkie szkoły będą musiały rejestrować przypadki „mowy nienawiści” wśród dzieci, niezależnie od wieku. Poważne przypadki mają być zgłaszane lokalnym władzom. W planie jest organizowanie lekcji dla dzieci na temat „transfobicznego zastraszania”, o czym będzie mowa w nowej ustawie dotyczącej edukacji seksualnej. Różowy wielki brat ma utworzyć w każdej szkole bazy danych, w których odnotowane będą wszystkie przypadki „homofobicznego zachowania” nawet pięcioletnich dzieci. Niektóre przypadki  mają być zgłaszane lokalnym władzom, które udostępnią je ministrom opracowującym nowe programy zwalczania homofobii. Z resztą geje już nawet nie ukrywają ,że chcą „dopaść nas przez nasze dzieci”, jak mawiał idol lewicy Herbert Marcuse. - Ja i wiele innych osób chcemy indoktrynować, rekrutować, uczyć dzieci akceptacji dla homoseksualizmu, chcemy szerzyć wśród dzieci homoseksualizm. I nie ma w tym nic złego – pisze  popularny publicysta gejowski Daniel Villarreal. W sumie trudno mu się dziwić. Sukces takiego przedsięwzięcia może spowodować, że takie “homofoby” jak wybitny olimpijczyk Peter Vidmar nie będą się publicznie obnażać ze swoimi poglądami. Po zaledwie ośmiu dniach złoty medalista olimpijski musiał zrezygnować z bycia amerykańskim chef de mission podczas Olimpiady w 2012 roku z powodu swojego  sprzeciwu wobec małżeństw homoseksualnych. Media ujawniły, że  Vidmar wsparł finansowo kampanię za przyjęciem Propozycji 8, definiującej małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, za którą zagłosowało 52,5 proc. Kalifornijczyków. Mimo tego, że legalność poprawki została potwierdzona wyrokiem Sądu Najwyższego Kalifornii, sędzia federalny Vaughn Walker, który sam jest gejem, unieważnił ją. - Kościół chciał wziąć w tym udział i proszono jego członków, by się zaangażowali. Więc to zrobiłem - mówił Vidmar w „Chicago Tribune”. Jednak szefowie amerykańskiego Komitetu Olimpijskiego powiedzieli, że nie byli świadomi zaangażowania sportowca w walkę z “prawami gejów”. A to oznaczało ścięcie jego głowy.


Homoargumenty


Te kilka przykładów to naprawdę wierzchołek góry lodowej i nie są wcale jakoś specjalnie wyselekcjonowane. Naprawdę nie trudno znaleźć dużo bardziej brutalne „newsy”, które dowodzą  kneblowania ust chrześcijanom przez postępującegy gejowski totalitaryzm. Dr Cameron opowiadał jak oblano go krwią zarażoną wirusem HIV. Podobnych form “polemiki” doświadczają inne osoby publiczne, które mają czelność dyskutować z gejowskim lobby.  Kilka tygodni temu znana brytyjska felietonistka, Melanie Philips, poinformowała, że grożono jej śmiercią z powodu sprzeciwu wobec wprowadzenia materiałów homoseksualnych do podstawy programowej przedmiotów nauczanych w szkołach publicznych w Wielkiej Brytanii. W artykule w  „The Daily Mail”, Philips napisała, że popierana przez rząd inicjatywa wprowadzenia do wszystkich przedmiotów nauczanych w szkole odniesień do homoseksualizmu, jest w gruncie rzeczy wspieraniem przez rząd programu politycznego homoseksualistów.  Szybko przekonała się, co znaczy próba polemiki z „jedyną słuszną ideologią”. Homoseksualiści nawoływali  na Twitterze do jej zabicia. Philips otrzymała również wiele e-mali z  takimi merytorycznymi argumentami jak  życzenie jej by zachorowała na raka, została przejechana przez pociąg, i aby spłonął jej dom. Gejowscy lobbyści przypominają znane hasło guru lewicy i  miłośnika Stalina, że „nie ma wolności dla przeciwników wolności”. Agresja jest zresztą nieodłączną formą ekspansji gejów choć to oni zarzucają wszystkim wszem i wobec, że posługują się „mową nienawiści”.


 - Jeśli przestępstwem z nienawiści jest grożenie lub prześladowanie kogoś z powodu uprzedzeń na tle religijnym, to homoseksualni aktywiści są najgorszymi sprawcami przestępstw z nienawiści w Ameryce – twierdzi amerykański publicysta i dziennikarz Bryan Fischer.  Nie tylko agresja jest jednak nieodłączna wśród gejowskich aktywistów. Luiz S. Solimeo z amerykańskiego „Stowarzyszenia Obrony Tradycji Rodziny i Własności” (TFP) wprost porównuje działania gejów do totalitarystów. - Podobnie jak komunizm wtedy okazał się niemal magiczną atrakcją dla zachodnich intelektualistów do tego stopnia, że otrzymał miano opium intelektualistów, tak dzisiaj taką atrakcją wydaje się być ideologia homoseksualna, która jest blisko spokrewniona z filozoficznymi założeniami marksizmu – uzasadnia Solimeo. 


Trudno się z tym nie zgodzić. W Polsce totalitaryzm poprawności politycznej dopiero pełza co pokazał przykład posła Węgrzyna czy proces „Rzeczpospolitej” i Terlikowskiego.  Jednak na przykładzie państw zachodnich możemy być pewni, że podniesie on głowę. Jednak my mamy tę przewagę, że widzimy do czego doprowadziło poddanie się temu terrorowi. Może więc odcięcie nas żelazną kurtyną  od rewolucji pokolenia'68 i libertynizmu zblazowanych kapitalizmem lewaków miało sens?


Marta Brzezińska, Łukasz Adamski

 

Część zdjęć pochodzi z serialu South Park

 

Komentarze (26):

anonim2011.06.11 7:28
<p>No c&oacute;ż Panie Łukaszu. Świat zmierza wiado gdzie, tylko nie wiadomo kiedy.</p>
anonim2011.06.11 9:26
<p>Jako osoba odczuwająca pociąg homoseksualny napiszę co o tym wszystkim myślę.</p> <p>.</p> <p>Jestem osobą religijną, <strong>absolutnie przeciwną</strong> takim obrzydliwościom jak ,,homo-małżeństwa\" tzw. ,,związki partnerskie\" (jakaś nowa sp&oacute;łka w KSH ?), adopcjom dzieci przez gej&oacute;w i całemu temu ,,r&oacute;żowemu przemysłowi\".</p> <p>.</p> <p>Nie rozumiem jak homoseksualizm można traktować jako coś r&oacute;wnorzędnego z heteroseksualizmem (co za okropna nazwa - po prostu z NORMALNOŚCIĄ)</p>
anonim2011.06.11 9:31
<p>Mam zamiar poddać się terapii - choć nigdy nie miałem zamiaru wejść w jakiś układ homoseksualny to mam ambicję ,,wyjść na prostą\" a samemu ciężko żyć...</p> <p>Mam nadzieję, żę z Bożą pomcą mi się uda.</p> <p>.</p> <p><strong>Ps. Nie czuję sie prześladowany przez Kościoł Katolicki - przeciwnie - nigdzie nie poznałem tylu wspaniałych przyjaci&oacute;ł jak wśr&oacute;d&nbsp; gorliwych katolik&oacute;w.</strong></p> <p>.</p> <p>Natomiast receptą &nbsp;,,homoterroryst&oacute;w\" na życie jest naśladowanie bezmyslnych zwierząt i palenie kadzidła przed swoimi pożądliwościami.</p>
anonim2011.06.11 10:21
<p>Jako chrześcijanie możemy jedynie modlić się za tych wszystkich homoterroryst&oacute;w i m&oacute;wić prawdę, nagłaśniać ją. Ale jako mężczyzna mam ochotę całą tą wrzeszcząca sodomę oblać gnoj&oacute;wką, wywieść na kupe gnoju tak jak zrobiono to z cucołożnicą maryną z Chłop&oacute;w. Zastanawiam się gdzie jest punkt przegięcia, kiedy to ludzie wreście zrozumieją dokąd zmierzają homoterroryści</p>
anonim2011.06.11 10:41
<p>@<a \"text-decoration: none; color: #928b6e;\" name=\"komentarz_356465\" href=\"../../../herouart_de_belleperche\"><cite>Herouart de Belleperche</cite></a>: bracie, pomodlę się za Ciebie. Niech Cię Pan B&oacute;g prowadzi i strzeże. Każdy z nas jakiś krzyż dźwiga, jeden większy, inny cięższy, ale tak trzeba, bo tak się Bogu podoba. Trzymaj się i trwaj.</p> <p>Ja żyję sam - właściwie z wyboru. Da się, więc nawet, jeśli będziesz musiał żyć samotnie, to też dasz radę. Pan B&oacute;g nikogo nie opuszcza i o każdego z nas się troszczy jak tylko Mu na to pozwolimy.</p> <p>Życzę Ci wyzdrowienia, oby Pan udzielił Ci tego, czego tak pragniesz.</p>
anonim2011.06.11 10:54
<p>Dobry tekst.</p> <p>Niestety, odczuwam, że media ciągle bombardują mnie informacjami o homoseksualistach i ich walce. Też wydaje mi się, że nie może chodzić tylko o \"prawa\" dla tych os&oacute;b.</p> <p>Z prostej zresztą przyczyny, gdy jestem tym atakowany, jest mi to wciskane na siłę to automatycznie mam odruch obronny. Im bardziej te przekazy są agresywne tym mniej to toleruje.</p>
anonim2011.06.11 11:35
<p><span \" : Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 13px;\"> <p \"margin-top: 0.1em !important; margin-right: 0px !important; margin-bottom: 0.1em !important; margin-left: 0px !important; padding: 0px;\">@Adrianus \"Niestety, odczuwam, że media ciągle bombardują mnie informacjami o homoseksualistach i ich walce. (...)</p> <p \"margin-top: 0.1em !important; margin-right: 0px !important; margin-bottom: 0.1em !important; margin-left: 0px !important; padding: 0px;\">Z prostej zresztą przyczyny, gdy jestem tym atakowany, jest mi to wciskane na siłę to automatycznie mam odruch obronny. Im bardziej te przekazy są agresywne tym mniej to toleruje.\" M&oacute;wisz o Frondzie? :)</p> </span></p>
anonim2011.06.11 11:42
<p>Nie, nie m&oacute;wię o Frondzie :)</p>
anonim2011.06.11 12:57
<p>@Pokręć</p> <p>Ogromne B&oacute;g zapłać za modlitwę !</p> <p>Od pewnego czasu czytam Frondę - i trochę Cię brachu znam :))</p> <p>Napiszę, że paradoksalnie dziękuję Bogu za taki krzyż - może bez niego łatwo bym o Nim zapomniał....</p> <p>.</p> <p>Będzie co ma być - niech się dzieje święta wola Jego !</p> <p>Z Panem Bogiem !</p>
anonim2011.06.11 13:31
<p>Pozw&oacute;l mi żyć zgodnie z wolą Boga - po śmierci zobaczysz czy źle na tym wyszedlem :))</p>
anonim2011.06.11 14:09
<p>Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że niekt&oacute;re ilustracje do artykuł&oacute;w takich jak ten szerzą jednak stereotypy - ani ja ani moi przyjaciele nie wygladamy tak jak ci dziwni ludzie..</p>
anonim2011.06.11 14:15
<p>@Herouart</p> <p>Bracie, r&oacute;wnież się za Ciebie pomodlę. Z Bogiem i wszystkiego dobrego życzę!</p>
anonim2011.06.11 14:50
<p>@AK: Ponawiam prośbę o podanie linku z dowodem na nieautentyczność Całunu Turyńskiego. Możesz go podać na tej stronie naszej dyskusji: * &nbsp;<a href=\"http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/australia:_jezus_reklamuje_islam_13699/strona/6\">http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/australia:_jezus_reklamuje_islam_13699/strona/6</a>&nbsp; *</p>
anonim2011.06.11 15:13
<p>@Aureas Nie chcę się mieszać w tę rozmowę o całunie, ale... \"<span \" : Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 13px;\">Ponawiam prośbę o podanie linku z dowodem na nieautentyczność Całunu Turyńskiego.\" To poziom 2 klasy gimnazjum. W takim razie ja proszę o dow&oacute;d na nieistnieni jednorożc&oacute;w. Masz taki dow&oacute;d?</span>&nbsp;</p>
anonim2011.06.11 15:14
<p>Tekst mocny i jakę prawdziwy. Właściwie wszędzie homopropaganda się nam narzuca, chociażby przez to, że zmienia się pojącie i np. m&oacute;wi się o \"małżeństwach homoseksualnych\", \"rodzinach homoseksualnych\" itd.</p> <p>Na Wikipedii powstał projekt LGBT, kt&oacute;ry \"obiektywizuje\" hasła. Co za niedługo w tej niby-encyklopedii będzie można przeczytać to łatwo się domyślić.</p>
anonim2011.06.11 16:55
<p>\"\"I slusznie, natura w 3-5% skonstruowala ludzi mających pociąg do tej samej plci\"\"</p> <p>Akty sodomskie sa nienaturalne, niezgodne z natura czlowieka.</p> <p>To obrzydliwosc.</p> <p>\"&gt;Ciekawe czy jakis ksiądz przeszedł terapie Opoki, osoba ktora z definicji poswieca sie Bogu, czy udało mu sie &gt;odwrocic mysli i uczynki.\"</p> <p>Pan Jezus moze uleczyc kazdego, kto Go usilnie prosi i ma Wiare.</p> <p>Ty jednak nie mozesz byc wyleczony, <strong>bo nie wierzysz </strong>(sam napisales: <em>\"osobiscie w to nie wierze</em>\").</p> <p>Nie wierzysz , ze On moze zabrac diabla, ktory zwodzi dusze (mysli i pragnienia sodomskie to glos demona), ze <strong>On wszystko moze</strong>.</p> <p><em>Proście, a będzie wam dane; szukajcie, a znajdziecie; kołaczcie, a otworzą wam.<span class=\"werset\"><strong><span \"font-size: small;\"> </span></strong></span>Albowiem każdy, kto prosi, otrzymuje; kto szuka, znajduje; a kołaczącemu otworzą. Gdy kt&oacute;rego z was syn prosi o chleb, czy jest taki, kt&oacute;ry poda mu kamień? <span class=\"werset\"><strong><span \"font-size: small;\"> </span></strong></span>Albo gdy prosi o rybę, czy poda mu węża? <span class=\"werset\"><strong><span \"font-size: small;\"> </span></strong></span>Jeśli więc wy, choć źli jesteście, umiecie dawać dobre dary swoim dzieciom, o ileż bardziej Ojciec wasz, kt&oacute;ry jest w niebie, da to, co dobre, tym, kt&oacute;rzy Go proszą.</em></p> <p>Zatwardziali sodomici beda potepieni <strong>nie dlatego</strong>, ze dopuscili sie obrzydliwosci, ale dlatego ze te obrzydliwosc pokochali bardziej, niz Boga, <strong>ze nie uwierzyli w to, ze On wszystko moze, ze Go nie prosili o uleczenie, albo prosili niewytrwale.</strong></p> <p>Glupcy! Gdyby tylko mieli Ware, to mieliby i rozum. Wtedy zrozumieliby, ze On jedynie po to dopuscil na nich dzialanie demona wynaturzenia, aby poznawszy wlasna niemoc, <strong>zaczeli szukac wsparcia TYLKO W NIM</strong>, aby ich uleczyl, <strong>by Go za to bardziej kochali</strong>, a znienawidzili to, co swiat podsuwa!</p> <p><strong>Komu wiecej darowano, ten bardziej miluje.</strong></p> <p><em>[\"Pewien wierzyciel miał dw&oacute;ch dłużnik&oacute;w. Jeden winien mu był pięćset denar&oacute;w, a drugi pięćdziesiąt. Gdy nie mieli z czego oddać, darował obydwom. Kt&oacute;ry więc z nich będzie go bardziej miłował?&raquo; Szymon odpowiedział: &laquo;Sądzę, że ten, kt&oacute;remu więcej darował&raquo;. On mu rzekł: &laquo;Słusznie osądziłeś&raquo;. </em> <em><span class=\"werset\"><strong><span \"font-size: small;\"> </span></strong></span>Potem zwr&oacute;cił się do kobiety i rzekł Szymonowi: &laquo;Widzisz tę kobietę? Wszedłem do twego domu, a nie podałeś Mi wody do n&oacute;g; ona zaś łzami oblała Mi stopy i swymi włosami je otarła. Nie dałeś Mi pocałunku; a ona, odkąd wszedłem, nie przestaje całować n&oacute;g moich. Głowy nie namaściłeś Mi oliwą; ona zaś olejkiem namaściła moje nogi. <span class=\"werset\"><strong><span \"font-size: small;\"> </span></strong></span>Dlatego powiadam ci: Odpuszczone są jej liczne grzechy, ponieważ bardzo umiłowała. A ten, komu mało się odpuszcza, mało miłuje\"]</em></p> <p>Sodomici plugawi!</p> <p>Zacznijcie <strong>BARDZIEJ</strong> kochac Boga, <strong>a wybaczy wam i bedziecie uwolnieni!</strong></p> <p><strong>I nie wroci!</strong></p> <p>Wy dlatego nie jestescie wyzwoleni, ze malo milujecie!</p> <p>Ze nie kochacie Boga.</p> <p><strong>Jak latwe jest uleczenie z nieczystych pragnien !!!</strong></p> <p>Nie potrzeba zadnych \"psychologow\", zadnych \"lekarstw\", zadnej \"psychoterapii\", tych wszystkich swiatowych <strong>GLUPSTW, w ktorych nie ma zadnej mocy </strong>! Potrzeba tylko trzech rzeczy: Wiary, Nadziei i Milosci. Wystarczy tylko <strong>uwierzyc</strong>, ze Bog wszystko moze, <strong>wyspowiadac sie </strong>calkowicie szczerze (z kazdej obrzydliwosci, bez zatajenia i mowienia okrezna droga) i <strong>prosic o pomoc Matke Boga, Matke Milosci i jednego wybranego Swietego.</strong></p> <p>Wiecej nie trzeba.</p> <p>Kto uwierzy i uczyni to wszystko- bedzie oczyszczony.</p> <p>Szybko, w jednej chwili.</p> <p>Jak nagle przyszlo, tak nagle odejdzie.</p> <p>Pan Jezus wszystko moze.</p> <p>Potrafil wstac z grobu i wskrzesic gnijacego Lazarza.</p> <p><strong>Coz to jest dla Niego odpedzic demona obrzydliwosci ?!</strong></p> <p>Kto jednak nie wierzy, ten <strong>NIE moze byc </strong>uwolniony!</p> <p>Kazdy bedzie mial wedlug swojej wiary.</p> <p>&nbsp;</p> <p>Dlaczego nie zyjecie Wiara, Nadzieja i Miloscia?</p> <p>Czy nie wiecie, ze Bog jest dobry?</p> <p>Jesli Go pokochacie, wyleczy was i uzdrowi. I bedziecie na nowo piekni i niewinni. Zapomni o tym wszystkim, co uczyniliscie. A nie bedzie przypominal rzeczy podlych, bo nie jest zawziety i pamietliwy. Poda wam reke i podniesie i bedziecie na nowo czysci, tak jakbyscie sie nigdy nie pobrudzili.</p> <p>Naprawde mowie wam, jezeli Go pokochacie, uczyni to wszystko <strong>i uczyni predko!</strong></p> <p><strong>Miejcie Wiare, a bedziecie wyzwoleni predzej, niz sie spodziewacie!</strong></p> <p><em>\"Wspomnij na miłosierdzie Twe, Panie, </em> <em>na łaski Twoje, co trwają od wiek&oacute;w. </em> <em><strong>Nie wspominaj grzech&oacute;w mej młodości &lt;ani moich przewin&gt;</strong></em> <em>ale o mnie pamiętaj w Twojej łaskawości </em> <em>ze względu na dobroć Twą, Panie!\"</em></p>
anonim2011.06.11 17:38
<p>Panie, przymn&oacute;ż mi wiary !</p>
anonim2011.06.11 18:38
<p>@Elahar:&nbsp;<span \" : Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px;\"><a \"color: #928b6e; text-decoration: none; padding: 0px; margin: 0px;\" name=\"komentarz_356536\" href=\"http://fronda.pl/akalashnikof\"><cite \"padding: 0px; margin: 0px;\">AKalashnikoF</cite>&nbsp;</a>&nbsp;sam deklarował wczoraj, że przedstawi dow&oacute;d na nieautentyczność Całunu, kiedy wr&oacute;ci do domu i prześle ten link, czego nie uczynił. Stwierdziłem, że stosownie będzie jemu o tym przypomnieć tam, gdzie zamieścił ostatni sw&oacute;j komentarz. Twoja wypowiedź, kiedy nie wiesz, dlaczego kieruję do niego owe pytanie, odpowiadając na dodatek w taki spos&oacute;b, nie świadczy bynajmniej najlepiej nie tylko o Twojej kulturze. Moja rada na przyszłość - wpierw pomyśleć, zastanowić się, a potem dopiero pisać!&nbsp;</span></p>
anonim2011.06.11 19:49
<p><a \"text-decoration: none; color: #928b6e;\" name=\"komentarz_356632\" href=\"../../../../../herouart_de_belleperche\"><cite>Herouart de Belleperche</cite></a></p> <p>Trzymaj się chłopie!</p> <p>Nagroda czeka po drugiej stronie.</p>
anonim2011.06.12 11:32
<p>AK, czy nie rozumiesz, że @HdB ma prawo NIE BYĆ DUMNYM z tego, że ma pociąg do tych, co w gaciach mają TO SAMO co on i że chciałby przynosić kwiaty DZIEWCZYNIE, bo to piękne, dobre, NORMALNE?!</p> <p>Ty też powinieneś pomyśleć o tym, że unieszczęśliwiasz swoją przyszłą żonę i dziecko, kryjąc się ze swoim homo!</p> <p>I nie chrzań mi dyrdymał&oacute;w ze tak nie jest!</p> <p>Up&oacute;r, z jakim ich bronisz, wskazuje na to jednoznacznie! To nie jest zarzut! Wierze, że jesteś NORMALNYM homo, jak @HdB, nie jekimś zbokiem, ale po co to mydlenie oczu?!</p> <p>Prawda jest taka: przez pewien rodzaj NIETOLERANCJI wobec Was (tych normalnych), jesteście zmuszani do konspiracji i stwarzania pozor&oacute;w by dano Wam spok&oacute;j, z zawieraniem przeciwnych sobie małżeństw włącznie!</p> <p>Nawiąż kontakt z @Asklepiosem... Nie napisze Ci więcej. To jak najbardziej NORMALNY homo!</p> <p>Ale on nie broni zboczeńc&oacute;w!!!</p> <p>Jak Ty...</p> <p>Pozdrawiam.</p>
anonim2011.06.13 1:47
<p>@Herouart na moją modlitwę możesz liczyć w najbliższym czasie; wiem z autopsji jak trudno jest panować nad swoją pożądliwością (w moim przypadku hetero), mam nadzieję że B&oacute;g Ci dopomoże nad nią zapanować; jak byś m&oacute;gł się odwzajemnić w modlitwie, to B&oacute;g zapłać!</p>
anonim2011.06.13 4:58
<p>Będę pamietał.</p> <p>Z Panem Bogiem, Madziarze !</p>
anonim2011.06.13 9:29
<p><strong>Doktorzy Stanton Jones oraz Mark Yarhouse z Wheaton College w Illinois na sympozjum Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego (American Psychological Association &ndash; APA), kt&oacute;re odbywało się w niedzielę w Toronto przedstawili wyniki najnowszych badań dot. terapii homoseksualist&oacute;w. Stwierdzili m.in., że skłonności homoseksualne można kontrolować i skuteczna jest terapia zmieniająca je &ndash; informuje portal LifeSiteNews.com. </strong> W referacie zatytułowanym &bdquo;Ex gays? An Extended Longitudinal Study of Attempted Religiously Mediated Change in Sexual Orientation&rdquo; naukowcy powołali się na wyniki badań przeprowadzonych w ciągu ostatnich sześciu lat na grupie 98 os&oacute;b obu płci, kt&oacute;re poprosiły o pomoc ewangeliczny ośrodek leczenia homoseksualizmu &bdquo;Exodus&rdquo; na Florydzie. Stwierdzili oni, że istnieją dowody na to, iż skłonności homoseksualne można kontrolować, a terapia polegająca na uwolnieniu od nich jest skuteczna i powinna być podejmowana.</p> <p>Dr Jones skrytykował przyjętą w ub. tygodniu rezolucję Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego, do kt&oacute;rego sam należy, zalecającego psychologom, by swoim pacjentom nie m&oacute;wili nic na temat możliwości zmiany orientacji seksualnej poprzez odpowiednią terapię i zabiegi.</p> <p>Dr Jones stwierdził. że spotkał w r&oacute;żnych wsp&oacute;lnotach religijnych wiele os&oacute;b potwierdzających, iż udało im się zwalczyć homoseksualne skłonności. Z drugiej strony panuje silne przekonanie, że jednak nie można ich zmienić, a terapia nie powinna być podejmowana, bo jest szkodliwa. Obserwując dwa tak r&oacute;żne stanowiska naukowiec postanowił zbadać tę kwestię.</p> <p>Podczas badań na wybranej grupie os&oacute;b zauważył, iż skuteczna zmiana orientacji seksualnej jest możliwa, a terapia nie wyrządza żadnych szk&oacute;d. Potwierdził, że 30 proc. badanych os&oacute;b przezwyciężyło skłonności homoseksualne na tyle, że nie podejmują one aktywności seksualnej z osobami tej samej płci. Z kolei 23 proc. badanych nie tylko przezwyciężyło skłonności homoseksualne, ale także rozpoczęło pożycie intymne z osobami płci odmiennej.</p> <p>Naukowcy potwierdzili, że wyniki ich badań są sprzeczne z oficjalnym stanowiskiem APA, uznającym, iż skłonności homoseksualnych nie można zmienić.</p> <p>&ndash; <em>Podsumowując, wyniki tych badań</em> &ndash; stwierdził dr Jones &ndash; <em>wydają się być sprzeczne z oficjalnie uznawanym stanowiskiem establishmentu psychologicznego, kt&oacute;ry uważa że &bdquo;orientacja seksualna&rdquo;&nbsp;nie podlega zmianie i jest wysoce prawdopodobne, że pr&oacute;by dokonania jej zmiany przyniosą wielkie szkody tym, kt&oacute;rzy się zgodzą na terapię</em>. Wykładowcy wyższej uczelni w Illinois dodali r&oacute;wnież, że psycholodzy powinni informować i umożliwiać taką terapię osobom o skłonnościach homoseksualnych, kt&oacute;re chcą się od nich uwolnić.</p> <p>Źr&oacute;dło: LifeSiteNews.com, AS.</p>
anonim2011.06.13 12:38
<p>@Aureas, a ja proszę o podanie linku z dowodem, że Niewiedza/Głupota jest mądrzejsza od Wiedzy/Mądrości.&nbsp; Odnośnie tematu, skoro Donald Tusk, szef Rządu RP m&oacute;wi: \"<span \"font-size: x-small;\">Zbliżamy się do momentu, kiedy związki partnerskie byłyby do zaakceptowania przez większość w przyszłym Sejmie, jak i przez Polak&oacute;w\", należy przypuszczać statystycznie (pan Tusk lubi statystykę), że&nbsp;jest duże prawdopodobieństwo, że \"zbliżamy się do momentu,&nbsp;kiedy związki partnerskie byłyby do zaakceptowania przez większość\" posł&oacute;w PO w przyszłym Sejmie, jak i przez ich rodziny oraz przez Polak&oacute;w popierających poczynania członk&oacute;w PO, szczeg&oacute;lnie posł&oacute;w PO&nbsp;w Polsce. Chciałabym zobaczyć miny Tuska, Gronkiewicz Waltz, Schetyny, Nowaka i innych znamienitych osobistości PO, w sytuacji gdy ich latorośle spraszają na homoseksualne imprezy gej&oacute;w i lesbijki pod dach swoich rodzic&oacute;w np. m.in. z okazji urodzin Taty, Mamy, z okazji rocznicy ślubu (Tusk pochwalił się, że jego żona wytrzymała z nim już 30lat!!!- zapomniał tylko dodać, że o ślubie z wieloletnią konkubeną przypomniał sobie niedawno, tzn. tuż przed własnym startem w wyborach na Prezydenta RP),z okazji Dnia Matki, czy na własne urodziny. A może jest tak, że większość statystyczna! (bo Tusk lubi statystykę) dzieci posł&oacute;w PO ma ciągoty homoseksualne i dlatego rodzice dbając o interesy własnych dzieci lobbują właśnie na rzecz tego homoseksualnego środowiska. Czy ktoś podejmie się przeprowadzenia imiennego badania wśr&oacute;d POSŁ&Oacute;W PO,&nbsp;czy LUBIĄ, a nawet KOCHAJĄ (zgodnie z językiem miłości PO)&nbsp;gej&oacute;w (chodzi szczeg&oacute;lnie o pan&oacute;w posł&oacute;w PO) ewentualnie lesbijki (chodzi szczeg&oacute;lnie o posłanki PO)? W&oacute;wczas społeczeństwo polskie miałoby 100% pewność co do \"większości\", o kt&oacute;rej wspomina Tusk. Np. wiedzielibyśmy czarno na białym, że np. Tusk Donald/Tomczykiewicz Tomasz/Raś Ireneusz/Szejnfeld Adam&nbsp;itd. &nbsp;lubi/kocha/nie lubi/nie kocha gej&oacute;w/lesbijki , Pomaska Agnieszka/Mucha Joanna/Kopacz Ewa itd.&nbsp;lubi/kocha/nie lubi/nie kocha lesbijki/gej&oacute;w. </span></p>
anonim2011.06.14 2:56
<p>\"<span \"font-size: small; : verdana,geneva;\">Może więc odcięcie nas żelazną kurtyną&nbsp;&nbsp;od rewolucji pokolenia\'68 i libertynizmu zblazowanych kapitalizmem lewak&oacute;w miało sens?\" - nieznane sa wyroki Boze :) </span></p>
anonim2011.06.14 9:43
<p>+Początek tekstu, nie wiem czy był to zamierzony zabieg autora, przypomina mi coś, co szło w odwrotnym kierunku: komuniści chcieli transportować swoją ideologię na zach&oacute;d, po trupie Polski, a teraz wydaje się, jakby homoideolodzy chcieli transportować swoje \"coś\" na cały świat - po trupie Polski... Żarliwa modlitwa i m&oacute;wienie prawdy o homoseksualizmie to nasza broń. Jeżeli B&oacute;g z nami, kt&oacute;rz przeciwko nam? Prawda nas wyzwoli!:D</p>