Pawłowicz: Komorowski nas oszukał. WYKAZ KŁAMSTW - zdjęcie
15.04.15, 07:09

Pawłowicz: Komorowski nas oszukał. WYKAZ KŁAMSTW

9

Na kolejnym etapie kampanii wyborczej kandydata na Prezydenta RP dr Andrzeja Dudy, w związku z odmową przystąpienia do debaty przez obecnego Prezydenta B. Komorowskiego, mamy obowiązek przypominać Polakom, że Bronisław Komorowski„obiecał i oszukał”. Prezydent Bronisław Komorowski nie sprzeciwił się podnoszeniu podatków, m.in.:

- podwyższeniu podatku VAT,

- kilkukrotnie podniesionej akcyzie,

- podwyższeniu składki na ZUS,

- podwyższeniu składki rentowej dla przedsiębiorców,

- ograniczeniu znacząco ulgi na internet i ulgi budowlanej,

- opodatkowaniu lokat 1-dniowych,

- kilkukrotne podnoszonym maksymalnym limitom na podatki lokalne,

- wprowadzeniu podatku od kopalin.

Ponadto Prezydent B. Komorowski wspiera prace nad obowiązkową dla wszystkich opłatą audiowizualną. Bezkrytycznie, mimo zebrania blisko 3 mln podpisów obywateli podpisał ustawę wydłużająca wiek emerytalny do 67 lat (dla kobiet o 7 lat, kobiet-rolniczek aż o 12 lat, dla mężczyzn o 2 lata, mężczyzn-rolników o 7 lat). Prezydent Komorowski podpisał także ustawy przegłosowane przez PO i PSL dotyczące obniżenia o 1/3 zasiłku pogrzebowego czy zamrożenia na 5 lat kwoty wolnej od podatku. Mimo okazywanej na corocznych dożynkach w Spale miłości do wsi i rolnictwa, p. B. Komorowski nie podjął żadnych kroków w kierunku wyrównania dopłat bezpośrednich czy zniesienia kar mlecznych, co obiecywał 5 lat temu.

Skala niespełnionych obietnic, a często działanie w sposób zupełnie odwrotny do zapowiadanego, każą podejrzewać, że teraz również są to tylko „obiecanki-cacanki”, o których, po ewentualnej wygranej, B. Komorowski bardzo szybko zapomni.

kad/radio wnet

Komentarze (9):

anonim2015.04.15 7:19
Na ty to polega, obiecać a lemingi w to uwierzą i zagłosują a że potem kiedy będzie wybrany na kolejne 5 lat zrobi odwrotnie do tego co obiecał to nic, dziennikarze i cała świta umiejętnie wmówi lemingom że wszystko jest pod kontrolą i jest dobrze, ciepła woda w kranie jest :D
anonim2015.04.15 7:49
Niestety,ale część narodu ulega tym kłamstwom i czyni tak wielu katolików.Na przykład moja teściowa przed świętami "zamawiała" księdza do domu do spowiedzi.Dzisiaj zaś oświadczyła mi,że bierze laskę i idzie głosować na Komorowskiego.Czyli decyzje które on podejmuje na przykład w sprawie tzw."konwencji antyprzemocowej" lub jego poglądy na "in vitro" nie mają dla niej żadnego znaczenia.Poza tym dowiedziałem się od niej,że Duda jest chamem,ze względu na sposób wypowiadania się."O tempora,o mores" !
anonim2015.04.15 7:52
@Zapałki A czy napisała coś, co nie jest prawdą?
anonim2015.04.15 9:22
Nie ma jednakowych dopłat bezpośrednich. Pani poseł powinna wiedzieć jak są one obliczane. Rolnik polski ma dostawać takie same dopłaty jak jego niemiecki odpowiednik. Ciekaw jestem czy zapłaci ukraińskiemu pracownikowi tyle samo co musiałby zapłacić niemieckiemu robotnikowi.
anonim2015.04.15 9:35
@ Eccehomo nie możesz babci ustawić do pionu. albo zastosuje terapię szokową i schowaj dowód;)
anonim2015.04.15 9:36
@ Eccehomo o przepraszam! z teściową lepiej nie zaczynać!
anonim2015.04.15 18:47
Bardzo dobre podsumowanie kadencji bredzisława.
anonim2015.04.15 20:05
Prezydent jest strażnikiem konstytucji a nie premierem (jakim to próbował być Lach Kaczyński), i nie podejmuje decyzji o VAT, akcyzie, ZUS - robi to rząd, a Prezydent sprawdza czy jest to zgodne z konstytucją i ogólnie pojętym dobrem narodu. Już widzę jak chciałby rządzić Duda - będzie kolejna "wojna na górze". Dziękujemy !
anonim2015.04.20 17:40
podpisał ustawę z GMO