Pawłowicz do europejskiego polityka: Odczep się, lewaku, od Polski! - zdjęcie
11.03.16, 18:56

Pawłowicz do europejskiego polityka: Odczep się, lewaku, od Polski!

17

<<< JAK ŻYĆ BY PO PROSTU .... ŻYĆ WIECZNIE! ZOBACZ! >>>

 

<<< 10 PORAD JAK PRZEŻYĆ W DNIACH OSTATECZNYCH >>>

 

<<< CAŁA PRAWDA O BANKSTERACH! KONIECZNIE PRZECZYTAJ! >>>

 

<<< CZY WIESZ ŻE ŚMIERĆ .... NIE ISTNIEJE! >>>

Komentarze (17):

anonim2016.03.11 20:04
Ohhh. Pani Krysia po raz kolejny udowodniła, że nie wie jak odpowiedzieć na zadane pytanie i w prymitywny sposób pokazała swoją naturę, a frondel przyklaskuje :) Niesamowite :) Choć w przypadku frądla nic mnie już nie zdziwi jeśli chodzi o "ałtorytety" :)
anonim2016.03.11 20:13
bujaj ubeku a kysz z frontu
anonim2016.03.11 20:15
Brawo Pani profesor !!! W konfrontacji z tym ściekiem wszelkiego lewactwa trzeba właśnie w ten sposób reagować.
anonim2016.03.11 20:16
Pani Krysia znów przesadziła, bo temu gościowi wisi, co o nim pani Krysia myśli.
anonim2016.03.11 20:20
@soulfly, tłuku, już ci w innym temacie pisałem, wróć do szkoły, albo weź korki z polskiego. Mam zwyczaj, że z debilami nie dyskutuję ;)
anonim2016.03.11 20:29
Conquer Suck My Dick Suck My Mother Fucking Dick
anonim2016.03.11 20:31
@Conqer masz ochotę na mnie to do klatki mma zapraszam
anonim2016.03.11 20:38
@soulfy, nie mam ochoty na cokolwiek z , czy w towarzystwie osobników o zdecydowanie zaniżonym IQ. Nawet nie wnikam co mi proponujesz ;)
anonim2016.03.11 20:39
Nie ma jak nazwanie lewakiem czołowego liberała europy, brata belgijskiego teoretyka liberalizmu Dirka Verhofstadta. Deklarującego się jako zwolennik koncepcji powołania Stanów Zjednoczonych Europy. Krysiu przy nim ty i cały PiS to czystej wody komuchy. To twoja partia Krysiu promuje socjalizm i socjalistyczne rozwiązania. Krysia sama nie wie że przy nim jest czystej wody lewaczką i marksistką.
anonim2016.03.11 20:47
Nic na to nie poradzę! Wybaczcie Poecie Lecz ja się zakochałem w tej oto kobiecie! Kocham małe oczęta, w tłuszczu zatopione! Czółko niskie, dziewicze, myślą nieskażone. Kocham krótkie nóżęta, które jak dwa słupy Z trudem ciężar dźwigają wielkiej, tłustej ... (Tu rym sami wymyślcie jeśli chcecie mili By mi ten skromny wierszyk na forum puścili;)) Kocham wielkie piersiątka co wiszą jak dzwonki, Te podwójne podbródki, tę talię biedronki. Lecz przecież ma wybranka, prócz tłustego brzucha, Winna mieć wiele zalet umysłu i ducha Które chciałem opiewać! Lecz tu przyszła bieda! Bo wierszyka o niczym napisać się nie da:)) P.S. Wiersz oczywiście nie mojego autorstwa, a co gorsza - nie wiem czyjego. Tym niemniej pozwalam sobie na skopiowanie i złożenie wyrazów uznania autorowi. I, drodzy Państwo Internauci, bez niepotrzebnego doszukiwania się skojarzeń :)
anonim2016.03.11 20:54
.................ani Krysia znów przesadziła, bo temu gościowi wisi, co o nim pani Krysia myśli................. A nam wisi, co ten dupek o nas myśli. Pani Krysiu - 100/100
anonim2016.03.11 20:58
Swetrus Petrus, Cesarz Obciachu Słońce Petru z Kamerunu przyjechał na Rubikuniu, żeby w majowym zamachu Bul-Bronka pobić w obciachu. Bronek wiochę robić umie, Lecz przy Ryśku Kamerunie Gra mu całkiem się nie klei, Mimo bulu i nadzieji. Rysiek Bronka deklasuje. On w żenadzie nam panuje, Bo w rękawie, rzecz to nowa, święto sześciu króli chowa. Nowoczesny obciach w kraju jest jedyny w swym rodzaju. Przy Petrusie niech się schowa nawet Ewka Kopaczowa. Ćwierćinteligentów guru godzien hymnów i marmurów, bo sztukę robienia wiochy wzniósł na szczyty swej epoki. Bronek już pozamiatany, więc lemingi dla odmiany Ryśka chcą na prezydenta. Swetrus Petrus na to kwęka: "Prezydentem być - to mało! Tuska przebić mogę śmiało!" Rysiek chce - i stąd te fochy - być Cesarzem Eurowiochy! P.S. Wiersz oczywiście nie mojego autorstwa, a co gorsza - nie wiem czyjego. Tym niemniej pozwalam sobie na skopiowanie i złożenie wyrazów uznania autorowi. I, drodzy Państwo Internauci, bez niepotrzebnego doszukiwania się skojarzeń :)
anonim2016.03.11 21:13
ale ta fotka u góry jest śliiiiczna
anonim2016.03.11 22:42
Brawo!
anonim2016.03.11 22:54
Podzielam zdanie Pana enrque111. Są istoty, na pierwszy rzut oka, ludzkie, z którymi się nie dyskutuje. Głównie dlatego, że są nieprzemakalne albo mają we łbie idée fixe. To jest mniej wiecej tak, jak z nastawianiem drugiego policzka. Jeśli ktoś jest w stanie gest zrozumieć, nastawić można - w przeciwnym razie jest to darmowe wzięcie po mordzie, na ogół rozśmieszające otoczenie. Jeszcze krótszym zwrotem zniechęcającym tego konkretnego typa do obsesyjnego zajmowania się sprawami polskimi byłoby pogardliwe "paszoł!". Prowincja niekoniecznie jest tam, gdzie na dźwięk dosadnego słowa rozlegają się trwożne piski. Kto nie zna odpowiedzi, jakiej niesłychanie dzielny i zasłużony napoleoński generał, wicehrabia Pierre Jacques Étienne Cambronne (znany po prostu jako Cambronne), miał udzielić pod Waterloo generałowi brytyjskiemu Colville na wezwanie do poddania się. Najpierw Cambronne oświadczył "Gwardia ginie, ale się nie poddaje", a kiedy Brytyjczyk jął się upierać, Cambronne zareagował zwięzłym "Merde!", co można grzecznie przetłumaczyć jako "A gówno!", ale ja bym wybrał coś mocniejszego. (Ciężko ranny Cambronne do niewoli w końcu trafił i do końca życia tej swojej reakcji się wypierał. Nie ze względu na jej względną szorstkość, tylko dlatego, że wbrew hardej zapowiedzi w niewoli się znalazł.) Odpowiedź "Merde!" jest dzisiaj we Francji respektowana, brał ją za dobrą monetę Hugo i Sacha Guitry, który nawet napisał sztukę "Słowo Cambronne'a" (Le Mot de Cambronne), a użył jej nawet w cyrku, w polskim tłumaczeniu, niejaki Nikodem Dyzma, chociaż nie byłbym pewny, że wiedział, że jakiś Cambronne istniał. Wypada, abym na koniec jasno dodał, że wobec prof. Pawłowicz żywię dużą sympatię.
anonim2016.03.11 23:28
Super!!! a co tu tłumaczyć tym tłustym lewackim szujom( i ich zwolennikom jak Conquer)?
anonim2016.03.12 0:44
Lewactwo UE chce jątrzyć i stawiać rząd Polski do pionu. Pod pretekstem pomocy będą szkodzić Polskiemu konserwatywnemu rządowi. Co innego polscy obywatele oni w ramach demokracji mają prawo bojkotować rząd.