Paweł Mucha: Prezydent jest zaniepokojony sytuacją w Zjednoczonej Prawicy - zdjęcie
22.09.20, 07:15Screenshot Youtube - Sejm gov.pl

Paweł Mucha: Prezydent jest zaniepokojony sytuacją w Zjednoczonej Prawicy

6

Jestem umiarkowanym optymistą, tzn. uważam, że z tego kryzysu Zjednoczona Prawica wyjdzie zjednoczona” – powiedział dziś prezydencki minister Paweł Mucha.

W rozmowie na antenie TVN24 polityk stwierdził, że prezydent Andrzej Duda chce stabilizacji i spokoju jeśli chodzi o sytuację polityczną w obozie Zjednoczonej Prawicy. Podkreślił też:

[…] przedłużająca się obecna sytuacja w obozie rządzącym nie służyłaby dobremu prowadzeniu polskich spraw”.

Dodał:

Prezydent Andrzej Duda jest zaniepokojony sytuacją tego rodzaju rozdźwięku i mówi o wartości, jaką są rządy Zjednoczonej Prawicy”.

Mucha zaznaczy, że obecnie mamy moment przesilenia i trzeba poczekać aż ono się rozstrzygnie.

dam/TVN24,PAP

Komentarze (6):

Jan Radziszewski2020.09.22 11:11
NMP 12.05 2020 + "Rząd Polski nie działa dla dobra Polskiego Narodu i wprowadza ustawy nie tylko niezgodne z prawem. + Ale i takie które prowadzą do zniszczenia kraju i Polskiego narodu. + Nie wierzcie politykom, nie wierzcie Prezesowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, gdyż stracili swą wiarygodność i zaprzedali się rządowi światowemu. + Tak drogie dzieci, wiele bólu już przeszedł Polski naród. + Lecz teraz nadszedł czas oczyszczenia każdej duszy i całego narodu Polskiego. + Czyż w cierpieniu nie oczyszcza się dusze, czyż nie w ogniu Ducha Świętego?+ Dlatego bądźcie gotowi i zbrójcie swą duszę, by mężne wasze serca przeszły zbawienny ogień oczyszczenia. + Drogie Moje dzieci, wyście naród wybrany i dobry Bóg da wam Pomazańca Bożego /Tj króla a nie królika jak do tej pory) co przeprowadzi Polski naród do zwycięstwa. + I mocą Bożą zostanie zniweczony każdy rząd co zdradził Boga i zaprzedał się demonowi. Pan i król Polski 2.05.2020 r + Tak drogie dzieci, módlcie się za Rząd Polski by wszystkie złe plany zostały zniweczone +++ Tak Premierze Morawiecki wkrótce twe rządy zostaną zakończone, lecz czas działania klątwy jeszcze dotkliwie odczujesz. Zaś Ministrze Szumowski wiedz, że zło któremu służysz zemści się na Tobie bo taki jest wyrok Boży. + Każdy kto teraz jest u sercu władzy niech wie i niech pamięta, że jeśli swej przysięgi nie dochowa by służyć Polsce i narodowi Polskiemu dla jego dobra zostanie dotknięty ręką Bożą, ręką Sprawiedliwości. + A ci co wiary nie mają i co się zaprzedali niech wiedzą, że jawne staną się ich uczynki i nie unikną kompromitacji.
Anonim2020.09.22 7:58
Pisowcy, oddaliście władzę w lewackie ręce zgodnie z Traktatem Lizbońskim, i oddajecie ją systematycznie na każdym unijnym szczycie. Dzisiejsze żądania UE przekraczają ustalenia traktatowe, i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Likwidujecie Polskę. A w kraju rżniecie głupa, że coś ta unia nam narzuca, coś chce od nas. Chce tego, coście się zobowiązali traktatowo, i obwiązujecie. Oddajecie Polskę w ręce lewaków. Dość tej obłudy. Polacy nie chcą lewactwa. Zróbcie referendum, czy Polacy życzą sobie lewackiego ustawodawstwa. Chcemy referendum,
Anonim2020.09.22 7:54
Te wszystkie rezolucje PE wzięły się po zawetowaniu reformy sądów. Ktoś, tu powinien uderzyć się w pierś, i powiedzieć, przepraszam. Raczej nie sadzić drzewa. A wziąć się ostro do roboty i prostować lewactwo naskakujące na Polskę poza granicami, objazd krajów wrogich Polsce, podjąć rezolucję w ONZ. No coś w tej sprawie można chyba robić?
Anonim2020.09.22 7:42
Dawno temu prorokowałem, że jeśli PiS nie załatwi sprawy obrony życia na każdym jego etapie, a właściwie chodzi o przykazanie "Nie morduj" - to Pan Bóg, który PiS owi władzę dał - zabierze. Tak jak drzewo, które nie przynosi owoców ścina się i rzuca w ogień aby chorób po sadzie nie rozniosło.
Anonim2020.09.22 7:48
No patrz, a ja prorokowałem, że jeśli PiS nie załatwi sprawy durszlaka, jako religijnego nakrycia głowy - to Latający Potwór Spaghetti, który PiS owi władzę dał - zabierze. I teraz kto ma rację?
Anonim2020.09.22 7:53
Powiedz to samo w momencie kiedy śmierć stanie przed tobą z naostrzoną kosą. Wtedy zobaczymy jaki z ciebie kozak. Może przyjść do ciebie za kilkadziesiąt lat, a może i dzisiaj. Przyjdzie na pewno.