Paweł Kukiz wstąpi do PiS? Jest odpowiedź polityka - zdjęcie
29.05.19, 12:17(fot. screen)

Paweł Kukiz wstąpi do PiS? Jest odpowiedź polityka

20

- Dochodzą do mnie sygnały z PIS, abym dołączył do Zjednoczonej Prawicy w wyborach jesiennych. Żebym wystartował wraz z K'15 ze wspólnej z PiS listy - pisze w mediach społecznościowych Paweł Kukiz

PEŁNA TREŚĆ:

"Przyjaciele,
dochodzą do mnie sygnały z PIS, abym dołączył do Zjednoczonej Prawicy w wyborach jesiennych. Żebym wystartował wraz z K'15 ze wspólnej z PiS listy.
Oświadczam- nie ma takiej opcji! 
Będę do końca walczył o nasze ideały, o Państwo dla Obywateli a nie dla partyjnych karteli, o demokrację, której nigdy nie było i nie ma w Polsce, o obniżanie a nie podwyższanie podatków!... 
O referenda obligatoryjne dla władzy, o wyższe wynagrodzenia dla Obywateli poprzez odpodatkowanie pracy, o to żebyście to Wy decydowali co zrobić z własnymi pieniędzmi a nie urzędnicy ministerialni, o likwidację synekur partyjnych jak PUP czy powiaty! 
Jeżeli my wszyscy, ŚWIADOMI OBYWATELE, pójdziemy tą drogą to wygramy, ponieważ nikt nie będzie mógł rządzić bez nas i będą musieli się zgodzić na Wasze warunki! 
Już raz - na samym początku tej kadencji Sejmu - odmówiłem PiSowi wejścia w koalicję. I zdania nie zmienię, bez względu na sondażowe wyniki, bez względu na pokusy partycypacji w podziale łupów.
Nie poddam się NIGDY! Nie oddam Idei, z ktorymi wszedłem do Sejmu. Nie oddam sumienia i obietnicy, że nigdy Was nie zdradzę. Nawet mimo tego, ze przez wielu zostałem zdradzony. 
A teraz jadę w końcu na kilka dni do domu, by odpocząć po tej arcynierównej walce. Żeby nabrać sił po to, by aż do jesiennych wyborów wyjechać w Polskę, spotykać się z Wami. Po to, by System nie mógł spać spokojnie :-) "

bz/Facebook

Komentarze (20):

Michal2019.06.2 0:23
Raczej na odwyk
Nina2019.05.30 9:23
Kukiz nie piernicz głupot, kto by namawiał grajka by grał fałszywymi kartami w polityce, przeciez ty się z Nowoczesna sciskałeś, do Stokrotki do TVN 24 biegałeś i na polski rząd PIS narzekałeś. Zwiń te swoje wymyslone joby i zacznij lepiej grac, a nie kłamać.kikiz zwolennik szwabskiego Tuska i kolezka Schetyny.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.29 23:19
🌈❤️🌈❤️hetero zdelegalizować🌈❤️🌈❤️ Homo jest przyszłością mężczyzny
Lewactwo to takze powiazanie z narkomania.2019.06.1 7:17
Juz ci pisalem cepie, ze jestes polakofobem a nie polakiem.Poza tym nie pisz o przyszlosci , bo nie masz zadnej .Jestes w gownie utopiony i przyszlosc dla ciebie to smierdzenie i dalsze gnojenie.
Oloo2019.05.29 19:28
Zaraz będzie pachołkiem Putina i sługusem Moskwy bo wg. PiS kto nie jest z nami ten wróg.
Tom Bombadil2019.05.29 19:19
W żadnym razie nie bierzcie Kukiza. Będzie nieszczęście. Mam nadzieję, że liderzy PiS-u mają tę świadomość.
jerry laskowski2019.05.29 16:50
jesli brak demokracji w polsce to niestety mam zle wiadomsci, nie ma jej takze gdzie indziej, a jesli chodzi o referendum na kazde podjecie decyzji -no to po co kogokolwiek wybierac na decydenta -kupa mosci panowie...
bogdanus2019.05.29 14:46
Panie Liroy, Kukiz zgadujecie dlaczego nie przekroczyliście progu. Społeczeństwo nie angażuje się w partię o zbyt mało istotnym programie dotyczących ich samych. Panowie fruwacie w obłokach a ludzie chodzą twardo po ziemi. Jeżeli tego nie zrozumiecie to nie dorośliście do PIS.
Beata2019.05.29 13:49
Po co PiS-owi taki pieniacz? Niedługo nikt z nim nie zostanie.
krzysztof 54+2019.05.29 13:47
plakton ktory nie ma juz nic do gadania , rozwalil swoi ruch to narodowcy poszli do konfederacji , taki jest koniec przytulania do kc+ ,
Agnieszka2019.05.29 13:45
Słusznie. Nie chodzi o durne bycie anty-PiS jak totalniacy, którzy służą najgorszym we władzy i interesom wrogów Polski, robiąc z kodziarstwem ustawki, które i opinię publiczną i nawet tych przyzwoitych w obozie rządzącym odrywają od skupiania się na tym, co istotne i zajmując pierdołami, udowadnianiem, że nie są wielbłądami i ubóstwianiem hasełek, których znaczenie odwraca się o 180 stopni. Rządzący obóz "zwany PiSem" udowodnił, że każdy kto do nich dołączy zmienia się w wydmuszkę przyciętą na wzór Gowina i jemu podobnych a potem znika bez zrobienia czegokolwiek istotnego, ale z przetrąconym kręgosłupem. Oby zachowała niezależność, oby zajmował się ważnymi sprawami i oby umiał dokonywać dobrych zmian. Póki co tez dał się wykołować, ale wciąż z szansą na poprawę.
anna2019.05.29 13:22
Zawsze byleś pisowska marionetka dlatego twój czas się skończył
Alojzy Cedzido 2019.05.29 13:21
,,Tylko my mamy rację . Tylko my wiemy jak rzadzić . Tylko my doprowadzimy Was do raju . Nie ustapię . Nie ma takiej opcji.,", Cudowne plany . Nie odmawiam im racji . .Tylko panie Kukizku Drogi . Wystarczy wygrać wybory . A na to,, nic . na razie ,nie wskazuje . A dodatkowo . Za cztery lata nie naprawi się tego co było psute przez siedemdziesiąt. Przykład z życia . Totalni ciagle przypominają Pis-owi. Obiecywaliście milion mieszkań . I co ? Już tydzień po wyborach będzie na ŚRODĘ a mieszkań jak nie było tak niema .
BrawoPolacy!!!BrawoPIS!!!2019.05.29 12:54
Przez kilkadziesiąt lat marksisci wprowadzali w życie marsz przez instytucje. Czas abyśmy my zaczęli swój marsz przez istytucje! Całkiem otwarcie ,konsekwentnie krok za krokiem!!
edi2019.05.29 12:44
BRAWO PiS - BRAWO POLSKA - BRAWO POLACY - NA NIC LEWACKIE PODRYGI - POLACY JUŻ NIE POPEŁNIĄ BŁĘDÓW Z PRZESZŁOŚCI - Prawo i Sprawiedliwość WYGRAŁO te i następne wybory TEŻ WYGRA gdyż OPATRZNOŚĆ MA TAKI PLAN - JEZUS JEST PANEM POLSKI a MARYJA KRÓLOWĄ - Polska BĘDZIE URATOWANA ! NIE BĘDZIE W POLSCE ANI GENDER ANI KOMUNY ANI LGBT !!!!!
Wies2019.05.29 12:42
Bohater się znalazł. Marnuje 4% głosów i tyle. Reszta to bajki dla dorosłych. Mam nadzieję że zejdzie do 1 % i skończy się problem z "Kukizem". To samo ruska konfederacja.
Antonim2019.05.29 12:41
Jaką inicjatywę legislacyjną w sprawie JOW czy może w sprawie obligatoryjnych referendów podjął Kukiz - zgłosili jakiś projekt ustawy? nie słyszałem...
Czlek co udowadniac musi ze nie jest robotem2019.05.29 12:31
Nie wiem czy powinienem o tym wspominać, ale... co z Jednomandatowymi Okręgami Wyborczymi? Czy JOWy nie były czasem głównym punktem programu Pana Kukiza?
Mikołaj2019.05.29 15:40
Były ale się zbyły .Pewnie Kukis zobaczył czym by sie to skonczyło na przykładzie ostatnich wyborów na prezydenta W-wy.To nic innego jak JOW tylko w innych wyborach .Tym sposobem tam gdzie jest przewaga sympatii elektoratu dla jakiegoś ugrupowania , nikt nie dostałby sie do parlamentu ! .
Pan dobra rada2019.05.29 12:29
Ale Kukiz już od dawna jest w PiSie, nieformalnie ale jest.