Paweł Kukiz: Kpina z Polaków, chcą nadal doić Naród - zdjęcie
18.05.16, 16:00

Paweł Kukiz: Kpina z Polaków, chcą nadal doić Naród

- (...) Partiokraci robią wszystko, by nie doszło do zażegnania konfliktu wokół Trybunału. Ten system im pasuje, mogą nadal doić, oszukiwać i rozkradać Naród - powiedział Paweł Kukiz, odnosząc się do decyzji szefów PO, Nowoczesnej i PSL o przeniesieniu spotkania ws. TK z dzisiaj na wtorek.

„Być może jestem chłopak z małej miejscowości i czegoś nie rozumiem, ale jeśli Komisja Europejska nawołuje do pilnego rozwiązania kryzysu wokół TK do poniedziałku, i w związku z tym przenosi się spotkanie w Sejmie ws. TK z dzisiaj na wtorek – czyli dzień po terminie, w którym miał być ten kryzys rozwiązany – to świadczy to o jednym: partiokraci robią wszystko, by nie doszło do zażegnania konfliktu wokół Trybunału. Ten system im pasuje, mogą nadal doić, oszukiwać i rozkradać Naród” - mówił lider Kukiz'15 na briefingu w Sejmie.

"Kpina z Polaków, kpina w wyborców, kpina również z Ruchu Kukiz'15" - dodał Kukiz.

"Witam państwa bardzo serdecznie na kolejnym odcinku telenoweli pt. +Trybunał Konstytucyjny+ odcinek 267. Reżyseria: +System ustrojowy Polski+, w rolach głównych Ryszard Petru, Grzegorz Schetyna, Kosiniak-Kamysz aktor obu ról" - powiedział, nawiązując do wtorkowego spotkania z PiS, w którym wziął udział lider PSL.

Władysława Kosiniaka-Kamysza Kukiz nazwał „człowiekiem o dwóch twarzach”. I zadeklarował, że na wtorkowe spotkanie nie przyjdzie

kz/300polityka.pl/rp.pl