Patryk Jaki wkroczy do PE... Śpiewająco. Dosłownie! ZOBACZ WIDEO - zdjęcie
30.05.19, 16:56Zdj. screen Youtube/Telewizja Republika

Patryk Jaki wkroczy do PE... Śpiewająco. Dosłownie! ZOBACZ WIDEO

4

Okazuje się, że wiceminister sprawiedliwości, Patryk Jaki potrafi nie tylko skutecznie walczyć z mafią reprywatyzacyjną, ale również... śpiewać. 

No dobrze, to drugie pozostawmy jednak ocenie czytelników. Niemniej jednak, wygląda na to, że sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, który w minioną niedzielę zdobył mandat europosła, zamierza wejść do Parlamentu Europejskiego... śpiewająco. 

Polityk był gościem audycji Roberta Mazurka w RMF FM. Podczas porannej rozmowy pojawił się temat dzisiejszych jubilatów: Mieczysława Fogga i Krzysztofa Cugowskiego. "Bard stolicy" nie żyje od roku 1990, natomiast wokalista Budki Suflera ma dziś 69 lat, za sobą- krótki epizod z karierą polityczną, a na scenie występuje do dziś. Wiceminister (który, jak zapowiedział w dzisiejszej audycji), w związku ze zdobyciem mandatu europosła, odejdzie w przyszłym tygodniu z resortu sprawiedliwości, został poproszony o zaśpiewanie przeboju jednego z dzisiejszych jubilatów. 

Patryk Jaki zdecydował się na "Bal wszystkich świętych" Budki Suflera. Jak się udało? Zobaczcie sami (od ok. 18:06 min. nagrania)

yenn/RMF FM, Fronda.pl

Komentarze (4):

Michal2019.05.31 1:02
Ma taką nietolerancję laktozy, że jak będzie szedł, to mu kicha będzie trąbiła jak organy. Oczywiście hymn Federacji Rosyjskiej.
matis892019.05.30 17:33
Dlaczego PIS i lewactwo nie jest opcją dla Polaków ?. Ponieważ jest już pewna inwazja Rosji i Chin na UE. PO to lewactwo, Niemcy, Francja i Żydzi przez lata celowo osłabiali z premedytacją siłę UE, aby sprowadzić ją na samo dno słabości wobec obcych. To są już ostatnie chwile UE przed upadkiem. UE jest już na takim dnie że jest już niereformowalna. A co mówi PIS i lewactwo ? Idziemy do UE by naprawiać martwego trupa kiedy inwazja Rosji i Chin jest już zaklepana na trupa UE, którego Rosji i Chinom celowo sprzedali jak zdrajcy Niemcy, Francja i Żydzi. Więc co jest w interesie Polski ? Za w czasu umieć rozmawiać z pewnym najeźdźcą na UE, Rosją i Chinami, czy udawać na to ślepych jak PIS i lewactwo i uzdrawiać sprzedanego trupa UE jak i dogadywać się z tymi co dla Rosji i Chin celowo sprzedali UE, czyli z Niemcami, Francją i Żydami. Tutaj tylko Konfederacja reprezentuje interes Polski. Cała reszta na czele z PIS i lewactwem udaje ślepych na już pewną inwazję Rosji i Chin na UE. Mimo sympatii do Patryka Jakiego.
ewa2019.05.30 17:45
Kłamiesz, konfederacja sie zbłaźniła
matis892019.05.30 17:56
Inwazja Rosji i Chin na UE jest już pewna i zaklepana. Po to Niemcy, Francja, Żydzi i cała UE jest przez lata celowo i z premedytacją osłabiana do samego dna. I z kim PIS chce się dogadywać ? Z tymi co dla Rosji i Chin celowo i z premedytacją sprzedali UE. Ze zdrajcami Europy kiedy trzeba zacząć umieć rozmawiać z pewnymi już państwami które podbiją całą UE, a nie ze zdrajcami którzy dla Rosji i CHin sprzedali UE. Tutaj PIS gra tak jak lewactwo, czyli kłamanie o uzdrawianiu trupa UE, wystawionego na podbicie.