Patryk Jaki: Nie powiodła się operacja zmiany flagi biało-czerwonej na tęczową - zdjęcie
27.05.19, 16:40screenshot Youtube - Telewizja Republika

Patryk Jaki: Nie powiodła się operacja zmiany flagi biało-czerwonej na tęczową

8

W wyborach do Parlamentu Europejskiego uzyskaliśmy prawie pól miliona głosów więcej niż w roku 2014, to pokazuje, że Polska idzie w dobrym kierunku” - powiedział wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki komentując wynik wczorajszych wyborów do Parlamentu Europejskiego, w którym PiS odniósł ogromne zwycięstwo, uzyskując aż 45,38 proc. głosów.

Jaki, który również wywalczył mandat europosła, skomentował:

[…] nie powiodła się operacja zamiany biało-czerwonej flagi na tęczową”.

W wyniku wyborów Prawo i Sprawiedliwość wywalczyło 27 mandatów. Koalicja Europejska musi się zadowolić zaledwie 22 mandatami. 3 z kolei przypadły Wiośnie Roberta Biedronia.

W trakcie briefingu prasowego Patryk Jaki dodał też, że Polacy odrzucili próbę „[…] bezpardonowego przeprowadzenia rewolucji obyczajowej. Dodał:

Odrzucili również te bezpardonowe ataki na Kościół, potrafili na całe szczęście rozróżnić, kto w sposób właściwy chce walczyć ze zorganizowaną przestępczością, w tym z pedofilią”.

Według Jakiego Polacy wystraszyli się, że KE mogłaby odbierać programy społeczne, które przygotowała Zjednoczona Prawica.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (8):

JA2019.05.27 20:50
Najbardziej zatwardziałe komuchy i dewianci ,w obliczu śmiertelnej choroby ,proszą Pana Boga o pomoc.TAKA PRAWDA!!! Niektórych .TFU,nawet pochowano w kościołach,zeby ich szatan ,za ich zbrodnie nie dopadł. Ale IM NIC!!!! nie pomoże,jak za życia czynili zło,swoim braciom W naszym przypadku NAM POLAKOM.
szymek2019.05.27 18:40
Pisiory ogłaszają , że zwyciężył program. , pokoici , że korupcja wyborcza .......a prawda jest bardziej skomplikowana , ani naród nie jest aż tak rozsądny aby sprawdzać , czy te ,, programy " to nie jakieś przedruki z internetu , nie jesteśmy też tak przekupni , aby ważyć w ręku sakiewki i sugerować się zawartością obietnic .....okres rządów po 2015 dał ogromnej masie narodu coś , czego być może nie potrafi wyrazić inaczej niż głosowaniem , otóż powrót poczucia godności , gdzie te programy socjalne wcale nie sa najważniejsze , wynik p Beaty Szydło dowodzi jak bardzo potrzebowaliśmy zmiany wizerunku , tworzonego przez nasze własne elity , że jesteśmy nic nie wartym narodem , który powinien naśladować kraje wyżej rozwinięte ( jesteśmy niedorozwinięci ???? ) , a nasz antysemityzm czyni nas w zasadzie odpowiedzialnymi za holokaust ......p. Beacie i tej pierwszej ekipie wielkie dzięki , za ten haust świeżego powietrza po okresie programowego skundlenia ................
Cogito ergo sum2019.05.27 17:36
Tęczowy wąż ma zgnieciony łeb.
Stanislaw2019.05.27 17:14
Dzielnicowy, nie chodzi o rządzenie w Unii, chodzi w pierwszym rzędzie o obronę i ochronę Polski przed unijnymi dewiacjami! Od tego trzeba zacząć!
szcze na PiS i rydzyka2019.05.27 17:21
Żeby coś ugrać w PE dla Polski trzeba mieć sojuszników! a jak na razie PiS jest skłócony z wszystkimi w UE...
szcze na PiS i rydzyka2019.05.27 17:30
Nikt w PE w Brukseli nie będzie się liczył z taką Szydło, Kempą czy Mazurek czy Jakim. Oni są tam NIKIM!!! Zwykłe wsioki ze słomą wystającą z butów oblepianym krowim gwnem do tego nieznający nawet podstaw języka angielskiego!
szcze na PiS i rydzyka2019.05.27 16:59
Panie niJaki! przestań pan bredzić farmazony! To że PiS wygrało w Polsce nie oznacza wygranej w PE! Do tego trzeba mieć sojuszników i przyjaciół w Europie! Bez tego wasze PiSki i tupanie będą tam olewane! Nie będzie kaczego rządzenia UE!
Reytan2019.05.27 16:56
To prawfa. Ale wy zamieniliscie bialo-czerwona na izraelska bialo-niebieska z Gwiazda Dawida,co wlasciwie na jedno wychodzi.