Patryk Jaki: Michał Sz. to nie żadna kobieta. To mężczyzna i bandyta - zdjęcie
11.08.20, 10:40Screenshot Youtube - Salve TV

Patryk Jaki: Michał Sz. to nie żadna kobieta. To mężczyzna i bandyta

84

Michał Sz. to nie żadna kobieta. To mężczyzna i bandyta. I co? Nikt mnie nie nie wyrzuci z pracy, nikt nie ma pretensji. Dlatego warto być po naszej stronie. Stronie wolności i zdrowego rozsądku. A nie cenzury i poprawności politycznej” – napisał na Twitterze Patryk Jaki.

Po wpisie europosła wywiązała się dyskusja między nim a dziennikarzem Konradem Piaseckim, który odpisał:

To niech Pan napisze, że to kobieta i bojownik o słuszne prawa mniejszości. Zobaczymy jak zareaguje partia. I czy odczuje Pan jej wolnosciowy charakter”.

Na to Jaki odpowiedział:

>>Kobieta<<? W Polsce się to weryfikuje na podstawie pesel, danych osobowych. Jak nazwę siebie szefem TVN to nim będę? Bojownik?”.

Dalej dodal:

Oj, chyba muszę zgłosić Pana redaktora do instytucji europejskich. To przykład >>homofobii<< i >>trasfobii<< w mediach w Polsce oraz łamanie praworządności 😉”

„Kobieta”? W Polsce się to weryfikuje na podstawie pesel, danych osobowych. Jak nazwę siebie szefem TVN to nim będę? Bojownik? Oj, chyba muszę zgłosić Pana redaktora do instytucji europejskich. To przykład”homofobii” i „trasfobii” w mediach w Polsce oraz łamanie praworządności 😉 https://t.co/LCIk9s4wo8

— Patryk Jaki - MEP (@PatrykJaki) August 11, 2020

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze (84):

recall2020.08.13 8:50
czy w banku zaciągnę kredyt jako facet i po zaprzestaniu spłaty jako już kobieta uniknę kary
sławek2020.08.12 19:26
pismo, blog,czy co tam jeszcze bez cenzury dla niektórych nie wskazany, a Margot póki w dokumencie ma mężczyzna to jest chłopcem , poco tu dywagować i obrażać
- - -2020.08.13 4:38
„…póki w dokumencie ma mężczyzna…” Sławek, naprawdę? Słuchaj, ja w dokumencie mam „rzymsko-katolik”, chociaż już pięć razy ochrzciłem się w różnych kościołach. Czy wiesz dlaczego ten dokument (akt chrztu KK) jest nieważny? Bo ochrzczono mnie bez mojej zgody (byłem niemowlakiem). A nadal jest tak w dokumencie, bo proboszcz prędzej zgodzi się na zmianę czyjeś płci niż wykreślenie kogoś z listy KK (biznes się musi kręcić). Podobnie jest z określeniem płci przy porodzie. Lekarz patrzy i określa: jeśli pitolek stanowczo za mały no to pisze że to kobieta, jeśli pitolek średni no to mężczyzna, a jeśli pitolek przesadnie duży no to w aktach pisze że to chyba jakiś murzyn. :)
***2020.08.13 8:50
Nikt nie musi się stosować do waszych kłamstw!!!
Ali-baba2020.08.13 13:05
A kto ma zadecydować o płci, jeśli ten "pitolek"... jest w głowie i jest niewidoczny ?
***2020.08.13 19:20
No faktycznie...jak się ma "*uja" w głowie.....to dobrze nie jest :)
Olo2020.08.12 8:20
Ja dzisiaj czuje się delfinem, mówcie do mnie Um .
JM2020.08.12 7:24
Mnie się nie podoba twój wpis, Filipie! Trzeba być potwornym chamem aby tak pisać o niepełnosprawnym dziecku tylko dlatego, że jego ojciec ma inne poglądy!!!! Jesteś dno moralne.
AVI2020.09.4 9:02
Kombinujesz, obrażasz filipku, ale pomyślmy praktycznie. Nie wiesz, co cię może jeszcze w życiu spotkać, nawet jutro może być wypadek, których tak dużo, a potem wózek i obciążenie dla ZUS. Może być wylew albo jakiś tętniak, o którym nie masz dziś pojęcia i znów horrendalne obciążenie dla ZUS.A wtedy jakiś podobny do ciebie łajdak napisze, że trzeba ciebie zutylizować, bo jesteś obciążeniem dla ZUS. Myślisz, że całe życie będziesz zdrowy i sprawny? NIKT CI TEGO NIE ZAGWARANTUJE. A już teraz jesteś obciążeniem dla Polaków, bo powiększasz grupę łajdaków bez sumienia, za których trzeba się wstydzić.
Filip2020.08.12 0:38
Patryk Jaki: Michał Sz. to nie żadna kobieta … warto być po naszej stronie … nie cenzury i poprawności politycznej”. Patryk, jeżeli polityczna poprawność nie obowiązuje, to ja też skorzystam z pełnej wolności słowa: Patryk, twoje dziecko to nie jest dziecko, bo… strona zdrowego rozsądku podpowiada, że twój nierozgarnięty, obłąkany bachor będzie kiedyś obciążeniem dla ZUS. Ps. Jeżeli komuś nie podoba się mój komentarz to proszę nie wahać się i składać skargi i zażalenia do pana dr. Patryka Jakiego (przeciwnika poprawności politycznej).
Olo2020.08.12 8:24
Dziecko Jakiego przy tobie to tytan intelektu, jesteś kaleką intelektualną, czasem do Holandii się nie wybieraj bo cię tam głupku przymusowej eutanazji poddadzą !
***2020.08.12 8:28
Patryk Jaki, w porównaniu do ciebie mówi prawdę i tylko prawdę. Ten chuligan, którego tak zawzięcie bronicie ma dokumenty wystawione przez upoważnione organy państwa, które poświadczają że to mężczyzna. Reszta waszego bełkotu to zwyczajne i ordynarne kłamstwa. Jeszcze próbujecie przymusić innych do tych waszych bredni. A ty jesteś po stokroć gorszy, niż ten na którego tak plujesz!
Filip2020.08.12 13:23
„… dokumenty … poświadczają, że to mężczyzna”. ***, mnie nie obchodzi, co on ma w dokumentach (albo w majtkach) to jest jego sprawa. ON chce być ONA. Koniec kropka. Dlaczego w prawo-pokręceni tego nie potrafią uszanować? Dlaczego w waszych prawicowych głowach to się nie mieści? Naprawdę myślisz, że coś tracisz szanując innych? - nawet szaleńców? Sprawa by nie istniała gdyby np. Patryka komentarz brzmiał tak: „osobnik identyfikujący się jako kobieta jest chuliganem”. Co złego z takim komentarzem? Nic. No, ale oczywiście prawicowicowcowi to przez gardło nie przejdzie. Prawicowiec zawsze musi komuś do walić, bo nie ma zamiaru stosować się do poprawności politycznej. Ty na tym forum chcesz być identyfikowany przez trzy gwiazdki (***), i ja to szanuję. Ja nie wmawiam tobie, że ty jesteś umysłowo pokręcony, bo zmuszasz mnie do gadania z gwiazdkami (ani to baba ani to chłop). Możesz nawet do tych gwiazdek dopisać sobie porucznik (Polski oficer w stopniu porucznika na naramiennikach nosi trzy gwiazdki), i mnie to przeszkadzać nie będzie. Cokolwiek pomaga ci przetrwać kolejny dzień ja to szanuję.
***2020.08.13 9:03
Nie rozumiesz Filipku?...urzędnik państwowy, poseł czy zwykły obywatel, nie może publicznie wprowadzać w błąd ludzi (kłamać!!!), mówiąc wbrew faktom, tyko dlatego żeby jakiemuś kolesiowi, który ma ze sobą problem zrobić "przyjemność". Wy mu wcale nie pomagacie.......jeśli chodzi o mnie...ja od nikogo nie żądam aby się do mnie zwracać per "***"....dziecko drogie, zrozum to wreszcie.
Filip2020.08.13 12:46
„nie może publicznie wprowadzać w błąd ludzi (kłamać!!!)” Oczywiście, że nie może. I tu jest pełna zgoda. I tu powoli dochodzimy do sedna sprawy. Jeszcze raz zwróć uwagę jak jest sformułowane wcześniej przeze mnie zaproponowane zdanie: „osobnik identyfikujący się jako kobieta jest chuliganem” Tak sformułowane zdanie wskazuje słuchaczom, że to „dany osobnik twierdzi”, że jest kobietą, ale to nie znaczy, że „jest kobietą”, albo, że Patryk wierzy że ON jest kobietą (a więc żadnego kłamstwa tutaj by nie było). Gdyby Patryk tak sformułował zdanie, to problem by nie istniał. Takie zdanie nie kolidowałoby z Patryka wierzeniami, i również, rozrabiającego osobnika życzenie byłoby uszanowane. Kiedyś takie postępowanie nazywano: „wilk syty i owca cała”, a dzisiaj nazywamy to „poprawność polityczna”. Zatem, poprawność polityczna nie jest wcale taka zła - ma nam pomóc „być człowiekiem dla człowieka”.
***2020.08.13 19:32
Oj kombinujesz Filipku, kombinujesz! Proponujesz po prostu "zgniły" kompromis. Takie coś jak "Panu Bogu świeczkę a diabłu ogarek". W niczym to Michałowi Sz. nie pomogłoby.
Filip2020.08.14 3:37
Nie, niczego nie kombinuję – tak interpretuję świat. Jestem nihilistą – w moim świecie prawda nie istnieje. W mojej ocenie, prawda to nasze postrzeganie i ocena tego, co istnieje. Czy to jest kompromis? Tak. Czy "zgniły"? Z mojego punktu widzenia nie; z twojego tak (skoro tak piszesz). Ale pamiętaj o tym, że przymiotnik "zgniły" jest wartościowaniem (oceną czegoś). OK, teraz musiałbyś mi wykazać, dlaczego ty myślisz, że twoje wartości są nadrzędne, gdybyś chciał żebym ja je zaakceptował. I tu zaczyna się problem, bo każdy w takiej sytuacji zaczyna obronę swoich wartości od: bo moja kultura; bo moja religia; bo natura; bo …; bo …; itd. Oczywiście, że my wszyscy jesteśmy silnie związani z naszymi wartościami i ich usilnie bronimy, a przez tysiąclecia nasi pradziadowie dla wartości tłuki się i tracili życie. Ale dzisiaj świat jest inny i większość ludzi uważa, że ginąć dla zmiennych wartości nie ma sensu. Zatem, co pozostaje? Proponuję "zgniły" kompromis :) :) :) :)
AVI2020.09.4 8:53
Jesteś prymitywnym łajdakiem filipku. Nie wiesz, co cię może jeszcze w życiu spotkać, nawet jutro może być wypadek, których tak dużo, a potem wózek i obciążenie dla ZUS. Może być wylew albo jakiś tętniak, o którym nie masz dziś pojęcia i znów horrendalne obciążenie dla ZUS. A już teraz jesteś obciążeniem dla uczciwych Polaków, bo powiększasz grupę łajdaków bez sumienia, za których trzeba się wstydzić.
Gendeolożka2020.08.11 20:46
Margot ma prawo do wyboru płci. To jedno z fundamentalnych praw człowieka. W przypadku osób transseksualnych wystarczy tylko dokonać uzgodnienia płci. W wielu postępowych krajach taki zabieg chirurgiczny jest finansowany przez państwo ale z ograniczeniami (do max. 3 razy). Bardziej skomplikowana sytuacja jest gdy mamy np. mężczyznę identyfikującego się psem płci żeńskiej mającym skłonności do własnej płci. W tym przypadku mamy do czynienia z kombinacją TZL i kuracja hormonalna oraz zabieg chirurgiczny jest bardziej skomplikowany zarówno w opisanej transmitacji jak i kolejnych.
Olo2020.08.12 8:25
A dlaczego nie prawo do wyboru gatunku !
***2020.08.12 8:31
Stuknij się w ten twój pusty dzban. Zmień sobie płeć jak chcesz i odczep się od nas! Co nas to obchodzi!
Sędzia2020.08.11 19:14
Ten czy ta Margot powinie być osadzony np. w 20 osobowej celi z samymi facetami. Oni mu szybko i skutecznie udowodnią jaką ma płeć. I nie będzie miał do śmierci wątpliwości.
comic2020.08.11 20:02
margou ma być wzorcem dla młodych, gdy chodziłem do podstawówki, wpajano , że marcin kasprzak, przywódca proletariatu, to bohater, słuchaliśmy jak świnia grzmotu, bo mieliśmy dziadków,którzy mówili- to był bandyta. Teraz my ,dziadkowie, mówimy dzieciakom, ten margou, to bandyta i cwaniak pierwszej wody.
Foster2020.08.11 16:57
Nie podoba mi się okazywanie przez europosła braku szacunku wobec innej osoby, tylko dlatego, że ta inna osoba czuje się kobietą.
opty2020.08.11 15:59
Doktor nie doktor, chłop zawsze zostanie chłopem, nawet jak odetnie sobie jaja. Ten jaja ma nadal?.....
Drjaki2020.08.11 15:34
Teraz doktory to poziom abiturientów okresu komunizmu albo i mniej. W ostatnim "Graj o milion" para wykształconych Polaków miała problem ze wskazaniem metalu spośród 4-ch pierwiastków, gdzie jednym z nich był potas. Dobrze, że odrzucili siarkę, ale na brom postawili połowę swojej kasy. Przy okazji, na wszelki wypadek, postawili też na ten nieszczęsny potas. Takich mamy dochtorów. Jaki też już popisał się podstawowymi brakami w wykształceniu.
Brawo !2020.08.11 14:58
Miejsce przestępców dokonujących rozbojów jest w celi !
Biden, zgred-gensek partii Demokratycznej.2020.08.11 14:31
J. Biden jest w polityce od ponad 50 lat i jak każdy polityk z takim stażem to jest "corrupted scum". W jego letniej rezydencji w New Jersey lokalny ksiądz odmówił mu komunii, Biden jest takim katolikiem, takim wierzącym jak Putin jest demokratą. Rządził z Obamą 8 lat i zamiast być łącznikiem pomiędzy "colored folks and white majority" - zantagonizował te dwie grupy jak nigdy przedtem w historii USA. Dzisiaj są tego rezultaty. Black Lives Matter, podobnie jak Antifa jest organizacją kryminalną, terrorystyczną. Czarnym nie przeszkadza, że codziennie czarni mordują innych czarnych tuzinami - dzień w dzień. Tylko sami udowadniają, że Black Lives Ain't Worth Shit! To za jego kadencji Hillary the Bitch razem z Łagrowem-Mołotowem nacisnęli sobie guzik "reset". Ale nie tylko tu chodzi o politykę zagraniczną, gospodarczą, ale głównie o U.S. Supreme Court, o nominacje do tego sądu i do sądow federalnych w całym USA. Bo to sądy decydują jaką droga pvjdzie USA. ---------- Kto wygra? Będzie to m.in. zależało kogo sobie Biden wybierze na "Veep".
Szybka Randka2020.08.11 14:26
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.lexlale.com.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
ladychapel2020.08.11 14:17
hatakumba normalnie
Do opinii na temat Margot2020.08.11 13:53
Całą prawdę tym typie powiedział Patryk Jaki .
Izydor2020.08.11 13:49
Patryk Jaki to żaden doktor tylko tępa ksenofobiczna menda.
***2020.08.11 14:11
....poznała menda mendę?
nie przeginaj pały, mendo blogowa2020.08.11 16:31
i nie chlaj odkażacza do rąk.
Łagodny2020.08.11 13:42
CAŁKOWICIE SIĘ ZGADZAM W TYM TEMACIE Z PATRYKIEM JAKIM.
JAKI TO NIE polityk2020.08.11 13:04
TO ZWYKŁY "HOOLIGAN" spod bloku. Chociaz...................... slyszalem ze byl strasznie gnębiony naosiedlu. TO SE CHLOP TERAZ ODBIJA!!! ;]
Alosza2020.08.11 13:27
spróbuj raz jeszcze, ale po polskiemu.
Anonim2020.08.11 13:41
120/100 !!!!!!!!!!!!!!!!!
Dariusz2020.08.11 12:46
Tego typu dywagacje pasują idealnie na fora studentów 1-go roku psychiatrii.Bardzo wdzięczny obiekt do analizy.
Olo2020.08.11 12:46
W języku Polskim nie ma wystarczająco obelżywych słów żeby określić tego Sz !
Pro live2020.08.11 12:26
Tako rzecze dr Jaki
Anonim2020.08.11 15:01
Tako rzecze dr Jaki, ten z nijakich cyganów. A jednak Baron cygański u PiSuarów.
Filip2020.08.11 12:21
Patryk Jaki: Michał Sz. to nie żadna kobieta…” Patryk, a twoje dziecko to nie dziecko, bo… strona zdrowego rozsądku podpowiada, że twój nierozgarnięty, obłąkany bachor będzie obciążeniem dla ZUS.  No, jak widzisz Patryk, ja też nie jestem za cenzurą i poprawnością polityczną.
Matka Polka2020.08.11 13:21
To się Flip zagalopował... Przysłowiowy Filip z konopi.
Filip2020.08.11 13:37
To prawda, Filip galopuje. Ale mam nadzieję, że Patryk to zniesie, bo on sam zachęca do łamania zasad poprawności politycznej.
***2020.08.11 14:18
Nie ma nic gorszego niż poprawność polityczna! Masz jakieś dowody, że Michał Sz. jest kobietą? a "nierozgarnięty, obłąkany bachor będzie obciążeniem dla ZUS?....debilu.
Filip2020.08.11 15:09
Nie wiem, co ty pitolisz. Patryk powiedział: „to nie żadna kobieta”. Ok, Patryk wyraził swoją opinie. Tak, czy nie? Jeżeli on ma prawo mieć własne zdanie, a ja nie, to ja dziękuję za taką wolność. Patryk mówi też, żeby olewać cenzurę. No to ja olałem. O co ci chodzi?
***2020.08.11 17:50
Udajesz głupszego niż jesteś, czy jesteś głupszy niż udajesz.
Filip2020.08.12 0:10
***, Nie wiem, w którym momencie się zgubiłeś, ale przekaz był prosty: „Patryk, tak wygląda życie bez poprawności politycznej”. Proste. Tutaj nie ma żadnego udawania.
***2020.08.12 8:39
Jesteś normalnym kretynem, który pluje na ludzi którzy nie uznają waszych i twoich kłamstw. Tak, to ty jesteś tu kłamcą a nie P.Jaki, który nie wyrażał żadnej opinii tylko powiedział jaki jest stan faktyczny. Rzeczywiście, nie ma nic gorszego niż tzw. poprawność polityczna, która zniewala ludzi bardziej niż zwykła cenzura, czego jesteście doskonałym przykładem.
Anonim2020.08.12 10:43
Na mordę tego cygana spod blokowiska, już patrzeć nie można.
Foster2020.08.11 17:08
Zagalopowaleś się, ale jest mi przykro, że polski europoseł nie ma żadnej empatii. Lepiej żeby tego nie powiedział, bo to mu chluby nie przynosi.
Wyjątkowo się zgodzę z Jakim.2020.08.11 12:14
I dodałbym jeszcze, że prawdziwych Cyganów już nie ma.
Jaki Jaki? Sraki!2020.08.11 12:03
-
Saki Faki2020.08.11 15:55
Żuj jaja POwska dziwko. Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów. 🤣🤣 Przygłupie 😂😅
gipsfetysz2020.08.11 11:58
Setki bezpłatnych zdjęć kobiet w gipsie: http://www.gipsverband.de
A czy są tam2020.08.11 13:55
Janda , Gretkowska , Środa , Holland oraz Senyszyn z Nurowską ??
Michał2020.08.11 15:16
Są :) Za to nie ma babochłopów typu Straszydło, Tępa, Mambzdure i Lichecka. :)
Zygfryd2020.08.11 11:37
Mam nadzieje że dostanie 5- tkę i cieżkie prace fizyczne w oczyszczaniu miasta za miske zupy .
Władysław2020.08.11 11:33
Pan Michał Szutowicz, ksywa Margoł, jest przestępcą osadzonym na 2 mies. w areszcie śledczym za rozbój. Grozi mu do 5 lat więzienia. Amen.
Trupia Voń Prezesa2020.08.11 11:56
W PRL-u nazywano to aresztem wydobywczym.
Jacek i Placek2020.08.11 14:40
Dziś można nazwać to tak samo.
Michał2020.08.11 15:28
nie za rozbój, bo to jest kradzież z użyciem przemocy, z co zresztą grozi do 12 lat więzienia, tylko za naruszenie nietykalności cielesnej Łukasza K. Swoją drogą ten Łukasz K. (co widać na nagraniu) to ostatnia pi*** skoro nawet chuda ciotka spuściła mu łomot :) Na marginesie: gdyby w latach osiemdziesiątych za takie "zabawy" wsadzano do paki, to 80% chłopaków nie skończyłaby podstawówki. Jesteście przewrażliwieni niczym mimozy, nic się takiego temu Łukaszowi K. nie stało naciągnął sobie przy upadku mięśnie pleców i obtarł nadgarstek, w szpitalu go wyśmiali. :)
Klapaucjusz2020.08.11 11:33
"W Polsce się to weryfikuje na podstawie pesel, danych osobowych." Nareszcie dożyłem tych czasów gdy każdy ma numerek, który wszystko o nim mówi. Parafrazując towarzysza Stalina: "Nie ma numeru, nie ma człowieka". Tak trzymać, panie Jaki!
Ania2020.08.11 11:24
Kulawy kaczor też nie jest prawdziwym mężczyzną i do tego jeszcze dziewicą, no chyba że jego nowe odkrycie towarzyskie mu napletek ściągła
Portofino2020.08.11 11:21
Dla wszystkich dziewcząt z Portofino / Wystarczy w samochodach miejsc / I każda będzie mieć na kino / Tu w Protifino, gdy lato jest
Glaudiusman2020.08.11 11:09
Brawo Patryk Jaki. Lubię zdrowe, polskie, patriotyczne poglądy. Zboczeńcy na aut.
Wojtek Polak2020.08.11 11:05
p.Piasecki jeśli pan ma problemy z odróżnieniem mężczyzny od kobiety to proponuję wizytę u psychologa albo psychiatry- jest duża szansa że to pomoże.
Portofino2020.08.11 11:04
Jeżeli jest kobietą i spędzi w męskiej celi 3 miesiące to "ona" powinna opuścić areszt w ciąży. Zobaczymy.
Anonim2020.08.11 11:02
„To niech Pan napisze, że to kobieta i bojownik o słuszne prawa mniejszości..." Dlaczego Jaki, jako mądry człowiek miałby wypisywać takie głupoty? Ideolodzy LGBT - to zupełny odlot!
katolik2020.08.11 11:01
babo-chłopy to psychiczni ludzie(żałośni), których masoński spend na ulicach, kwalifikuje się pod społeczną prostytucję
hm2020.08.11 10:58
Panie Piasecki gdyby polityk PiS Patryk Jaki zaczął pleść od rzeczy- nazywać chlopa kobietą, to Kaczor jako szef partii musiał by zweryfikować stan jego umysłu, to oczywiste. Ale jak widać nie ma takiej potrzeby. Gorzej z wami bo musicie pleść bzdury, inaczej fora ze dwora
UHty2020.08.11 10:58
Pisomatołki patrzcie dobrze na Białoruś bo mażecie skończyć razem z waszym kulawym kaczym nieudacznikiem jak reszta byłych małych dyktatorków w celi dla cweli
Anonim2020.08.12 10:42
Albo w Rumunii. pod ścianą !!!!!!!
fiku-miku2020.08.11 10:56
Bandyta z LGBT, Michał Sz./ Dostał sądowy nakaz – areszt/ Lewica wnet się zmówiła i na zadymę stawiła. /Przyszła bronić bohatera, /Co bije ludzi, poniewiera, /Tnie opony, lustra łamie,/ Niszczy mienie, no i … kłamie. /Mówił jak chłop – rodzaj męski,/ A udaje „Margot”, to z kolei – żeński. /Im się wszystko pomieszało /W głowie mętlik – poplątało./ Nie wie kim jest: on, czy ona?/ Nie wie gdzie zła, a gdzie dobra strona. /Mącą masońskie srebrniki,/ Litry, „małpki”, narkotyki./ Wykształceni z dużych miast/ Głosowali: „Trzask”, a wyszło prast! /Wypiął tyłek na swój lud/ Jak zwykle – pozostawił smród./ W błędzie jesteś Czytelniku, /Kiedy myślisz fik-miku /Młodzież sobie poswawoli /I rozejdzie się powoli?/ Oto z Sejmu mknie lewactwo, /Puści w świat, że to prawactwo/ Bije ludzi, tłamsi wolność/ I poniża ludzka godność. Do Brukseli śle przeslanie:/ PiS ma skończyć panowanie./ Karać, mrozić im dotacje, /To lewica ma mieć rację. /Nic to, że sąd niezawisły/ Orzekł areszt dla LGBT-marksisty./ Kto kogo, za co, gdzie?/ Totalna najlepiej wie: /Wszystkiemu jest winny rząd /PiS ma zniknąć, odejść stąd /Przecież Polska ma być nasza, /Nawet z pomocą kałasza./ My, elita oświecona,/ Do rządzenia wprost stworzona./ Ojców w tankach przywieziono/ I w stolicy osadzono. /Rządzić Polakami mieli: /Bohaterów – myk do celi, /Powsadzali polski lud, /To był ojców naszych trud. /Polska nasza jest i basta! /My, to nadzwyczajna kasta./ Nie to, co ten naród polski: /Ciemny, mroczny I katolski./ Przywołamy do porządku, /Ustawimy wszystkich w rządku, /Odbierzemy dzieci im, /Przecież to jest głuuupi gmin. /Zabierzemy kamienice, /Wyślemy ich na ulice /Totalniactwo lewicowe/ Marzy sobie, łamie głowę,/ A ten głupi polski gmin /Pokazał palucha im.
harry2020.08.11 10:55
Represji w Polsce?! Zastanów się, człowieku, co w swoim obłędzie wygadujesz? Rozbójnik uważający się za kobietę wraz z grupą swoich współtowarzyszy bezprawnie, w biały dzień, w miejscu publicznym, napada na jednego człowieka, używają wobec niego przemocy fizycznej i demolują jego własność prywatną czyli samochód. Napadnięty człowiek zgłasza to organom ścigania i jak każdy napadnięty obywatel oczekuje od nich ścigania napastników. JEST FILM DOKUMENTUJĄCY BEZ ŻADNYCH WĄTPLIWOŚCI BANDYCKI NAPAD GRUPY NA SAMOTNEGO CZŁOWIEKA !!! Niezależny sąd podejmuje decyzję o dwumiesięcznym aresztowaniu agresora i zaczyna się ordynarny wrzask marginalnego w Polsce, lecz niezwykle krzykliwego środowiska lbgt. To oczywista próba nacisku na uwolnienie aresztowanego agresora, tak jakby organy ścigania miały wręcz taki obowiązek a napastnik posiadał tęczowy immunitet. I to jest dopiero skandal. Sad aresztował go nie za jego poglądy czy orientację seksualną, sąd aresztował go za to, że wraz z innymi napadł w biały dzień w miejscu publicznym innego człowieka o innych poglądach. To zwykła bandyterka, a nie polityka. I zdumiewające jest jednocześnie i to, że nikt nie staje w obronie napadniętego. Żadna gazeta, żaden opozycyjny polityk ! To oczywisty skandal !!! I na koniec tylko jedno bardzo ważne wtrącenie: aresztowany tymczasowo za uliczne napadanie napastnik nie idzie na 2 miesiące więzienia za to co wraz z innymi zrobił. To jest tymczasowe aresztowanie a nie wyrok za bandycki czyn. Wyrok to ten napastnik dopiero dostanie a te 2 miesiące jego tymczasowego aresztowania ma służyć prawidłowemu zabezpieczeniu toku czynności w sprawie, w której on już jest sprawcą napadu na człowieka. Między innymi po to, by nie wpływał na świadków etc. A wyrok w sprawie, w której już na tym etapie jest tymczasowe aresztowanie, będzie zapewne zdecydowanie bardziej srogi niż tylko te tymczasowe aresztowanie na 2 miesiące. Ten człowiek dopiero posiedzi, za to co zrobił na ulicy innemu człowiekowi grozi mu do 5 lat więzienia. I nie będzie to więzienie za poglądy, lecz za uliczny bandytyzm. Powodzenia nie życzę ulicznym napastnikom lecz surowej i sprawiedliwej kary.
🆃🅴🆂🆃🅴🆁2020.08.11 10:52
Jaki ja? Jaki ja? Jaki jestem ja? — Każdy mnie pyta.
Anonim2020.08.11 10:58
Zapytaj tego małpiszona z warszawskiego balkonu. Pewnie właśnie taki!
Do testera2020.08.11 15:57
Żuj jaja POwska dziwko. Jesteś idealnym reprezentantem tych swoich przyjebów. 🤣🤣 Przygłupie 😂😅 🤣🤣 A chu.j ci w dziąsło! 🤣🤣 testuj!
TwojaStara2020.08.11 10:52
Panie Jaki, jest takie powiedzenie: Kto siedzi w szklarni, niech nie rzuca kamieniami. Jak by się pan poczuł, gdyby pańskiemu dziecku odmówiono człowieczeństwa bo ma jeden chromosom więcej? Hmm?
Coś takiego2020.08.11 12:15
Ale ten dodatkowy chromosom jest ludzkim chromosomem
Ale nie mieści się w granicach "normy".2020.08.11 12:44
j.w.
Matka Polka2020.08.11 13:26
CZYJEJ normy? Odwal się od dzieciaka człowieku.
tm2020.08.11 15:13
Coś się do dziecka przyj...ł? Może i ty masz jeden chromosom więcej?