Palikot oddaje hołd Komorowskiemu! Nowy spot Palikota! - zdjęcie
29.12.14, 10:44fot. YouTube

Palikot oddaje hołd Komorowskiemu! Nowy spot Palikota!

11

Janusz Palikot przygotował swój pierwszy spot w kampanii prezydenckiej. Co bardzo zaskakujące zaczyna od oddania hołdu obecnemu Prezydentowi Polski Bronisławowi Komorowskiemu. Mówi: "Szanowny panie prezydencie, drogi Bronisławie, nie ma takiego kodeksu honorowego, który zabrania rywalom ukłonić się sobie przed rozpoczęciem starcia (...) Ten list jest właśnie tym, pochyleniem z szacunkiem głowy, by bez cienia wątpliwości było wiadomo, że starcie, które zaraz nastąpi jest rywalizacją dla wspólnego dobra. Będziemy się spierać, ale w tym starciu mamy jeden cel: piękną i wolną Rzeczpospolitą (...)Nie mam wątpliwości, że jesteś przyjacielem Rzeczpospolitej. Twoje zwycięstwo nie będzie moją porażką, będzie zwycięstwem Rzeczpospolitej. Wiem, że myślisz tak samo, bo w wojnie domowej, którą wytoczyła Rzeczpospolitej skrajna prawica, nie ma już miejsca na namysł".

Cóż za mądrość Palikota. Dalej Palikot mówi: "W demokratycznych wyborach nie ma zwycięzców i przegranych (...) Spór między nami nie jest na śmierć i życie. Kandyduję bo czuję obowiązek wyrażenia myśli wszystkich tych, którzy chcieliby nieco innej Polski. Więcej nas jednak łączy niż różni. W przededniu kampanii, drogi prezydencie, przyjacielu Rzeczpospolitej, chciałbym złożyć ci najserdeczniejsze życzenia".

Tak słodka laurka dla Bronisława Komorowskiego musi drogo kosztować. Ciekawe co zaoferowano Palikotowi w zamian za ten kolorowy spot? I co najbardziej zabawne. Palikot mówi o kodeksie honorowym!!!!

mark/300polityka.pl


Komentarze (11):

anonim2014.12.29 11:03
Zlodziej krzyczy: Łapać złodzieja!!!
anonim2014.12.29 11:08
Dobrze czy źle, ważne, żeby o mnie mówili, bo inaczej śmierć medialna.
anonim2014.12.29 11:09
Pewnie, lepiej już od samego początku kampanii zacząć obrzucać się nawzajem błotem, zamiast okazać sobie szacunek, tak? To bardziej pasuje do naszego podwórka... Palikot jest, kim jest, ale trzeba przyznać, że w tym przypadku postąpił ładnie.
anonim2014.12.29 11:13
Może Komorowski mu odpali kilka procent przy wyborach tylko musi się mocniej pochylić.Żałosny.
anonim2014.12.29 11:33
Po wielu miesiącach uważnej obserwacji Frondy nie dziwi mnie, że Was dziwi szacunek dla drugiego człowieka, a zwłaszcza przeciwnika politycznego. Wy do takowych "spieprzaj dziadu".
anonim2014.12.29 11:34
@Grunaldi Ależ Palikot już w swojej mowie obrzucił błotem, poza Komorowskim z zrozumiałych względów.
anonim2014.12.29 13:35
Cynizm
anonim2014.12.29 13:54
Obawiam się, przy zachowaniu pełnego szacunku względem Pana Palikota, że jest to jednak li tylko CYNICZNA, OHYDNA gra, gra emocjami wyborców, obliczona na ocalenie politycznego "życia"... Palikot zwyczajnie dostrzegł, iż coraz bardziej traci, budując wizerunek skrajnego radykała i skandalisty, stąd zastosował klasyczny manewr "ocieplenia wizerunku", tzw. "polityki miłości". I to naprawdę wcale nie musi być obliczone tylko na najbliższe majowe wybory, gdzie Palikot, tak czy inaczej, niezależnie od tego, co zrobi, odniesie zawstydzającą klęskę... To działanie raczej długofalowe skoncentrowane na ocaleniu swego politycznego bytu... Nie ufam temu Panu... W mojej ocenie to koniunkturalista najwyższej próby...
anonim2014.12.29 13:56
I wcale NIE uważam, że Palikot zachował się "dobrze", czy też "postąpił ładnie"... W postawie skrajnego cynizmu, wyrachowania, koniunkturalizmu, nie odnajduję bowiem nic chwalebnego...
anonim2014.12.29 16:44
Komor nastawił tłusty zad a Palikot mu sztucznego penisa wsadził ot romans roku
anonim2014.12.30 6:19
Gdy idiota ubierze okulary nie staje się mądrzejszy. Jest po prostu idiotą w okularach.