Palikot krytykuje Dudę: Prezydent wszystkich biskupów - zdjęcie
05.06.15, 15:56Janusz Palikot (fot. facebook)

Palikot krytykuje Dudę: Prezydent wszystkich biskupów

18

- Trudno powiedzieć jaka będzie prezydentura Dudy, trzeba dać mu szansę. Na razie wygląda na prezydenta  wszystkich biskupów, a nie wszystkich Polaków. Bo  jego deklaracje z ostatnich dwóch tygodni sprawiają, ze wielu ludzi zastanawia się czy żyjemy jeszcze w Rzeczpospolitej Polskiej czy już w KlerykowiePL. Szanuję uczucia religijne Andrzeja Dudy, ale apeluję by stał na straży polskiej Konstytucji i był prezydentem wszystkich – osób wierzących i niewierzących – mówił Palikot.

– Jeżeli słyszymy, że on się zawierzył Matce Boskiej pierwszego dnia po wyborze, potem modlił się do Ducha Świętego żeby być mądrym, teraz poszedł w procesji Bożego Ciała, zapowiedział budowę pomnika smoleńskiego na krakowskim przedmieściu, to wiemy, że nie o taką zmianę chodziło, od tego nikomu nie przybędzie ani pensji, ani szansy na mieszkanie, ani szanse na karierę – dodał.

Według Palikota deklaracje Dudy sprawiają, że powstaje wrażenie, iż nie żyjemy w Rzeczpospolitej tylko w KlerykowiePL.

KZ/Polskieradio.pl


Komentarze (18):

anonim2015.06.5 16:26
Temu panu już dziękujemy!
anonim2015.06.5 16:27
Cóż ma powiedzieć sławny polityk z penisem w łapie...wkurza go, że Duda otwarcie mówi o swojej wierze, dziwiłoby mnie gdyby było inaczej...
anonim2015.06.5 16:30
"Obawiam sie, ze Palikot ma racje." Czy Palikot chciał być prezydentem wszystkich fallusów......
anonim2015.06.5 16:41
Odezwał się ten tzw. oświeciciel narodu Iluminat, adept Lucyfera 30 stopień Rycerz Kodsch Od kiedy to masoneria nie próbowała przez swoich ludziom szkodzić, bo czyż to ta Masoneria nieodrodna córka Synagogi /Ap. 2,9;3,9) kiedykolwiek czyniła dobrze, komukolwiek? W naiwności swojej myślą że swą świetlaną przyszłość zbudują na mamonie bożka Junony Moneta, zwanej Fortuna zwanej również Doradczyni - Gdzie po raz pierwszy doradzała ludziom? W Raju i wskutek tego złego doractwa Adam i Ewa zostali wygnani z niego! Czy inaczej jest lub będzie gdy doradzają Wężowi doradcy z Masonerii?
anonim2015.06.5 16:48
Czy psychopata ma rację?
anonim2015.06.5 17:33
Już jest na youtubie film ks.Glasa i ks.Kostrzewy "Demony seksu".Polecam szczegòlnie niedowiarkom, ktòrzy nie wierzą w diabła.Wróćcie do Jezusa.
anonim2015.06.5 17:44
Chyba wściekły jest bo jego wróże i hindu prorocy inaczej mu przepowiadali :) a on tyle kasy tam wydał biedny, efekt jednak marniutki bo i partia się sypnęła, ale jakoś trzeba próbować. Wszystko co zbudowane na piasku rozsypie się gdy przyjdzie burza tylko budowane na skale może przetrwać. "Ty jesteś Piotr czyli Skała na Tobie wybuduję mój kościół" i tego się trzyma Duda i niech się trzyma, a nie straci ani on ani Polska ani też Polacy !!! Z Bogiem
anonim2015.06.5 17:51
Nie, Frondo, proszę nie! - czyż nie wystarczy, że TVN-y nadmuchują sztucznie ten już były byt polityczny. Nie bądź taka mainstreamowa, bądź sobie frondelkowa - ale na tego pana zasłonę milczenia spuśćże.
anonim2015.06.5 17:53
Lepiej być prezydentem dla biskupa niż dla błazna Palikota….
anonim2015.06.5 18:14
A Komorowski - prezydent wszystkich diabłów?
anonim2015.06.5 19:25
ŁOOOO!!! Naczelny błazen i ojciec wibratorów się odezwał!!!
anonim2015.06.5 19:27
"Jeżeli słyszymy, że on się zawierzył Matce Boskiej pierwszego dnia po wyborze, potem modlił się do Ducha Świętego żeby być mądrym, teraz poszedł w procesji Bożego Ciała". Zaraz, zaraz... Akurat te działania umiejscowić należy w sferze OSOBISTYCH i absolutnie WOLNYCH (na mocy Konstytucji i praw przysługujących każdemu) wolnych decyzji, wyborów, podejmowanych czynów Pana Prezydenta ELEKTA (sic!). Może Pan Palikot, łaskawie, raczyłby poczekać ze swym wysublimowanym osądem w tej materii do dnia 6 sierpnia?! Poza tym... Prezydent RP nadal pozostaje wolnym człowiekiem, któremu przysługuje autonomia w zakresie podejmowanych działań. I jeśli te działania istotnie nie szkodzą państwu, polskiej racji stanu, to NIKOMU nic do tego. Tak, jak każdy poprzedni prezydent wolnej Polski, w tym Pan Kwaśniewski, czy Komorowski, miał w posiadaniu na czas prezydentury swe prywatne apartamenty, tak Pan Duda ma prawo do swych prywatnych, osobistych zawierzeń, modlitw, rytuałów, czy udziałów w procesjach... Tym bardziej w "chrześcijańskim" kraju, jakim jest Polska, nie powinny nikogo akurat te konkretne zachowania dziwić... Zamiast szukać (jak zwykle, co stanowi też gwóźdź do politycznej trumny tego Pana) źdźbła w oku swego rodaka, radziłbym Panu Palikotowi uważnie przyjrzeć się BELCE oka własnego...
anonim2015.06.5 21:32
Oj Palikot Palikot..a co ty zrobiles dobrego, od czego przybylo Polakom tak ze nie musieli skorzystac z ,,dobrodziejstwa" (wg.Owsiaka) emigracji?
anonim2015.06.5 21:56
Najlepszy prezydent to pewnie był by biseksualny miłośnik sado-maso, żyjący w konkubinacie i mający ze trzy kochanki, któremu zza majtek by wibrator wystawał.Jak czytam wypowiedzi lewactwa ateistycznego, to naprawdę jestem za totalną lustracją-nie wierzysz-twoja sprawa, ale odpieprzcie się od wiary prezydentaelekta-najbardziej nie może lewactwo znieść że jest przyzwoity i ma honor
anonim2015.06.5 22:21
Co mu teraz zostało. Najlepiej niech się zatrudni jako PO-wski hejter, przynajmniej by mu zapłacili za krytykowanie Prezydenta Dudy.
anonim2015.06.5 22:31
A. Duda nigdy nie twierdził, że będzie " Prezydentem wszystkich Polaków". Takie mniemanie o sobie miał A. Kwaśniewski.
anonim2015.06.6 11:33
Sama sobie się dziwię,że biorę udział w tej dyskusji nad tym niebytem politycznym,ale te podrygi Pana od świńskich łbów są osobliwością osobliwą.
anonim2015.06.10 10:43
Ty się już zamknij, skompromitowany człowieku.