P. Lisicki: Ambasador Mosbacher trzeba uznać za persona non grata - zdjęcie
29.09.20, 16:28Fot. screenshot - YouTube (Telewizja Republika)

P. Lisicki: Ambasador Mosbacher trzeba uznać za persona non grata

49

- „Najkrócej mówiąc Warszawa powinna jednoznacznie określić panią ambasador USA jako persona non grata i pobyć się jej ze swoich granic” – pisze na łamach portalu DoRzeczy.pl Paweł Lisicki, komentując wywiad udzielony przez amerykańską ambasador portalowi wp.pl.

Ambasador Stanów Zjednoczonych w Polsce Georgette Mosbacher udzieliła wywiadu portalowi wp.pl, w którym komentowała stosunek Polaków do ideologii LGBT. Jej zdaniem Polacy są w tej kwestii „po złej stronie historii”, a retoryka wobec mniejszości seksualnych „wyobcowuje Polskę”. Dyplomatka stwierdziła, że postęp na świecie dokonuje się mimo wszystko, a Polska ma opinię kraju nieprzyjaznego mniejszością seksualnym.

Skandaliczne słowa amerykańskiej dyplomatki skomentował red. nacz. tygodnika „Do Rzeczy” Paweł Lisicki:

- „Pani ambasador Georgette Mosbacher nie pierwszy raz przekracza granicę i zachowuje się nie jak dyplomata, ale jak karbowy lub, używając nieco bardziej współczesnego języka, nadzorca. Poucza, upomina, strofuje, nagradza i karze, grozi i łaje” – pisze publicysta.

- „O ile jednak jej wcześniejsze wybryki można było jeszcze usprawiedliwić nadmiernym i nazbyt ostentacyjnym zabieganiem o amerykańskie interesy (kto silniejszemu zabroni), to jej ostatni wyczyn (trudno innymi słowami określić skandaliczny wywiad dla wp.pl) wymaga reakcji stanowczej i zdecydowanej” – podkreśla.

Dziennikarz zauważa, że ambasador Mosbacher przestała już ograniczać się do ochrony interesu amerykańskiego biznesu w Polsce i aktywnie promuje wrogą Polsce ideologię. Zdaniem dziennikarza, zamiast postępować jak sprzymierzeniec Polski, zachowuje się jak jej kolonizator. Natomiast, jeżeli twierdzi, że na Zachodzie Polska uchodzi za państwo „nieprzyjazne mniejszością seksualnym”, jej obowiązkiem, jako sojusznika, jest dementowanie tych głosów, a nie ich rozpowszechnianiem.

Tymczasem, jak pisze Paweł Lisicki, amerykańska dyplomatka nie tylko takie opinie rozpowszechnia, ale wręcz posługuje się szantażem wobec Polski, przypominając swoimi działaniami ambasadorów z czasów sowieckich czy przedrozbiorowych.

- „Tak jak odrzuciliśmy czerwoną ideologię komunistyczną, tak, mam nadzieję, nie ugniemy się przed tęczową ideologią genderową” – stwierdza dziennikarz.

Dlatego zaznacza, że jeżeli Stany Zjednoczone rzeczywiście traktują Polskę jak sojusznika, mogą to teraz udowodnić, odwołując Georgette Mosbacher.

- „Najkrócej mówiąc Warszawa powinna jednoznacznie określić panią ambasador USA jako persona non grata i pobyć się jej ze swoich granic. W związku z toczącą się obecnie w USA kampanią prezydencką to najlepszy czas dla takich działań: zakładam, że obecnemu prezydentowi, Donaldowi Trumpowi, musi, w pewnym stopniu chociaż, zależeć na relacjach z Polską a nie na wszczynaniu w Europie Środkowej awantury.” – podsumowuje Paweł Lisicki.

kak/DoRzeczy.pl

Komentarze (49):

Noono2020.09.30 15:07
Ja jestem za persona no9 grata dla UE i USA skoro mają takich ambasadorów.
Franek2020.09.30 12:14
Przegonić i to niezwłocznie.
Anonim2020.09.30 10:50
ta, dama to obrzydliwosc,precz do koreii.
Zagadka2020.09.30 9:36
Żorżeta celowo wywołuje skandale, żebyśmy mieli o czym gadać. A za naszymi plecami toczy się polityka i...kasa.
Jezus2020.09.30 9:20
Zawsze się uśmiecham patrząc jak USA gardzi PiS.
Jarek2020.09.30 9:14
"Dlatego zaznacza, że jeżeli Stany Zjednoczone rzeczywiście traktują Polskę jak sojusznika, mogą to teraz udowodnić, odwołując Georgette Mosbacher." hahaha, Mosbaher, to bliska przyjaciółka Trumpa. Trumpowi zależy na Polsce tyle samo co Roosevelt'owi podczas konferencji w Teheranie w 1943 roku. Zależy mu na głosach Polonii i cieszy się, że kupujemy broń jak frajerzy bez żadnych Offsetów czy przetargów.
bogdanus2020.09.30 8:49
Trzeba ją bojkotować słownie, na publicznych spotkaniach
Hanys GórnoŚląski2020.09.30 8:21
Nie jestem pewien czy Trump zdaje sobie sprawę z tego, że ta aszkenazyjska chazarka w Polsce sra mu do gniazda.
Dziadyga2020.09.30 9:33
Polska podzielona została na 2 części: na rząd i na społeczeństwo. Rząd ma inne poglądy, społeczeństwo inne. Rząd jest zadowolony z pani Zorżety, społeczeństwo nie.
Jan Radziszewski2020.09.30 0:25
19 VI 2020 Klątwa Boża rzucona na prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Donalda Trumpa Piątek, 19 czerwca Zapisz dziecko Możesz to uczynić, Ja Ci tu daję władzę, realną władzę, którą w tym wypadku wykroczy poza Polskę. + Niezależnie od tego, że prezydent Duda nie posłuchał głosu z Nieba, choć nie ze złej woli, jak wielu biskupów, to reprezentuje majestat Rzeczpospolitej. Takie wzywanie tuż przed wyborami do USA przez prezydenta + Trumpa szarga ten majestat, szkodzi też samemu Dudzie w wyborach, choć na to sobie zasłużył. + D. Trump coraz bardziej szkodzi Polsce, bardziej niż Obama, Busch, Clinton – ten ostatni mimo jego liberalnych poglądów szkodził najmniej. Zatem dojrzał czas do klątwy na prezydenta światowego mocarstwa. Nie jest to klątwa na Amerykę i jej społeczeństwo, ale na Donalda Trumpa. Zatem rzuć ją synu w imię Boże. Amen, Amen mój synu. Amen Ja, niegodny i nieudany sługa Chrystusa Króla, Króla Polski na szczególnych zasadach z Woli Boga Ojca Intronizowanego 20 lutego 2020 roku, przeklinam prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa za szkodzenie Polsce i jej upokarzanie, teraz konkretnie przez poniżające wezwanie prezydenta Polski Andrzeja Dudy jak pachołka ostatniego państwa wasalnego do USA. + Przeklina Cię Bóg! Przeklina Cię Bóg! prezydencie Stanów Zjednoczonych Ameryki Donaldzie Trumpie. Przeklina Cię Bóg! Amen! Klątwa została rzucona z woli Jezusa Chrystusa Pana Panów i Króla Królów, Króla Polski i z potwierdzeniem realnej władzy, którą dał Jezus Chrystus iż klątwa ta wychodzi poza Polskę, dotyczy kogoś kto nie jest w jej granicach
Jan Radziszewski2020.09.30 0:24
29 Poniedziałek, 29 czerwca Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. - 22.45 - Tak, dziecko obłożysz klątwą amerykańskie wojska stacjonujące w Polsce. Te, które są i które przybędą. Gdyż są one dla wyzysku Polaków, przeciw polskim interesom i nie pomogą przeciw Rosji, a tylko mogą zaszkodzić. Rzuć klątwę, dziecko. - Ja, potomek polskiej, patriotycznej elity, po mieczu wnuk Tadeusza Michałowskiego, podpułkownika Armii II Rzeczpospolitej, oficera Armii Krajowej, uczestnika Powstania Warszawskiego, uciekiniera z transportu do Katynia, (po wojnie prześladowanego przez wrocławskie, żydowskie UB, które mu skróciło życie), pochodzącego ze szlacheckiej rodziny herbu Poraj (Róża), + z woli Boga Wszechmogącego, w Trójcy Jedynego, z woli Jezusa Chrystusa, Króla Polski intronizowanego przez Boga Ojca 20 lutego 2020 roku, rzucam klątwę Bożą na wojska amerykańskie stacjonujące w Polsce, które są i które będą. Przeklina was Bóg. Przeklina was Bóg. Przeklina was Bóg. Amen! Amen! Amen! - I tak się stanie. Klątwa dotknie wojsko amerykańskie na polskiej ziemi i wszelkie ich zamysły na polskiej ziemi. Dotknie dowódców i szeregowych i wszystko co jest ich. Zaczną chorować i będą ich dotykać różne nieszczęścia. Nie pozwolę panoszyć się na polskiej ziemi żadnym wojskom rzekomych sojuszników, które chcą wyzysku Polski i dbają tylko o swoje interesy, robiąc krzywdę Polakom. Każde wykorzystanie przez nich ( nadużywanie) bezprawnego i przestępczego immunitetu im nadanego przez (nie) polskie władze będzie przeze Mnie karane.
Jan Radziszewski2020.09.30 0:22
Oława 21.09 2020 Bóg Ojciec ++ Polacy, obudźcie się, zacznijcie narodową modlitwę, post i pokutę. + Nie bądźcie złośliwi, ani pamiętliwi, podarujcie innym ich winy, ich przewinienia. ++++ Przebudźcie się, odsuńcie od władzy < żydów chazarskich, < bo oni celowo niszczą wasz naród. +++ Jako naród dokonajcie dobrego wyboru. + Jako naród otrzymacie szansę, przez okazanie wszystkim stanu swojej duszy. + Tu otrzymacie możliwość, by wykonać jako naród Bożą Wolę.+++++ Po w miarę szybkim oczyszczeniu się, dokonacie szybkiej Intronizacji Jezusa na Króla Polski, a także będziecie mieli szansę ustanowienia sprawiedliwego prawa, które da początek zmianom na całym świecie. +++ Jeżeli po Oświetleniu sumień w Polsce ktoś będzie czynił nieprawość, niesprawiedliwość, taką osobę uśmiercą Aniołowie Bożej Sprawiedliwości. +++ Nie dam nikomu zniszczyć Polski, lecz to wy ze wszystkich narodów, najlepiej pomimo waszych błędów i grzechów, jako naród wypełniacie Wolę Bożą. +++ Apeluję do polskich biskupów, aby nie dokonywali w Polsce zmian w liturgii, które narzuciła wszystkim masoneria kościelna, a także syn zatracenia, Antychryst. +++++ Podejmijcie starania modlitewno pokutnicze, cofnijcie wszelkie złe zmiany, a ominie was chaos i światowe zamieszanie. ++ Jeżeli nie usłuchacie, jeżeli sprzeciwicie się Woli i ++ Myśli Bożej, to już wkrótce, po raz ostatni poleje się polska krew. +++ Gdy z wiarą oddacie się Bożemu kierowaniu, to Moja Moc i starania Maryi, obronią was od każdej próby siłowego przejęcia was. +++ Dokonajcie swojego dobrego, właściwego wyboru, bo wasz los jest w waszych rękach.
Saki Faki2020.09.29 23:03
No jak to? Pani ładną chcecie wywalić ot tak?
Jazzz2020.09.29 22:34
A mnie się wydaje że sposób jest stosunkowo prosty. Wystarczy niewielka grupa osób które trzymają transparenty [mogą być małe] o poważnej treści : POLONIA AMERYKAŃSKA NIE ZAGŁOSUJE NA PREZYDENTA TRUMPA. Reakcja będzie szybka. Ale aby decydenci z Waszyngtonu wiedzieli co trzeba natychmiast zrobić można sporządzić transparencik z podpowiedzią - PERSONA NON GRATA. W aktualnej sytuacji politycznej w USA, musi zadziałać.
Marco Breslaviano2020.09.29 22:01
Obawiam się, że to nic nie da. Zresztą pan red. Lisicki, podobnie jak upadły redaktor z wielkim ego pan Ziemkiewicz, ma wielkie osiągnięcia na polu robienia Polakom wody z mózgu. Obaj panowie, dopóki nie dało się już sprawy ukryć i dopóki nie była ona tematem w mediach mainstreamowych (zainteresowani znają ją przynajmniej od 2006 r.), nie ośmielili się mówić o majątkowych uroszczeniach żydowskich szantażystów i w związku z tym obaj panowie stręczyli nam Szewacha Weissa jako "przyjaciela Polski" i obaj panowie jako propagandowe zaplecze pisowskich neobolszewików mają wielki wkład w szerzenie pseudonaukowej i totalniackiej covidowej bredni. I obaj próbują teraz jednym małpim susem przeskoczyć do grona partyzantów prawdy. Wracając jednak do tego silikonowo-botoksowego stwora Mosbacher, należy pamiętać, że upokarzanie przez nią Polski nie jest odosobnionym ekscesem, ale wpisuje się w polityczną linię imperium amerykańskiego na odcinku ideologicznym. Wystarczy przypomnieć sobie "chrześcijanina Trumpa" świętującego "gay pride month" czy jakkolwiek to ohydztwo się nazywa. Nie udawajmy zatem, że babcia Mosbacher nagle zerwała się z łańcucha i, pozwoliwszy sobie na samowolkę, z własnej inicjatywy stanęła na czele koalicji obrońców sodomitów. To wszystko jest skoordynowane i wpisuje się w ich chorym mniemaniu w dziejową misję USA obrony praw obywatelskich (oczywiście z wyjątkiem Arabii Saudyjskiej :D).
nonpossumus2020.09.29 21:43
Właśnie jak karbowy, jak nadzorca, jak niegdysiejszy ambasador Repnin. Jeśli owa Mosbacher o tym nie wie, trzeba jej to powiedzieć i wyrzucić z Polski. Obawiam się, niestety, że sprawy upodlenia Polski zaszły tak daleko, że jest to niemożliwe.
Maria Błaszczyk2020.09.29 21:00
Świetny pomysł. A skoro ją, to także innych sygnatariuszy tego słynneho listu, czyli ambasadorów Albanii, Argentyny, Australii, Austrii, Belgii, Chorwacji, Cypru, Czarnogóry, Czech, Danii, Dominikany, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Indii, Irlandii, Islandii, Izraela, Japonii, Kanady, Litwy, Luksemburga, Łotwy, Macedonii Północnej, Malty, Meksyku, Niemiec, Norwegii, Nowej Zelandii, Portugalii, Republiki Południowej Afryki, San Marino, Serbii, Słowenii, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainy, Wenezueli, Wielkiej Brytanii, Włoch, a także Przedstawiciela Generalnego Rządu Flandrii i Delegata Generalnego Rządów Walonii-Brukseli oraz reprezentantów Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej i Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców w Polsce, Dyrektora Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka OBWE, Dyrektor Biura Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji oraz Sekretarza Generalnego Wspólnoty Demokracji. No i papieża Franciszka, który dopiero co domagał się, by nie używać Boga do gnębienia mniejszości. Ciekawe, kto Wam zostanie...
Wojtek Polak2020.09.29 23:30
tylko jedno chciałem przypomnieć - 30% tych państw zniosło karę włącznie z karą śmierci za hoomoseksualizm w ostatnich 5latach. kolejne 30% w ostatnich 20 latach. a kolejne państwa pod koniec lat 70 tych. 90% tych państw w wiekuXX dopuściło się ogromnych mordów na własnej ludności albo na ludności państw kolonizowanych. w ameryce homoseksualizm był penalizowany do końca lat 70 tych a w nie których stanach czarnoskóry nie mógł kupić ziemi do lat 2000. Polska nigdy nie penalizowała homoseksualistow nie kolonizowała i nie wymordowywała ludności. Polska nie zgadza się na homo-terror i nie gloryfikuje upadku moralnego a to chyba jeszcze nie jest zbrodnia. jeśli wszyscy dookoła kradną my kraść nie musimy aby nas nie pomawiali i nie szkalowali.
Konstanty Ildefons2020.09.30 9:10
— Patrz, Kościuszko, na nas z nieba! — raz Polak skandował i popatrzył nań Kościuszko, i się zwymiotował.
Wojtek Polak (prawdziwy)2020.09.29 20:47
Ten poniżej to podszywacz i złodziej nicków.
Wojtek Polak2020.09.29 20:00
w pełni się zgadzam z redaktorem Lisickim. daliśmy sobie rade z czerwoną bolszewicką ideologią damy sobie rade z tęczofo-genderową bolszewicką ideologią. z Panem Bogiem damy radę choć by ze i wszystkimi szatanami!
bredzisz trolu2020.09.29 20:49
szaleju się napiłeś.
Olej2020.09.29 19:40
Trudno sobie wyobrazić aby Departament Stanu nie wiedział co robi amerykański dyplomata i po co to robi. Najprawdopodobniej pani ambasador ma dokładne instrukcje nacisku ile Polacy wytrzymają. Po co się to robi ? A no po to aby zwasalizować bezwzględnie podległe sobie państwo. Czy ktokolwiek może sobie wyobrazić taką zagrywkę z Turcją lub innym poważnym państwem ? Zaczynam się przychylać do poglądów wskazujących na rolę Polski jako barana ofiarnego dla polityki amerykańskiej wobec sowietów w rozgrywce z Chinami. I tyle. Na marginesie Polska ma fatalną dyplomację, o ile w ogóle wszystko co się wiąże z MSZ-em można uznać za dyplomację. Patrząc krytycznie na PRL i komunistów trzeba im przyznać, że byli sprawniejsi w działaniu i obecną jak i poprzednie ekipy rządzące zapędzają w kozi róg. Cholera człowieka bierze na tę ciągłą karuzelę tych samych błędów i niemocy.
Maria Błaszczyk2020.09.29 21:04
Ale Ty wiesz, że to samo mówią wszyscy prawie ambasadorowie? San Marino chce Polskę wasalizować? Delegat generalny rządów Walonii-Brukseli? Wenezuela robi sobie z Polski barana ofiarnego? Ty tak poważnie? Czy może, jak cały świat mówi Ci, żeś pijany, to lepiej idź spać, zamiast wymyślać spisek, który za tym stoi...
Wojtek Polak2020.09.29 22:49
a czemu to ci święcie oburzeni ambasadorowie czy imbecylowie nie wiem jakie określenie do nich bardziej pasuje ale stawiam na to drugie nie wystawiają not w obronie zboczeń (upadku moralnego)państwom gdzie sam homoseksualizm jest karany śmiercią nie mówiąc o gorszych zboczeniach. w Polsce nic się nie dzieje żadnym ludziom z lgbtq+z.n.p. i tp. MY normalnie myślący nie akceptujemy i nie gloryfikujemy zboczeń i upadku moralnego. chcemy żyć normalnie a nie być terroryzowani przez homo-terrorystów i ich piewców. jeśli wszyscy kradną to i ja mam kraść bo niby co ta większość ma prawo moralne ustalać normy?
JanP2020.09.29 19:24
Lisicki, podskakiwać to możesz sobie do Łukaszenki ale na panią ambasador jesteś pan za cienki.
Szybka Randka2020.09.29 19:09
Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały zwiazek. Mam na imię Monia lat 24, wzrost 169cm, wiecej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu- https://erooo.pl i wyszukaj mnie po niku: Monik5 napisz do mnie i spotkajmy sie!
Sandra2020.09.29 18:54
W pełni się zgadzam. W sposób jednoznaczny określić jako persona non grata.
Anonim2020.09.29 18:25
ja bym poszedl krok dalej , dosc robienia z nimi wszelkich interesow militarnych bo tylko robimy im laske jak mowil sikorski
" robimy "?2020.09.29 18:45
Kto "robimy" towariszcz? Ciebie w Polszu nie ma. Spierrdalaj Siergiej!
PolwN2020.09.29 18:05
Bardzo dobry pomysł i, jak sądzę, ku obopólnemu pożytkowi. My się pozbywamy rzecznika międzynarodowego lewactwa, a Trump stronnika politycznego przeciwnika w wyborach.
Zdesperowany parch Keller-Krawczyk2020.09.29 17:54
już jest na wylocie. Nie wie jak na siebie zwrócić uwagę: Elektor, seks kamerki, szybka randka, kretynizacja, oficer LWP, Agnieszka, mordechaj, itp., itd. - YEBNIĘTY na dobre! I bardzo dobrze. Niech klika, czasu nie zatrzyma ch.... strzeli wcześniej niż mu się to wydaje. Przynajmniej nie pierdzi w tramwajach, autobusach.
Elektor2020.09.29 17:51
Pisiory nie mogą się pozbyć p. ambasador, bo są to kundle na żydowskich powrozach. Zdrajcy wykonujący posłusznie żydowskie rozkazy. W istocie, w sednie samym idei PiS jest służenie żydkom i szkodzenie Polsce. Przypomnijmy liczne akcje lidera pisowskiego nieżyjącego już niestety Lecha Kaczyńskiego. Przecież co chwilę szkodził Polsce ale żydom wiernie służył. PiS= żydostwo.
gumowa kaczka2020.09.29 17:39
? po co walczyć z naturą ,homoseksualizm występuję w przyrodzie od dawna Zajmowanie sie tym przez rząd w czasie epidemii to kpina z obywateli ,zwłaszcza że nikogo to nie obchodzi.
Michał Jan2020.09.29 17:38
Zaraz się dowiemy, że gazeta p. Lisickiego jest finansowana przez hodowców futrzanych.
S&G2020.09.29 18:30
God bless you please, Mrs Robinson…
Jerzy2020.09.29 17:05
nic tej szmacie nie zrobicie, po co ta gadanina
Panie Lisiecki, zgodnie z Pańskim życzeniem2020.09.29 17:05
przekaże prez. D. Trump Pańskie ultimatum. A ponieważ dzisiaj o godz. 9 pm EST, tj. 3-cia rano u was w Cycowie, będzie publiczna debata pomiędzy D. Trump i J. Biden zobaczy mnie łaskawy Pan jak przekazuję Pańskie pierrdolnięte ultimatum i będzie Sz. P. świadkiem powstania kolejnego, nowego "Polish joke". Gratuluję!
Wojtek Polak2020.09.29 22:29
pocałuj idioto p.Lisickiego i wszystkich Polaków w doopę przez papierek a byśmy się nie zarazili od ciebie jakąś chorobą weneryczną.
Anonim2020.09.29 17:04
Wszystkie kraje Europy takich namiestników NWO, nie mylić z Ameryką, mają. Pewnie tego dotyczyła umowa Jaruzelski-Rockefeller, specjalizacja Generała: zdrada!
Szybka Randka2020.09.29 17:00
Cześć- Zapraszam na nowy portal społecznościowy dla dorosłych! Znajdziesz tam osoby na szybkie sex spotkania lub na wyskok na imprezke! Wystarczy wejść aktywować konto i juz randkować! https://erooo.pl
Anonim2020.09.29 16:57
Pewnie niewiele z namiestnikiem Fogelmanem można zrobić, ale przynajmniej o jego funkcji trzeba głośno mówić. Oczywiście z ramienia NWO.
Józef2020.09.29 16:55
Jakie pisiory są durne, aż miło czytać.
Czeka was przeyebane 3-5 lat!2020.09.29 16:50
Parchu, zmarnowałeś ostatnią szansę aby głosować. Następnych nie dożyjesz i ciągle to tego tępego łba nie dociera, że OPOZYCJA CZWARTY raz z rzędu PRZEGRAŁA wybory. --------------- LOSERS!
Po 11... obnażony2020.09.29 16:49
Jak ja nienawidzę tej katolickiej Polski! Jak ja nienawidzę Kościoła, księży, Krzyża, Eucharystii, Bożego Miłosierdzia, świętych! Nie dziwcie mi się, nie oburzajcie. To mój pan, szatan, przegrany na całą wieczność anioł zła i kłamstwa, który nie chciał służyć Bogu, tak mi każe... Dzięki Kościołowi tyle dusz w Polsce unika ognia piekielnego! A ja tak się staram, by im wmówić, że piekło to fikcja… I wszystko to na nic!
Po 11....2020.09.29 17:06
Eeee tam obnażony. Ledwo rozpięty. Ale próbuj, próbuj. Czekam na dalsze odcinki.
Anonim2020.09.29 16:47
Fogelman, Panie Redaktorze, Fogelman, co z nim?
Po 11 ...2020.09.29 16:46
Jak miło poczytać takie żałosne poPISkiwania. Jak miło będzie się przekonać, że prawica jest "mocna" tylko w gębie. Jak miło będzie obserwować jak podkula cienki ogonek i całuję USA w dooopkę.
jle_ffm2020.09.29 16:40
Ale pisowcy ujadają - aż miło patrzeć jak im piana leci...Tak jest, dalej do ataku na pania Ambasador :) . aż do momentu gdy wam USA pogrozi paluszkiem (jedyny was sojusznik póki co, nie licząc Orbana). Wtedy podkulicie ogony jak zwykle zresztą...