Oto jak proszą o schronienie imigranci w Szwecji WIDEO! - zdjęcie
04.03.16, 20:10

Oto jak proszą o schronienie imigranci w Szwecji WIDEO!

6

Kamień - najlepszy przyjaciel imigrantów zarobkowych - ekonomicznych - którzy przybywają - nielegalnie - do Europy. Tak można opisać tych, którzy domagają się przywilejów tylko dlatego, że są... No właśnie, kim są?

Niestety, kraje takie jak Szwecja, Wielka Brytania, Francja czy Niemcy, które borykają się obecnie z największym w historii Europy problemem imigrantów,same są sobie winne. To polityczna poprawność - współczesny demon, dzieło szatana powoduje, że widzimy dantejskie sceny na ulicach tych państw. 

Oto w Szwecji przybyli tam imigranci zarobkowi z Bliskiego Wschodu codziennie pokazują, że mają w nosie wszelkie prawo, obyczaje, ogólnie wszystko co reprezentuje dany kraj w którym się znaleźli. Chcą ze względu na to, że są wszystkich przywilejów jakie oferuje dla swoich obywateli Szwecja. Jeśli tego nie dostają, wtedy w ruch idą kamienie. 

Poniższy film nie pozostawia złudzeń – imigranci ekonomiczni, wśród których większość stanowią samotni mężczyźni w wieku produkcyjnym, nie mają żadnego respektu wobec prawa. Zobaczcie, jak imigranci proszą Szwedów o przyznanie im azylu:

ZOBACZ TUTAJ

<<< 10 PORAD JAK ŻYĆ W CZASACH OSTATECZNYCH >>>

<<< HISTORIA JUDASZA - NOWE FAKTY - ZOBACZ !!! >>>

<<< CHCESZ ŻYĆ SZCZĘŚLIWIE? PRZECZYTAJ TO! >>>

philo


Komentarze (6):

anonim2016.03.4 20:35
Szwedzi walczyli z Bogiem więc szwedów i innych sięga boża sprawiedliwość, to jest sprawiedliwe.
anonim2016.03.4 21:42
Skoro Breivik robi sobie jaja z lewicowego, nienormalnego prawa ogarniającego Skandynawię i nim gardzi, to co dopiero zupełnie obcy?
anonim2016.03.4 22:29
"Kamień - najlepszy przyjaciel imigrantów zarobkowych - ekonomicznych" Nie wiem dlaczego, ale skojarzyło mi się z tym:http://tiny.pl/g7t9q Dlaczego fronda (podobnie jak inne portale) ciągle pisze "imigranci ekonomiczni czy zarobkowi". Co prawda to lepiej niż "uchodźcy". Imigrantami ekonomicznymi/zarobkowymi są Polacy czy Hindusi na wyspach. Tych oto należy nazywać po imieniu "imigranci zasiłkowi". Ci na zdjęciu w większości nie przybyli, aby pracować więc skąd "imigranci zarobkowi"? Chyba, że profesjonalne dojenie systemu socjalnego uznamy za zawód:) Gdyby nie współczesny faszyzm - polityczna poprawność powiedzieli by im "nie podoba się w***dalać do siebie". Tych, którzy dopuszczają się bandytyzmu spacyfikowaliby. Jakoś rodzimych chuliganów czy kiboli potrafią poskromić. Do tego niestety trzeba mieć jaja. Niestety współczesna Europa została przez lewactwo wykastrowana. Trochę się nie dziwię imigrantom. Trzeba samemu się szanować, aby inni ciebie szanowali. W Kolonii doszło do napaści. W odpowiedzi burmistrz po części obwinia kobiety. Młode lewaczki poszły do imigrantów z kwiatami. Media skute polityczną poprawnością polityczną długi czas milczały. Później przeprosiły, ale zabroniły łączenia napaści z narodowością. Każda próba logicznego łączenia faktów, że to prawie wyłącznie imigranci określana jest jako "faszyzm". Jaki Europa wysyła do nich sygnał? Można pluć w twarz, Europa udaje, że to deszcz. Może nawet przeprosi, za swoje niedostosowanie do gości. Imigranci widzą głupotę Europejczyków i z tego korzystają. Przekraczają kolejne granice i nie widzą żadnego oporu.
anonim2016.03.5 7:47
@Paleokonserwatysta - zgadzam się, z tym że politpoprawność nazwałbym nie tyle faszyzmem, co po prostu totalitaryzmem, bo ona nim jest. To już silnie zadomowiona w umysłach Europejczyków (i nie tylko nich) obezwładniająca samodzielne myślenie strategia narzucana jako norma będąca podstawą przerabiania mas w nowego człowieka radzieckiego, zwanego też na naszym kontynencie tzw. "ełropejczykiem". Taka komunistyczna rewolucja na poziomie zmiany kultury, obyczajów, zasad, i norm. Oczywiście o katolicyzmie musimy zapomnieć. Ma się kojarzyć wyłącznie z biskupami-pasibrzuchami i rzekomą masową pedofilią w Kościele. Zresztą ostatnio wyszedł na ekrany jakiś kolejny film o tym marginalnym przecież zjawisku, oczywiście obsypany Oskarami. Gdyby w Polsce ktoś, własnym sumptem (z pieniędzy państwowych to mogłoby być uznane za atak polityczny), nakręcił film o pedofilach wśród Żydów, to byłby głośny na cały świat podnoszącej w Polsce, państwie "polskich obozów koncentracyjnych", hydrze antysemityzmu.
anonim2016.03.5 11:17
Szwedzi: - Nie, nie bijcie nas, kochamy was tylko nas nie bijcie! Imigranci: Wy hu..! Wy skur...! Zaje... was!
anonim2016.03.5 22:34
http://www.ripostuj.pl/upload/images/prawda_na_temat_imigrantow_2015-09-11_10-46-36_middle.jpg