Ostatni sondaż przed ciszą. Mocny spadek Komorowskiego, Duda idzie do góry! - zdjęcie
08.05.15, 14:34

Ostatni sondaż przed ciszą. Mocny spadek Komorowskiego, Duda idzie do góry!

6

Sondaż przeprowadził TNS POLSKA dla "Wiadomości" TVP.

Wg sondażu , poparcie Bronisława Komorowskiego jest najniższe od początku kampanii wyborczej. W porównaniu z poprzednim sondażem ubiegający się o reelekcję prezydent traci 4 pkt. proc. Kandydat PiS zanotował wzrost o 2 pkt. proc.

Rekordowy w kampanii wynik zanotował także Paweł Kukiz - 15 proc. głosów.

Dalej uplasowali się Janusz Korwin-Mikke (3 proc.), Magdalena Ogórek (3 proc.), Adam Jarubas (2 proc.) i Janusz Palikot (1 proc.).

13 proc. respondentów nie wie, na kogo będzie głosowało.

W niedzielę miejmy nadzieję, że poznamy nowego Prezydenta Polski - NOWEGO!

mm/TVP

Komentarze (6):

anonim2015.05.8 17:11
Cieszę się, że Bredzisławowi spadło. Coś mi się wydaje, że zamiast niego pompują Kukiza.
anonim2015.05.8 17:50
O sondażach: http://fraszki-and-ulotki.blogspot.com/2015/05/sondaze.html Może i nasze okażą się równie miarodajne, co sondaże na Wyspach. Któż to wie?
anonim2015.05.8 17:57
Komisje wyborcze przygotowały się do liczenia głosów należycie. Dotąd będą liczyć, aż się doliczą.Hej!
anonim2015.05.8 18:32
Sondaż mający na celu mobilizację elektoratu PO. Żeby przypadkiem nie uwierzyli we własne słowa o swej doskonałości i cudowności i nie zostali w domu w niedzielę, jak to już zdaje się kilka razy zrobili - i przegrali.
anonim2015.05.8 19:57
PYTANIE DO AUTORA też jestem optymistką,ale w którą to niedzielę dowiemy się jaki wynik wyborów,bo ja tak myślę,że długo będziemy czekać oj dlugo
anonim2015.05.8 20:53
Jak mamy traktować poważnie człowieka, który w wynajętych telewizjach oferuje słowotok: "dialog, dialog, dialog" i w tym czasie odmawia dialogu i z kontrkandydatami i z wyborcami? Zwracam uwagę na powiązania Bronisława Komorowskiego z Rosją i ostrzegam: wybierając go narażamy się na niebezpieczeństwo siebie i całą Polskę. Na prezydenta kandyduje człowiek, który nie jest w stanie dwóch zdań powiedzieć od siebie, tylko wszystkie wypowiedzi musi czytać z kartki. Pominę już długą listę jego gaf, ale ta lista jest dyskwalifikująca. Kandydat na prezydenta nie może być człowiekiem śmiesznym. Od prezydenta wymagamy, by jego słowa były zgodne z czynami. Jak mamy traktować poważnie człowieka, który w wynajętych telewizjach oferuje słowotok: "dialog, dialog, dialog," i w tym czasie odmawia dialogu i z kontrkandydatami i z wyborcami? Rosja dzięki Ukraińcom musiała zdjąć maskę. Wybierając prorosyjską opcję w Polsce, niezależnie od tego jak jest zakamuflowana obecnie, narażamy na niebezpieczeństwo siebie, swoich sąsiadów i całą Polskę.