Osadczy, Zapałowski i Kulińska w Kobralinie - zdjęcie
15.03.19, 08:20fot. Twitter / Robert Winnicki

Osadczy, Zapałowski i Kulińska w Kobralinie

6

Do Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy dołączyły kolejne znane postacie życia publicznego. To prof. Włodzimierz Osadczy, dr Lucyna Kulińska oraz dr Andrzej Zapałowski. Będą reprezentować Konfederację odpowiednio w Lublinie, Małopolsce i na Podkarpaciu.

Wszystkich troje kandydatów zaprezentował w Sejmie poseł Narodowców, Robert Winnicki. W gmachu sejmowym przemawiała też dr Kulińska. ,,Wszyscy, z prawa i z lewa, powinni zacząć walczyć o to, aby zarówno w mediach, jak i w innych miejscach, Polacy jako wielki historycznie naród odzyskali swoje miejsce i swoją godność'' - mówiła.

,,Polacy nie mogą dowiadywać się o ważnych sprawach ich dotyczących od obcych polityków i na konferencjach, których sami nie urządzają. To jest sprawa pierwszej wagi – zmobilizować Polaków do tego, aby i poprzez swoje rodziny, wielką emigrację, która jest, nie schylali głowy przed obcymi, a byli dumni ze wszystkich osiągnięć'' - dodawała.

Konfederacja umacnia tym samym swój antyamerykański rys.

bb/radiomaryja.pl

Komentarze (6):

Zenobi2019.03.19 11:25
To szansa dla Polski. Szansa na przetrwanie. Przede wszystkim przez zakończenie sprawy roszczeń. To także nadzieja na zmarginalizowanie polityczne pp. Tuska i Kaczyńskiego.
Polka2019.03.19 1:29
Wreszcie jest na kogo głosować, - KONFEDERACJA!!! PIS i PO na razie udają, że ich nie ma, pewnie wkrótce przypuszczą na nich zmasowany atak. A wiemy, że PIS- PO jedno zło ( PO jednak gorsze).
Wies2019.03.15 19:10
Zastanawia mnie jedno. Jak oni się dogadali ze sobą ? Kolejny cud nad urną ?
Yaro2019.03.15 9:40
Co to za znane postacie??? Chyba tylko w środowiskach faszystowskich! Cała ta zbieranina, to jedne wielkie SS!
PIOTR2019.03.15 9:57
SEXSISTA I HOMOFOB ?
500+ na każde planowane dziecko2019.03.15 8:51
Mi pasuje. Niech z innych partii wyciągają największych wywrotowców, oszołomów i szkodników, a w wyborach będą mieli tak niski wynik, że nikt z nich się nie dostanie do PE. I ślad po nich zaginie. Amen.