Olejnik atakuje abp. Jędraszewskiego i 'uzdrawia' Kościół - zdjęcie
22.03.19, 17:22Zdj. screen TVN24

Olejnik atakuje abp. Jędraszewskiego i 'uzdrawia' Kościół

28

Dziennikarka TVN24, Monika Olejnik w swoim felietonie na łamach "Gazety Wyborczej" porównała sprawę katastrofy smoleńskiej z problemem pedofilii w Kościele. Wszystko po to, aby... zaatakować abp. Marka Jędraszewskiego. 

Zdaniem prowadzącej "Kropki nad i" metropolita krakowski kłamał w sprawie "zamachu smoleńskiego" (tych słów użyła sama Olejnik), a także używa "wielkich słów" w sprawie tzw. czarnych protestów lub homoseksualizmu. 

"Przez lata hierarchowie kościelni brali udział w oszukiwaniu społeczeństwa w sprawie zamachu smoleńskiego. (…) Abp Marek Jędraszewski mówił o mgle, profanowanych szczątkach, o samobójstwach osób, które nagle traciły życie, ponieważ sprawdzały, co wydarzyło się w Smoleńsku. Abp Marek Jędraszewski nie zapomniał też o pancernej brzozie"-napisała dziennikarka. Następnie Olejnik pyta: "Czy powinno się tak kłamać?" Monika Olejnik zaatakowała hierarchę również za wypowiedzi na temat aborcji czy homoseksualizmu przy niewystarczającej, jej zdaniem, reakcji na problem pedofilii w Kościele. 

"Ale nie było widać łez u tego prawego arcybiskupa na konferencji episkopatu na temat pedofilii. (…) Abp Jędraszewski podczas konferencji współczuł sprawcom, nie ofiarom! Zero tolerancji dla pedofilii w Kościele oburza Jędraszewskiego. Porównuje księży pedofilów do Żydów, z którymi walczył nazizm hitlerowski i doprowadził do Holokaustu albo do systemu bolszewickiego, który miał zero tolerancji wobec ludu"-pisze dziennikarka TVN24. Jak dodała, Kościół powinien "zacząć od siebie", zamiast ostrzegać przed LGBT. Prowadząca "Kropki nad i" zaatakowała również lidera PiS, Jarosława Kaczyńskiego, porównując go do... Władysława Gomułki. 

"Rafał Trzaskowski, podpisując deklarację LGBT, rozjuszył środowiska prawicowe. Jarosław Kaczyński krzyczy: „Wara od naszych dzieci”, dba o moralność niczym Władysław Gomułka, który według legendy, wstrząśnięty był dużym dekoltem Kaliny Jędrusik"- drwi Olejnik.

Jak widać, w TVN i "Wyborczej" są sami "eksperci" od Kościoła...

yenn/Wyborcza.pl, Fronda.pl

Komentarze (28):

Jan Radziszewski 2019.03.23 19:40
Olejnik - znasz Talmudu + tam jest napisane że pedofilia jest żydowskim Prawem każdego żyda. "Trzyletnia dziewczynka goja może być gwałcona przez żyda" Aboda Sarah 37a. itp. por Gad Shas. 2,2 ; Nadarene 20.B; Maimonides, Jak Chaseka 2,2 - Czyżby jakiś ukryty żal !
pendragon666662019.03.23 17:37
jedraszewski to pasozyt spoleczny
lucjanhenryk2019.03.23 10:07
i „uczucie rozbierania przez 5-letnią dziewczynkę jest fantastyczne, bo jest to gra o absolutnie erotycznym charakterze”[7]. Czy nad tymi słowami pani Olejnik zapłacze, czy POtraktuje jako atak antysemicki.?....
Eugeniusz_Pomorze_2019.03.23 6:38
Wszyscy wiedzą, że w Gazecie Wyborczej pracują dziennikarze-homoseksualiści. Czy zapewne wielce tym zachwycona pani redaktor Olejnik jest pewna, że nie ma wśród nich pedofili... ????
Upławy z pochwy2019.03.23 6:47
W kościele też są i co
Angelus2019.03.23 9:23
Domyślam się, że wiesz o tym po własnym doświadczeniu.
rotek2019.03.22 23:26
przecież to agentka, wykonuje zakłamane działanie agenturalne, czyli atakuj kłam i obwiń przeciwnika
zenek2019.03.22 22:58
krótko mówiąc postkomunistyczna idiotka stosująca język Ribbentropa i Mołotowa i im podobnych
igor2019.03.22 22:53
to jest zła kobieta
zdumiony głupotą2019.03.22 22:12
dajcie spokój tej głupawej babie. W normalnej stacji telewizyjnej NIGDY taki babsztyl nie znalazłby zatrudnienia
JR2019.03.23 7:11
Na dodatek ta babsztyl ma przeciągi w gębie.
lolek kremowka2019.03.22 21:36
"Abp Jędraszewski lubi używać wielkich słów: o 'czarnym proteście' mówił, że to jest 'cywilizacja śmierci', o homoseksualizmie, że to jest 'szyderstwo z Boga'" – pisze w felietonie dla "Wyborczej". "Ale nie było widać łez u tego prawego arcybiskupa na konferencji Episkopatu na temat pedofilii. Bronił przecież biskupa Paetza, który w prezencie kupował klerykom czerwone stringi z napisem „roma” (czytane od tyłu: amor). Abp Jędraszewski podczas konferencji współczuł sprawcom, nie ofiarom!" – dodaje.
Krzysztof2019.03.22 21:19
Córka ubeka niech idzie na szczaw i mirabelki kocmołuch jeden
Wojtek Polak2019.03.22 20:43
a czemu to nie oburza pani pedofilia ta po za KK .czy pedofilia ta w środowiskach nie związanych z KK jest mniej odrażająca. co to za chora hipokryzja walczą z pedofilią tylko w kościele a tą po za kościołem udają że nie widzą . walczycie z pedofilią w KK wyłącznie po to aby niszczyć kościół a nie po to żeby niszczyć pedofilię. na zachodzie próbuje się wprowadzić tz ''lekką pedofilię'' to tu żadna lewacka ''gwiazda'' nie protestuje. pani lepiej niech nie nazywa nikogo od kłamców bo to pani i pani stacja TVN jesteście mistrzami w kłamaniu i sianiu mowy nienawiści. a osoba która nie potrafi normalnie funkcjonować we własnym życiu a potrzebuje oficera prowadzącego lepiej że by nie pomawiała nikogo o kłamstwa bo jej wiarygodność jest żadna.
antek.b2019.03.22 23:38
Wojtek nie widzisz różnicy jeśli kradnie złodziej ,a policjant ty chyba nie czaisz za bardzo?
Wojtek Polak2019.03.23 8:44
to chyba ty nie czaisz ?to co jak nie jesteś policjantem czy księdzem to kradzież w tym przypadku jest mniejszą krzywdą. czyli jak okradnie mnie zwykły typek to kradzież jest mniej krzywdzące niż jak by mnie okradł policjant. albo jak dzieciaka zgwałci zwykły facet to jest to mniej bolesne niż gwałt księdza.co ty bredzisz. walka z księżmi nie ma na celu walki z pedofilią tylko z KK. jakoś ''gwiazdom'' lewackim nie przeszkadzają wytyczne WHO co do depenalizacji zboczeń i w prowadzanie tak zwanej ''lekkiej pedofilii'' . to tu jakoś lewacy alarmu nie podnoszą a milczą jak zaklęci.
Tadeusz z Torunia2019.03.23 9:55
Pedofilia poza KK jest na pewno karana bardziej, niż przeniesienie do innej parafii i tuszowanie sprawy.
matis892019.03.22 19:59
Niech Olejnik sobie pojedzie do Watykanu jak inni politycy lewakoateistów wylizać buty Głowie Watykanu Franciszkowi ich Panowi :).
Janek2019.03.22 23:06
Tyś nawet nie jesteś godzien odwiązać rzemyka u Jego sandałów.
Marcin2019.03.22 18:55
Olejnik uderzyły hormony na mózg
michu2019.03.22 18:33
Czasami jak się słucha niektórych dziennikarzy można odnieść wrażenie, że te walki z nieprawidłowościami w Kościele to tylko po to by zneutralizować KK w walce z autentycznym złem. Coś to wspólnego z Gomułką jednak ma, tylko trza się dobrze przyjrzeć ;).
KONSTYTUCIA to ja = Bolek OTUA to nie ja2019.03.22 18:13
Fajna babka, zabrała siem zato co nie wolno jej robić. Zajdz do mnie ja ciem poinstruje jak to czeba zrobić. Mam dyzur na Youbtwoju tera tam jezdem.
Stachu2019.03.22 18:05
Trudno było by wskazać choć jeden frondowpis na temat krytycznej wobec Kościoła wypowiedzi jakiegoś liberała bądź lewicowca, bez słowa "atak" użytego w leadzie bądź tytule wpisu.
marianl2019.03.22 18:15
Nie chodzi o atak na kościół który na pewno się oczyści i będzie mocniejszy ale na pomieszanie pojęć sytuacji i insynuowania niegodnych zachowań .
zenio2019.03.22 19:10
W żadnym kraju, POWTARZAM: W ŻADNYM KRAJU kościół sam się nie oczyścił. Wszędzie do roboty zabrały się świeckie komisje. Trudno ,żeby się kościół sam oczyścił skoro w tym zboczonym goownie (ukrywanie pedofili) uczestniczyli wszyscy na samej górze.
bea2019.03.22 20:53
w KK jest promil takich zachowan wiekszosc to zakamuflowani sodomici komunisci i masoni
Bawełna Polityczna2019.03.22 18:04
Ubrał się diabeł w komżę i Mszę św. dzwoni. Pani Olejnik przecedza komara a połyka wielbłąda. 5. Cele wytyczone przez WHO. Alarmowani przez Rodziców, zdecydowanie wspieramy ich w walce o ochronę dzieci przed deprawacją proponowaną przez WHO. Walka ta staje się zrozumiała i konieczna, gdy nie polegając na propagandowych hasłach, przywoła się fakty z publikacji wydanej przez Biuro Regionalne Światowej Organizacji Zdrowia dla Europy i Federalne Biuro ds. Edukacji Zdrowotnej w Kolonii, pt. Standardy edukacji seksualnej w Europie. Podstawowe zalecenia dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowiem. Wystarczy zapoznać się z tabelami na stronach 38-51, aby zobaczyć jasno, że wyznaczone tam cele są nie do przyjęcia, nie tylko dla chrześcijan, ale dla wszystkich uczciwych ludzi, którzy kierują się dobrem dzieci. Oto wybrane cytaty: Grupa wiekowa 0-4 lata: przekaż informacje na temat „radości i przyjemności dotykania własnego ciała, masturbacji w okresie wczesnego dzieciństwa”; pomóż dziecku rozwijać „świadomość, że związki są różnorodne”. Grupa wiekowa 4-6 lat: przekaż informacje na temat „różnych koncepcji rodziny”; „Związki osób tej samej płci”. Pomóż dziecku rozwijać postawę „moje ciało należy do mnie”. Grupa wiekowa 6-9 lat: przekaż informacje na temat „różnych metod antykoncepcji”; „Seks w mediach (łącznie z Internetem)”; „Zadowolenie i przyjemność z dotykania własnego ciała (masturbacja/autostymulacja”. Pomóż dziecku rozwijać „zrozumienie pojęcia „akceptowalne współżycie/seks (za zgodą obu osób)”. Grupa wiekowa 9-12 lat: przekaż informacje na temat „przyjemności, masturbacji, orgazmie”; „różnych metod antykoncepcji i jej stosowaniu, mitów dotyczących antykoncepcji”; naucz „skutecznego stosowania prezerwatyw i środków antykoncepcyjnych”; przekaż informacje na temat „różnic pomiędzy tożsamością płciową i płcią biologiczną”. Grupa wiekowa 12-15 lat: naucz „umiejętności negocjowania i komunikowania się w celu uprawiania bezpiecznego i przyjemnego seksu”; pomóż dziecku rozwijać „krytyczne podejście do norm kulturowych/ religijnych w odniesieniu do ciąży, rodzicielstwa itp.”.
KRYSTYNA 2019.03.29 15:41
OLEJNIK MUSI BYĆ BARDZO NIE SZCZĘŚLIWĄ OSOBĄ ŻAL MI PANI