Ogromy skandal! „The Voice of Holland” zdjęty z anteny – w tle afera seksualna, również z nieletnimi - zdjęcie
21.01.22, 20:05fot. yt/boos/screen

Ogromy skandal! „The Voice of Holland” zdjęty z anteny – w tle afera seksualna, również z nieletnimi

23

"Zarzuty są bardzo poważne, szokujące i nie były nam znane”dowiadujemy się z oświadczeniu telewizji. Program „The Voice of Holland” zdjęto po tym jak program BOOS BNNVARA poinformował, że materiał dotyczący nadużyć seksualnych poza kulisami muzycznego show, w tym z wykorzystywaniem osób nieletnich, zostanie wyemitowany.

W czwartek wieczorem ponad 7 mln Holendrów obejrzało w program nadany przez telewizję publiczną na temat wykorzystywania seksualnego w The Voice of Holland (TVH). W wyniku tej emisji stacja RTL zawiesiła w sobotę emisję muzycznego show.

82-minutowy dokument nadany przez telewizję publiczną pokazuje niebywałą skalę wykorzystywania seksualnego uczestników programu The Voice of Holland (TVH) i obnaża zakulisowe oblicze niektórych osób związanych z programem.

- Zarzuty molestowania seksualnego oraz nadużycia pozycji postawiono trzem pracującym przy programie mężczyznom – muzykowi Jeroenowi Rietbergengowi, piosenkarzowi Marco Borsato oraz raperowi Ali B. - czytamy na portalu niezalezna.pl

Ali B. przekazał przez swojego prawnika, że odrzuca zarzuty oraz zadeklarował współpra z organami ścigania.

Marco Borsato został oskarżony przez sześć kobiet - trzy z nich w czasie wykorzystywania seksualnego miały być nieletnie. Piosenkarz ten ma już postawione zarzuty o molestowanie seksualne także w innej sprawie.

Z kolei Jeroen Rietbergen już wcześniej przyznał się do zarzutów i został dyscyplinarnie zwolniony ze stacji.

Rozgłośnie publicznego radia oraz komercyjna stacja Qmusic wstrzymały odtwarzanie piosenek piosenkarza i rapera.

Jak informuje dziennik “De Volkskrant” przyczyną tak długiego nie ujawniania afery może być fakt, że stacja RTL zawierała z uczestnikami The Voice of Holland umowy, na mocy których byli oni zobowiązywali pod groźbą kary 10 tys. euro do nie rozmawiania o programie z osobami trzecimi.

mp/niezalezna.pl, pap

Komentarze (23):

Dell2022.01.22 18:31
Holandia kraj najlepszy z najlepszych na Ziemi. Według sorosowych statystyk, które tu tak chętnie cytowała kiedyś zakochana w Niderlandach "Maria Błaszczyk". Nikt tam nikogo nie molestuje. Może dlatego, że wszyscy tolerują wszystko? A jaka policja tam przyjazna! Żaden policjant nie zrobi nielegalnemu demonstrantowi krzywdy, bo od tego ma przeszkolone psy. Niderlandy to niedościgły wzór dla nas "ciemnogrodzian". Pozostaje nam sobie życzyć, żebyśmy nigdy tego wzoru nie doścignęli.
Sprawdzić2022.01.22 11:39
czy nie ksiądz.
Dell2022.01.22 18:37
Albo optyk. Wczoraj wsadzili za pedofilię i morderstwo optyka ze Śląska. Zgwałcił po raz kolejny, bo poprzednio dostał wyrok w "zawiasach" od "oświeconego" sędziego. Zdaje się, że dwa lata za gwałt i skatowanie. W zawieszeniu, bo się przyznał i szczegółowo opowiedział o tym co zrobił... Niech żyją "wolne sądy"! Niech żyją, tylko niech w naszym imieniu nie sądzą.
mistrz2022.01.22 11:10
Co o tym sądzą Z Automatu Najdoskonalszy Polak Katolik Rzymski Sławoj Leszek i Z Automatu Najdoskonalszy Polak Katolik Rzymski Paweł Kania?
Anonim2022.01.22 10:30
Pedofile w Voice of Holland to zdegenerowani zboczeńcy. Pedofile kleruchy, to niewinne ofiary nagonki na kościół. 😁😁😁
Anonim2022.01.22 10:29
Oj tam, oj tam, a kto nie ma pokus? 😁😁😁
Ponad 70% zbrodni pedofilskich2022.01.22 8:34
...jest spowodowana przez pederastów. A tych jest w społeczeństwie poniżej 1%.
Anonim2022.01.22 10:22
Pederasta to teraz nowa nazwa na klerucha? 😁😁😁
Dell2022.01.22 21:26
Nazwa (kogo? czego?). Nazwa 'klerucha'. Nie, nazwa NA 'klerucha'. Nie jest łatwo być "oświeconym", prawda?
Holandia to kraj ćpunów i zboków2022.01.22 8:31
Ale czemu się dziwić? Przecież to w dużej części pomioty żmijowych kozojebców.
Marian2022.01.22 7:37
Można w ciemno założyć, że osoby, którym postawiono zarzuty są narodowości prawniczej.
realista2022.01.22 6:43
kazdy kraj ma swoja zatoke swin,holendrzy tez,bo tak wyglada swiat bez boga
matis892022.01.21 23:19
Czy to nie LZPKNTB+ i lewactwo wysłały dzieci do PISowskiego You Can Dance, Dzieci Nowej Generacji Nowego Ładu i zagranicznego Voice of Poland ???? Tam się odbywa lewacka tresura dzieci i sciągneli seniorów by niby pokazać że każde pokolenie jest pod Antychrystem, Nowym Ładem i masonerią.
matis892022.01.21 23:16
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892022.01.21 23:38
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI partii POPIS----: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892022.01.21 23:16
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892022.01.21 23:38
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI partii POPIS----: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892022.01.21 23:05
Przypominam, szatanistyczny, lewacki PIS NWO w Sylwestrze Marzeń promował lizanie kobiecego krocza i murzyn się chwalił chwalił jak lubi obracać kobiece tyłki. To pod zarządem PIS tak jak w M Jak MIłość występował aktor Porno, a LZPKNTB+ Szpak, Piasek, Dzudziakowa, Marylka............. są promowani przez PIS. Gwiazdeczki PIS to LZPKNTB+.
matis892022.01.21 22:55
Przypominam, szatanistyczny PIS też wykorzystuje, tresuje dzieci w programie Rządu Światowego Voice of Poland i Nowej Generacji Dzieci You Can Dance, Dzieci Nowej Generacji do Nowego Ładu NWO.
matis892022.01.21 22:51
Przypominam że szatanistyczny, lewacki PIS, Kurski i PISTVP w programie Rządu Światowego NWO Voice Senior zwycięzcą ogłosił gejowski hymn LZPKNTB+ ,,I Will Survive''. Oczywiście u szatanistycznego PISu wygrała drużyna pedzia Piaska od hasła ''jeba. PIS'', przyjaciela Nergala. Natomiast we wcześniejszej edycji Voice of Poland szatanistyczny PIS w PISTVP zwycięzcą ogłosił masoński hymn ,,Lubię kiedy nad nami panuje ciemność''. I oczywiście wtedy też wygrała drużyna pedzia LZPKNTB+ Michała Szpaka. Natomiast na ekranie TVPPIS w ,,M jak miłość'' mógł się promować aktor porno.......itd. Także brawo szatanistyczny, lewacki PIS za promowanie pełną parą masońskich projektów i LZPKNTB+ w Polsce.
Anonim2022.01.21 21:53
Pedofilia? No to do dzieła! Jak w ten skandal wrobić polskich księży? Coś wymyślę. Mam żydowski łeb nie od parady. Lucyferze, kłamco i ojcze kłamstwa, pomóż!!! Gazeto Wyborcza - zainspiruj mnie swoim judzeniem!
Lech le'azazel2022.01.21 22:34
Odejdź, Szatanie. Apage, Satanas. Φύγε, Σατανά.
Imigrant z Syczuanu2022.01.21 20:34
C’est le premier grand scandale #MeToo des Pays-Bas. La saison en cours du télécrochet The Voice of Holland a été suspendue samedi par la chaîne néerlandaise RTL en raison d’allégations d’agressions sexuelles. Elles visaient le chef du groupe de l’émission Jeroen Rietbergen et l’un de ses coachs, le rappeur Ali B. De nouvelles révélations sont attendues ce jeudi après-midi dans une vidéo sur YouTube. Cette émission de BOOS, un radiodiffuseur local, est censée détailler les accusations de comportements sexuellement transgressifs et d’abus de pouvoir au sein du programme. RTL a limogé Ali B, qui nie les allégations le concernant, après qu’il est apparu que deux plaintes avaient été déposées pour agressions sexuelles auprès des procureurs. « Gang corrompu » Jeroen Rietbergen, 50 ans, a pour sa part démissionné dans un communiqué le week-end dernier, dans lequel il a admis « des contacts de nature sexuelle avec des femmes impliquées dans le programme et des messages WhatsApp à caractère sexuel ». Sa compagne, la présentatrice Linda de Mol, a annoncé cette semaine qu’elle le quittait et qu’elle arrêterait de travailler en raison de ce « terrible cauchemar ». L’une des coachs de The Voice Holland, la chanteuse Anouk, a elle aussi démissionné cette semaine en qualifiant l’émission de « gang corrompu ». Le Premier ministre néerlandais Mark Rutte a qualifié les allégations visant l’émission d'« inacceptables » et appelé à une enquête approfondie. Véritable institution locale, The Voice Holland a été diffusée pour la première fois aux Pays-Bas en 2010. Le concept a été décliné dans des dizaines de pays, dont la France, qui verra la onzième saison lancée prochainement sur TF1.