Ogromny Szacunek! Gwiazdowie bronią Katedry w Oliwie - zdjęcie
29.10.20, 20:52fot. tt/szymon stachowiak

Ogromny Szacunek! Gwiazdowie bronią Katedry w Oliwie

103

- Legendy Solidarności pojawiły się w czwartek wieczorem przed Katedrą Oliwską. Joanna Duda-Gwiazda i Andrzej Gwiazda przyszli bronić przed ewentualnymi próbami dewastacji kościół w Oliwie – czytamy na portalu życiepomorza.pl

Oboje są w wysokiej grupie ryzyka zakażenia koronawirusem i mają już ponad 80 lat. Pomimo zagrożenia postanowili oni jednak bronić kościoła przed ewentualnymi próbami dewastowania lub profanacji.

W Oliwie przed katedrą straż pełni kilkaset osób, które zabezpieczają kościół przez „Strajkiem Kobiet”.

Oboje małżonkowie, Joanna i Andrzej Gwiazdowie działali w strukturach opozycji antykomunistycznej od lat 70. Brali udział w działaniach KOR, Wolnych Związków Zawodowych i „Solidarności”.

Andrzej Gwiazda alarmował o agenturalnej działalności Lecha Wałęsy na długo przed potwierdzeniem tego faktu przez historyków.

 

mp/zyciepomorza.pl

Komentarze (103):

Ela2020.11.1 5:52
Takie stare i takie głupie....
Agnie2020.10.30 14:35
Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnie
antoni.s2020.10.30 11:46
Polska historia prawie wyłącznie składa się z takich przypadków, kościół zasiał zamęt, skłócił polaków, bo to przecież jego paliwo jest, a teraz stawia się w roli prześladowanego, i tak w kółko macieju od tysiąca lat, a głupi i ciemny naród tańczy w takt tej muzyki.
Anonim2020.10.30 13:55
Jaskrawym przykładem CIEMNOTY, ogłupienia, całkowitej ignorancji w dziedzinie historii Polski, a jednocześnie agresji i diabelskiej nienawiści wobec Kościoła jesteś ty sam antoni.
antoni.s2020.11.1 13:09
Jestem polakiem, kocham swój kraj i postępuję w myśl maksymy"wróg mojego przyjaciela jest moim wrogiem", to oczywiste, a ty anonimie, komu służysz?, a może pracujesz w ten sposób?, kto wie?.
Maciej Płatov2020.10.30 11:39
WIELKIE UZNANIE ZA ODWAGĘ I BOHATERSTWO TEGO MAŁŻEŃSTWA.Które BRONI Miejsce MODLITW--KOŚCIÓŁ
Anonim2020.10.30 11:36
Od 30 lat lewactwo wylewa pomyje na normalnych ludzi, na prawicę, na Kościół. Mają praktycznie wszystkie media, mają sponsorów, mają tysiące zawodowych agitatorów. Lewacka indoktrynacja wypełnia podręczniki do historii, polskiego, woś, do języków obcych, gdzie czytanki pod pretekstem nauki angielskiego opowiadają o problemach uchodźców i obowiązku wpuszczania ich nieograniczonej liczby. Lewactwo uprawia masową indoktrynację w szkołach i na koszt państwa, uprawia na ogromną skalę lewacką "katechizację", i oczywiście najbardziej przeszkadza im lekcja religii. Lewactwo ma wszelkie atuty, pieniądze, polityków, bojówki, banki, korporacje i tabun "kapłanów" czyli dziennikarzy na usługach. Zbrodniczy Wielki Kapitał, twórca i opiekun lewactwa, gwałci polskie dzieci i przerabia je na czarnuchów w czerwoną szramą na czole.
Trójoka wrona2020.10.30 9:57
Czyli jak młodzi ludzie gromadzą się żeby wyrazić swoje niezadowolenie wobec władzy, to są źli, roznoszą wirusa i w ogóle są bandą degeneratów i chuliganów. Ale jak starsi ludzie, będący w grupie ryzyka gromadzą się, żeby nie wpuszczać wybranych przez siebie ludzi do kościoła to jest super, na pewno nie roznoszą wirusa i wszystko jest ok?
Anonim2020.10.30 10:14
Bronią kościół przed bandą , która chce kościół zprofanować, a może i coś jeszcze gorszego zrobić w środku . Jak tego nie rozumiesz to nie rób swoich dyletanckich i infantylnych wpisów.
Trójoka wrona2020.10.30 11:58
Samą intencję szanuję i popieram. Całkowicie sprzeciwiam się jakimkolwiek formom profanacji kościołów i zakłócania mszy świętych. Jednak niezależnie od intencji przyświecających obu stronom, koronawirus może rozprzestrzeniać się równie dobrzy wśród demonstrujących przeciwko władzy, jak i wśród broniących kościołów.
B.2020.10.30 13:45
Obrońcy nigdy by się nie narażali, gdyby nie wulgarni smarkacze nakręcani przez ludzi bez sumienia. Ktoś niestety musi bronic kościołów, bo są dewastowane i przeganiać hołotę, żeby nie dostała się do środka. Smarkacze, a właściwie ich rodzice powinni płacić za remonty fasad kościołów i za wszystkie szkody.
Anonim2020.10.30 9:15
Mieszkam na tzw.prowincji - miasto 9 tys.zameldowanych,ale mieszkających jest znacznie mniej,bo ludzie młodzi wyjechali do dużych miast albo za granicę.Znamy się więc wszyscy ,znamy nazwiska ,dzieje rodzin od pokoleń ,w maseczkach również się poznajemy:)) Otóż u nas też został zorganizowany "strajk kobiet"-miejscowa prasa podała ,że było 1.000-1.500 uczestników.Nikt jednak nie napisał prawdy,że wiec był reżyserowany z zewnątrz.Przyjechali obcy ludzie: człowiek z nagłośnieniem,kobieta z flagą narodową ,krzykacz z tubą,który rzucał hasło,a reszta "wyła",blondi ze szturmówką i mnóstwo na czarno ubranych -nie młodzieży-DZIECI - 14-16 lat .Zachowywali się głośno ,okleili ławki po całym mieście "stosownymi" napisami.Dzieci były przywiezione autokarami z rejestracją warszawską,które potem stały na placu targowym, Owszem z mieszkańców byli : kilku nauczycieli/!/ ,osoby z komitetu poparcia Trzaskowskiego,ale nie wszyscy-symbolicznie.Były 2 panie :jedna lat 90,nawet zabierała głos z miłości do Kaczyńskiego i druga ok.80 lat ,matka pana,któremu obecna władza zabrała część emerytury i dwóch panów,którzy widać ,że mają w pamięci ,gdy należeli do ZMS i ZMW ,pewnie jeszcze ktoś tam był -sądzę,że max.20-30 osób. No i potem idzie informacja jaka to była demonstracja. Oczywiście musieli mieć zgodę włodarzy miasta i tym razem to "nasi",choć tak nie do końca,bo nie rdzenni tylko napływowi. Młodzież,która ma wolne od zajęć w szkole ,bo jest pandemia ,zabierana jest na spęd. Ryczą wulgarne hasła ,są pełni nienawiści ,jeden obok drugiego,bez zachowania dystansu,maseczki pod brodą albo tylko na ustach.Natomiast prowodyrzy szczelnie zamaskowani ,żeby zdjęcia ktoś nie zrobił i nie wpadł na to,że mają pół Polski objechane. I potem wyjdzie lesbijka i powie,że ona nie ma nic do stracenia -no nie ma ,bo swoich dzieci nie ma,a za czyjeś nie czuje się odpowiedzialna,bo i po co.
hej2020.10.30 9:17
Nie anonim - Maria-sorry
Apateista2020.10.30 9:39
Wielki szacun Pani Mario. Spamiętać 9 tyś, twarzy to nie lada wyczyn. gratuluję tak dobrej pamięci. Ja mimo mojego młodego wieku pamiętam zaledwie kliku moich sąsiadów ze wsi.
Maria2020.10.30 10:10
Dzięki,wykonywałam taki zawód- miałam stały kontakt z dorosłymi ,młodzieżą dziećmi a poza tym jestem "pniakiem" - od zawsze w moim mieście i od wielu pokoleń.W takim małym środowisku znają się wszyscy,mówię o starszych. Pozdr.M
B.2020.10.30 13:50
Masz wyraźnie kłopoty z działaniem mózgu, apateisto. Jesteś w stanie zapamiętać tylko kilku ludzi, a chcesz komentować wydarzenia? Leczyć się trzeba, a nie wypisywać bzdury!
Nowy program w TVPiS2020.10.30 8:28
Taniec z Gwiazdami przed katedrami.
...2020.10.30 8:22
Powinno się ustawą zmusić każdego klechy nawołującego do zakazu aborcji do adopcji dzieci, które urodzą się z poważnymi wadami.
gmyzu2020.10.30 8:19
Pan Gwiazda na tym zdjęciu wygląda tak jakoś "nieobecny". Wyciągnęli go pewnie z cugu alkoholowego i pod kościół zaciągnęli.
B.2020.10.30 13:59
Gwiazda ma 80 lat! Niewątpliwie był to dla niego wielki wysiłek przyjść i stać pod kościołem. Ciemna masa oczywiście tego nie rozumie. Ciekawe, jak ty będziesz wyglądać w wieku 80 lat.
Arepo2020.10.30 21:25
A wcale nie będzie wyglądać,bo go covid zeżre.
Hue2020.10.30 8:17
Tego nie zobaczycie na Frondzie i w TVP. Jak komuchy z PIS falszuja glosowania, pytajac szefa kasty: https://www.youtube.com/watch?v=3r_aBshFV08&feature=youtu.be&fbclid=IwAR33-Q9V6-mmbbPHhnFeMI-kdDHSprLdqXZBvT0k_4_4Le57gjVMosmszHA
B.2020.10.30 5:22
Dobry Panie Boże, chroń naszych bohaterów!!!
Anonim2020.10.30 8:10
Przyłączam się do modlitwy. Panie Boże daj siły wszystkim protestującym aby wytrwać do zwycięstwa
MT(*)2020.10.30 4:47
Osoby, o których powszechnie wiadomo - one zresztą same nawet tego nie ukrywały - że są organizatorami masowego spędu ogłupionych ludzi w jedno miejsce podczas formalnie zadekretowanego przez przepisy stanu pandemii, muszą być pociągnięte do odpowiedzialności karnej za łamanie tych przepisów i podżeganie do ich łamania. Mniej więcej za dwa tygodnie będziemy mieli do czynienia ze wzrostem zgonów do poziomu przynajmniej dwóch tysięcy dobowo przez kolejne co najmniej dwa tygodnie. To będą liczby porażające i dopiero one trafią cokolwiek do obłąkanych paranoją umysłów uczestników tych protestów. Oczywiście, będzie już sporo za późno. Państwo polskie musi postawić zarzuty karne wszystkim zidentyfikowanym uczestnikom protestacyjnego obłędu schizofreników, choćby po tylko, by po rozstrzygnięciach karnych ich oczywistej winy, stało się również jasne pod czyim adresem rodziny zmarłych będą mogły kierować roszczenia cywilne o odszkodowania. Jednocześnie odpowiedzialność tych osób wykluczy możliwość wypłat z polis ubezpieczeniowych przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Dotyczy również niepełnoletnich uczestników protestów. Choćby takich, które pozostawały w tym czasie w obowiązku szkolnym. Pora więc ponosić odpowiedzialność za obłęd i jego podłe wykorzystywanie do idiotycznych celów politycznych. Pora również na to, by to nie polskie państwo, czyli my wszyscy, ponosili ciężar finansowy pseudo - politycznego obłędu inspirowanego i organizowanego w dobie straszliwej epidemii przez tęczowe lewactwo.
B.2020.10.30 5:20
Popieram. Nieodpowiedzialna smarkateria sprowadzi na Polskę armagedon. Ale najbardziej winni są przywódcy i politycy nawołujący do wychodzenia na ulicę. "O, rękę karaj, nie ślepy miecz!" - pisał już Ujejski w swoim słynnym hymnie. Od wieków powtarza się to samo, choć dziś sprawa wydaje się tak oczywista, że nawet 15-latkowie powinni wiedzieć, co robią. Moim zdaniem czaskowski już powinien siedzieć w areszcie za zwalnianie pracowników administracji na pochody i zachęcanie ich do tego. Rząd ustawia mu znowu most pontonowy, a on nawołuje do antyrządowych protestów. Czy na takie łajdackie zachowanie nie ma bicza?
xyz1232020.10.30 8:10
haha ze wy kolegi foliarze wierzycie w te TCPiC piedoly :D same dzieci i lewaki na tych strajkach, a zaczely sie od podjudzania opozycji i generalnie PiC wysmienicie sobie z epidemia radzil ale lewakodzieci wszystko popsuli :D mniej wiecej tak wczoraj glowne wydanie wiadomosci TVPiC wygladalo :D... Tylko jest taki malenki problemik, w ogole sie to z rzeczywistoscia nie dodaje... Po pierwsze strajki NIC juz nie zmieniaja bo PL zostala rozwalonan w momencie kiedy PiC-owscy gjenjusze otwarli nieprzygotowane do tego szkoly... 01.10.2020 otwarcie i ~10 dni po tym LAWINOWY wzrost zakazen. Do tego PiC-owska kraina z dykty nie ma wystarczajacych srodkow na walke z epidemia co widac po poziomie testowania: ~60k destow na dobe przy ~20k pozytywnych?! SKANDAL!! Do tego zmarnowany na wiosne lockwodn... Jest juz po kolegi foliarze...
...2020.10.30 8:26
Swoje starcze przeżyłeś, daj teraz szanse innym, którzy wcale nie chcą żyć tak jak ty, więc bądź tak dobry i się odpie.do.l.
Glaudiusman2020.10.30 0:50
Gwiazdowie to prawdziwi patrioci i osoby legendarne. Brawo. Natomiast tych wszystkich tzw. Trzecich, którzy manipulują tą idiotyczną młodzieżą i popychają ich to skrajnych plugawych zachowań powinni być wyłapani i pozamykani na długie lata. Szczególnie lewacy z organizacji lewicowych. Dla nich szczególnie żadnej litości.
Apateista2020.10.30 9:14
Po kruchym Pan chodzisz lodzie. Kij ma dwa końce, dziś chce Pan, jutro zechcą Pana. Jaki w tym sens? Po co takie słowa? W ten sposób nie wyleczy się własnych frustracji.
olaboga!2020.10.29 23:58
a córcia Ulfika tez tam była?
lipa2020.10.29 23:48
haha ale ich ktoś zmanipulował. póki co to w Polsce kościołów nikt nie atakuje ani nie burzy. postali sobie godzinkę i nikt nawet palcem im nie pogroził. btw czy tylko mnie kojarzy się ta cala straż narodowa z freikorps?
Anonim2020.10.30 5:25
Jak widać łajdackich wpisów też nie brakuje. Wstyd, że takie oszczercze kreatury mówią po polsku.
...2020.10.30 8:30
Co ty idioto pier.do.lisz? Przeczytałeś chociaż raz ze zrozumieniem co powyżej napisano?
Anonim2020.10.29 23:21
Gwiazdowie bronią Katedry w Oliwie, czyżby ten pajaco, do tej pory już wytrzeźwiał. Nie może być. Hahahahahaha
Anonim2020.10.30 0:09
Ten pajaco na tym zdjęciu wygląda tak przepity, jakby w ogóle nie trzeźwiał.
B.2020.10.30 5:27
Kalacie ziemię, po której chodzicie, odrażające anonimy. Jak wam nie wstyd!!!
WITWIT2020.10.29 23:00
PODZIWIAJMY PAŃSTWO GWIAZDÓW..
XYZ2020.10.29 23:16
Ale przyznaj wygląda jak menel.
Eustachy2020.10.30 5:28
Dla każdego POlszewika Polak to menel.
...2020.10.30 8:28
Nie każdy, tylko ci z elektoratu pis.
Anonim2020.10.29 22:41
dziad oszalał, pisiory w szoku
MT(*)2020.10.29 23:09
Moralny, bolszewicki śmieciu, gdyby nie tacy Polacy jak państwo Gwiazdowie, dziś nie stukałbyś bezkarnie w klawiaturę swoich nienawistnych bzdur. Ale za to Polacy mogą gardzić takimi neo - bolszewickimi śmieciami wegetującymi niczym rynsztokowe szczury pod szmatą w kolorze niby - teczy
B.2020.10.30 5:29
Pełna zgoda!!!
Apateista2020.10.30 9:29
Pan Gwiazda to "fantastyczny" bohater. Zresztą taki sam jak tzw. "Żołnierze niezłomni". Każda władza ma swoich bohaterów, machają nimi jak flagami, chowają się w ich cieniach, a tacy jak "MT(*)" cieszą się tym jak dzieci, gdy dostaną nową zabawkę. Tyle, że sensu żadnego w tym nie ma, jest za to fun i fame ku pokrzepieniu serc.
stop lewactwu !2020.10.29 22:40
Kanaliom trzeba powiedzieć językiem lewackim wypi...... .!
Lex2020.10.30 7:20
Cały ten bolszewicki pisowski syf wyp...
moher2020.10.29 22:39
POlska w amoku, w walce o nieograniczone swobody również do mordowania dzieci nienarodzonych. Protest przeciwko zapisom w Konstytucji, które potwierdził TK.
ladychapel2020.10.29 22:26
Kurde... Na zdjęciu pielęgniarka z brodą??? Co to za dżender???
XYZ2020.10.29 22:23
Gwiazdowie bardzo by chcieli zabłysnąć,już za późno niestety.A kościół w Polsce czeka rozdział.Przyłączyli się do podziału polaków,teraz zobaczą jak to jest.
B.2020.10.30 5:34
Wulgarna smarkateria i ty ignorancie nie dorastacie Gwiazdom do obcasów.
Anonim2020.10.30 12:29
W pijactwie napewno nie. I z tego się cieszę.
tadeusz2020.10.29 22:21
czaść i chwała bohaterom
GS2020.10.29 22:13
Wiecie gdzie jest najbardziej rzetelny artykuł o aborcji. Straż narodowa go wyśledziła. na ONECIE. ??? Episkopat nie potrafił na przykład. https://wiadomosci.onet.pl/opinie/andrzej-gajcy-aborcja-jest-wyborem-ale-zawsze-zlym-opinia/5r97tn8?utm_source=t.co_viasg_wiadomosci&utm_medium=social&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2&fbclid=IwAR0LlCGIo9ZB34MMcjNi5mVMbp5_md1LRE8gpqi00n6bktntOkIgPlIpVGQ
leszczyna2020.10.29 23:02
To bardzo dobry artykuł, rzadkość na onecie. Dodałabym spostrzeżenie, że gdy poród martwego wskutek choroby płodu przedstawia się jako wyjątkowe cierpienie dla kobiety, co niewątpliwie jest prawdą, to czy poród takiego płodu nieżywego wskutek aborcji jest czymś lżejszym? Tak samo boli, tak samo trudno przez niego przejść. A jednak ... Nawet gdy płód jakoś przeżyje i urodzi się żywy, to się go dobija brakiem opieki, bo wyznaczono mu śmierć zamiast życia. I na taką śmierć jakoś kobieta może patrzeć, a na tę śmierć naturalną - nie.
Józef2020.10.29 22:12
Fakt agenturalnej działalności Wałęsy nie został nigdy potwierdzony przez historyków i sąd. To tak na marginesie .
przez "wolne sądy" nie2020.10.29 22:14
ale sam Wałęsa, z uporem maniaka, potwierdza to co drugi dzień
Po 11 ...2020.10.29 22:10
Przepraszam Was że tak tu bluźnię i was obrażam. Jestem kretynem, onanizuję się kilkanaście razy dziennie, dumny pedał posuwa mnie codziennie w tyłek, lubię jak na mnie szcza a poza tym jestem schizofrenikiem stąd te zmiany nastroju
Po 11 ...2020.10.29 22:12
nie podszywaj się .... albo dobra, możesz się podszywać jest mi to obojętne, przecież i tak mam w d.... to POpier.... lewactwo
Po 11 ...2020.10.29 22:12
popieram, popieram
ladychapel2020.10.29 22:28
to gimb - podszywa się pod wszystkich. Kontrolę rodzicielską mu wyłączyli rodzice, bo 3+ z polskiego dostał
ole2020.10.29 22:06
Ile więcej warta jest taka morderczyni dziecka, walcząca z Kościołem, Bogiem i wierzącymi, od tego niewinnego, zamordowanego dziecka? Przecież na zdrowy rozum, to ona powinna zniknąć z tej ziemi i byłoby piękniej i szczęśliwiej bez niej ludziom przyzwoitym.
Ty2020.10.30 8:26
ją usuniesz?
Ewa2020.10.30 11:17
Ole tylko stwierdził negatywne skutki istnienia tego wyrośniętego "płodu"- mordercy- dla ludzkości. No i to, że nas, jako społeczeństwo, więcej taka morderczyni dzieci i często satanistka, kosztuje, niż niepełnosprawne dziecko.
Olej2020.10.29 22:06
Przykład jak wdzięczni są gówniarze, którym wolność spadła za darmochę. Należy się im bez łachy. A przyjdzie jeszcze taki czas, że będą wyć pod czyimś jarzmem. Nie tam jakieś śmieszne ,,kaczory'' ale żelazna obca łapa, która za każdy sprzeciw da w mordę i każe milczeć. Przejdą szkołę szacunku dla matki ojczyzny. Gdy tych zacnych ludzi już nie będzie.
Bez Gwiazdy2020.10.29 22:03
nie ma jazdy.
ALE2020.10.29 22:01
Mam nadzieję, że nie byłoby powodów bronić..
Anonim2020.10.29 21:50
Czy biskupi są zadowoleni że Kaczyński wykorzystuje Kościół do swojej polityki?
***2020.10.29 22:00
Ty tutaj lepie nie podskakuj, bo jak Kaczyński każe opublikować wyrok TK, to będziecie sobie mogli chodzić po ulicach nawet do "usranej śmierci".
Japa2020.10.29 22:02
Znowuś naprany " Anonimku nr ?"Nie widzisz o czym tu piszą?
Po 11 ...2020.10.29 21:46
Ja mam podobnie. Ciągle chodzę bronić mojego kościoła przed atakiem PiSu. Ewentualnym atakiem.
Japa2020.10.29 22:10
Co jest z wami buraczane totalniaki ? Zawsze na bani piszecie . Przecież wy tym alkoholizmem wstyd szefowi przynosicie . Nie mówiąć o pozytywnym efekcie dla PiS-u .
skuter2020.10.29 21:43
Zawsze stali po stronie prawdy wielki szacunek
jan kowalski2020.10.29 21:50
dla niewtajemniczonych Prawda to taka radziecka gazeta
Emeryt2020.10.29 21:19
Biedni, żałośni starcy...
lcf2020.10.29 21:15
czyli mamy gwiezdne wojny część I
I cz. 22020.10.29 21:35
debili odlatujących w kosmos
AAAtomek2020.10.29 21:41
Ale oni stoją po stronie Imperium?
Anonim2020.10.29 23:35
Tą gwiezdną wojnę, tego chorego na władzę człowieka, mamy od momentu powstania Solidarności !!!!!!!!!!!!
Kościołów bronią2020.10.29 21:14
Kibolstwo i tepe staruchy.
Anonim2020.10.29 21:13
Może jeszcze z Kubą Rozpruwaczem będziecie pertraktować?
Anonim2020.10.29 21:11
Szkoda, że oni nie są doradcami Prezydenta!
gall2020.10.29 21:07
a gdzie buc Bolek Całe życie nosi Matkę Boską Gdzie jego "mądre"wypowiedzi?
Pet2020.10.29 21:07
To Gwiazdy muszą być zawiedzione że nikt ich nie atakuje.
jan kowalski2020.10.29 21:09
bo wieczorem w tych miejscach zwykle pojawiają się prawdziwe gwiazdy
AZ2020.10.29 21:06
Państwo Gwiazdowie, jestem Państwu wdzięczny za to kim jesteście i co robicie dla naszej Ojczyzny Polski. Niech Wam Bóg błogosławi a Matka Boża ma w swej nieustannej opiece. Dziękujemy!
Nick2020.10.29 21:09
Dziękujemy.
gumowa kaczka2020.10.29 21:06
Homer Simpson?
Anonim2020.10.29 21:03
Kaczyński doprowadził do tego, że starzy ludzie narażając życie w okresie pandemii, muszą bronić kościoła przed skrajnymi lewakami. Nikt mu nie zapomni że wyprowadził ludzi na ulicę. w takie zagrożenie. Ja już na PiS nie zagłosuję.
gall2020.10.29 21:09
ulżyło chłopczyku?
Anonim2020.10.29 21:12
Mam 53 lata A ty?
Anonim2020.10.29 21:09
co ty powiesz, na PiS już nie głosujesz? Przecież ty jesteś kodziarzem, synem ubeka którego walą pedały w d.... za 50 dych na dworcu
Anonim2020.10.29 21:12
Katolikiem to ty na pewno nie jesteś. Do kościoła to rzucałeś kamieniami aby wybić szyby a nie na mszę.Z Bogiem
jak to leciało?2020.10.29 21:15
kto sieje wiatr ten zbiera burze?
I nadal walczą2020.10.29 21:02
z bolszewickim bydłem
Anonim2020.10.29 21:05
Z PisoBolszewią.
Anonim2020.10.29 21:00
Jakoś nikt nie atakuje stadionów, rynków czy galerii handlowych.... Kościół przegiął z natretną ingerencją w życie drugiego człowieka. Jesteśmy sto lat za Węgrami.
"Jesteśmy sto lat za Węgrami."2020.10.29 21:02
Co tak skromnie? Wy tam w Riazaniu to nawet więcej niż 100 lat.
Anonim2020.10.29 21:09
Miło ci się ogląda jak niektórzy szczają na krzyż? Do tego doprowadziliście. Czy na Węgrzech lub Czechach są podobne przypadki? Kiedyś wkręcony w przestępczy (to byli świetni aktorzy o czym nie miałem pojęcia) klimat myślałem by wyskoczyć z 4 piętra, ale nie wyskoczyłem, bo stwierdziłem że wystarczy ważyć słowa i będzie dobrze. Nie pierd..bzdur jak ty.
Anonim2020.10.29 21:16
Niedawno oglądałem o Saidzie ze stadionu X lecia. Okrutny ale sprawiedliwy, Autor reportażu przytaczał konkretne przykłady jak swojaki mu podpadali. Na początku było słowo, nie złe ale głupie... Głupie jak cały PiS.
S Walczaca2020.10.29 20:59
Prosze niech Pan Gwiazda uważa na bilbordzie k/ Piotra i Pawła w Katowicach umieścili towarzesze po ekonomii sląskiej osobe b. podobną do Gwiazdy -z Jankowskim sobie sowdepja śląska poradziła....,,zawsze wierna" Regina Polonia OPN
Dam2020.10.29 20:57
Bronią katedry i kobiet. Z tym że katedry nikt nie atakuje.
Anonim2020.10.29 21:04
nie liczą 15 letnich gówniar, aborcjonistek, debili przebranycych za jednorożców, lampart z gołymi cyckami, feministek, żadnych krwi dzieci aborcjonistek i innych POżytecznych idiotów