Od tego roku obchody wybuchu II WŚ na Westerplatte będzie organizować Wojsko Polskie - zdjęcie
11.08.20, 10:15Fot. via Pixabay

Od tego roku obchody wybuchu II WŚ na Westerplatte będzie organizować Wojsko Polskie

8

Od tego roku Wojsko Polskie będzie organizować obchody rocznicowe wybuchu II wojny światowej na Westerplatte” – poinformował dziś szef MON Mariusz Błaszczak.

Jak dodał, Westerplatte jest miejscem wyjątkowym i organizacja obchodów przez Wojsko zapewni uroczystości godność.

Powodem są działania opozycji totalnej, która jak dodał minister, wykorzystywała to miejsce do politycznych wystąpień.

Minister poinformował też, że na uroczystości zaproszeni zostaną kombatanci, weterani oraz harcerze ze wszystkich związków, a także przedstawiciele samorządu lokalnego oraz marszałkowie województw.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze (8):

PO to samo zło !2020.08.11 18:09
I bardzo dobrze !
Biden, zgred-gensek partii Demokratycznej.2020.08.11 14:40
J. Biden jest w polityce od ponad 50 lat i jak każdy polityk z takim stażem to jest "corrupted scum". W jego letniej rezydencji w New Jersey lokalny ksiądz odmówił mu komunii, Biden jest takim katolikiem, takim wierzącym jak Putin jest demokratą. Rządził z Obamą 8 lat i zamiast być łącznikiem pomiędzy "colored folks and white majority" - zantagonizował te dwie grupy jak nigdy przedtem w historii USA. Dzisiaj są tego rezultaty. Black Lives Matter, podobnie jak Antifa jest organizacją kryminalną, terrorystyczną. Czarnym nie przeszkadza, że codziennie czarni mordują innych czarnych tuzinami - dzień w dzień. Tylko sami udowadniają, że Black Lives Ain't Worth Shit! To za jego kadencji Hillary the Bitch razem z Łagrowem-Mołotowem nacisnęli sobie guzik "reset". Ale nie tylko tu chodzi o politykę zagraniczną, gospodarczą, ale głównie o U.S. Supreme Court, o nominacje do tego sądu i do sądow federalnych w całym USA. Bo to sądy decydują jaką droga pvjdzie USA. ---------- Kto wygra? Będzie to m.in. zależało kogo sobie Biden wybierze na "Veep".
Szybka Randka2020.08.11 14:32
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.lexlale.com.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
Mirek2020.08.11 14:14
Nareszcie Państwo Polskie przyszło po rozum do głowy !! . Westerplatte nie jest własnością głupiej baby Dulkiewiczowej .
Portofino2020.08.11 11:24
Hańbą było, żeby volksdeutsche organizowali "radosne świętowanie" tej strasznej tragedii.
Darek2020.08.11 11:18
właśnie dziś pierwszy raz byłem na Westerplatte, miejsce piękne ale nie rozumiem jak można było przez tyle lat zaniedbać tak to ważne miejsce dla Polaków,
majka2020.08.11 11:07
lepiej późno niż wcale !!! czas skończyć z wystąpieniami w stylu wiceprezydenta Gdańska "..Na początku było słowo, złe słowo. Słowo jednego przeciwko drugiemu. I to złe słowo było Polaka przeciwko innemu narodowi ...'' trzeba godnie uczcić i oddać należny hołd bohaterom
Masz u mnie plus.2020.08.11 10:45
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++