O. Rydzyk: Rewolucja genderowa gorsza niż komunizm - zdjęcie
10.03.13, 08:26

O. Rydzyk: Rewolucja genderowa gorsza niż komunizm

16

- To co się dzieje w Polsce - wrócę jeszcze do tych związków homoseksualnych i lesbijskich - to wypływa z tzw. rewolucji genderowej. Lewicowa rewolucja przez cały świat idzie, i jak mówią specjaliści, ona zrobi więcej krzywdy niż komunizm - powiedział na antenie Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk.

Redemptorysta poruszył tę kwestię w odniesieniu do debaty pubicznej na temat związków partnerskich.

- Wynaturzenia świadome, to jest ciężki grzech. Uczyć tych wynaturzeń dzieci i młodzież to jest straszny grzech - dodał dyrektor radia.

Redaktorom Wirtualnej Polski gratulujemy udanej manipulacji. Na stronie głównej portalu widniał tytuł: "Rydzyk: Homoseksualiści gorsi niż komunizm".

AM/Wp.pl

Komentarze (16):

anonim2013.03.10 9:34
Oczywiście, że ideologia genderowa jest groźniejsza od czerwonego faszyzmu (walka klas), bo jest bardziej podstępna i ułudna, bazuje na tzw. wolności - we wszystkim ja decyduję, JA, JA, JA ustanawiam i nie będę klękał przed Bogiem. "Wtedy rzekł wąż do niewiasty: Na pewno nie umrzecie! Ale wie Bóg, że gdy spożyjecie owoc z tego drzewa, otworzą się wam oczy, i tak jak Bóg będziecie znali dobro i zło". No i otworzyły się oczy wolterowcom, hitlerowcom, stalinowcom, banderowcom, a teraz genderowcom.
anonim2013.03.10 9:35
Lanty - z koniem się na łby pozamieniałeś, łajdaku? Otóż, drogi IQ<70, nie ma takiegi cudaka jak państwo neutralne - zawsze jest oparte na jednej z etyk. PRL była oparta na etyce leninowskiej a grupą trzymającą władzę byli ludzie którzy przyjechali na bagnetach z armia czerwoną. Teraz grupą trzymającą władzę są DZIECI STARYCH PARTYJNIAKÓW. W każdym zadupiu i w każdej metropolii. A że Polaczki moga sobie pokropić i chadzać do kośćółka? A cóż to szkodzi? Miliardy zagrabione od tego ani drgną.
anonim2013.03.10 9:43
Gabi - komuna okradała z pieniędzy, zabierała własność (dekret bieruta) rozstrzeliwała, miała szwadrony śmierci mordujące niepokornych, tysiące gniły w pierdlu. Rabowała tak, że staliśmy po ochłapy ścierwa zwane mięsem od 2 w nocy. A teraz dzieci komunistów rabują na skalę niewyobrażalną, setki miliardów znikaja "gdzieś". Gnoją cały kraj. Niszcza ludzi zusem, kontrolą skarbowa, skazują miliony na więzienie. Tak - liczba niesłusznie skazanych w "polskich" sądach 3rp to MILIONY. A my chcemy ukarania apolegotów tego zbrodniczego, nieludzkiego reżymu. Ta zbrodnia trwa m.in. dzięki takim sprzedajnym propagandystom jak te kabareciarze. Tym się różni.
anonim2013.03.10 10:30
Cz P : I chwała Bogu. Gdyby w innym czasie zaczął budować swoje dzieła to wcześniej skończyłby jak Popiełuszko, a teraz seryjny samobójca.
anonim2013.03.10 11:15
Lanty - ja doskonale pamiętam ten wszechobecny syf komuny. Nie porównuj ofiar komuny z oprawcami z tejże komuny - bo to podłość. Nie rozumiesz ni w ząb kto teraz włada Polską i w jaki sposób. I nie jest to Kościół, bynajmniej.
anonim2013.03.10 11:19
Asgardzie, widze że malutko rozumiesz z otaczającej cie rzeczywistości. Niby po 30-stce ale jakby poniżej oczekiwań. Lanty - co ty wiesz o Wyprawach Krzyżowych? O dziesięcinie? Jakis konkret? Czy tylko banalne kłamstwa z TV? Bo WSZYSTKO co sie mówi o np. Inkwizycji to KŁAMSTWA.
anonim2013.03.10 12:01
Gabi, każdy sprzedajny "artysta" warty jest splunięcia w twarz. Za pieniądze popiera plugawy podły i zbrodniczy reżym. Nic w tym śmiesznego. <i>Wszyscy artyści to prostytutki W oparach lepszych fajek, w oparach wódki Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa To samo od nowa, to samo od nowa</i>
anonim2013.03.10 12:15
Lanty, znam równo wielkie miasta jak i małe. Tak na północy jak i na południu albo zachodzie. Żyjesz w złej bajce. Nic takiego nie ma miejsca. Wszędzie rządzi sitwa dzieci PRL. Wyobrażasz sobie system władzy jak zwykły, prosty, przeciętny człowiek po indoktrynacji tv. Nic o nim nie wiesz niestety. Nie wiesz nawet kto jest twoim oprawcą i jak cie bije.
anonim2013.03.10 12:20
Henryczku - ruch gender rozwija się identycznie jak trucizna w ciele umierającego. Juz nie za długo. I zdechnie razem ze ścierwem eurounii zakopiemy go w dole z wapnem, żeby powstrzymać rozwój zarazy. Przybijemy do ziemii kołkiem jak wampira. Potem wolne od jarzma niewoli ludy odrodzonej Europy bedą świętować na grobach czerwonej śmierci, na grobach niegodziwców cieszyć sie będą. Tak bedzie.
anonim2013.03.10 13:35
Nolepme - twoje widzenie świata jest fałszywe. Patrzysz przez końskie okulary teofobii. To nie pozwala dostrzec ci "królów" i "władz" rządzących nami. Widzisz tylko wymaginowany Zły Kościół. To jak mania prześladowcza. To nie Kościół pisze ustawy tylko jego wrogowie. To nie kościół ma na rozkazy prokuratorów, sędziów, komorników, policjantów, armię, tajne służby. To aparat państwa - podległy w istocie banksterom prącym do NewWorldOrder. Widzisz tylko jakieś duperele bo tylko to jest dostępne dla twoich oczu. A rządzi toba ten, kto kontroluje (i zabiera ci) do 90% twoich dochodów. Rządzi ten kto wprowadza przemocą program "nauczania" w szkołach. I wcale nie chodzi o naukę religii (Urban pisał o tym że wprowadzają ją w taki sposób aby zwalczać wiarę - fachowiec!) tylko o system. Cały nastawiony na zniszczenie rozwoju intelektualnego dzieci. Ale żeby to dostrzec i pojąć trzeba mieć szersze horyzonty niż prymitywna teofobia.
anonim2013.03.10 13:54
Ma chłop rację
anonim2013.03.10 17:43
Lanty, żeby dobrze zyć potrzebujemy idei. Konkretnie wyrażonej idei. Wartej walki w razie czego. Inaczej zamieniamy się w krowy na pastwisku. Co najwyżej dobrze nakarmione krowy. Taki swiat nie jest piękny, jest okropnie materialistyczny i pozbawiony nadziei. Bo w imię czego żyć? Po co? Po grób? Osoby i społeczeństwa religijne maja darwinowską przewagę - czyli religia jest dobra - bez względu na to czy sie nam podoba czy nie. I w istocie tylko ona może nas ochronic przed wszechwładna przemoca państwa. Społeczeństwa bez religijnej dynamiki, takie jak w eurounii wymierają błyskawicznie.
anonim2013.03.10 18:24
Asgard1981 wiesz mniej niz zero. Same propagandowe kłamstwa i oszustwa. Bo jak dotąd to sadzisz tylko komunały patykiem pisane. Brak konkretu, tylko nienawiść typowa dla teofobów z kompulsywnym udzielaniem się tam gdzie nikt ich nie chce. Taki apostoł upadku, nieutulony w żalu dokąd jest na świecie coś innego, lepszego niż jego norka ciemna i czarna jak grób beznadziei. Bo przecież dla was - nie ma nadziei. Żadnej. A pyfko to samo sobie sięgnij, smacznego. Nie zwykłem robić niczego z "porady" wroga.
anonim2013.03.10 21:01
Nolepme Steven Weinberg czy jak temu panu jest kłamie. Syn diabła pełen nienawiści i jadu ukrytego gładzią słów. Ludzie jako tacy nie są z natury dobrzy albo z natury źli. To jakaś parszywa wersja predestynacji po "laicku". Pełne pychy grzeszne stwierdzenie - są jacyś (w domyśle "JA Steven Weinberg" i cytujący go) dobrzy ludzie, lepsi od tej złej religianckiej hołoty. Ludzie są ŹLI - zepsuci grzechem i nie ma sprawiedliwego przed Panem. Nie mogą "się zbawić" sami - muszą dostąpić łaski.
anonim2013.03.10 23:07
Oczywiście, komunizm rozwiązywał mimo wszysko wiele realnych spraw. Był rzeczywisty, przyziemny. Genderyzm natomiast sytuuje się niżej, jest rynsztokowy do cna, to bolszewizm absurdalny, dekadencki. To skrajny, szatański nhilizm, który poza zdejmowaniem gaci nie ma nic do zaoferowania.
anonim2013.03.11 0:44
nolepme - inaczej jest. Zauważ, że np cały czas "wyplenia" sie bandytów i złodziei. I to "wyplenianie" jest niezbędne bo by nas zeżarli. Więc zabijając mordercę czynimy dobro. Złych trzeba powstrzymywać. Nie mogą swobodnie rozprzestrzeniać zgnilizny bo upadnie całe królestwo. W eurounii pozwolono im... i zamordowali juz całą europę. Wkrótce za ich zło zapłaca miliony niewinnych europejczyków mordowanych w pogromach. To nieuchronne. Na szczęście potem, po tej wielkiej rzezi, nastąpi odrodzenie. A nawet jak sądzę muzułmanie przyjmą chrzest. Upadek jest tak głęboki, że odrodzenie musi nastąpić przez wylanie rzek krwi. To juz tak blisko. Ale wy macie oczy nie widzicie. macie uszy nie słyszycie. A to już za progiem.