NSZZ ,,Solidarność'' w obronie Zofii Klepackiej! - zdjęcie
10.06.19, 12:15

NSZZ ,,Solidarność'' w obronie Zofii Klepackiej!

11

NZSS ,,Solidarność'' staje w obronie Zofii Klepackiej. Szef Związku Piotr Duda wystosował specjalny list, w którym ostro skrytykował wulgarne i chamskie ataki prostactwa lewackiego na polską mistrzynię olimpijską.

Jak wskazał, każdy ma praw do krytyki tego, co mu się w kraju nie podoba. A my dodajmy: tym większe, że uzasadnione, bo bezczelne ataki środowisk LGBT na niewinność dzieci powinny mieć swój finał nie na salonach, ale za kratkami... Klepacka broni normalności i - de facto - całej cywilizacji, bo LGBT podnosi rękę na same podstawy naszej tożsamości.

"Ochrona rodziny czy działanie na rzecz dobra wspólnego społeczeństwa jest czymś podstawowym, dlatego taki list jest oczywistością. Jest to list w formie publicznej, bo ta cała sprawa jest publiczna, a więc argumenty i zabieranie głosu też powinno odbywać się w tej formule. Zwracamy tam uwagę na kilka kwestii, przewodniczący tutaj w sposób jednoznaczny wskazuje, że środowiska, które nie są tolerancyjne tak naprawdę na tolerancję nie zasługują. Wskazuje też na język nienawiści, on nie jest tam rozwinięty, ale przecież – przepraszam za wyrażenie – „królewska wagina” czy „gejowska Matka Boska” to jest język nienawiści" - mówił o sprawie Marek Lewandowski, rzecznik NSZZ "Solidarność".


A o to pełna treść listu do Zofii Klepackiej:

Sz. Pani
Zofia Noceti-Klepacka
Mistrzyni i Wicemistrzyni Świata
Brązowa Medalistka
Igrzysk Olimpijskich w Londynie

Szanowna Pani Zofio!

Jestem oburzony atakami, jakie spotkały Panią w związku z Pani krytyką działalności środowisk LGBT+ i wspierających je niektórych samorządów. To nie tylko niedopuszczalne z punktu widzenia prawa, ale przede wszystkim stanowi ograniczenie konstytucyjnych wolności, o które rzekomo środowiska te walczą. Szczególnie bulwersuje, gdy do nagonki na Pani osobę włączają się niektórzy dziennikarze i media, dla których prawo do krytyki powinno być święte.

Chcę Panią zapewnić o swoim wsparciu i podziękować za Pani odwagę. Stanęła Pani w obronie najważniejszych wartości, stanowiących punkt odniesienia nie tylko dla naszego społeczeństwa i naszych rodzin, ale również w codziennej działalności naszej organizacji.

Mam świadomość, że – jak to się dzisiaj mówi – hejt, który Panią spotkał jest trudnym doświadczeniem, ale ta sytuacja ma jeden pozytywny skutek. Uświadamia po raz kolejny, że środowiska LGBT+ są nietolerancyjne, posługują się mową nienawiści i stanowią zagrożenie dla społeczeństwa. W Polsce, który jest krajem otwartym i tolerancyjnym (także dla LGBT+), nie może być zgody na takie praktyki.

Jeszcze raz proszę przyjąć wyrazy wdzięczności za Pani odwagę!

Z wyrazami szacunku

Piotr Duda

Komentarze (11):

Rotfront2019.06.11 11:25
SOLIDARNOŚĆ ZAJMUJE SIĘ PIERDOŁAMI I MA W DU-PIE OBRONĘ PRAW PRACOWNICZYCH I WSPÓŁPRACUJE Z RZĄDEM I PRACODAWCAMI PRZECIWKO ZWYKŁYM PRACOWNIKOM!
Xx2019.06.10 20:55
Klepacka mistrzynia olimpijska? Temu zomowcowi resztki. rozumu odebralo!
Polak Ateista Dumny Gej2019.06.10 16:03
Funkcjonariuszka TVPKorea, PiSowska szmata Holecka dostała małpiego rozumu na wizji. Zobaczcie jakie miny stroiła w wywiadzie z przedstawicielką opozycji. Kpina z widzów, kpina z pieniędzy podatników https://www.pudelek.pl/artykul/147687/danuta_holecka_kloci_sie_na_wizji_z_katarzyna_lubnauer_nie_jest_pani_wstyd_ze_pani_klamie/ # poważny program publicystyczny😂😂 # telewizja publiczna😂😂😂😂
Zib2019.06.10 14:36
Brawo panie Duda...naszej Zosi należy bronić a przy okazji normalnej bogobojnej Polski!
RobotnikDudaZOdciskamiNaRękachOdNoszeniaPieska2019.06.10 14:08
Towarzysz Duda zapewne dyktował satelitarnie treść podczas pobytu wypoczynkowego w związkowym apartamencie na Malediwach, a jego piesek brał w tym czasie lekcje pływania w wodnej karocy zaprzężonej w osiem delfinów.
robaczek 2019.06.10 14:05
parada = droga krzyzowa jaka różnica? zadna. tutaj i tutaj chwalenie sie swoimi odchylami od normy. wiec mordy ciiiii bo to samo robicice. "gwalcicie" ludzi swoja wiarą. od szkoly zaczynajac. buziaczki patokatole ***
Hi, hi ...2019.06.10 12:47
Sariel Co to znaczy "wami" towariszcz durak?
Sariel2019.06.10 12:34
Ta solidarność to w tej chwili tylko przybudówka na usługach partii rządzącej i każdy już zdążył się o tym przekonać, więc takie "bronienie" przez nich Klepackiej nie robi żadnego wrażenia. Nikt poza wami nie traktuje już tej organizacji poważnie. Równie dobrze możecie się cieszyć, że PiS popiera PiS, albo że homofoby popierają homofobów. NO KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ
edi2019.06.10 12:27
LGBT (GENDER) - JAKO ORGANIZACJA O IDEOLOGII NEOMARKSISTOWSKIEJ powinna zostać ZDELEGALIZOWANA JAKO ORGANIZACJA TERRORYSTYCZNA WROGA POLSCE, RODZINIE i POLSKIEJ KONSTYTUCJI JEST WROGIEM POLSKI i MUSI BYĆ ZWALCZANA PODOBNIE JAK KOMUNIZM !!!!!!!!
Dawid2019.06.10 12:52
Twoja stara powinna zostać zdelegalizowana!
Grzegorz2019.06.10 13:27
Pozabijaj wszystkich księży Bóg się nimi zajmie