Nowy szef CBA. Znamy nazwisko! - zdjęcie
19.02.20, 15:24

Nowy szef CBA. Znamy nazwisko!

4

Z uwagi na fakt, że obecnemu szefowi CBA Ernestowi Bejdzie kończy się okres kadencji, zostanie powołany na to stanowisko nowy. Jak ustalił portal tvp.info ma nim zostać dotychczasowy szef katowickiej delegatury CBA, płk Andrzej Stróżny. Ma zostać powołany na okres 3 miesięcy.

Kierowana przez Stróżnego delegatura w Katowicach prowadzi między innymi sprawy związane z wyłudzeniami podatku VAT.

Delegatura ta – cytując portal tvp.info - prowadziła też dochodzenia:

- dotyczące nieprawidłowości w Pierwszym Śląskim Urzędzie Skarbowym w Sosnowcu; śledztwo dotyczące przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków przez Rektora Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu Marka Z. oraz Prezesa Zarządu Data Techno Park Sp. z o.o. Marka G.

 

mp/tvp.info

Komentarze (4):

Andrzej Malik2020.02.19 18:53
I znaleziono już 15 dużych banieczek które zniknęły z CBA, czy też Bejda będzie pierdział w pasiak?
Katolicka Kretynizacja Polski2020.02.19 18:36
Kolejna rotacja świńskich ryjów przy korycie...
lena2020.02.19 16:10
Szukam miłego i kulturalnego faceta na miłe spotkania lub stały związek. Mam na imię Lena lat 25, wzrost 169cm, --------------------------------------------------- Moje kontakt do mnie telefon tu - www.xlove.com.pl Znajdź mnie po niku: Lenka25x napisz do mnie spotkajmy się!
Grzegorz z Domaradza2020.02.19 15:38
Nie rozumiem po co na starcie kampanii wyborczej CBA robi taką niedźwiedzią przysługę Dudzie. Teraz zacznie się na całego żenujący spektakl co kto na kogo znajdzie. KO wykorzysta to zaraz żeby dowalić PISowi i przy okazji Dudzie. W sumie to chciałbym nawet żeby Banaś trochę dokopał grubym misiom z PIS bo zaczynają zachowywać się jak Tusk z ekipą przed swoją przegraną z PISem.