Nowy sondaż: Zwycięstwo Dudy! Ma 52 proc. poparcia - zdjęcie
19.05.15, 16:27

Nowy sondaż: Zwycięstwo Dudy! Ma 52 proc. poparcia

21

Według najnowszego sondażu pracowni Estymator dla tygodnika "Newsweek" w II turze wyborów zwyciężyłby Andrzej Duda! Chce poprzeć go 52 proc. Polaków. Jego przeciwnik Bronisław Komorowski zostałby poparty przez 48 proc. ankietowanych. Frekwencja miałaby wynieś 47 proc.

Różnica między sondażem opublikowanym wczoraj przez TVN jest więc ogromna. Według TVN-u na zwycięstwo w wyborach większe szanse miałby przecież Komorowski. To rzeczywisty sondaż czy tylko pobożne (a może lepiej: bezbożne?) życzenia reżimowych mediów?

Wierzymy, że to tylko to drugie! Mainstream boi się zwycięstwa Andrzeja Dudy jak ognia i robi wszystko, by wyrwać mu je z rąk. To temu jednemu celowi służą wszystkie te kłamstwa, jakie rozpowszechniają usłużni celebryci, wszystkie manipulacje, jakich dopuszcza się sztab Komorowskiego i sam prezydent Bronisław.

III RP na myśl o zwycięstwie Dudy dostaje białej gorączki – a to wymownie świadczy o tym, jakim wielkim przełomem będzie wygrana kandydata PiS! Nie ma lepszej rekomendacji niż nienawiść i strach redakcji z Czerskiej, Tomasza Lisa i całego antypolskiego lewackiego salonu.

Wierzymy, że wygra Duda – nawet jeżeli sondaż dla „Newsweeka” miałby być ostatnim sondażem, który zwiastuje taki wynik wyborów, nie damy sobie wmówić, że musi być inaczej. Komorowski musi przegrać, bo Polska zasługuje na uczciwą władzę.

kad

Komentarze (21):

anonim2015.05.19 16:53
Zapowiada się ciekawy wieczór wyborczy.
anonim2015.05.19 17:00
Wybór między tymi dwoma panami nie jest tym, co tygryski lubią najbardziej, ale z dwojga złego lepszy ten nieszczęsny Duda. Aż dziw, że mejstrim nie próbuje dalej mu dowalać, że ma żonę Żydówkę.
anonim2015.05.19 17:11
Oby mimo wszystko wygrał Duda, Komorowskiemu dziękujemy.
anonim2015.05.19 17:15
Kazia Marcinkiewicza też kiedyś wszyscy kochali. Oj, będzie ciekawie. Z naciskiem na oj.
anonim2015.05.19 17:17
Nie wiem czy wygra nie bez powodu w dniach ostatnich Polsce przybyło nagle ćwierć miliona nowych Wyborców. Oczywiście pis MILCZY.
anonim2015.05.19 17:27
Gdyby nie nachalna agitacja za szczęśliwą rodzinką spod szkła i propagowanie feminazizmu może bym sobie odpuścił. A tak niestety trzeba będzie chyba poprzeć gładkiego farmazoniarza z "prawicy".
anonim2015.05.19 17:35
I nagle Newsweek jest dla frondziarzy wiarygodny? Co to za wybiórcze zaufanie? Jak Duda w sondażu wygrywa, to znaczy, że sondaż uczciwy, a jak przegrywa to sfałszowany. PiS jak zwykle zero pokory i nie uczy się na błędach.
anonim2015.05.19 17:52
Newsweek to pismo Lisa. Znając jego przebiegłość, pewnie chce wygonić lemingi z domów na wybory.
anonim2015.05.19 18:02
AirWolf A potem Bóg stworzył Polaków i zrobił dla nich wyjątek.
anonim2015.05.19 18:07
Kto wierzy sondażom?
anonim2015.05.19 18:11
Społeczeństwo się budzi i czas manipulacji społeczeństwa przez media mija. Młode społeczeństwo kontaktuje się przez internet i weryfikuje swoje poglądy w różnych tematach. Należy walczyć o swój dobrobyt i usuwać nieudolnych politycznych karierowiczów. Nie można być ślepo posłusznym co nam powiedzą politycy i media. Komorowski nie sprawdził się w praktyce, dlatego należy mu podziękować, nas interesują konkrety a nie bełkot polityczny. Wybierając Komorowskiego mówisz mu; popieram umowy śmieciowe, pracę do 67 roku życia, emigrację, krzywdzące podatki dla polaków z korzyścią dla przedsiębiorstw zagranicznych, wyprzedaż ziemi dla obcokrajowców, itd. Pytam, dlaczego Komorowski miałby się zmienić jeżeli jego styl rządzenia zostałby wybrany?
anonim2015.05.19 18:14
@jamon Nie Newsweek a pracownia Estymator, czy dostrzegasz różnicę.
anonim2015.05.19 18:16
@AirWolf Czyżbyś był mESJASZEM?
anonim2015.05.19 18:26
Ajer ależ my naprawdę miłujemy naszych oczadziałych bliźnich z *czerskiej*. jesteśmy gotowi uchronić ich od kary piekła za wszelką cenę - również zamykając w więzieniach i uniemożliwiając w ten sposób popełnianie potwornych grzechów. Kara (aż do kary głównej) jest niezbędnym składnikiem mądrej miłości bliźniego.
anonim2015.05.19 18:34
Pamiętacie czasy gdy, Unia Wolności obecnie PO doprowadzała do ruiny zakłady i wyprzedawała je. Wówczas krzyczano, nie wolno tak rujnować Polski, bo przyjdzie czas, gdy nie będzie co sprzedawać i nie będzie pieniędzy. Wówczas to ludzie UW obecnie PO drwili, bo na złodziejskiej prywatyzacji się bogacili. Przychodzi ten czas, że nie mamy swoich zakładów i jesteśmy biedni.
anonim2015.05.19 18:34
Duda w sondażach prowadzi a POlsatu, TVP, TVN nie da się oglądać natężenie reklamy prezydenta Komorowskiego (od rana do wieczora) sięgnęło zenitu, tak telewizję realizują swoją misję :)
anonim2015.05.19 19:06
"III RP na myśl o zwycięstwie Dudy dostaje białej gorączki" A Fronda dostaje białej gorączki na myśl o kimkolwiek kto nie ma legitymacji PiS.
anonim2015.05.19 19:43
Kiedy Duda mówi, że jest przeciwko in-vitro, to ma rację. Kiedy mówi, że za in-vitro należą się 2 lata paki... to by było niezłe rozwiązanie, ale tego mówić przedwcześnie nie powinien. I wiadomo, że to bujda - śmieszne tak samo jak to, że w smoleńsku był zamach, a nasi generałowie stronią od alkoholu. Duda też ma kiełbasę wyborczą, a potem zacznie anty rosyjski marsz. Smoleńsk się wygoił? Szkoda, że dla Dudy wyrocznią jest tylko konstytucja, a nie Chrystus, bo też stwierdził, że jest za in-vitro pod pewnymi warunkami, jeżeli takie warunki określone zostaną jak należy w konstytucji. Ciekawe? PiS jest bardziej pro-USA niż PO? Myślę, że tak, ale i PiS i PO [Duda, Komorowski] mają jednego i tego samego prezesa w Waszyngtonie. Taka prawda. Parady tęczowe w Rosji? Niet! U nas jak najbardziej tak - niestety. Zważywszy jednak na jadowity - kłamliwy język prezydenta Komorowskiego, jak i obrzydliwe zakulisowe działania PO [pamiętamy], ciosy poniżej pasa... Duda wypada lepiej. Komorowski kłamie twierdząc, że nic złego w in-vitro nie ma. Kłamie, kiedy mówi, że chce Polski wszystkich obywateli [nie mojej panie Prezydencie]. Jeżeli działa przeciwnie do nauki Chrystusa i przeciwnie do wiary, to po jaką cholerę chodzi do Kościoła? Czy mam prawo oceniać? Czy to jego osobista sprawa? Nie, bo sam ją uczynił publiczną podpisując tą obrzydliwą ustawę, by za kilka lat homoseksualiści w Polsce "mieli" prawnie dzieci - tak - podług konstytucji. On uprawomocnił tę zgniliznę, on do tego rękę przyłożył. Niech przestanie udawać Katolika, albo się nawróci. Dzisiaj Komorowski mówił o inwestowaniu w ludzi młodych. Jeżeli jakaś polska firma produkuje świetny sprzęt elektroniczny do satelitów, czy wszystkiego tego, co startuje z Florydy w kosmos, to dobrze, ale jeżeli ma płacić zmniejszone podatki w ramach promocji "Polskiej myśli technicznej" to zysk, forsa - będą wpływać tylko do USA. I o to widocznie chodzi. Dla przykładu: Czy ta świetna firma jest taka słaba, że bez ulg się rozpadnie? Czy polski rolnik i górnik będzie jadł sprzęt elektroniczny? A może produkty za które dostaje grosze od wielkich złodziejskich koncernów zastąpi splendorem jaki spada na Polskę dzięki naszej zdrowej żywności, "węglowi" i osiągnięciom naukowym? Cieszcie się i radujcie, bo kiedy jest splendor, nie straszna ludziom pusta "micha". Tak, panie Prezydencie :) Dlaczego Komorowski tak działa? Odpowiedź sama się nasuwa - daj przykład jak być relatywistą i rozwalić Polskę! To, co się teraz dzieje w zachodnim świecie, to zwykłe zbiorowe opętanie.
anonim2015.05.20 8:40
tym razem WSI zewrze wysiłki.
anonim2015.05.21 18:41
@riposta Lub rozewrze zwieracze...Łoj będzie smród!
anonim2015.05.22 9:53
Komorowski wygra.Pan Bog wysluchuje modlitw!