Nowy sondaż. PiS bezlitośnie miażdży KO. Są też 'niespodzianki' - zdjęcie
25.09.19, 15:37Zdj. Twitter/PiS_ORG_PL

Nowy sondaż. PiS bezlitośnie miażdży KO. Są też 'niespodzianki'

11

Gdyby wybory parlamentarne odbywały się w najbliższą niedzielę, wygrałoby je Prawo i Sprawiedliwość z poparciem na poziomie 45 procent. To wynik najnowszego sondażu Instytutu Badań Pollster na zlecenie "Super Expressu". 

Jak wynika z tego badania, do Sejmu weszłoby pięć partii. Niekwestionowanym liderem pozostaje Prawo i Sprawiedliwość. na które głosowałoby 45 procent badanych. Na drugim miejscu, z wynikiem 26 proc., uplasowała się Koalicja Obywatelska. Na podium znalazła się Lewica, na którą chce głosować 14 proc. respondentów. 

W Sejmie znalazłyby się jeszcze takie ugrupowania, jak Koalicja Polska- z poparciem na poziomie 7 proc, a także, uwaga, uwaga: Konfederacja, która może liczyć na głosy 5 proc. ankietowanych. 

Badanie zrealizowane przez Instytut Badań Pollster w dniach 24-25 września 2019 roku na próbie 1101 dorosłych Polaków.

yenn/SE.pl, Fronda.pl

Komentarze (11):

Polak Ateista Durny Gej2019.09.27 14:47
PIS punktuje, a kampania nienawiści POKO trwa !!! Haseł wyborczych mają w bród (Jutro może być lepiej, Silni Razem, POKO-mony, 6-cio pak, którego już żaden z nich nie pamięta , itd), ale ich prawdziwy program to: 1. Likwidacja IPN 2. Likwidacja CBA 3. Likwidacja złotówki 4. Likwidacja WOT (Wojsk Obrony Terytorialnej) 5. Likwidacja węgla 6. Likwidacja PIS-u 7. Likwidacja spółek skarbu państwa 8. Likwidacja bazy wojsk amerykańskich 9. Likwidacja kilku Ministerstw 10. Likwidacja urzędu wojewody 11. Likwidacja programów socjalnych 12. Likwidacja Państwa Polskiego na rzecz państwa federacyjnego. A poza tym: - organizacja Farm hejterskich (Inowrocław, sokzburaka), - targowickie żądania Błońskiej i Sketyny w UE o zamrożeniu finansowania dla Polski, - stosowanie zawodowego kłamstwa, - są przeciwko wszystkiemu co robi PIS. Gdyby posłowie zjednoczonej prawicy przegłosowali ustawę o pbowiązku używania papieru toaletowego w ubikacjach, to członkowie PO i ich zwolennicy chodziliby osrani po pachy ! No do jasnej cholery Polacy, czy my nie potrafimy w końcu tych likwidatorów zlikwidować !!!
Po2019.09.27 14:46
Kandydatka na premierę Kidawa-Błońska raz mówi, że Polska to duża kraj i przyjęcie kilku tysięcy uchodźców z Bliskiego wschodu i Afryki jest bezpieczne i nie wpływa na liczbŁ ataków terrorystycznych, a drugim razem mówi, że Polska jest mała kraj, stąd lepiej gdy Niemcy będą tutaj rządzić ! Ci zdrajcy narodu polskiego muszą stąd odejść i to jak najszybciej !
dzielnicowy2019.09.27 14:45
Wybory za pasem ! Pseudopolitykierzy z lewackiej zarazy wylczą o koryto wszelkimi sposobami. Wiem dlaczego oni to robią, bo dzięki korupcji, którą uwielbiają, mogą kraść do woli. Najsmutniejszą rzeczą, wręcz niewiarygodną jest jednak to, że nadal >30% Polaków popiera tych przestępców (oboje premierów Tusk i Kopacz, Rostowski, Szczurek w drodze przed TS (Trybunał Stanu), wielu, w tym byli ministrowie, skazanych za korupcję, wielu z prokuratorskimi zarzutami). Szukałem przyczyny tego zjawiska i doszedłem do wniosku, że oni mają przestawione mózgowia, inaczej – mutacja myślenia. Oni na prawdę mówią, że to manipulacja i odwrotnie. Stwierdziłem też, że nie ma żadnego sposobu, aby to zmienić. To jest po prostu niemożliwe ! Do nich nie dociera NIC ! Proszę sobie wyobrazić, że nawet ludzie wykształceni, ba profesorowie, ludzie mediów, aktorzy, celebryci, itd. zachowują się jak pacjęci w domach wariatów. Proponuję więc eksperyment, aby od Greków kupić jedną z wysp i zapewnić tym ludziom, wraz z lewackimi politykami, darmową podróż na tą wyspę (one way ticket). Niech tam budują własne, równe społeczeństwo, własną liberalną politykę, ich wolność i demokrację, ich wiarę w neomarksistowską ideologię ..... To jest jedyne wyjście dla Polski, bo inaczej będziemy żyć z tą ich nienawiścią latami i modlić się, aby za 4 lata, nie daj Boże, nie przejęli władzy.
Adam2019.09.26 10:57
A, co się dziwić. PKB jedno z najwyższych w europie , sondażownie chwalą Polskę, budżet pierwszy raz w historii zrównoważony, postulaty spełnine, itd, itd BRAWO PIS! TAK TRZYMAĆ!
gumowa kaczka2019.09.25 16:35
na zdjęciu rodzina Adamsów
Suweren2019.09.25 19:28
Ee, brakuje Pabieniaka. Przy jego zdjęciach zawsze powinien być podklad z muzyką z Rodziny Adamsów. No i gdzie Beacie Szydło do Morticii...
anonim2019.09.25 16:04
Chyba odkryli, ze to najskuteczniejsza metoda atomizacji, rozbicia społeczeństwa, a potem hulaj dusza piekła nie ma!
Foster2019.09.27 14:44
My nie rozbijamy społeczeństwa idioto, my chcemy wszystkich śmierdzących lewaków wy....dolić z Polski !
anonim2019.09.25 16:02
A i tak myślę, że dla unionistów najważniejsze jest wprowadzenie LGBT i zniszczenie Kościoła w Polsce, wszak Tusk pod tym kątem się przygotował, miał być blitzkrieg fachowca 4 czerwca, a był falstart i się chłopak wycofał.
Jarek2019.09.25 15:58
GŁOZUJ NA PIZ
Foster2019.09.27 14:42
Ty dbilu, nie świruj - idź na wybory - tylko nie głosuj na PO-jebów !