07.10.19, 08:56(fot. flickr /Piotr Drabik/ccby20)

Nowe taśmy Neumanna! ,,PO mianuje człowieka, nieważne czy się nadaje. Ch*j mnie obchodzi''

TVP Info opublikowało nowe nagrania ze Sławomirem Neumannem, z których wyłania się obraz brutalnej polityki Platformy Obywatelskiej.

Możemy usłyszeć m.in. takie zdania:  Ku**a nikogo się nie możesz pozbyć”, „Jak jest dla nas przydatny, to trzeba go wykorzystać, jak nie jest – niech spier*ala”, „jak jakiś wiceprezydent próbuje rosnąć, to go plask”, „Naszym koalicjantem jest PSL w powiecie, chociaż są oszustami”, „Jak Zbyszek słyszy, że ma poprzeć Biedronia, to dostaje kur*icy”, „Platforma wskazuje człowieka i nie ma dyskusji, czy on jest dobry, czy się nadaje, czy nie”, „Ch*j mnie obchodzi, czy uważasz, że on jest ku**a ekspertem czy nie”. 

Choć Sławomir Neumann po ujawnieniu pierwszej taśmy złożył rezygnację z przewodniczącego klubu parlamentarnego PO-KO, nadal jest członkiem Zarządu Krajowego PO, ministrem w Gabinecie Cieni PO i liderem listy wyborczej Koalicji Obywatelskiej w Gdańsku. 

– Platforma wskazuje człowieka i nie ma dyskusji, czy on jest dobry, czy się nadaje, czy nie. Ch*j mnie obchodzi – mówi na kolejnym nagraniu Sławomir Neumann z PO.

Nagranie pochodzi ze spotkania z 2017 roku.

– W dupie mam kto. Wymyślcie kogoś ku**a, kto będzie. Znaczy w dupie, może być Kowalski Jan. Tylko chodzi o to, że Platforma jest silna i mówi: Kowalski Jan będzie i ch*j mnie obchodzi Mirek, co ty masz do niego, czy uważasz, że on jest ku**a ekspertem czy nie. W dupie to mamy. Chodzi o zasady, o politykę ku**a, a nie o pier*olety – mówi Neumann.

Możemy również usłyszeć zdanie polityka PO o wyborach samorządowych.

-  Mamy 102 miasta prezydenckie i chodzi o to, żeby w niedzielę ku**a wieczorem pokazać, że PiS nie wygrał w żadnym. Że przegrał wybory. My nie gramy o wybory samorządowe, one są ch*j… one są ważne, ale to jest ch*j, mały etap. Bo jak przegramy wybory samorządowe, to nas nie ma w wyborach parlamentarnych. Nie ma nas ku*wa i PiS rządzi drugą kadencję – prognozuje.

Jego zdaniem "kampania ogólnopolska, to będzie kampania PiS-u i zjednoczonej opozycji ku**a".

– Będzie referendum przeciwko PiS-owi, pierwsze referendum i będziemy mówić wszystkim: nie głosujcie na jakieś małe g*wna, tylko pokażcie PiS-owi czerwoną kartkę - to będzie nasza kampania – stwierdza

– Naszym koalicjantem jest PSL w powiecie, chociaż są oszustami - dodaje

 

bz/tvp info

Komentarze

Max Fiend2019.10.7 19:15
Od dwóch lat te same "nowe" :-D
anonim2019.10.7 14:46
Mówiąc po nojmowanemu: Ten "squr" syn to szwab bo po szwabsku się pisze to nazwisko. Trzeba go wywieźć do na Angeli ona przyjmie uchodźcę.
Dam2019.10.7 13:55
Przypominam, że PIS zlikwidował konkursy na stanowiska rządowe właśnie po to, aby dawać je miernotą bez szkoły (Misiewicz itp). To co za PO było patologią (bo to co wychodzi ze słów Neumanna nią jest), za PISu jest normalnością.
Nina2019.10.7 13:16
Tacy jak Neumann jest cała opozycja zarówno z POKO, jak z SLD i PSL, a KOnfereracja to ruska odnoga. Tylko rząd PIS pozostaje prawdziwie polski. Pierwszy polski rząd jakim był rząd olszewskiego ta w/w. zaraza z Wałęsą,Tuskiem, Michnikiem zniszczyła nie dajmy im zniszczyć drugiego polskiego rządu PIS. 13 pażdziernika zagłosujmy na Polaków,a nie opozycyjnych łajdaków z tęczową zarazą w komplecie.
anonim2019.10.7 12:01
WYBORY 13 października w ROCZNICĘ CUDU SŁOŃCA w FATIMIE POLACY CHWYĆMY ZA RÓŻANIEC i DO URN, POGONIĆ CZERWONĄ i TĘCZOWĄ ZARAZĘ - JEZUS JEST PANEM POLSKI a MATKA BOŻA KRÓLOWĄ POLSKI !!!
Przeciw kretynom2019.10.7 10:40
To już nie jest dno, oni się przez dno przewiercili.
marek2019.10.7 9:54
Dno i metry mułu. KO w całej okazałości. Tylko "poyeby" głosują na KO! Tako rzecze sławek...