Nowe fakty ws. Sławomira Nowaka - zdjęcie
22.10.20, 10:24Fot. screenshot - YouTube

Nowe fakty ws. Sławomira Nowaka

5

Kierowanie międzynarodową grupą przestępczą, korupcja, pranie brudnych pieniędzy. W tle turecki biznesmen oraz byli prezesi polskich spółek skarbu państwa. W „Magazynie śledczym Anity Gargas” ujawniamy nowe fakty ze śledztwa dotyczącego kryminalnej działalności Sławomira Nowaka. Czy były minister transportu w rządzie Platformy Obywatelskiej, wieloletni protegowany Donalda Tuska stał na czele zorganizowanej grupy czerpiącej wpływy z korupcji? Kto należał do układu, który żądał łapówek min. za pomoc w realizacji kontraktów na budowę dróg na Ukrainie? Jakimi kanałami pieniądze z Ukrainy trafiały na konta „złotego chłopca” Platformy Obywatelskiej? Jakie mechanizmy korupcyjne ujawnili ws. byłego polityka PO śledczy Narodowego Biura Antykorupcyjnego Ukrainy? W jaki sposób Sławomir Nowak miał przyjmować łapówki za pomoc przy uzyskiwaniu intratnych posad w polskich spółkach skarbu państwa? „Magazyn śledczy Anity Gargas” w czwartek o 22:30 w TVP1.

Komentarze (5):

Ja, Szatan2020.10.22 11:19
ANEKS nr 2 do INSTRUKCJI DLA MOICH WIERNYCH PACHOŁKÓW – pogrobowców faryzeuszy, wrogów Kościoła i Polski, czcicieli trupa Lenina, wyznawców poglądów masonów i brukselskich neomarksistów, marionetek Sorosa, które w amoku szaleją na Frondzie: „katolicka kretynizacja polski”, „Po 11…”, „ladychapel”, „Natalja Siwiec”, „Polak Ateista Dumny Gej”, „Maria Błaszczyk”, „Klejnot Nilu” i wielu innych z tej samej szajki, choć pod innymi nickami ***** No dobra, widzę, że nie pojęliście moich ostatnich instrukcji. Myślicie, że się wykpicie jakimiś prymitywnymi złośliwościami w tych waszych komentarzach? Może was to cieszy, ale mnie nie. Pora więc wyłożyć karty na stół. Przypominam: Moim celem jest złapanie jak największej ilości dusz do piekła na całą wieczność. I nie zauważyłem żadnych efektów w tym kierunku od tej waszej durnej pisaniny. Katolicki motłoch śmieje się z tego i tylko umacnia w przekonaniu, że jesteście bandą przygłupów! Oni, że zacytuję mojego ulubieńca, Jurka Urbana, mają to wszystko w ᵭůᵱįě! ***** Powtarzam: Jesteście jak polska opozycja: totalnie skompromitowani i nieskuteczni! Nie zyskaliście mi ani jednej duszy! Ale dla was, durnie, piekło zawsze stoi otworem. Do zobaczenia zatem! ***** (–) Szatan, strącony z Nieba ex-cherubin, „Non serviam!”
ala2020.10.22 11:06
Sytuacja Sławomira Nowaka jaskrawo pokazuje, co działo się w Polsce za rządów Tuska.
Dam2020.10.22 11:46
Działo się tyle, że przez 5 lat nie potrafili nikogo zgodnie z prawem zamknąć, a samego Nowaka musiała im Ukraina wystawić? Czy to wg ciebie oznacza, że działo się niewiele, czy że PIS jest totalnie niekompetentny?
a co z ociecem Corleone2020.10.22 10:42
może udaje Bąka Lipę
Glaudiusman2020.10.22 10:33
A tak było miło, szwajcarskie zegarki, luksusowe lokale mieszkalne, wypasione bryki, pełne konta. A tu nagle brzęk bransoletek nieoliwionych. I wszystko przepadło. I kumple z PO nie pomogą wobec faktów, które skrzeczą.