Barbara Nowak: Tylko Andrzej Duda gwarantuje bezpieczeństwo dzieciom - zdjęcie
24.06.20, 15:20fot. Screenshot/ youtube

Barbara Nowak: Tylko Andrzej Duda gwarantuje bezpieczeństwo dzieciom

9

W Polsce tworzą się społeczne komitety poparcia dla prezydentury Andrezja Dudy. W Małopolsce sowje poparcie wyraziła kurator oświaty, Barbara Nowak. Jednoznacznie stwierdziła, że: „Tylko Andrzej Duda gwarantuje bezpieczeństwo dzieciom”.

Nowak w swoim tekście na portalu Polityce.pl odniosła się do kończącej się kampanii prezydenckiej. Na wstępie zaznaczyła jak zmasowany atak przetacza na Nią co jakiś czas „Gazeta Wyborcza”, używając wiele manipulacji, pomówień i kłamstw.

W toku dyskusji m.in.: o edukacji seksualnej w szkołach oraz ideologii LGBT, małopolska kurator oświaty stawia na prezydenta Andrzeja Dudę. Napisała: „Tylko Andrzej Duda wyraźnie i stanowczo powiedział, że będzie stał na straży i bezpieczeństwa dzieci. Nie była to enigmatyczna deklaracja. Cała Polska usłyszała wielokrotnie, z mocą wyrażane osobiste zobowiązanie Prezydenta Andrzeja Dudy do pilnowania, aby do polskich szkół nie miała wstępu ideologia gender/LGBT, która za nic ma naukowe fazy rozwoju dzieci. Bez znawstwa psychiki dzieci, ale z ogromną determinacją i pośpiechem wprowadza w świat seksu właściwie od niemowlęctwa. Sztucznie rozbudzając seksualność dzieci, od najmłodszych lat, wpaja fałszywą wiedzę na temat płynności płci czy orientacji seksualnej, co w efekcie doprowadza u dzieci do wielu zaburzeń. Podstępna ideologia odbiera im dzieciństwo”.

W dalszej części zwróciła uwagę na kandydaturę Rafała Trzaskowskiego, który „zaplanował wprowadzenie do szkół funkcjonariuszy, którzy dzieci - podkreślam dzieci (!) podzielą wg rzekomych preferencji seksualnych. Program promowany przez urzędującego w Warszawie prezydenta ukierunkowany jest na segregowanie! Przy czym tylko jedna grupa wg Rafała Trzaskowskiego zasługuje na uwagę dorosłych. Pomysł na dyskryminowanie dzieci, tych które zachowują się normalnie, czyli jak mówią genderyści – standardowo, spotkał się z mocnym sprzeciwem Prezydenta Dudy, który podkreśla, że dla niego ważne jest każde dziecko, jego dobro i harmonijny rozwój”.

Nowak podkreśliła, że „W debacie telewizyjnej z udziałem wszystkich kandydatów na prezydenta Polski tylko jeden Andrzej Duda nie wybrał łatwej i populistycznej poprawności politycznej, nie uciekł się do kokietowania lewej strony i powiedział w sposób nie budzący wątpliwości, że rodzinę określa 18 pkt Konstytucji RP, a dzieci będzie bronił przed niszczącą ideologią LGBT”.

Skrytykowała postawę Krzysztofa Bosak, pisząc, że „Kandydat Konfederacji nie wykorzystał okazji, zlekceważył temat ideologii LGBT, zlekceważył jej szkodliwość, właściwie nie podjął tematu uznając go za nieistotny”.

ks/ wPolityce

Komentarze (9):

Iza2020.06.24 17:07
Rzeczywiście, po powrocie dzieci to szkół najważniejsze będzie przeciwdziałanie edukacji seksualnej. Po kwarantannie będzie trzeba odbudować relacje w klasie, nadrabiać stracony materiał, pomóc psychologicznie uczniom z doświadczeniem przemocy domowej podczas kwarantanny, a pani kurator ma fiksację na punkcie seksu. Edukacja seksualna jest potrzebna, wręcz pilna, choćby po to, żeby takie nieuki opętane ideologią katolicką, jak pani kurator, nie zasiadały za 20 lat na wysokich stanowiskach.
Idź na głosowanie,2020.06.24 15:46
ostatnia szansa aby zobaczyć Bosaka przed wyjazdem do Moskwy. Na druga turę.
katolicka kretynizacja polski2020.06.24 15:36
To ja "Leszek" Keller-Krawczyk i moje usługi: obciągam i połykam!
katolicka kretynizacja polski2020.06.24 15:33
Duda gwarantuje bezpieczeństwo dzieciom całując pedofilnych biskupów po łapskach śmierdzących odbytem molestowanych dzieci!
katolicka kretynizacja polski2020.06.24 15:30
hahaha ! Nazywam się Lech Keller-Krawczyk i jestem pedofilem I NIC MNIE NIE ZMIENI!
Anonim2020.06.24 15:43
Dostałeś już orgazmu czy jeszcze musimy poczekać?
katolicka kretynizacja polski2020.06.24 15:28
Nazywam się Lech Keller-Krawczyk i jestem pedofilem.
katolicka kretynizacja polski2020.06.24 15:28
Także jestem stary hooy żydowski OBOJETNY.
to ja katolicka kretynizacja polski2020.06.24 15:27
Jestem jak goowna w dworcowych WC - niespłukiwalny.