Niespójność Budki, czyli tak, ale nie - zdjęcie
27.02.20, 14:49Fot. yt.platformaobywatelska

Niespójność Budki, czyli tak, ale nie

20

Na dzisiejszej sejmowej konferencji Borys Budka posłużył się koronawirusem do kolejnego ataku na rząd. Zasugerował, że w Polsce ukrywa się przypadek zarażenia. Równocześnie, na tej samej konferencji, bardzo mocno zaapelował, aby koronawirusa nie wykorzystywać w polityce i w ten sposób nie grać zdrowiem Polek i Polaków, wpisując epidemie w kalendarz polityczny.

Podobną sugestią na swoim Twitterze podzielił się poseł Michał Szczerba. Napisał, że „istnieje przypuszczenie, że rząd wie o przypadku koronawirusa” w Polsce i „nie informuje opinii publicznej”.

Według niektórych dzisiejszych medialnych doniesień, potwierdzono zakażenie koronawirusem u mieszkanki Łodzi. Jednak minister zdrowia Łukasz Szumowski zdementował tę informację.

 

kak/ tvp.info 

Komentarze (20):

Hanys672020.02.28 12:49
Proszę nie kojarzyć tego pajaca z Górnym Śląskiem: nie był, nie jest i nigdy Ślązakiem nie będzie. +++ On pochodzi z żydowskiej rodziny z Zagłębia, konkretnie z Będzina, zatem można go nazwać co najwyżej zagłębiakiem, lub "granicznym małopolaninem".
Klon2020.02.28 9:11
Możliwe, że niedościgłym (na razie) ideałem pana Budki jest L. Wałęsa i jego słynne: "Jestem za, a nawet przeciw". To ten sam nurt logiki.
Jurek O.2020.02.28 1:58
Projekt ustawy #STOP447 został przyjęty do pierwszego czytania w Sejmie
ZNISZCZĄ CI KOMPUTER !!! 2020.02.27 21:06
Nie znasz strony internetowej - NIE OTWIERAJ!!! Mendy blogowe podsyłają strony pornograficzne zainfektowane wirusami. Zniszczą ci komputer moga się dostać do twoich kont bankowych, email, itp.
bezimienny jam2020.02.27 17:57
Po rozkładzie lajków pod artykułami widzę, że jest to portal dla Prawdziwych Kretynów!
Wyliczanka wersja 22020.02.27 17:04
Palec pod budkę, Bo za minutkę Budka się zamyka Na czarnego byka (bulla) ;) Buh cyk cyk, pajacyk.
Wyliczanka2020.02.27 17:02
Palec pod budkę, bo za minutkę budka się zamyka, gości nie przymyka ;)
"filmy online" - NIELEGALNE!!!2020.02.27 17:00
Legalne, normalne obojętnie jakie firmy jak chcą zareklamować swój produkt wykupują czas w mediach. Tak robią ludzie uczciwi prezentujący swój produkt LEGALNIE mający LEGALNY PRODUKT. A kim jest ten pajac proponujący filmy "dożywotnio"? Ruscy, Ukraińcy gdzieś na Ukrainie, w Rosji jakieś mendy polsko-języczne mają NIELEGALNE kopie z Chin - ale tu nie chodzi o filmy tylko o WASZE KARTY KREDYTOWE. O DOSTĘP DO WASZYCH KONT!
anonim2020.02.27 16:50
https://filmvod.pl - To Największa wyszukiwarka legalnych filmów i seriali online! Znajdziesz tam filmy takie jak: 365 Dni (2020) Czy Legiony 2019 Setki filmów w jednym miejscu a to wszystko z dożywotnim dostępem. Polecam jak najbardziej!
Leszek-Otto-Urszula, etc., żydzie prowokatorze2020.02.27 15:14
Czy to możliwe, że "Leszek" to jest 𝐋𝐞𝐜𝐡 𝐊𝐞𝐥𝐥𝐞𝐫-𝐊𝐫𝐚𝐰𝐜𝐳𝐲𝐤 - pedofil , wymyśla dziesiątki pseudonimów udaje antysemitę sam będąc Żydem z NKWD-wskich Żydów. Ależ oczywiście, że tak! Kim on już nie był, ale zawodzi go wyobraźnia. Poskakałeś Lesiu napier.... głupot na temat swego "katolicyzmu" mały, pękaty żydku... No dość tego ty debilu. I znowu zmarnowałeś dnie i noce na bullshit. On tylko udowadnia, że ta domniemana inteligencja Żydów jest tym czym jest naprawde; MITEM!
JONASIK2020.02.27 15:10
Budka, Pomaska, Trzaskowski, Kierwiński, Nitras, Mucha - oto nowa "szóstka", która ma odebrać władzę Prawu i Sprawiedliwości, a przkazać ją pod swój zarząd, właściwe kompetencje delegując oczywiście "w ramach współpracy w UE" do Brukseli i Berlina. No właśnie, to jest jakiś uporczywy brak koronawirusa w Polsce ! To tak jakby wirus nie pojawiał się w Polsce w proteście przeciw łamaniu Konstytucji, albo jego pojawienie byłoby niezgodne z Konstytucją. Tak czy tak, opozycja trzęsie porami, bo ponoć ten wirus, wyhodowany przez komunistów z Chin, atakuje tylko komunistów ?!
katolik2020.02.27 15:09
Kiedyś PO była bandą złodziei, a teraz bez koryta nie mogą kraść, to są już tylko bandą idiotów, a Budka jest tego doskonałą ilustracją ! Program wyborczy nowego przewodniczącego PO towarzysza Borysu Butki jest: 1. Doprowadzenie do Trybunału Stanu (TS) da Jarosława Kaczyńskiego, Mateusza Morawieckiegi i Andrzeja Dudy, 2. Powołanie nowego składu TS w osobach: Gersdorf, Rzepliński, Strzembosz, Iwulski, Stępień, Kamińska, Zoll i Żurek, 3. Obietnica, że ręka mu nie drgnie przy podpisaniu oskarżenia dla Jarosława Kaczyńskiego, Mateusza Morawieckiegi i Andrzeja Dudy, przedłożonego do TS, 4. Po wygranych wyborach Butka rozliczy sędziów PIS.
tfuj2020.02.27 15:08
Dziadek był bardziej poukładany
Urszula2020.02.27 15:07
Wasz czas lemingi z PO już minął !! Trzeba złamać kark PRL-owi ! Według posła PO platforma obywatelska gra nie o to czy wrócą władzy, tylko o to, czy ich członkowie będą siedzieć w więzieniu. Wyłapiemy wszystkich złodziei z PO, skorumpowanych burmistrzów prezydentów miast, Neumanów i Gawłowskich. Niech nikt nie liczy na przychylność sądów. Tacy ludzie powinni straszyć w rezerwatach postkomunizmu. Nowy Program: Cela plus i reforma sądownictwa już wkrótce ! Kto z PIS-em wojuje od PIS-u ginie !!!
Seth2020.02.27 15:06
He, he, UE odpuściła w grylowaniu Polski, a za dotychczasowe działania przeprosiła Polskę i zaoferowała kilka dodatkowych MLD Euro dla Premiera Morawieckiego na program dostosowawczy i dopłaty dla rolników Oj, dzieje się ! A więc ulica nie działa, teraz zagranica nie działa – ale nie martwcie się PO.je-by, bo macie jeszcze warszawską boj-ówkę kilku zaj-obów ze Szczurkiem na czele. I jeszcze jedna rada da was: Wygrajcie sobie wybory, to wtedy dorwiecie się do upragnionego koryta !
Leszek2020.02.27 15:05
Butka mówi, że wie jak wygrać wybory prezydenckie - ciekawe ? Najdurniejsza na świecie opozycja ! Wybory samorządowe, wybory europejskie, wybory parlamentarne i teraz wybory prezydenckie. Co łączy wszystkie kampanie? Nieprawdopodobny poziom głupoty i histerii rozpętywanej przez wszystkie partie opozycyjne, ale liderem histerii zawsze jest PO. Przesycenie histerii przynosi odwrotne do zamierzonych skutki. Ośmiorniczki były kropką nad „i” podsumowującą osiem lat afer PO, ale przede wszystkim nieudolności. Tymczasem najdurniejsza na świecie opozycja z uporem maniaka wmawia sobie i społeczeństwu, że kolejne głupoty rozdmuchiwane medialnie to są „ośmierniczki PiS”. Kompletnie nie ma znaczenia stan faktyczny, każdy temat, który da się sprzedać durnej lewackiej publice jako wielką aferą zapowiadającą „koniec PiS” jest dobry. Jakie znaczenie ma dla Polaka to, czy Banaś jest, czy nie jest czegoś tam winny ? Czy to się wiąże z jakąkolwiek stratą dla Polaka, znikają nominały z portfela, trzeba zapłacić 10 razy więcej za prąd, wrasta bezrobocie do 30% ? Nie, nic się kompletnie w życiu Polaków nie zmienia i nawet jeśli wyborcy, nie tylko PiS, czują jakieś negatywne emocje lub zniesmaczenie, to w żaden sposób nie przekłada się to na ostateczny glos oddany przy urnie. Ze spokojem patrzę na histerię najdurniejszej na świecie „opozycji”, bo dokładnie w taki sposób przegrywali wszystkie wybory.
Stalker2020.02.27 15:04
Koniec PO ? Prof. Śpiewak: Jeśli przegra wybory prezydenckie, a ma na to 90 proc. szans, to trzeba będzie sztandary wyprowadzić !!!
Otto2020.02.27 15:02
No, kolejny Bolek !!! To jest jakiś uporczywy brak koronawirusa w Polsce ! To tak jakby wirus nie pojawiał się w Polsce w proteście przeciw łamaniu Konstytucji, albo jego pojawienie byłoby niezgodne z Konstytucją. Tak czy tak, opozycja trzęsie porami, bo ponoć ten wirus, wyhodowany przez komunistów z Chin, atakuje tylko komunistów ?!
JK2020.02.27 14:58
Jak zawsze w 100% sprawdzone fakty u polityków PO czyli "istnieje przypuszczenie", a "lemingi" i tak to łykną za pewnik
Polak Ateista Dumny Gej 2020.02.27 14:55
ten wnuk gomółki i złodziejski przywódca mafii wie tylko jedno pozwolimy kraść wszystkim co w Polaków udeża --warunek jeden ----------5%dla na jako dywidenda