Niemieccy "Zieloni" finansowali ruchy pedofilskie - zdjęcie
14.05.13, 11:04Fot. Wikimedia Commons

Niemieccy "Zieloni" finansowali ruchy pedofilskie

5

O ile dzisiejsze władze Zielonych wyraźnie odcinają się od ówczesnej działalności określając ją jako marginalną, o tyle dawni działacze potwierdzają pedofilskie dążenia partii. Sam Cohn-Bendit, którego fantazje pedofilskie opisywaliśmy niedawno, twierdzi, że postulat obniżania wieku dopuszczalności aktów seksualnych był "mainstreamową opinią u Zielonych".

Były członek BAG SchwuP, Karl Hartmann podkreśla natomiast, że "Zieloni" byli wówczas jedyną nadzieją dla pedofilii. Miało to odzwierciedlenie w symbolach, którymi się otaczali (logo starszego mężczyzny obłapującego dwuznacznie chłopca) oraz w reklamie, która w 1983 opublikowana w jednym z gejowskich pism, zachęcała do legalizacji seksu z dziećmi. Oczywiście bez przemocy i jakichkolwiek zależności.

MCC/gosc.pl

Komentarze (5):

anonim2013.05.14 15:57
Lesbijsko-Pederastyczna Partia Ekofaszystów(LPPE)
anonim2013.05.14 16:02
Kardynał Wilfrid Fox Napier, południowoafrykański duchowny, powiedział, że pedofilia powinna być leczona, a nie karana - donosi BBC News. Duchowny był jednym ze 115 kardynałów, którzy brali udział w ostatnim konklawe. Kardynał Wilfrid Fox Napier w wywiadzie dla Radia BBC określił pedofilię jako "kondycję psychiczną, zaburzenie". - Jeżeli świadomie wybieram złamanie prawa, wiedząc, że łamię to prawo, wtedy powinienem być ukarany - powiedział kardynał. Dodał, że zna przynajmniej dwóch księży, którzy stali się pedofilami przez to, że byli molestowani jako dzieci. - Więc nie mówcie mi teraz, że takie osoby powinny ponieść odpowiedzialność karną jak ktoś, kto wybiera takie zachowanie świadomie. Nie sądzę, żeby ktokolwiek mógł powiedzieć, że takie osoby zasługują na karę. Oni sami zostali tragicznie doświadczeni - powiedział.
anonim2013.05.14 17:34
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica! Ze złem się nie dyskutuje ale tym razem chyba trzeba wesprzeć modlitwą ks. Dariusza, który będzie ze złem dyskutować. (w TVN u Olejnikowej z posłem z partii Palikota) Oto treść maila, którego dostaliśmy na pocztę (niestety nie mogłam wcześniej opublikować, ale liczy się każde “Zdrowaś” – niech to będzie dobra godzina modlitewna) http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/05/14/pilna-prosba-o-wsparcie-modlitewne-od-ks-dariusza-oko-na-dzis-na-20-00/
anonim2013.05.16 9:46
O pedofilii mówi się w telewizji głównie w kontekście Kościoła. Warto pamiętać, że problemy z pedofilią dotyczą wielu środowisk także tych, które za pedofilię ostro krytykują Kościół - lewicę. Cała ta rewolucja obyczajowa lat 60. XXw. oparta była na szeregu kłamstw. Guru lewactwa w kwestii seksu Alfred Kinsey (z wykształcenia entomolog!) stwierdził, że są 3 dewiację: abstynencja, celibat i odroczona data ślubu. Pedofilię i homoseksualizm uznawał za "orientacje seksualne". Późniejsze hasło rewolucji seksualnej "wolna miłość" miało "wyzwalać wszystkie rodzaje miłości. Zatem nie ma się co dziwić, że później do seminarium szli ludzie ze spranymi przez lewactwo umysłami. Na końcu niestety był dramat krzywdzonych dzieci. Najwięcej przypadków pedofilii w Kościele przypada na lata 60-80 czyli wtedy gdy lewacka rewolucja obyczajowa święciła swoje triumfy.
anonim2013.05.16 15:31
Przypominam tylko, że pederasta znaczy tyle co homoseksualista i nie oznacza pedofila. (Słownik Wyrazów Obcych)