Niemcy zamiast chrześcijan będą chronić uchodźców LGBT - zdjęcie
02.02.16, 21:25

Niemcy zamiast chrześcijan będą chronić uchodźców LGBT

5

"Otworzyliśmy ośrodek dla uchodźców, przeznaczony wyłącznie dla osób o nietradycyjnej orientacji seksualnej – oświadczył agencji France Press inicjator projektu Michael Glas. Do placówki w Norymberdze już mają zgłaszać się pierwsi imigranci, którym grożono w innych ośrodkach ze względu na orientację seksualną" - podaje portla Tvp Info powołując się na "The Washington Post".

Informacja ta jest niebywała, ponieważ w Niemczech od dawna w obozach dla uchodźców prześladowani są chrześcijanie. Mówią o tym otwarcie duszpasterze a także część prawicowych polityków. Niestety, władze powtarzają: Chrześcijanie muszą nauczyć się żyć z muzułmanami. Gdy przykłada im się nóż do gardła, bo są w mniejszości, trudno to zrobić, ale Niemcy nie chcą tego słuchać.

Jednak gdy chodzi o gejów... O, to co innego! Tych Niemcy bronić będą.

"Mieszcząca się w Berlinie organizacja zrzeszająca gejów Schwulenberatung także ogłosiła plany otworzenia schroniska dla imigrantów LGBT, do którego mogłoby trafić aż 125 osób" - podaje TVP Info.

I dalej: "– Słyszeliśmy wiele historii o dyskryminacji i przestępstwach dokonywanych na przedstawicielach mniejszości seksualnych w ciągu ostatnich dwóch lat – powiedział Stephan Jakel z władz organizacji. – Są przerażeni i żyją w strachu po pobiciach i opluciach. Jedna z takich osób niemal została zamordowana".

I oto dlaczego cywilizacja europejska upada. Tych, których zabija się za krzyż, nikt nie broni. Tych, których zabija się za upodobania seksualne, już tak - chociaż jest ich o wiele, o wiele mniej.

kad/Tvp Info

Komentarze (5):

anonim2016.02.2 21:51
Niesamowite. Organizacja LGBT otwiera ośrodki dla osób LGBT. Organizacje chrześcijańskie najwyraźniej mają otwieranie ośrodków dla chrześcijan w poważaniu. Czy to na pewno cywilizacja europejska upada?
anonim2016.02.3 7:48
@Igor jak zwykle głosisz bzdury nie mające pokrycia, Zastanów się czy zniewolony niewolnik Lucyfera zgodzi się, żeby takie osobne ośrodki dla ludzi wolnych od Grzechu Pierworodnego powstały? Na pewno NIE ! bo cel jest taki aby i one jak ten zniewolony niewolnik grzechem ciężkim śmiertelnym /grzech śmiertelny wołający o pomstę do Nieba/ w piekle się znalazły. A całe NIEMCY są obecnie w takim samym stanie ducha, - jakim były za czasów kanclerza III Rzeszy A Hitlera
anonim2016.02.3 9:53
I o to chodziło przy sprowadzaniu roju terrorystów i zwyrodnialców do Europy. Chcą wspólnymi siłami dobić resztki chrześcijańskiej cywilizacji na starym kontynencie a jakikolwiek zalążek zła i degeneracji będą pielęgnować i chronić. Polska powinna ratować chrześcijan. Przyjmować tylko ich i ani jednego muzułmanina.
anonim2016.02.3 10:29
Otworzyliśmy ośrodek dla uchodźców, przeznaczony wyłącznie dla osób o nietradycyjnej orientacji seksualnej" Czy do tych obozów będą przyjmowani pedofile? Przecież pedofile to też orientacja seksualna zdaniem sporej części naukowców (niestety to nie jest ironia). Wśród muzułmanów pedofilia jest powszechna. Należałoby ich trzymać z dala od dzieci. Z drugiej strony pedofil nie jest w takim niebezpieczeństwie co LGBT czy chrześcijanie i jazydzi. Poza tym homosie mogą nie chcieć doczepić do LGBT literkę P jak pedofil. Przynajmniej na razie społeczeństwo zachodnie nie jest gotowe na taki "postęp".
anonim2016.02.3 15:20
jeśli Polska przyjęłaby tylko chrześcijan, to pewnie byłby wielki krzyk i larum jacy to nietolerancyjni jesteśmy,ale Polska nikogo nie przyjmie.