Niemcy: Rząd nie dba o szczepionki, tylko o korupcyjne biznesy z Putinem - zdjęcie
05.04.21, 12:44

Niemcy: Rząd nie dba o szczepionki, tylko o korupcyjne biznesy z Putinem

19

W Niemczech rośnie niechęć wobec działań kanclerz Angeli Merkel. Badania pokazują, że nawet w szeregach samego CDU panuje sceptycyzm wobec zapewnień rządu dot. zaszczepienia do końca lata wszystkich chętnych w RNF.

Niemiecki rząd zapewnia, że do 21 września jest w stanie zaszczepić przeciw COVID-19 wszystkich chętnych. Sami Niemcy w to jednak nie wierzą. W deklarację rządu wedle ankiety przeprowadzonej na zlecenie Niemieckiej Agencji Prasowej przez agencję YouGov wierzy jedynie 23 proc. badanych. Zdania nie ma 15 proc. Aż 62 proc. w zapewniania kanclerz Merkel nie wierzy.

Negatywnie oceniających działania rządu Niemców przybywa w każdym kolejnym badaniu. Sceptyczni są nawet wyborcy CDU i CSU. 53 proc. z nich nie wierzy w możliwość zaszczepienia się do końca lata.

Proces szczepień w Niemczech przebiega niezwykle opieszale w porównaniu z innymi krajami Europy. Tymczasem rządzący bardziej niż walką z pandemią zdają się być zajęci interesami realizowanymi wspólnie z Rosją. To już nie tylko finalizacja budowy Nord Stream 2. Teraz Angela Merkel z Władimirem Putinem dyskutują również nad zakupem rosyjskiej szczepionki, co jeszcze bardziej zacieśni współpracę Niemiec i Rosji.

kak/dw.com

Komentarze (19):

Anonim2021.04.6 22:36
Ukraina chce Planu Działania na rzecz Członkostwa w NATO, Kreml od razu nerwowo reaguje /kresy 24 pl
Anonim2021.04.6 22:22
Pisbolszewicka banda kłamców i złodziei, gdzie reparacje od Niemiec ?,dużo gadają przed wyborami, gdzie raport z katastrofy smoleńskiej ?
olo2021.04.5 22:18
Zajmijcie się naszym złodziejskim rządem pisbolszewików , a nie Niemcami durnie frądlowe !!~!!!
Anonim2021.04.6 7:22
oko nie wchodź na ten portal - jak tak Ciebie wytrąca z równowagi.
Prawda2021.04.5 16:14
Niemcy i Rosja prowadzą polityke z 1939 roku tylko jedno jest dzisiaj pewne --że Niemcy są dalej pod Okupacją USA od 1945 roku === a Naród Niemiecki ubywa orginału 500,000 tysięcy a przybywa 1 milion Islamu a a a buty niemcy czyszcą arabom --tak tak tak --
Szczerbiec2021.04.5 16:10
SZwaby to niech wyzdychają od 1000lat najazdy wojny mordy wróg nr 1 nasz od samiutkiego początku!!!!!!
Anonim2021.04.5 15:14
Niemcy od zawsze układały się z Rosją. Rosja zawsze powtarzała : ( uwaga!!) "Nasz niemiecki SĄSIAD ( !!!!) czyli oba kraje traktują Polskę jak by jej nie było- czyli uważają , że Niemcy i Rosja graniczą ze sobą (sąsiedzi) . Od zawsze oba Narody chciały na 100 sposobów wymazać Polkę z mapy Europy - Nigdy się tego nie wyrzekły!!!. Wg. ich mniemania Polska jest podzielona wzdłuż Wisły na część którą przejmą Niemcy i część którą przejmą Rosjanie. A są w Polsce "politycy opozycji, którzy już dzisiaj oddali by Polskę w łapy Niemców i Rosjan - tylko nie są jeszcze u władzy. A są też tacy "Polacy" , którzy obu rękoma na takich polityków głosują. - Tragiczne .
Böno2021.04.5 14:53
A co nas obchodzi polityka Niemiec, jeśli i tak nie mamy na nią wpływu. Ich polityka, ich sprawy. Jeśli Niemcy mieszają się do naszych spraw, to źle, ale my też ciągle chcemy mieć coś do powiedzenia w sprawach polityki innych państw. Patrzmy i brońmy naszych interesów. Nie mieszajmy się do interesów innych i nie pozwólmy, by inni mieszali się do naszych.
Anonim2021.04.5 15:01
Odezwał się zielony ludzik
Wilk2021.04.5 14:49
sojusz szwabskich świń z ruskimi trwa w najlepsze od czasu pierwszego rozbioru ! czasem rzecz jasna sie pokłócą pobiją ale zaraz po tym znów ściskają i całują a teraz jeszcze europa podbita gospodarczo politycznie przez 4 rzesze świń po za Anglią która prysnęła z tego kołchozu unijnego brata sie z innym gigantycznym tworem sojuszem rusko chińskim tylko my jako klin amerykański po środku ale taki klin wiadomo że nie ma najmniejszych szans no i ta ukraina ...albo już po ukrainie bo zostawiona sama sobie ma mniej szans niz my...
matis892021.04.5 14:17
Spełnia się proroctwo o inwazji Chin i Rosji na UE. Stanie się to wtedy gdy UE się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Właśnie to zapowiada już oficjalnie Niedzielski i lewacki PIS. Niemcy i Francja robią wszystko by Chiny i Rosja podbiły UE i tak się stanie bo Bóg to przepowiedział w 2012 roku.----------------------- Orędzia Ostrzeżenie 19 lutego 2012 : ,,Dwóch sojuszników, Rosja i Chiny, połączy siły. Stanie się tak, kiedy bestia z dziesięcioma rogami się podniesie, aby podporządkować sobie swoje od dawna cierpiące, niewinne narody. Moja córko, bestią z dziesięcioma rogami jest Unia Europejska — zwana w Apokalipsie św. Jana Babilonem. Babilon upadnie i zostanie zdominowany przez wielkiego czerwonego smoka, Chiny, i jego sojusznika niedźwiedzia, Rosję. Kiedy to nastąpi, zapanuje komunizm, i biada temu, kto zostanie przyuważony na tym, że praktykuje swoją religię w ich obecności. Wszystkie religie zostaną zakazane, ale chrześcijanie będą cierpieć największe prześladowania. Rzymscy katolicy nie będą w ogóle tolerowani i będą musieli odprawiać Msze w tajemnicy... Wasz Ukochany Zbawiciel Odkupiciel ludzkości Jezus Chrystus''
O tym nie dowiesz się Frondy2021.04.5 13:51
Ordo Iuris zostało kolejny raz wyrzucone z biurowca w Brukseli❗️Wcześniej taka sytuacja miała miejsce w październiku zeszłego roku. Firma Topos, która udostępniała pomieszczenie tej organizacji, wypowiedziała im umowę w trybie natychmiastowym argumentując, że nie będą oni przyczyniać się do działalności instytutu, który ma za nic prawa człowieka oraz wolności demokratyczne. Europa nigdy nie będzie mile witać organizacje, które uderzają w jej wartości❗️Jeśli Ordo Iuris chce poszukać biura w innych krajach, niech szuka w stolicach państw o podobnych wartościach - Moskwie, Teheranie albo Ankarze.
Anonim2021.04.5 13:55
unijny lewacki chlew? walczy z wartościami chrześcijańskimi?
Anonim2021.04.5 13:43
Niemcy wyszczepili domy starcow, medykow, wkrotce wyszczepia starsze roczniki czego trzeba im wiecej? szczepionka to opium dla polskiego ludu
Brednia2021.04.5 13:18
Rzecznik Ministerstwa Zdrowia w Kazachstanie potwierdził, że osoby skazane za wykorzystywanie seksualne nieletnich czeka kastracja. W kraju panuje polityka zero tolerancji dla pedofilów, dlatego rząd ujawnił ich nazwiska, zdjęcia, a nawet adresy. Kastracje będą przeprowadzać pielęgniarki.
ladychapel2021.04.5 13:11
Polska powinna się stać przywódcą WSZYSTKICH krajów na świecie. Rząd powinien mieć swą siedzibę w Warszawie a w poszczególnych krajach świata - swoje faktorie. NIKT tak jak Polak nie potrafi porządnie rządzić - proszę spojrzeć na historię naszego kraju.
Anonim2021.04.5 13:03
A Polaków szczują na Rosjan? skąd my to znamy? wspierają gloryfikację banderyzmu i niemieckiego faszyzm? państwowości ukraińskiej budowanej na ideologii banderowskiej i niemieckiego SS Galicjen? ideologii skierowanych przeciw polskiemu Narodowi?
Niemiecki tzw. porządek2021.04.5 13:00
już od ponad 100 lat należy tylko mitów. Wystarczy popatrzeć jak budowali lotnisko w Berlinie i jak budują w Stuttgarcie dworzec kolejowy.
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2021.04.5 12:53
PiSdowaty rząd nie dba o szczepionki, tylko o korupcyjne biznesy z obajtkiem i kościołem!