Niech świat zobaczy, jak Żyd Żyda sprzedawał! - zdjęcie
08.07.19, 12:50Zdj. Facebook

Niech świat zobaczy, jak Żyd Żyda sprzedawał!

90

'Wydała na śmierć setki Żydów. Wzięła za to pieniądze. Sama była..."- Oto historia Stelli Kübler (zd. Goldschlag), żydowskiej szmalcowniczki!

Komentarze (90):

xxx2019.08.4 17:11
Mysle ze niestety wiekszosc ludzi na swiecie nie zna jezyka Polskiego wiec mozecie sobie pisac … Jak chcecie zeby informacja dotarla do calego swiata jak piszecie to takie strony powinny byc w jezyku Angielskim
Leoindews2020.02.19 2:35
Acquistare Levitra Online [url=http://buycialisuss.com]cialis from canada[/url] Cephalexin 500mg Information <a href=http://buycialisuss.com>cialis price</a> Thyrox Order Online No Prescription
edi2019.07.9 13:08
2 tys. lat temu zamordowany został CZŁOWIEK_BÓG JEZUS za to że głosił PRAWDĘ. Dzisiaj atakowani są JEGO WYZNAWCY-POLACY KATOLICY ZA TO ŻE KOCHALI I RATOWALI WSPÓŁBRACI ŻYDÓW podczas II WŚ. TO
Renata2019.07.8 19:40
Czy gdyby sytuacja była odwrotna, czy znalazł by się choć jeden Żyd który ryzykował by życie swoje i rodziny za życie Polaka? Polacy każdego dnia bali się o własne życie i każdego dnia wojny tracili życie. To jest obrzydliwe kłamstwo wmawianie, że Polakom było lepiej w tym strasznym czasie wojny. Ludzie starali się każdego dnia o przeżycie. Żywności na kartki było bardzo mało, żeby się wyżywić ludzie musieli przywieść ze wsi.Poruszać się mogli tylko na ograniczonym terenie, po za terenem musieli się ukrywać. Nocą szli w dzień ukrywali się na cmentarzu czy w lesie, a o zmroku szli dalej. Za rąbankę Niemcy wywozili do obozu w Oświęcimiu. Tak wyglądało życie ludzi w miastach, każdego dnia walczyło się o przetrwanie.Sama widziałam numer obozowy na przedramieniu koleżanki mojej cioci. Ta kobieta została wywieziona do Oświęcimia, bo wzięła winę na siebie za męża. Jej męża Niemiec chciał rozstrzelać, właśnie za zabicie świni, mieli dwoje małych dzieci, kobieta w rozpaczy uklękła przed Niemcem i zaczęła błagać o życie dla swojego męża wtedy Niemiec darował mu życie, ale ją aresztował i spędziła blisko 2 lata w obozie. Mojej mamy siostra wraz z mężem już 1-go września 1939 została zabita serią z karabinu, każda rodzina kogoś opłakiwała. Żydzi przez swoje kłamstwa robią sobie wrogów, po co? Dla pieniędzy? Czy to warto?
Robert K.2019.07.8 23:23
Renatko, Mój dziadek, a potem mama, opowiadali nam dzieciom, jak to Żydzi naśmiewali się z Polaków, mówiąc : " wasze ulice, nasze kamiennice"! To było dość powszechne przez nich używane powiedzenie . Więc dlatego też sądzę , że w większości robili to dla korzyści majątkowej! Macie rację, ale jak trzeba byłoby, to ja też leciał!bym im pomagać .
baba-jaga2019.07.9 8:56
Mimo ze wielu Polakom bylo strasznie ciezko podczas wojny, to jednak nie da sie w zaden sposob porownac losu obu nacji, czy postawic znaku rownosci miedzy tym, co spotkalo Zydow i Polakow. Zydzi byli zwierzyna lowna skazana na smierc w niemieckich fabrykach smierci, w rzezniach przystosowanych do zabijania ludzi. Kazdy bez wyjatku, niezaleznie od wieku, plci i stanu zamoznosci i z zelazna konsekwencja, bo w zasadzie nie bylo odwolania. Polacy w odroznieniu od Zydow mieli duza szanse na przezycie. Uczciwy czlowiek musi przyznac, ze takie byly fakty.
Renata2019.07.9 9:45
baba-jaga, to dlaczego masz pretensję do Polaków a nie do Niemców?? To jest chore zawistne myślenie. Polacy byli pierwszymi więżniami obozu śmierci w Auschwitz, Polacy też każdego dnia byli torturowani i umierali w strasznych męczarniach katowani przez gestapo. ten palec do góry to ja dałam przez pomyłkę, chciałam wcisnąć odpowiedż. Chyba wielu Polaków też przez pomyłkę ratowali Żydów, narażając życie swoje i bliskich. No cóż tacy już jesteśmy.
Cool2019.07.9 21:49
Przypominam, że Polacy również ginęli w obozach często za pomoc Żydom! Przypominam również, że większość zamordowanych Żydów była obywatelami PAŃSTWA POLSKIEGO!
Tadeusz2019.07.8 18:34
Gość 8.7.19 13:31 Na Matkę złego słowa się nie mówi.A takim gnidom jak ty skacze się do gardła.
Zerr02019.07.8 17:00
Nie ma się co ciskać na Żydów. Dokąd żyli 'nasi' Żydzi w Izraelu, jakoś antypolska hołota siedziała cicho. Zaczęli szczekać na całego dopiero wtedy gdy 'nasi' Żydzi POUMIERALI ze starości. Może jakies wnioski? Moze warto posłuchać co mówi dr Kurek.
edi2019.07.8 14:52
Drażni mnie to ciągłe zarzucanie przez Żydów, że my Polacy za mało Żydów uratowaliśmy w czasie II WŚ bo ok. 7 tys.(na ratowanego jednego Żyda przypadało ok 7 Polaków, czyli życiem ryzykowało ok PÓŁ MILIONA POLAKÓW) nawiasem mówiąc z narażeniem życia całej rodziny - patrz rodzina ULMÓW z Markowej, Polska była jedynym krajem w Europie gdzie za pomoc Żydom groziła kara śmierci. - No ale cóż MY JUŻ TACY JESTEŚMY JAK BĘDZIE TRZEBA TO ZNOWU UCIŚNIONYCH BĘDZIEMY RATOWAĆ - TAKA WIARA KATOLICKA , TAKA KULTURA PIĘKNEGO NARODU POLSKIEGO - JESTEM Z TEGO DUMNY !!
Robert K.2019.07.8 23:08
Edi ! Jak miło to słyszeć! Ja też cieszę się, że jestem Polakiem i że mieszkam w Polsce! Nie wyobrażam sobie mieszkać w innnym Kraju! TYLKO POD TYM KRZYŻEM, TYLKO POD TYM ZNAKIEM, POLSKA JEST POLSKĄ, A POLAK POLAKIEM ! Tego pięknego wierszyka , dawno temu nauczył mnie dziadek!
zdziwiona2019.07.9 13:05
@ edi może razem "uratujemy" uciśnionych? Obecnie to Osoby o innym kolorze skóry, orientacji cz poglądach
Tylko Prawda jest ciekawa2019.07.8 14:45
Mnie to nie dziwi. Jeżeli żydzi potrafili bestialsko zakatować i powiesić na Krzyżu swojego ziomka - Jezusa Chrystusa tylko dlatego, że nazywał siebie Synem Bożym - to żydzi są zdolni do każdej zbrodni i okrucieństwa - nawet wobec swoich krewnych. Wydadzą własną matkę i ojca, byleby utrzymać się przy życiu i jeszcze zarobić na tym.
Zerr02019.07.8 17:09
Jezus nie był żadnym Żydem Jezus był Nazarejczykiem. W Biblii pod nazwa 'Żydzi' funkcjonują Judejczycy. Żydzi jako naród uformowali sie 500 lat później.
Tylko Prawda jest ciekawa2019.07.8 19:12
Katechizm Kościoła Katolickiego: (423) "Wierzymy i wyznajemy, że Jezus z Nazaretu, urodzony jako Żyd z córki Izraela w Betlejem, w czasach króla Heroda Wielkiego i cezara Augusta I, z zawodu cieśla, który umarł ukrzyżowany w Jerozolimie za czasów namiestnika Poncjusza Piłata, w czasie rządów cezara Tyberiusza, jest odwiecznym Synem Bożym, który stał się człowiekiem."
Tylko Prawda jest ciekawa2019.07.8 19:14
W tym celu Bóg odwiecznie wybrał na Matkę swego Syna córkę Izraela, młodą ŻYDÓWKĘ z Nazaretu w Galilei, Dziewicę poślubioną "mężowi, imieniem Józef, z rodu Dawida; a Dziewicy było na imię Maryja" (Łk l, 26-27)
Tylko Prawda jest ciekawa2019.07.8 19:20
W Biblii pod nazwą 'żydzi" funkcjonują ŻYDZI. Tak jak pod nazwą "faryzeusze" funkcjonują faryzeusze, pod nazwą "celnicy" funkcjonują celnicy, ... itd.
Ziutek2019.07.9 0:46
Szit prawda. W czasach biblijnych żadnych żydów nie było i tyle. i nie będzie inaczej bo jakis zjeb cos tam nabredzi. Nb pokazałes swoje nieuctwo i agresywną głupotę chamusia - biblijni 'celnicy' to żadni celicy, tylko poborcy podatkowi. dzisiejsze słowo celnik znaczy coś zupełnie innego niz historyczne słowo celnik. Nb trzeba byc skrajnym półgłupem, żeby nie wiedzieć, że historyczny "izrael" nie był "narodem", tylko luźną grupa protonarodów, a dziś bezpośrednimi potomkami Izraela sa gnębieni Palestyńczycy. To jest ten Izrael - bity, strzelany i zabijany na checkpointach, a nie żadni tam 'żydzi'. Kij ci w duszę, filosemito.
polak2019.07.8 14:32
żydzi -- żydów mają w z UPIE- tak jak mieli ich w czasie II wojny, kiedy nie chcieli im pozwolić wpłynąć do USA - tacy to teraz o tym nie pamiętają
Szlomo Rozencwajgier2019.07.8 14:18
Jak tam było tak tam było, po co rozdrapywać stare rany? Poza tym to sprawy między nami, między żydostwem. Sprawy między Polakami i Żydami my wam wybaczamy! Teraz wasz krok, na jesieni czekamy pierwsze transze odszkodowań. Pan Kalkstein jest przychylny, sytuacja jest bardzo korzystna! Mamy pana koszer premiera, a i Pierwsza Dama jest koszer. Sytuacja nigdy nie była tak korzystna.
Robert K.2019.07.8 22:49
Szlomo! A ładnie to tak się podszywać pod osobę żydowską i głupoty wypisywać " z piekła rodem "! Podły człowieku! Polacy na nic podobnego nie pozwolą! Nie podzielisz tym naszego Narodu ! Chciałbyś, co??? WYBIJ TO SOBIE Z GŁOWY TĘPYM NARZĘDZIEM ! PANIAŁ!
Gość2019.07.8 13:31
Czy fakt, że Żydzi też kolaborowali z Niemcami umniejsza winy naszych szmalcowników? Oczywiście że najwięcej Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata to Polacy, jednak to nie oznacza że i u nas nie było antysemickich bydlaków. Za to polskie władze na siłę starają się zrobić z Polski Mesjasza narodów co to nie skalał się najmniejszym grzechem w całej swej pięknej historii. No niestety, tak pięknie to nie jest, czegokolwiek byście nie próbowali wtłoczyć polakom do głów. Szkodzicie Polakom, bo przez tę waszą chorą propagandę, każdy mniej bystry narodowiec rzuca się na gardło każdemu kto powie cokolwiek złego na Polskę.
ewka2019.07.8 13:59
Tak jak Żydzi rzucają się gardła każdego kto im przypomni, że były judenraty, że sami sprzedawali swoich....co ich tak bronisz, to nam Polakom groziła śmierć za pomaganie Żydom, tylko Polakom.Innym groził mandat, więc zamilcz...
Cool2019.07.8 14:14
Ratując jednego Żyda, życiem ryzykowało kilku lub kilkunastu Polaków! ... I możesz skamleć, toczyć pianę z pyska, a nie zmienisz faktu, że POLSKA NIE SKALAŁA SIĘ ŻADNĄ KOLABORACJĄ CZY WSPÓŁPRACĄ Z NIEMCAMI W EKSTERMINACJI JAKIEGOKOLWIEK NARODU!!!
Gość2019.07.8 17:23
Polska nie, niektórzy polacy - tak.
Kefas2019.07.8 15:57
Widać, że mało rozumiesz albo co najgorsze nie chcesz zrozumieć. Ja przynajmniej nie słyszałem od NIKOGO w Polsce, ktoby zaprzeczał o Polakach szmalcownikach, zaś w wielu krajach rozmawiając o żydach szmalcownikach słyszałem, "że to niemożliwe" a sami żydzi, wręcz mówią, że to kłamstwo. Szukaj równowagi w osądzie a przede wszystkim prawdy.
Reytan2019.07.8 16:46
Gosc Jestes zydowskim klamca i prowokatorem,i zwyklym bandyta.
Zerr02019.07.8 17:03
Oczywiście że umniejsza. Nie pozwala oczerniac Narodu Polskiego ani stosowac zbiorowej odpowiedzialności.
Gość2019.07.8 17:20
Zerro, a ty nie stosujesz zbiorowej odpowiedzialności jak piszesz że wszyscy homoseksualiści to zboczeńcy i pedofile? Troszkę hipokryzją zaleciało
Ziutek2019.07.8 20:32
Nigdy nie pisałem, że 'wszyscy'. Ba, często pisze o quasi-normalnych homosiach. Sa tacy. Sądzę że około 1/3. Sekta LGBT to jeszcze inna para kaloszy. Działa w niej wiele osób heteroseksualnych. Niebezpieczna jest Sekta, bez względu na 'orientację' i bez względu na osobiste intencje. Quasinormalni gejowi nikomu nie przeszkadzają.
Tadeusz2019.07.8 18:35
Na Matkę złego słowa się nie mówi.A takim gnidom jak ty skacze się do gardła.
baba-jaga2019.07.8 13:27
Ty, antysemicki cymbale, potomku polskich szmalcownikow, katolu pokrecony, film mowi wyraznie, co sie stalo, zanim Stella zalamala sie i poszla na wspolprace z Niemcami. Tacy jak ty by sie tak samo zachowywali, jak polscy szmalcownicy, ktorzy sprzedawali Zydow Niemcom nie dlatego, zeby cos im grozilo, czy pod wplywem nazistowskiej przemocy, czy w nadziei uratowania najblizszej rodziny, ale dla zysku, ktorego lakneli i dla kasy, ktora im nie smierdziala.
Marian2019.07.8 13:30
Problem w tym ze tak zachowaly sie prawie cale zydowskie elity nie tylko ta jedna
Go!2019.07.8 13:32
Ja myślę że nawet nie dla zysku. Tacy "ludzie" jak on sprzedaliby swoich sąsiadów dla zwykłej satysfakcji, że mogli im zaszkodzić.
ewka2019.07.8 14:05
Prawda jest taka ,że Żydom na wydawanie swoich pozwala ich mentalność-ratuj życie za wszelką cenę i tak robili, ci którzy mieli pieniądze sprzedawali biednych by ocalić życie. A do nas mają pretensje, że byliśmy narodem podbitym, u nas toczyła się wojna,groziła nam smierć za pomaganie Żydom...i za mało im pomagaliśmy.A co oni zrobili dla nas?Ilu Polaków uratowali? ILu pomogli?MY byliśmy narodem uciemiężonym przez NIEMCÓW.Walczyliśmy o każdy dzień życia a oni???
Grzegorz ze Szczecina.2019.07.8 18:30
Zamknij szmato mordę.
Robert K.2019.07.8 22:32
Grzegorz, do kogo to piszesz, bo brak nicku!?? Komu każesz się zamknąc? Nie wiem czy być za, czy przeciw??? Jeżeli myślisz o tej babie -jadze , co uciekła z pieca w bajce, to popieram cię!
nie ślepy2019.07.9 0:33
Kasa śmierdzący żydzie to wam tylko nie śmierdzi w żadnym wydaniu, nawet jak trzeba było wydać swojego Niemcom!
Kresowiak 302019.07.8 13:25
O tym fakcie zydowskiej kolaboracji i wielu wielu innych podobnych przypadkach praktycznie tylko Polacy wiedza i pisza ...tzw. "Zachod" i USA poza garstka historykow nie ma o tym najmniejszego pojecia !
Marian2019.07.8 13:19
Kneset jedna ustawa "rozgrzeszyl" takich bylo ich duza wiecej.Gdyby Izrael ich scigal musialo by dojsc do ujawnienia prawdy o postawie Zydow w czasie wojny.To napewno utrudnilo by uzyskanie odszkodowan.
JONASIK2019.07.8 13:17
Zupełnie jak u nas, teraz. Kryptokomunę zwalczają ...
Ziutek2019.07.8 13:04
I co wy na to frondowi Żydzi? Prawda boli nie!
anonim2019.07.8 13:08
Rozumiem, że frondowi Żydzi, to wszyscy, którzy nie zgadzają się z linią Partii? Wie pan, antysemityzm to cecha ludzi prostych, brzydka cecha.
raz sierpem raz młotem żydobolszewię2019.07.8 13:20
Wygląda na to, że Agnieszka Dz. to tyPOwa polskojęzyczna żydówka. Jest prostaczką i jak na żydówkę przystało, wali "antysemityzmem" na prawo i lewo. Nie od dziś wiadomo, że największymi antysemitami są właśnie żydzi.
Sebastian Lorenc2019.07.8 13:28
Komentarz bardzo przewidywalny. Jesteście jak dzieci. Tylko, przykro mi bardzo, czystej krwi Polką nie jestem. Ale to akurat o krew żydowską nie chodzi. A gdyby nawet, to dla mnie nie ma większego znaczenia. A ta ostatnia uwaga to was dotyczt nie mnie, bo ja antysemitką nie jestem i nie byłam nigdy.
Marian2019.07.8 13:35
Chodzi o prawde ktora Zydzi staraja sie ukryc przed swiatem a nie o antysemityzm
Reytan2019.07.8 16:39
agnieszka to typowa zydokomuna.
Zerr02019.07.8 17:10
wtf?
Marian2019.07.8 13:21
Walac cepem antysemityzmu nie ukryjesz prawdy o ich haniebnym zachowaniu podczas wojny
Sebastian Lorenc2019.07.8 13:32
Wojna wzbudza w ludziach skrajne zachowania. W każdym narodzie znajdą się bohaterowie i szumowiny. Tak w żydowskim, polskim jak i w każdym innym. Bez wyjątku.
Marian2019.07.8 13:38
Zgoda, tylko w tym narodzie tak zachowaly prawie cale elity i to chca Zydzi ukryc.
Reytan2019.07.8 16:41
Zydzi zawsze klamia,to widac po agnieszce dobitnie.
Ziutek2019.07.8 13:55
Rozumiem że jesteś anty-polką? Mówienie prawdy to anty-coś tam? Jesteś chora z nienawiści 🤗buziaczki
Agnieszka2019.07.8 15:09
W czym objawia się moja nienawiść i mój antypolonizm, bo jakoś nie wydaje mi się, ani nie wiem na jakiej podstawie to wywnioskowałeś?
Cool2019.07.9 8:13
W tendencyjnej interpretacji historii.
Cool2019.07.8 14:07
Polski antysemityzm to tylko reakcja obronna na ŻYDOWSKI ANTYPOLONIZM!
Agnieszka2019.07.8 15:20
Nie spotkałam się z antypolonizmem, a chyba nic mnie tak nie denerwuje,jak antysemityzm. Wiesz, to nawet nie chodzi o jakieś wielkie słowa, tylko o popularny na tym portalu mechanizm. Niektórym się wydaje,że jak nazwie kogoś Żydem, to jakby rzucił największą obelgę. Dla mnie polscy Żydzi to Korczak, Tuwim, który najpiękniej pisał o Polsce i o Bogu. Mogłabym wymienić jeszcze żydowskich bohaterów Powstania Warszawskiego,albo członków Żegoty którzy ofiarnie walczyli u boku naszego podziemia, ale po co. Mam zdanie inne od przyjętej tu linii, to jestem antypolką, prawda?
Polak2019.07.8 15:25
przedewszystkim jesteś prymitywem, szumowiną, qurewskim zdradzickim nasieniem i nie umiesz słowa sklecić po polsku. wiec już się nie uaktywniaj dziunia.
Marian2019.07.8 16:08
Wymien prosze tych zydowskich bochaterow PW.Czlonkami Zegoty byli Polacy poza nielicznymi wyjatkami.Szkoda ze pominelas "zasluzona" Zagiew prezentujac nam tych zydowskich bochaterow i przeprowadzona przez nich akcje "Hotel Polski"wymierzona w innych zydow.
Agnieszka2019.07.8 16:26
Stanisław Aronson i Stanisław Likiernik, zasłużeni również w Powstaniu Warszawskim, Chaim Goldstein, członek francuskiego ruchu oporu, powstaniec warszawski, później więzień KL Auschwitz,Henryk Lederman ps. „Heniek” i Dawid Goldman ps. „Gutek” .Adina Blady-Szwajger, Michał Lejpuner, Szmul Gilgun, Stefan Rotmil, Idel Singer to lekarze zrzeszeni wokół polskiego podziemia i Żegoty. Są jeszcze kobiety, pomocnice Ireny Sendlerowej, żydówki, które to po wojnie świadczyły o wielkich zasługach Sendlerowej. Naprawdę trzeba mieć dużo złej woli, żeby uważać, że Żydzi w czasie wojny byli tylko źli. Polecam książkę "Zośka i Parasol, jest tam caly rozdział o Żydach w powstaniu i w ruchu oporu.
Marian2019.07.8 17:18
Dokladnie nie pamietam 5 moze 6 lat temu odsonieto w W-wie na jakims budynku tablice poswiecona Bartoszewskiemu o tresci:W tym budynku PRZEBYWAL (ten B) w czasie PW.On mial 20 pare lat i jego miejsce bylo na barykadzie z karabinem w reku a nie przebywac.Gdzie miak k...wa przebywac jak tam zastal go wybuch.O nim tez mowili bochater .Zydzi ukrywali sie na terenie W-wy tam zastal ich wybuch i wyboru nie mieli.Zeby oni zaslyneli z bochaterstwa to nie slyszalem.W latach 70 za Gierka przewodniczacym ZBOWID zostal zyd i to wlasnie wtedy namnozylo sie tych zydowskich "bochaterow" Masowo zostawali kombatantami bo to wiazalo sie z wieksza renta.Taka jest prawda i Twoja obrona ich nic nie zmieni.Ty jak zauwazylem lubisz trwac na takich wysunietych posterunkach to takie Twoje Westerplatte.
Agnieszka2019.07.8 17:20
Odsyłam do lektury Aleksander Kamiński "Zośka i Parasol"
Marian2019.07.8 17:48
Ta ksizka powstala gdy duze wplywy miala w Polsce zydokomuna i autor musial tak pisac.Jeszcze w latach 60 tych o zydowskim bohaterstwie opowiadano dowcipy.Czas mijal naoczni swiadkowie odchodzili zydowskie bohaterstwo roslo.Rosnie dalej Ty w to wierzysz co napisze GW i nic nie moge zmienic.Trwaj na tym swoim posterunku nie do obrony.
Agnieszka2019.07.8 17:53
Nie przeczytałeś, to nie jest argument, zresztą nie można jej było długo czytać, dopiero przestała być zakazana w latach 80. Znowu chciałbyś zakazać? Nie czytam GW, dziwne, prawda?
Marian2019.07.8 18:07
Nie byla zakazana tylko trudno dostepna.Nie chodzilo o zydow tylko o AK i choc calej prawdy autor nie pokazaz bo nie mogl to i tak bylo za duzo dla "czerwonoskorych"
Agnieszka2019.07.8 18:16
Pierwsze wydanie rok 1957, później zakaz wydawania przez blisko 20 lat!, w latach 70 wydano ponownie w 30 tys egzemplarzy.
Marian2019.07.8 18:27
Wlasnie nie wznawiano wydan.Pamietam ta ksiazke kupil moj dtarszy brat.Ja ja czytalem ale chyba nie cala i b. dawno temu.Szczerze mowiac niewiele pamietam a moze juz nic.Ale ze Ty cos takigo czytasz to niespodzianka.
Agnieszka2019.07.8 18:31
czytałam wszystko co się ukazało o Powstaniu Warszawskim. Siostra mojej babci walczyła w tym powstaniu. Pamiętki po niej, te powstańze przekazałam do Muzeum Powstania Warszawskiego.
Marian2019.07.8 18:40
teraz rozumiem.To juz koniec.
Cool2019.07.8 17:17
Nie znasz historii, nie znasz faktów.
Agnieszka2019.07.8 17:22
Czyli? Powiedziałam gdzieś nieprawdę?
Cool2019.07.9 8:11
Napisałeś tylko małą część prawdy pomijają, kontekst i fakty niewygodne dla Twojej narracji. Krótko mówiąc znów manipulujesz!
Wojtek Polak 2019.07.8 17:12
a jak sz.p. Agnieszka Dz nazwie sprzedawanie ludzi przez własnych współbraci {kures...o}.?a głupota jest cechą ludzi jeszcze prostszych.
Agnieszka2019.07.8 17:15
W każdym narodzie są bohaterowie i zdrajcy. Jedni Polacy ukrywali Żydów z narażeniem życia inni za pieniądze, czy ze strachu donosili na nich. Taka jest wojna.
edi2019.07.9 13:09
Kiedyś antysemitą był ten kto nienawidził Żydów - dzisiaj antysemitą jest ten kogo nienawidzą Żydzi
raz sierpem raz młotem żydobolszewię2019.07.8 13:22
Wygląda na to, że Agnieszka Dz. to tyPOwa polskojęzyczna żydówka. Jest prostaczką i jak na żydówkę przystało, wali "antysemityzmem" na prawo i lewo. Nie od dziś wiadomo, że największymi antysemitami są właśnie żydzi.