Neumann rekrutuje Cybów? 'Na PiS trzeba bejsbola'! - zdjęcie
02.04.17, 16:51źr. zdj. Youtube

Neumann rekrutuje Cybów? 'Na PiS trzeba bejsbola'!

W programie "Kawa na ławę" w TVN 24 poseł Platformy Obywatelskiej, Sławomir Neumann w dość niewybredny sposób zaatakował rząd PiS.

"Zachowanie Beaty Szydło i Witolda Waszczykowskiego w Brukseli. Antoni Macierewicz wyprowadza Polskę z Eurokorpusu. Jeżeli pan nie chce dalej przeczytać własnych dokumentów, to możecie dalej kłamać. Jesteście cały czas ekipą Pinokiów, którzy są tak wystrugani, że te nosy wam się wydłużają w sposób nieprawdopodobny i ciągle kłamiecie"- stwierdził polityk. To jednak jeszcze nic. W pewnym momencie Neumann rzucił:

"Na nich łopatka to za mało. Trzeba bejsbola."

"Można sprowadzić dyskusję do poziomu, który zaprezentował poseł Neumann mówiąc, że na „was trzeba bejsbola”. Gratuluje panu takiej erudycji"-Bronił swojego ugrupowania Joachim Brudziński.

Pytanie czy przewodniczący klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej nie pamięta jednego z byłych działaczy swoich partii, który zamordował działacza PiS, chcąc tak naprawdę zastrzelić Jarosława Kaczyńskiego? Niektórzy nie muszą długo czekać na takie wezwania, w dodatku mogą je wziąć dosłownie...

yenn/wpolityce.pl, 300Polityka.pl, Fronda.pl