Natalia Przybysz - persona non grata w Łodzi - zdjęcie
06.11.16, 20:00Fot. Flickr

Natalia Przybysz - persona non grata w Łodzi

Wygląda na to, że sprawa aborcji długo jeszcze będzie się czkawką odbijać piosenkarce Natalii Przybysz. Wczoraj informowaliśmy o doniesieniu do prokuratury o popełnieniu przez nią przestępstwa, dziś okazuje się, że przeciw jej koncertom ludzie zaczynają protestować.

Tym razem sprawa dzieje się w Łodzi. Przeciw koncertowi Przybysz protestują środowiska narodowe, które napisały list protestacyjny do właścicieli lokalu w Łodzi, gdzie ów koncert miał się odbyć. Czy to początek dopiero początek problemów Przybysz?

W liście narodowców czytamy:

„Uważamy, że pani Natalia Przybysz powinna raczej spotkać się z prokuratorem, biorąc pod uwagę przedstawione przez nią okoliczności, które stanowią przestępstwo również na gruncie obecnej ułomnej ustawy antyaborcyjnej”

NASZ KOMENTARZ: Bardzo nas cieszy, że tak haniebne zachowanie, jak chwalenie się dokonaną aborcją i traktowanie jej jak niewinnego zabiegu medycznego, spotyka się z coraz większymi protestami społecznymi. Miejmy nadzieję, że to będzie ich więcej, a sprzeciw wobec aborcji coraz głośniejszy!

dam/se.pl,Fronda.pl