Narodowcy pokazują wreszcie swoją prawdziwą twarz! Winnicki atakuje papieża Franciszka - zdjęcie
26.07.16, 12:53

Narodowcy pokazują wreszcie swoją prawdziwą twarz! Winnicki atakuje papieża Franciszka

Robert Winnicki, szef Ruchu Narodowego wreszcie przemówił po ... pogańsku. Pokazał tym samym, czym tak naprawdę jest idea Ruchu Narodowego.

Chodzi o wpis Winnickiego na Facebooku, gdzie z premedytacją atakuje Papieża Franciszka. Zarzuca mu - bezzasadnie - że prowadzi swoje owce na rzeź. Używa argumentacji stricte lucyferycznej - tak często pojawiającej się wśród ludzi, którzy pod płaszczem praworządności, wartości chrześcijańskich, atakują Kościół powszechny. 

Winnicki napisał: 

Odpowiedzialność za ofiary zamachów ponoszą pro-imigracyjni politycy.

Ania Wasiukiewicz mówiła o tym, że zabita wczoraj Polka to już nasza czwarta rodaczka, która zginęła w ostatnim czasie z rąk obcych kulturowo najeźdźców. Witold Tumanowicz - o konieczności natychmiastowej deportacji.

Na pytanie o stanowisko papieża Franciszka w sprawie imigracji odpowiedziałem: Fundamentalnie się nie zgadzam - jako wierzący, praktykujący katolik, członek wielu wspólnot religijnych. Pasterze nie powinni prowadzić swoich owiec na rzeź. Zrezygnowałem z przysługującego mi jako posłowi miejsca na mszy papieskiej.

Nie osądzając - bo od tego nie jesteśmy - możemy jedynie zapytać Winnickiego, czy świadomie rezygnując z Eucharystii, celebrowanej przez Głowę Kościoła katolickiego, jest w porządku? Odpowiedź jest oczywista: Nie! Winnicki daje anty-przykład wszystkim ochrzczonym. Pokazuje publicznie, że nie akceptuje Głowy Kościoła Powszechnego. Tym samym zachowuje się niczym upadłe anioły, które powiedziały Bogu NIE. Warto przypomnieć Winnickiemu, że świadoma rezygnacja z uczestnictwa w Eucharystii - najwspanialszej uroczystości jaką daje nam Bóg, jest naprawdę wielkim ciosem dla Chrystusa, który umarł za nas na Krzyżu.

Winnicki lubi określać się jako katolik, " członek wielu wspólnot religijnych" (miejmy nadzieję że katolickich???, a swoją postawą totalnie zaprzecza wszystkiemu co wiąże się z pojęciem katolicyzm. Tym samym możemy powiedzieć, że RN i Winnicki wracają do korzeni: do pogaństwa!

Sebastian Moryń

<<< KUP NIESAMOWITĄ KSIĄŻKĘ PAPIEŻA FRANCISZKA - AUTOR JUŻ WKRÓTCE W POLSCE >>>