Najfeld ostro: Krew tego niewiniątka obryzgała nie tylko kafelki przy Madalińskiego. Prześladowcy Profesora Chazana – ta krew jest na was - zdjęcie
24.07.14, 08:59Joanna Najfeld (fot. YouTube)

Najfeld ostro: Krew tego niewiniątka obryzgała nie tylko kafelki przy Madalińskiego. Prześladowcy Profesora Chazana – ta krew jest na was

58

Dwa dni po pozbyciu się Profesora Chazana, w jego byłym szpitalu zamordowano pierwsze dziecko.

Krew tego niewiniątka obryzgała nie tylko kafelki przy Madalińskiego.

Prześladowcy Profesora Chazana – ta krew jest na was.

Macie ją za paznokciami. Poplamiła wam koszule, oblepiła klawiatury, rozmazała się na waszych biurkach. Śmierdzi od was tą krwią.

Śmierdzi od lekarza, którzy zabił to dziecko. Śmierdzi od tych, którzy usunęli Profesora Chazana i sprowadzili szpital św. Rodziny do poziomu innych stołecznych rzeźni. Śmierdzi od pracowników mediów, którzy nagonkę na Profesora na zlecenie poprowadzili.

Nie spierzecie tej krwi i nie doszorujecie w prysznicu. Nie zalejecie drogimi perfumami ani butelką whisky.

Ta krew nie da o sobie zapomnieć.

Pracownikom szpitala św. Rodziny współczuję. Wiem, że wielu z Was “uciekło” na Madalińskiego ze szpitali, w których zabijano. Niestety, jak tylko zlikwidowali Profesora Chazana, aborterzy dopadli Was i tutaj i uczynili z Waszego miejsca pracy miejsce zbrodni. Zbrodni chronionej (chorym) prawem.

Tak, prawo chroni zwyrodnialców, bo zniesiono karalność aborcji w trzech przypadkach.Podkreślam: zniesiono karalność, nie przyznano nikomu prawa do aborcji.

Aborcja jest skodyfikowana jako przestępstwo przeciwko zdrowiu i życiu i każda jest nielegalna. Prawo wyłącza jedynie karalność w trzech przypadkach. To znaczy, jeśli kobieta znajdzie kogoś kto jej dziecko zabije, a jednocześnie zajdzie jeden z tych trzech przypadków, to zabójca nie będzie ścigany.

Nie wynika z tego żadne prawo do aborcji, żadne prawo do roszczeń – pacjentka nie może żądać, żeby ktoś jej dziecko zabił. Powszechna propaganda głosi, że lekarz musi zabić dziecko kobiecie, która tego zażąda, lub załatwić jej aborcję gdzie indziej. A to nie wynika z prawa.

Szanowni Lekarze, Położne, Pielęgniarki z Madalińskiego: nie poddawajcie się propagandzie, nie ulegajcie bezpodstawnym szantażom.

Nie musicie w tym uczestniczyć, nie musicie oddawać ostatniego szpitala, w którym mogliście spokojnie pracować.

Możecie, musicie walczyć.

Modlę się, żebyście byli “wolni od lęku i zastraszenia”, jak mówił ks. Popiełuszko.

I jeszcze jedno:

Tylko Wy wiecie kto zabił to dziecko i kto jest gotów zabijać kolejne. Jako pacjentka chcę wiedzieć kto to zrobił, z imienia i nazwiska. Chcę znać jego twarz, bo boję się morderców, chcę ich omijać z daleka i przestrzegać przed nimi innych.

Joanna Najfeld

Źródło: Mamproces.pl 

Oprac. MaR

Komentarze (58):

anonim2014.07.24 9:05
fundamentaliści aborcyjni mogą się cieszyć, w końcu mogą w tym szpitalu mordować nienarodzonych
anonim2014.07.24 9:12
Słyszałem, chociaż nie wiem, czy to prawda, że przed wojną było takie mydło. "Piłat". A reklamowano ponoć je w ten sposób: "umyje ci ręce aż do kości"...
anonim2014.07.24 9:13
Ta krew będzie was mordercy oskarżać przed Bogiem. Jeszcze tylko chwila. Jednak ta krew będzie też oskarżać leniwych i gnuśnych katolików, którym nic się nie chciało. Piotr Zajkowski
anonim2014.07.24 9:15
Tylko czy ktoś z pracowników tego szpitala będzie miał odwagę ujawnić nazwisko lekarza-mordercy? Wszyscy powinni zobaczyć twarz zbrodniarza.
anonim2014.07.24 9:15
W związku z bulwesującymi w ostatnim czasie wydarzeniami dotyczącymi ochrony życia w Polsce i zwolnieniem Prof. Chazana z pracy, który kierując się sumieniem broni życia nienarodzonego, proszę i apeluję o podjecie przez Episkopat dobitnego stanowiska w stosunku do sprawy ale i również co do osób czyniących zło i zgorszenie powszechne. Chodzi tu oczywiście o Hannę Gronkiewicz Walz i jej stosunek do Prof. Chazana a tym samym jej stosunek do ochrony życia w Polsce. Dzisiaj dobiegła nas informacja o dokonanej aborcji w Szpitalu sw. Rodziny, która jest konsekwencją poczynionych wcześniej kroków. W tej systuacji Hanna Gronkiewicz Walz jawnie i publicznie a nawet mniemam, że bezpośrednio, przyczyniła się do dokonania aborcji przez umożliwienie środków i dokonanie przyzwolenia na zabicie dziecka. Sam ten fakt stawia ją już poza kościołem katolickim i jest wyrazem pogańskiego nastawienia do życia jak i drwiną z nauczania Kościoła do którego przynależnością się mieni Prezydent Warszawy. Apeluję i proszę o ogłoszenie stanowczej postawy w obronie życia jak i potwierdzenie faktu exkomuniki dla Hanny Gronkiewicz Walz. z wyzarami szacunku..
anonim2014.07.24 9:22
Powstańców i walczcie mocą Ducha Św. Przeciw temu,który jest zabójcą od początku.
anonim2014.07.24 9:22
Powstańcie
anonim2014.07.24 9:24
Czy kogoś interesuje, jak wiele dzieci w szpitalu Św. Rodziny zostało skazanych na aborcję, gdy lekarze zapisywali matki tam przychodzące na aborcję ostatecznie przeprowadzaną w innej placówce? Wszystko za kadencji Profesora Chazana, jak wynika z raportu, który był opublikowany na Frondzie. Czy kogoś nienarodzone dzieci interesują, czy liczy się tylko bronienie Profesora, a niewinne dzieci macie w nosie?
anonim2014.07.24 9:27
Ja też chcę znać nazwisko zabójcy , bo boję się traffic do niego jako pacjentka.
anonim2014.07.24 9:34
Gurb, możesz już przestać błaznować? Nie jesteś ani zabawny ani inteligentny. Nie wychodzi ci jakoś brylowanie.
anonim2014.07.24 10:04
Wierzę głęboko, że Bóg z tego dobro wyprowadzi. Ze w Polsce wpiszemy do Konstytucji ochronę dziecka poczętego, i że aborcja we WSZYSTKICH przypadkach będzie prawnie ścigana.
anonim2014.07.24 10:17
Boski tytuł, pani Joanno. Dawno przebiliście i Fakt, i Faktoid. Powiększacie w rekordowym tempie moją kolekcję śmiesznych memów:-)
anonim2014.07.24 10:21
Klara (oporna uczennica Pańska) Lip 24, 2014, 10:04 rano "Wierzę głęboko, że Bóg z tego dobro wyprowadzi. Ze w Polsce wpiszemy do Konstytucji ochronę dziecka poczętego, i że aborcja we WSZYSTKICH przypadkach będzie prawnie ścigana." Aha. We wszystkich. Zatem aborcja ciąży 10-latki, będąca wynikiem kazirodczego gwałtu, jak rozumiem, też. Ja się coraz mniej dziwię, że tak wielu pyta, czy katolicy to na pewno chrześcijanie.
anonim2014.07.24 10:27
"Aha. We wszystkich. Zatem aborcja ciąży 10-latki, będąca wynikiem kazirodczego gwałtu, jak rozumiem, też. Ja się coraz mniej dziwię, że tak wielu pyta, czy katolicy to na pewno chrześcijanie." Spaprali ci lobotomię?
anonim2014.07.24 10:40
Istnieje termin w lotnictwie, który nazywa się "punkt bezpiecznego powrotu". Ludzkość już go przekroczyła. Marana Tha.
anonim2014.07.24 10:49
http://natemat.pl/110965,polski-lekarz-wykonujacy-aborcje-w-niemczech-to-maly-krotki-zabieg-trwa-dwie-minuty-i-pacjentka-idzie-do-domu
anonim2014.07.24 10:49
Tak jak napisała Pani Joanna - krew dzieci ciąży na zbrodniczej lewiźnie jak na rękach lady Makbet....będzie "wołać" o sprawiedliwość i nikt z ze zbrodniczego lewactwa nie zdoła jej usunąć
anonim2014.07.24 10:49
Prawdziwe i mocne, bardzo dobre stanowisko pani Joanno dziękuje Bardzo brakuje nam prawdy zakłamujemy rzeczywistość naciągając znaczenia słów stosujemy zabiegi żeby pod "zabieg" podciągnąć zabijanie. Kłamstwo oblepia odmóżdża odbiera wolność czyni politycznie poprawnym, potem rozmieniamy się na drobne - grubsze, potem "pomożemy staruszkom", potem każdemu ... W zakłamanych słowach pod przykrywką dobra przejdzie prawie wszystko otępiamy sumienie "tym dobrem" mamy "prawo"-obowiązki... Słowa prawdy burzą spokój budzą sumienie Dziękuję
anonim2014.07.24 11:00
Pani Joanna ma rację, ale nazwiska po mężu nie przejęła
anonim2014.07.24 11:06
Pani Joanna nazwiska po mężu nie przyjęła , bo to jej prawo nie obowiązek . Artykuł znakomity .
anonim2014.07.24 11:49
chatte -gwałtem na gwałt odpowiadać?co jest winne poczęte dziecko? większość aborcji dokonują kobiety dojrzałe ,nie zgwałcone .
anonim2014.07.24 11:49
Ujawnić personalia zbrodniarza! Wyleczyć go ostracyzmem.
anonim2014.07.24 11:51
" A spróbuj, oszołomie katolski, ujawnić nazwisko lekarza, który zrobił aborcję zgodnie z prawem. Do końca życia się nie wypłacisz , a jak jakiś szaleniec coś mu zrobi, to pójdziesz siedzieć na lata! Nie wywiniesz się wolnością słowa, jak Pan Redaktor w sprawie Alicji Tysiąc." ... WSPANIAEGO lekarza co zgodnie z prawem pełen zakres "usług" wykonuje? przecież to powinno być źródłem dumy i radością z bezpłatnej reklamy ... Twójh post świadczy DOBITNIE , że jednak coś ŚMIERDZI .... Śmierdzi KREW NIEWINNYCH ... przez szkło telewizora przedostaje się odór ....
anonim2014.07.24 11:53
GenesisX-twoją postawę znamy-wg Ciebie wyrywanie na żywca bez znieczulenia części ciała dziecko w łonie jest mniej bolesne niż naturalne urodzenie-dałbyś sobie tak powyrywać nogi?
anonim2014.07.24 12:09
Ty głupszy jesteś niż się początkowo wydawało. Nikt nie twierdzi,że nie cierpią. Cierpią wszyscy. Cierpienie jest nieodłączne w życiu. I może być pożyteczne a nawet owocne jeśli się chce. Walka z cierpieniem zaś jest śmieszną mżonką.
anonim2014.07.24 12:29
Owszem, błąd ortograficzny to wstyd ale ciasnota umysłowa to ból. Możesz zrobić z tego użytek, tylko musisz wiedzieć jak. Nie walcz z bólem lecz pozbądź się ciasnoty. Gdy tego dokonasz będziesz miał przykład owocnego cierpienia.
anonim2014.07.24 12:31
@Katiam Cytat z dzisiejszego wywiadu z dr Januszem Rudzinskim: Jak wygląda zabieg aborcyjny? Daje się pacjentce tabletki przygotowawcze, a później wykonuje się zabieg metodą próżniową. Do macicy wprowadza się specjalny podciśnieniowy instrument, który usuwa jej zawartość. Ten zabieg trwa niecałe dwie minuty. Nie widzi się płodu, bo jeszcze go najczęściej nie ma. Pacjentka przychodzi o godzinie 8.00, zostaje przygotowana do zabiegu i w sali operacyjnej dostaje dożylnie dwuminutową narkozę. Po godzinie pacjentka wychodzi do domu. To krótki i bardzo bezpieczny zabieg, bez żadnych następstw. http://natemat.pl/110965,polski-lekarz-wykonujacy-aborcje-w-niemczech-to-maly-krotki-zabieg-trwa-dwie-minuty-i-pacjentka-idzie-do-domu
anonim2014.07.24 12:49
"nie spierzecie tej krwi i nie doszorujecie w prysznicu" A czy prof. Chazan spierze krew tysiąca istnień, którą ma na rękach? Czy też jego to nie dotyczy, bo to Chazan?
anonim2014.07.24 13:46
Obryzgała przede wszystkim ich sumienia, a tego się już nie da zmyć.- Sumienie każdy ma i od niego samego zależy stan tego sumienia - .
anonim2014.07.24 13:49
@GenesisX Poddałeś temat darmowej reklamy i twoich gróźb? celne??
anonim2014.07.24 13:52
@ajawoledyskutować Czy eleganckie morderstwo to nie morderstwo?? człowiek po otrzymaniu kulki w łep cierpi jeszcze krócej .... efekt obronny mózgu ... a usmeni to nawet przed morderstwem wprowadzali pacjenta w głęboki sen narkotyczny ....
anonim2014.07.24 13:54
A, że płodu nie ma to celne ... jest człowiek ... a kiler który tego nie zauważa to sprawiedliwy kiler? polecam "ruskich" oni w przedmiocie swojego zlecenia człowieka też nie widzą ....
anonim2014.07.24 13:58
" Katiam - Jak dyskutowac z oszołami, który uważają, że totalnie zdeformowane dziecko i jego matka nie cierpią???" Zamordować i z głowy ... syndrom poaborcyjny , bogato udokumentowany w literaturze psychiatrycznej uznać za fikcję a do pobudzonego psychotycznego pacjenta wezwać policję .. tylko niech ich przeszkolą w strzelaniu ... strzeklać w głowę ... śmierć po srzale w brzuch jest BARDZO bolesna ....
anonim2014.07.24 14:03
@Merak Kiedy cytowałam tą wypowiedź pana doktora nie chodziło mi wcale o moralną ocenę dokonywania aborcji, a jedynie o to, żebyście przestali udawać i kłamać co do sposobu przeprowadzania aborcji w dzisiejszych czasach.
anonim2014.07.24 14:10
@Marak Syndrom poaborcyjny... A skutków noszenia we własnym ciele dziecka, do którego czuje się odrazę bo jedyne o czym przypomina to najgorsze chwile w życiu albo noszenie przez 9 miesięcy dziecka, które umrze zaraz po porodzie, z którym za chwilę trzeba będzie się pożegnać, nie pozostawia w psychice kobiety żadnych rys?
anonim2014.07.24 19:41
Ciekawe rzeczyn mówi ten aborter ...krótki I bezbolesny zabieg bez następstw . Dal kogo bezbolesny I dla kogo bez nastepstw. Doktorze , ten zabieg ani dla dziecka nie jest bez nastepstw I nie jest bezbolesny , ani dla matki ( syndrom poaborcyjny , kara wieczna i doczesna O , ani dla pana doktora ( kara wieczna i doczesna ). To ma byc bez nastepstw????????????
anonim2014.07.24 20:11
Brawo Pani Joasiu!!!Lekarze znani z mordowania nienarodzonych dzieci powinni się ujawnić,żeby porządni ludzie i katolicy mogli się trzymać z daleka!!!Dotyczy to też polityków!!!Dlaczego będąc katolikiem mam wybierać polityków ni szanujących dekalog!!!Denerwują mnie ludzie krzyczący-"jestem katolikem!!!",a jednocześnie głosujący na PO,Twój Ruch albo SLD!!!
anonim2014.07.24 20:45
Wreszcie wyszła z ukrycia Joanna Najfeld. Mam nadzieję, że teraz będzie jej już tylko więcej. Lubię słuchać jak wali w lewaków.
anonim2014.07.25 1:27
ajawoledyskutowac http://natemat.pl/110965,polski-lekarz-wykonujacy-aborcje-w-niemczech-to-maly-krotki-zabieg-trwa-dwie-minuty-i-pacjentka-idzie-do-domu ***** "Wszystkie komunalne szpitale niemieckie są zobowiązane do wykonywania aborcji. Również szpital, w którym ja pracuję w Prenzlau je wykonuje." Szpitale komunalne może tak, prawdopodobnie dbają o zatrudnienie na etacie aborterów, ale tutaj każdy lekarz, powołując się na klauzulę sumienia, może odmówić przeprowadzenia aborcji. *** "W zasadzie przerywa się tylko wczesne ciąże, które są najczęściej jeszcze w stadium komórek. Nie ma ani uśmiechającego się płodu, ani niczego co jest na tych plakatach. Aborcji dokonuje się najczęściej w 6-8 tygodniu ciąży." Ten pan albo świadomie kłamie, albo nie jest lekarzem. Bowiem dziecko w fazie prenatalnej w 8 tyg. przestaje już być "zlepkiem komórek". 8. tydzień ciąży W małym człowieczku w ekspresowym tempie rozwijają się narządy wewnętrzne. Rosnące jelita nie mieszczą się już w jego brzuszku, więc zostają wypchnięte na zewnątrz (spokojnie, w swoim czasie wrócą na miejsce). Jeden z boków jelita rośnie bardziej intensywnie od drugiego, tworząc żołądek. Wątroba, będąca małą wypustką jelita, przygotowuje się do produkcji krwi. Płuca dziecka przypominają porozgałęziany balonik. Dziecko zyskuje nowe "zdolności". Ma już ucho wewnętrzne odpowiedzialne za słyszenie i zmysł równowagi - zaobserwujesz je na USG w postaci małych krążków po obu stronach szyi. Ze zgrubienia usznego tworzy się małżowina. Oczy zabarwione są pigmentem i zaczynają rosnąć powieki (będą zamknięte aż do ok. 27. tygodnia). Tworzy się szkielet, na razie chrzęstny, jego kostnienie zacznie się pod koniec tego tygodnia, ale to proces, który rozłoży się na wiele lat. Kręgosłup jest jak igiełka, a żebra jak cieniutka nitka. Podczas badania USG wyraźnie zobaczysz bijące serce dziecka. http://www.mamazone.pl/.../pierwszy-trymestr/tydzien-8.aspx Twierdząc, że aborcji dokonuje się najczęściej w 6-8 tygodniu ciąży, również mija się z prawdą, chyba, że.. ma na uwadze Polki, które do niego przyjeżdżają W Niemczech najpierw trzeba przejść przez określone procedury, a to jednak zajmuje nieco czasu, aborcje są więc dokonywane najczęściej ok. 10-12 tyg. ciąży. Jednak w przypadku dzieci upośledzonych, terminacja ciąży następuje zdecydowanie później, nie wcześniej aniżeli od 20 tyg. życia płodowego dziecka. *** " Jak wygląda zabieg aborcyjny? Daje się pacjentce tabletki przygotowawcze, a później wykonuje się zabieg metodą próżniową. Do macicy wprowadza się specjalny podciśnieniowy instrument, który usuwa jej zawartość. Ten zabieg trwa niecałe dwie minuty. Nie widzi się płodu, bo jeszcze go najczęściej nie ma. " Tak wygląda "zabieg aborcyjny" 8-10 tydz. wykonany metodą próżniową: http://republika.pl/blog_os_3347878/5472855/tr/3.jpg *** "A to, że aborcja jest w Polsce zabroniona sprawia, że prawa Polaków są ograniczone. Tu nie chodzi tylko o aborcję, ale o prawa obywatela polskiego, a konkretnie o "żeńskiego obywatela"." Powyższe brzmi wręcz kuriozalnie, bo w Niemczech przepisy prawne dotyczące aborcji co najmniej TEORETYCZNIE są bardziej ostre, niż w Polsce. Tutaj również aborcja jest prawnie zabroniona, ba - ochrona dziecka poczętego jest dokładnie zapisana w Konstytucji. *** " Dużo Polek przyjeżdża do kliniki, w której Pan pracuje? Owszem, bo trzeba je liczyć już w setkach czy nawet w tysiącach. Polki narzekają, że nie ma dla nich w Polsce żadnego zrozumienia ze strony państwa i że muszą jeździć po całej Europie, aby przerwać ciążę " Nie wiem jak jest dokładnie w "nowych landach", ale podejrzewam, że pan "doktor" nie przestrzega wszystkich obowiązujących tutaj procedur, chyba, że.. dla pacjentek z zagranicy aborcja jest łatwiej dostępna. Bowiem, jak już wielokrotnie wspominałam - w Niemczech nie ma łatwego dostępu do aborcji. Tutejsze prawo bywa naciągane w jednym przypadku "zagrożenie zdrowia psychicznego kobiety ciężarnej" - wtedy jest bardzo trudno udowodnić, iż takowe zagrożenie nie występuje. To jest poniekąd zrozumiałe, Niemcy nie mają interesu, wręcz przeciwnie, w powiększaniu się demografii, w krajach ościennych. Z owymi "tysiącami" również "doktor" przesadza. *** Co do klauzuli sumienia, jakoby niemieccy lekarze dziwili się temu zapisowi - w Niemczech jak najbardziej klauzula sumienia występuje, obejmuje lekarzy i personel uczestniczący podczas aborcji. Jeżeli coś mogło by zdziwić tutejszych lekarzy, to jedynie to, że lekarz powołujący się na klauzulę sumienia zostaje zwolniony z pracy.
anonim2014.07.25 1:45
ajawoledyskutowac napisał/a: "Kiedy cytowałam tą wypowiedź pana doktora nie chodziło mi wcale o moralną ocenę dokonywania aborcji, a jedynie o to, żebyście przestali udawać i kłamać co do sposobu przeprowadzania aborcji w dzisiejszych czasach." Jak już powyżej napisałam, ten "lekarz" po prostu kłamie - w Niemczech bardzo rzadko przeprowadza się tak wczesne aborcje - po prostu, od stwierdzenia ciąży ( 6 tyg.) należy jeszcze przejść przez wszystkie procedury dopuszczające terminację ciąży. To zajmuje nieco czasu - w praktyce więc najwcześniej ciąże są usuwane najwcześniej w 8 - 10 tyg. życia. Chyba, że wypowiadająca się kreatura, w stosunku do Polek nie przestrzega zaleconych procedur, ale wtedy jego "działalność" podlega karze. Tak wygląda "zabieg aborcyjny" 8-10 tydz. wykonany metodą próżniową: http://republika.pl/blog_os_3347878/5472855/tr/3.jpg
anonim2014.07.25 1:52
ajawoledyskutowac napisał/a: "A skutków noszenia we własnym ciele dziecka, do którego czuje się odrazę bo jedyne o czym przypomina to najgorsze chwile w życiu" 1. To mówi nam wszystko o Twojej mentalności. 2. Matka, która czuje odrazę do dziecka, bo jest ono upośledzone - NIGDY nie powinna nią zostać.
anonim2014.07.25 1:53
LiczbaPi napisała: "W przypadku ciąż pozamacicznych też?" W tym przypadku nie ma mowy o aborcji. Ciąża poza maciczna nie ma możliwości się rozwinąć, w tej sytuacji zarówno matka jak i dziecko są skazane na śmierć. Dlatego też, operacyjnie jest usuwany fragment organu, w którym znajduje się embrion, choć jest wiadome, że przy obecnej wiedzy medycznej, to maleństwo musi umrzeć. Niemniej - jest to procedura ratująca życie, a nie z góry zakładająca usunięcie niechcianego embrionu.
anonim2014.07.25 9:34
47.000 kobiet umiera co roku w męczarniach na skutek komplikacji po nielegalej aborcji. (http://www.who.int/reproductivehealth/topics/unsafe_abortion/magnitude/en/) Ta krew, droga pani Najfeld, jest na pani rękach. Ale pani pewnie uważa, że to słuszna kara dla zgwałconej w Afryce 15-latki.
anonim2014.07.25 9:43
Koniecznie ujawnić nazwisko tego kata dzieci nienarodzonych ,a może to Dębski zwany lekarzem był na gościnnych występach ?.Stwórzcie krajową liste lekarzy dokonujących aborcje i osób ,które to wspierają i ta lista powinna być wszystkim znana ,ksiądz w każdej parafii powinien mieć taką liste aby w razie śmierci lekarza zabójcy jeśli się nie nawróci odmawaić katolickiego pogrzebu ,a takiemu łotrowi na nagrobku wyryć "zabił dzieci nienarodzone" i niech z takim piętnem hańby stanie przed Stwórcą dawcą życia na sądzie.
anonim2014.07.25 22:23
Babka z wielkimi jajami. Nareszcie ktoś mówi prost. Piękne. Kobieta jest jednoznaczna. Sprawia mi to wielką ulgę - gdy rozmawiam z jednoznacznie określającymi się ludźmi. Powrót do dzieciństwa. Czysta prawda.
anonim2014.07.26 19:55
Obyście takie dzieci mieli, jakie chcecie by mieli inni. Rozumiem iż istnieje założenie iż człowiek to istota podobna Bogu. Kwestią starożytną jest dowodzenie iż płód bez mózgu podobny do Boga nie jest, a tym samym na życie nie zasługuje, bo zdaje się być ofiarą szatańskich knowań już w trakcie pierwszych podziałów komórkowych. Gdyby zakładać że Bóg opisywany jest 72 przymiotami - imionami, to nie wiem czy znalazłby się na tym forum choć jeden, świadomy ich człowiek, któremu dałoby się przypisać choćby połowę z nich. Kobietom o ile pamiętam nie wolno było dyskutować o religii. Same założenia sekty katolickiej nie dopuszczają do ocen moralnych dokonywanych przez kobiety. Jako istoty, względem których istniały wielowiekowe wątpliwości co do posiadanie przez nie tzw. duszy. O czym rozpisywali się uczeni doktorzy Kościoła. Dlaczego ta kobieta która pisze te słowa została dopuszczona do głosu, pomimo wielowiekowej tradycji katolików by takie głosy pozostawały w kuchni wśród im podobnych? Czyżby feminizm wygrał z doktorami Kościoła? To małe zwycięstwo na długiej drodze, wiele mówi o sposobach w jaki należy postępować z katolikami.
anonim2014.07.26 23:20
Oczywiście zdobycie nazwiska abortera to żaden problem, ale co z tego. Jeśli chce Pani unikać tego typu osób proponuje leczyć się u lekarzy deklarujących się po stronie życia.
anonim2014.07.27 1:58
Patrzcie, jak foka płacze. Boże, jaki żal. Już tylko śmiech pozostaje na takich ludzi.
anonim2014.07.27 2:37
Pono ex-mordercy deklarują, że smród i krew znikają jakieś 20 lat po nawróceniu. To spokojnie Pani ich zwęszy
anonim2014.07.27 15:10
ciarki po plecach przechodzą gdy czyta się slowa tak prawdziwe jak te ktore napisala wspaniala kobieta jaka jest Asia Najfeld. Samo sedno. Malutkie dziecko zostalo zabite i cieszą się ci ,którzy mieli na takie rytualne morderstwa od dawna ochotę,cieszy się prezydent Warszawy,podskakuje z radości wigilijna aborterka,chytry redaktor odetchnal z ulgą,a wygadana prowadząca śniadaniową telewizję aż zapiszczala ze szczęścia-mamy wreszcie "wolnośc","moj brzuch-moja sprawa"(tylko czemu dookoła tyle krwi?) i to tylko dlatego tak się cieszą ,że zamiast różowego,rozkosznego bobaska z bijącym sercem,przyszedł na świat(a raczej dostal nakaz eksmisji z bezpiecznego mieszkania pod sercem wlasnej mamy)"skazaniec" na którym jeszcze w jego kryjówce wykonano wyrok śmierci.Dodam jeszcze iż wyrok ten został wydany bez ,żadnego procesu(!),że skazany dzieciak nawet nie mial szansy narozrabiać,nie mial też szansy na obrońcę (choćby z urzędu) i na dodatek nie miał gdzie uciec. Skazany maluch był też bezimienny,nikt nie plakal na jego pogrzebie,a niektórzy to się nawet bardzo cieszyli. Acha,w przeciwieństwie do innych wyroków śmierci gdzie obecy jest kat(aby zabić) i lekarz(aby stwierdzić śmierć)w tym przypadku kat i lekarz to była jedna i ta sama osoba. Też bym wolała(jak p.Najfeld) znać namiary na mordercę bo wiem ,że pewnie nie pójdzie siedzieć a trzeba go przecież omijać szerokim łukiem i ostrzegać inne kobiety. Jeżeli,ktoś coś z tej sytuacji rozumie,gdy mamy 21 wiek i w srodku Europy można ot tak sobie zamordować dziecko to niech napisze. Jeżeli ktoś wie coś o przewinieniach tego malego,zabitego skazańca(może był niegrzeczny?) to niech też napisze. Jedyne pocieszenie dla ludzi wierzących to ,to,że dziecko jest już w rękach Boga i nikt mu już nic nie zrobi-ani doktor-śmierć,ani Palikot,ani Bratkowska,ani Środa ani żadna inna Senyszyn czy Nowicka.Teraz to go nawet palcem nie dotkną,szczypcami nie rozszarpią,kwasem nie wypalą. A ich mentor i szef z obleśną gębą i kopytami,na koniec ich życia da im potęznego kopa w d...,i zaprosi do cuchnącej otchlani w zamian ,za ich gorliwą współpracę
anonim2014.07.27 18:12
Tych co wykonują mord na dzieciach dopisać do listy i po zmianie rządu albo wydalić z RP albo czapa. „W Polsce są obywatele polscy, którzy nas Polaków nienawidzą, nienawidzą patriotyzmu, którzy niszczą nasza wiarę, kulturę, opluwają naszych patriotów, zmieniają historie, mordują psychicznie i fizycznie Naród Polski. Donald Tusk -"polskość- to nienormalność". Czesław Miłosz O Polsce: ” Gdyby mi dano sposób, wysadziłbym ten kraj w powietrze „ Itd. Itp.
anonim2014.07.27 21:11
Cytat z artykułu: "Nie spierzecie tej krwi i nie doszorujecie w prysznicu. Nie zalejecie drogimi perfumami ani butelką whisky." Pan Chazan jakoś sprał i zalał. @Epifan "Wszyscy powinni zobaczyć twarz zbrodniarza." Nie wystarczy twarz Pana Chazana? Przecież zamordował dziesiątki "nienarodzonych dzieci". Przyznał się i żałuje? W takim razie dajcie taką samą szansę i okażcie miłosierdzie "lekarzowi-mordercy", faryzeusze.
anonim2014.07.28 15:29
na temat : http://www.fronda.pl/blogi/blog-bez-tytulu/wizje-zmarlej-w-opinii-swietosci-siostry-medardy-zofii-wyskiel-zm-16051973-poznan,16919.html
anonim2014.07.30 12:29
@Klara (oporna uczennica panska) od kiedy w Niemczech aborcja jest obdarowana ostrzejszymi przepisami niż w Polsce? Skąd takie wiadomości? Bo mieszkam w Niemczech kilka ładnych lat i nie widzę wśród znajomych problemów z aborcja. Fakt trzeba się spotkać z psychologiem ale kiedy zmienia to faktu, że można dokonać aborcji na życzenie za darmo i bez konsekwencji.
anonim2014.07.30 12:29
Ocho
anonim2014.07.30 12:31
Ocho Joasia Najtfeld spuszczona ze smyczy i znowu wypowiada się z mocą autorytetu o sprawach na których kompletnie się nie zna - o prawie i rzekomo zabronionej we wszystkich przypadkach aborcji i zniesionej karalności. Joasiu, jak zwykle bredzisz.
anonim2014.07.30 12:35
"Przerywanie ciąży za zgodą kobiety z naruszeniem przepisów ustawy (prawa) jest zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 3" expressis verbis wskazuje się, że penalizowane jest przerwanie ciąży niezgodnie z ustawą a nie jakiekolwiek przerwanie ciąż "Osobom objętym ubezpieczeniem społecznym i osobom uprawnionym na podstawie odrębnych przepisów do bezpłatnej opieki leczniczej przysługuje prawo do bezpłatnego przerwania ciąży w publicznym zakładzie opieki zdrowotnej." - oczywisty dowód z systemowej wykładni prawa, że aborcja nie jest w Polsce zakazana. Zakazane jest jej wykonywanie w przypadkach innych niż wskazane w ustawie o ochronie płodu ludzkiego
anonim2014.07.30 13:36
Targenor napisaleś ,że można dokonać aborcji bez żadnych konsekwencji... chyba nie przemyślaleś tego zdania bo kilka konsekwencji będzie zawsze. Oto one: 1.dziecko,które rośnie sobie pod sercem swojej mamy zostanie pozbawione perspektywy dalszego rozwoju,możliwości spojrzenia swojej mamie w oczy,możliwości bycia przytulanym,możliwości realizowania swojego powołania,rozwijania talentów. to dziecko zostanie albo rozszarpane,albo wypalone kwasem albo odessane prożniowo.a to przecież czlowiek jak ja albo Ty.I jeszcze bez znieczulenia to się odbywa. 2.matka tego dziecka już nigdy nie będzie miała spokoju sumienia,nawet jeśli będzie zalewala to litrami alkoholu,lub zostanie wojującą feministką i będzie innych namawiać do aborcji(często tak jest).Przyjdzie moment umierania gdy stajemy sam na sam z naszymi uczynkami,a przecież zabicie wlasnego dziecka nie jest niewinną igraszką... 3.Jest jeszcze konsekwencja dla naszego życia wiecznego i tu ta zbrodnia na niewinnym ,małym czlowieku dosięga nas wszystkich:rodzicow,lekarzy ,pielęgniarki,ale też polityków którzy się na to ochoczo zgadzają ,prawnikow stanowiących prawo i ludzi którzy to popierają. jeśli pisząc o "konsekwencjach"mialeś na myśli takie drobiazgi jak konsekwencje prawne,to jest to nieistotny szczegół. Nie popieraj nigdy zgody na zabicie czlowieka w świetle prawa,bo wtedy chcąc,nie chcąc,do tego się przyczyniasz. pozdrawiam