Na granicy wciąż niebezpiecznie. Migranci obrzucili funkcjonariuszy kamieniami - zdjęcie
14.12.21, 09:35Fot. via: Twitter (MSWiA)

Na granicy wciąż niebezpiecznie. Migranci obrzucili funkcjonariuszy kamieniami

5

Do kolejnej próby siłowego sforsowania polsko-białoruskiej granicy doszło wczoraj wieczorem w rejonie Wólki Terechowskiej. Migranci rzucali w stronę funkcjonariuszy policji kamieniami. Uszkodzonych zostało pięć policyjnych pojazdów.

O zdarzeniu poinformował dziś rano rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa. Przekazał, że w interwencji udział brało kilkudziesięciu policjantów.

- „W stronę polskich policjantów rzucane były kamienie, na szczęście żadnemu z funkcjonariuszy nic się nie stało. W wyniku tego ataku mamy uszkodzonych pięć pojazdów od uderzeń kamieniami”

- powiedział.

Straż Graniczna poinformowała, że ostatniej doby z Białorusi do Polski nielegalnie próbowało dostać się 80 osób.

kak/PAP

Komentarze (5):

Alojzy Cedzidło2021.12.15 8:17
Czegoś tu nie rozumie .Granica z Białorusią to granica Polski ale i głównie Unii Europejskiej . Unia najwyrażniej olewa tą prawdę Dlaczego ? Z jakiego powodu pilnowanie granicy zostawiono głównie Polsce ?Pal licho "pilnowanie " , ale to jest walka z putinowskimi bandytami w której to walce na bicie drągami i kamieniami tylko zasłaniać nam się nie pozwalają .Ba ,musimy ich humanitarnie traktować. A Unia ? Powinna udzielić wszelakiej pomocy , wojskowej też .Oczywiście bez armat , czołgów , bo na to Putin czeka. Tylko na kamienie główki nadstawić .A co Unia robi? Kontrolę Frontexu na nas nasyła . Nad głowami zaś konferuje i głaska Putina .
matis892021.12.14 21:06
A teraz towarzysze jewreje wspólnie zaśpiewajmy hymn naszej ukochanej ojczyzny. ___________________________________________________________________________________________________ 🔴 Гимн Советского Союза!!! 🔴 ___________________________________________________________________________________________________ Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил: Нас вырастил Сталин – на верность народу, На труд и на подвиги нас вдохновил! Славься, Отечество наше свободное, Счастья народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! Мы армию нашу растили в сраженьях. Захватчиков подлых с дороги сметём! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведём! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надёжный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведёт! _______________________________________________________________________________________________________ Ура! Ура! Ура! Чапаев герой! 🔴 🔴 🔴 🔴 _______________________________________________________________________________________________________ Za Rodinu! Za Stalina! Na boj, na boj, na boj!
matis892021.12.14 19:11
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Teodor Duracz - Polska komunistyczna2021.12.14 13:47
Kapitalizm stworzyli sprytni i wykształceni po uniwersytetach, Socjalizm zbudowała klasa robotnicza po technikach i zawodówkach. Oraz Czeka i NKWD.
Centralna Szkoła Prawnicza im. Teodora Duracza2021.12.14 9:49
żołnierze, policjanci i strażnicy graniczni nie bierzcie do siebie tych ataków, to baćka odwdzięcza się Dudzie, Kaczyńskiemu a przede wszystkim Morawieckiemu, któremu śniło się przeprowadzenie rewolucji na Białorusi i obalenie Łukaszenki ale się nie udało i Łukaszenka im się odwdzięcza a wy ponosicie tego konsekwencje, już wiecie komu zawdzięczacie ten syf i jak dobrze wyszkolone psy służycie im wiernie choć wiecie, że bronicie bandytów