MSWiA stanowczo reaguje na pobicie uczestników Marszu Równości - zdjęcie
21.07.19, 11:36Zdj. screen TVN24

MSWiA stanowczo reaguje na pobicie uczestników Marszu Równości

45

Minister spraw wewnętrznych i administracji, Elżbieta Witek odniosła się do wydarzeń, które miały miejsce podczas sobotniego Marszu Równości w Białymstoku. 

"Nie było i nie ma przyzwolenia na chuligańskie zachowania, godzące w prawa innych"-napisała polityk na Twitterze, Zapewniła, że "policja będzie stanowczo reagować na przejawy takich zachowań". 

"Każda osoba, która dopuszcza się łamania prawa lub utrudnia policjantom wykonywanie zadań, musi liczyć się z konsekwencjami"-podkreśliła szefowa MSWiA. Jak zapewniła minister, celem Policji jest zadbanie o bezpieczeństwo wszystkich obywateli, bez względu na ich poglądy i przekonania. 

"Funkcjonariusze zapewniają bezpieczeństwo bez względu na głoszone przez obywateli hasła, światopogląd oraz przekonania. Funkcjonariusze działają na podstawie i w granicach obowiązującego prawa"-Napisała Elżbieta Witek. Głos zabrał również jej zastępca, wiceminister Jarosław Zieliński:

"Wczoraj w Białymstoku @PolskaPolicja robiła wszystko, aby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom legalnych zgromadzeń i mieszkańcom miasta. 25 chuliganów zostało zatrzymanych i usłyszało zarzuty z kk i kw. Wszyscy, którzy złamali prawo zostaną zidentyfikowani i ukarani"-poinformował na Twitterze.

 

yenn/Twitter, Fronda.pl

Komentarze (45):

Foster2019.07.22 9:19
Z tak wyraźnych zdjęć - nie powinno być problemu z ustaleniem danych osobowych bandytów. Dlaczego ich jeszcze nie zatrzymano ?
qwerty2019.07.22 8:57
Nie było i nie ma przyzwolenia na chuligańskie zachowania" a tymczasem komunikat wystosowała białostocka parafia św. Jadwigi Królowej. Tamtejsi duchowni pochwalili przeciwników marszu i podziękowali im za "obronę wartości chrześcijańskich i ogólnoludzkich". "Składamy wyrazy uznania i podziękowania tym wszystkim, którzy w ostatnim czasie w jakikolwiek sposób włączyli się w obronę wartości chrześcijańskich i ogólnoludzkich, chroniąc nasze miasto, zwłaszcza dzieci i młodzież przed planową demoralizacją i deprawacją. Niech wam Bóg wynagrodzi i błogosławi wszelkie dalsze poczynania" - czytamy na stronie parafii.
edi2019.07.22 7:17
Wbrew hasłom o wolności warto jednak pamiętać, że człowiek rozpustny staje się niewolnikiem swych żądz. Ksiądz Dariusz Oko mówi tu wprost – promowanie nieczystości skutkuje opętaniem seksem. Wbrew sloganom o równości taka persona staje się tyranem dla osób niechcących się jej podporządkować, sprzeciwiających się jej roszczeniom. To samo dzieje się w skali całych społeczeństw. Zapoczątkowana w miejscach takich jak Stonewall rewolucja zmierza do podporządkowania sobie narodów i do styranizowania osób jej się sprzeciwiających.
FBI2019.07.22 6:51
A czy jest przyzwolenie na dawanie zgody na marsze bedace zrodlem zgorszenia naszych dzieci ? Latwo pani minister ronic krokodyle lzy, ale marszow pani nie zabronila. Co to za wladza co wladzy nie ma ? Strach przed unia ? Jak "dobra" zmiana to czemu akceptujecie oficjanie "zla" zmiane ?
marianl2019.07.21 22:04
Jakie prawa innych ,deprawacja,homo związki etc ...to jawna wojna przeciw rodzinie i naturalnemu prawu do dobrego wychowania dzieci ... Nie dla homo propagandy.Czas próśb o opamiętanie się skończył!
twitter:PromocjaPWS2019.07.21 19:20
Proszę zapoznać się z esejem komunisty (ex - Związek Spartakusa) Herberta Marcuse'go z 1965 r. pt. "Tolerancja represywna" - wygłoszony na Brandise University. Przedstawia on wykładnię pojęcia tolerancja we współczesnym znaczeniu, które lansują ośrodki lewicowo-liberalne. Cyt. ze strony historiasztuki.com.pl : "Jego myśl jest prostym rozwinięciem teorii krytycznej. Tradycyjna tolerancja dominującej większości dla mniejszości wymusza tolerancję tych mniejszości dla dominacji większości, a tym samym utrwala status quo, które jest genetycznie wadliwe. Tradycyjna tolerancja jest więc sprzeczna z ideą postępu i nie może być tolerowana. Musi ją zastąpić nowa tolerancja - tolerancja represywna, która toleruje postępową lewicę, ale nie toleruje reakcyjnej prawicy. Postawa konserwatywna jest faszystowską psychopatologią, nie zasługuje więc na tolerancję. Teoria Marcusego jest w ostatecznej perspektywie teoretycznym uzasadnieniem fizycznej eksterminacji prawicy, a przynajmniej jej eliminacji z życia publicznego. W perspektywie bliższej uzasadnia prawo mniejszości do narzucania reguł życia społecznego większości - a więc jest uzasadnieniem rządów totalitarnych i likwidacji demokracji. Problemem technicznym, którego Marcuse nie rozwiązał było znalezienie metody, dzięki której mniejszość mogłaby zmusić większość do posłuszeństwa. Na rozwiązanie tego problemu antykultura potrzebowała dziesięciu lat". Akapit ETAP VI historiasztuki.com.pl/strony/021-00-00-ANTYKULTURA.html
krzysztof2019.07.21 19:00
Elżbieta Witek złożyła jasną deklarację, że będzie bronić prawa, które arbitralnie wprowadziła, środowisk LGBT do obrazy uczuć religijnych chrześcijan. Tym samym postawiła chrześcijan w roli pariasów znajdujących się poza nawiasem osób chronionych w Polsce przez prawo. Czy takiego Prawa i Sprawiedliwości oczekiwali wyborcy PiS?
krzysztof2019.07.21 18:33
Elżbieta Witek złożyła jasną deklarację, że będzie bronić brawa środowisk LGBT do obrazy uczuć religijnych PiS. Tym samym postawiła chrześcijan poza nawiasem osób chronionych przez prawo. Czy tego oczekiwali wyborcy PiS?
CaminoCanis2019.07.21 17:20
..............."Każda osoba, która dopuszcza się łamania prawa lub utrudnia policjantom wykonywanie zadań, musi liczyć się z konsekwencjami"...................... A ja się pytam, jakie konsekwencje poniosła osoba, która utrudniała pracę policjantom podając im fałszywe dane. No, chyba że Władysław Frasyniuk to nie osoba bądź że została źle policzona
Wprost2019.07.21 16:43
Witek raptem zapomniała że policja PiS właściwie od lat nie reaguje na chuliganerię lewactwa ba nie dość że są bezkrni to jeszcze noszenie przez policję pod rządami PiS na rękach.Nie mówiąc że kompletnie nic nie będzie ani z wielokrotnej profanacji obrazu.M.B.ani profanowaniu mszy.Dlatego zaręczam ci Witek że jak Totalni, LGBT,KOD+RP-ubywtele przyjdą po was to zostaniecie sami
abcd2019.07.21 13:30
Dlaczego doszło do niepokojów? MSWiA usiłuje szukać winnych, ale obrało zły kierunek poszukiwań. Przecież nie może być tak, że sprzeciw społeczeństwa wobec homopropagandy jest totalnie ignorowany od 30 lat. Co ma zrobić społeczeństwo, którego głosu jego przedstawiciele w Sejmie i Senacie nie chcą zauważyć? To w Sejmie i Senacie należy szukać winnych niepokojów w Białymstoku. To efekt całkowitego lekceważenia głosu społeczeństwa.
pisi tłuk2019.07.21 20:35
Słuchajta głosu wolaków!
Agnieszka2019.07.21 13:15
A ja na filmiku widziałam położonego na glebę staruszka wśród bandy uzbrojonych "chojraków" w policyjnych mundurach - wstyd o nich policjanci mówić! Przecież Brudziński po Lublinie twierdził, że inne środki stosuje się wobec silnych, młodych mężczyzn, gdy oczywiste jest, że takich środków przymusu bezpośredniego nie zastosuje się wobec osoby starszej, bo trzeba dobierać środki adekwatne do zagrożenia i niezagrażające czyjemuś zdrowiu i życiu. Chyba nawet użył określenia "bezzębny staruszek". To co? Temu w Białymstoku zanim zwalili na glebę - to najpierw sprawdzili czy zgodnie z zarządzeniem ministra ten starszy człowiek ma "swoje zęby czy protezę" i czy "ilość zębów jest wystarczająco niebezpieczna", bo im nimi pewnie te wredne łapska może odgryźć? A ta durna baba zwana ministrem (co liczy się tylko z tym by podlizać się bogatym, wpływowym zboczeńcom i durniom z policji) i ci funkcjonariusze (podobno polskiego państwa a nie burdelu dla pedofili) już się nie liczy z tym, że ten położony brutalnie i brutalnie trzymany głową przy ziemi starszy człowiek jest może np. chory na serce i - jak i tak prawdopodobnie rozemocjonowany draństwem tej parady doświadcza (być może pierwszy raz w życiu) tak brutalnej, zmasowanej przemocy - nie padnie tam na zawał, wylew, udar? To się dla bezwzględnej lizuski i pupilki pana Kaczyńskiego i Morawieckiego nie liczy? Po tych wydarzeniach i kolejnym takim komentarzu już bez przesady można stwierdzić, że PiS to BANDA bezwzględnych, niebezpiecznych KŁAMCÓW I KŁAMCZYCH!!!
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 13:23
Nie martw się jak będziesz pluć i atakować ludzi idących w pokojowym legalnym zgromadzeniu to też zostaniesz położona na glebę.
Agnieszka2019.07.21 14:14
Serio? O łaskawcy. Sprawdzę przy następnej kontrmanifestacji tej parady jak zechce mi miasto znów bezcześcić. Watpię, bo oni nie lepsi pod tym względem od PO a za PO mnie gazowali i częstowali granatami hukowymi wśród kul z broni gładkolufowej, gdy usiłowałam prowokatora uspokoić - niewykluczone, że policyjnego, bo faktyczny chuligan, by mnie trzepnął a nie się roześmiał na moją naiwność. Zresztą jego "prowokacja" to było pokrzykiwanie czegoś pod adresem policji i machanie im flagą. A pokojowo to można walczyć o wiele złych rzeczy i wśród radosnych zabaw demonstrować np. chęć gwałcenia dzieci, rozpoczęcia wojny, wybicia jakiejś nacji, itd. Nawet Jezus mówił, ze droga do piekła jest szeroka i ludzie nią podążający robią to pokojowo, wśród zabaw i harców. Tylko w cywilizowanym, szanującym się państwie (a nie burdelu) nie można robić tego legalnie. Ja wymagam, żeby z mojego państwa nie robić burdelu jak to się dzieje w nasileniu za tej władzy, ale żebyśmy byli państwem cywilizowanym czyli wymagam, by nasze państwo znormalniało i nie promowało zachowań niezdrowych, zagrażających nawet życiu wielu ludzi - niezależnie czy to nikotyna, alkohol, narkotyki czy praktyki homoseksualne. Wysoce karalne powinno być takie mieszanie pojęć i wciąganie (zwłaszcza dzieci i młodzież) w kłamstwa, że niszczenie drugiego dla zaspokojenia swoich zachcianek, to miłość a kat jest godny wsparcia i pomocy w złym. A jeżeli jesteś praktykującym gejem, to życzę ci żeby to znormalnienie państwa było zanim umrzesz w wyniku chorób wynikających z wyboru tego stylu życia. Życzę ci, żeby gdy zachorujesz, to już taka Witek, Brudziński i reszta obecnych polityków prawicy (nie mówiąc o środowiskach lewicowych) z własnej kieszeni (pracą w więzieniu) sponsorowali leczenie, życie jako niepełnosprawnego i wszelkie odszkodowania za to, że przyczynili się do twojej i takich jak ty choroby i przedwczesnej śmierci, utwierdzając w fałszywym rozeznaniu braku zagrożenia - i to nie tylko przez wieloletnie zaniechania w tworzeniu prawa chroniącego cię i innych biedaków przed kłamstwami, manipulacjami homo-propagandy, ale wręcz te kłamstwa promując i to przy użyciu policji i nawet policyjnych nadużyć przemocy. Życzę na serio tobie i innym oszukanym gejom na całym świecie wielomilionowych odszkodowań za zmarnowane zdrowie. Szczególnie od takich tchórzy i hipokrytów jak ci w PiS, bo oni wiedzą, że to złe, ale mają za nic życie twoje i innych biedaków, bo wolą je poświecić dla swoich prywatnych interesów w postaci władzy!
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 15:03
Jeśli uważasz, że legalne zgromadzenia LGBT w jakikolwiek sposób naruszają prawo stanowione nikt ci nie broni złożyć zawiadomienia do prokuratury. Póki co bajeczki i pomówienia możesz sobie anonimowo wymyślać w internetach, nic innego ci nie pozostało bo dobrze wiesz, że zgromadzenia są legalne i pokojowe. To nie uczestniczy Parad Równości są agresywni, tylko wasza ideologicznie strona. Dostaliście zgodę na pokojową kontrmanifestacje, a nie na atak i zakłócanie manifestacji ludzi, z których poglądami się nie zgadzacie. Martw się o swoje zdrowie, normalnych ludzi zostawi w spokoju. To jest wasz największy problem, że mamy w głebokim poważaniu waszą "troskę". Nie chcemy z wami mieć nic wspólnego, co wywołuje waszą wściekłość i desperackie akty agresji. Naprawdę nikogo nie interesują wasze wypociny prócz was samych. Macie psi obowiązek, tak jak wszyscy, przestrzegać stanowionego prawa. Tylko tyle i aż tyle. W cywlizowanym kraju zachodnim za słowa które piszesz powyżej nawet w internecie dostałabyś wezwanie na przesłuchanie do prokuratury. Służby dawno by się robą zainteresowały jako, że traktują osoby podważające demokracje i legalność pokojowych marszy jako kategorię osobników niebezpiecznych dla społeczeństwa.
Cool2019.07.21 14:51
To dziwne, że ty nie leżysz ryjem na glebie!
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 15:06
Nie dziwne, bo nikomu krzywdy nie robię i nie atakuję cudzych pokojowych manifestacji np. procesji czy innych cyrków religijnych.
Agnieszka2019.07.21 13:26
A bezwzględna, promująca grzechy sodomii "pani minister" może zechciałaby choć dla pozoru przyzwoitości przed pieprzeniem głupot sprawdzić policjantów pod przykryciem w kominiarkach, którzy jak świadkowie twierdzili prawdopodobnie prowokowali kontrmanifestantów do niebezpiecznych zajść. Jak to prawda, to to niby na prowokacji - by zatrzymać jak największą liczbę ludzi nieodpornych na prowokacje - polega tworzenie bezpieczeństwa?!! Powiem tak. Wygląda na to, że niczym nie różnicie się od PO, które robiło ustawki na Marszu Niepodległości, żeby jej uczestników przedstawić jako groźnych chuliganów. A to, że dzień po zajściach czyli bez jakichkolwiek badań czy nie doszło do nadużyć Witek tak jak Brudziński po Lublinie chrzani o chuliganach i nadskakuje policji, że pracowała idealnie, świadczy tylko o tym, że ta ich formacja albo robi w portki na myśl, że jej jakiś policjant pogrozi paluszkiem albo jest grupą przestępczą, która boi się podpaść organom ścigania, bo wie doskonale, że jak się za nich wezmą to wiele przestępstw ujawnią. Pan Brudziński jak pieprzył tak podłe i wstrętnie dyrdymały jak Witek, to go świadkowie, lublinianie próbowali uświadamiać jak było i że jedyne realne zagrożenie, jakie tam było, to zagrożenie zdrowia, życia ludzi (w tym dzieci) na terenie użycia środków przemocy przez policję. I co? I ponieważ obstukali go nawet ważni i wierni PiSowi działacze, których nie można było podpiąć ani pod opozycję ani pod chuliganów, to wykręcał się jak piskorz, że niby tak samo ostro policja będzie reagować na zwolenników promowania grzechów sodomii. No a potem się znów zestrachał, narobił przed nimi w... i zwiał do Brukseli, zostawiając na swoim miejscu jak widać jeszcze durniejszą od siebie, bo niereformowalną, niezdolną do skorzystania z błędów i win poprzednika ani z własnych po Częstochowie. Jesteście PiS skończeni na własne życzenie i oby jak najszybciej!!! Przypadek Patryka Jakiego zostawionego (mimo wielkich zalet i zasług) nawet przez prawicowy elektorat, gdy już niemal leciał na "paradę równości" w Warszawie, żeby sobie elektorat poszerzyć, nie nauczyło was niczego!! A jak w końcu zostaniecie sami i zabraknie wam pieniędzy na kupowanie głosów 500+ i będziecie chcieli sobie odzyskać swój ideowy, twardy elektorat, to mam nadzieję, że wwalicie się w jakąś demonstrację, na której rozwydrzona waszym dzisiejszym nadskakiwaniem i brakiem kontroli policja, poczęstuje was co najmniej gazem w oczy. Obyście wtedy rozczuleni nad łamaniem swoich praw zamiast wsparcia lub choćby sprawdzenia czy nie doszło do nadużyć wobec was, usłyszeli, że jesteście chuliganami i wam się należało. Będzie wtedy najprawdopodobniej nie tylko radość w gronie obecnej opozycji, ale i smutna lub radosna satysfakcja środowisk patriotycznych, których dziś walicie na glebę, żeby można było w Polsce gorszyć i niszczyć dzieci i młodzież.
anonim2019.07.21 13:09
"Jako kapłani posługujący w naszej parafii, składamy wyrazy uznania i podziękowania tym wszystkim, którzy w ostatnim czasie, w jakikolwiek sposób włączyli się w obronę wartości chrześcijańskich i ogólnoludzkich, chroniąc nasze miasto, zwłaszcza dzieci i młodzież przed planową demoralizacją i deprawacją. Niech wam Bóg wynagrodzi i błogosławi wszelkie dalsze dobre poczynania” http://www.jadwiga.archibial.pl/multimedia-archive/21-lipca-2019-orku-xvi-niedziela-zwykla%ef%bb%bf/
anonim2019.07.21 12:42
Czym różnią się polskie brunatnice od muzułmanów? https://www.fronda.pl/a/przerazajace-islamisci-wykorzystuja-dzieci-jako-zywe-tarcze,129910.html https://imgur.com/a/dryVUeW Ciekawi mnie jaka będzie reakcja pisowskiego Rzecznika Praw Dziecka? Pani Mario! Pozwoliłaby pani użyć swojego dziecka jako żywej tarczy?
krzysztof2019.07.21 12:40
Interwencja policji w Białymstoku oznacza już kolejny raz poparcie PiS dla LGBT. Kiedy obrzydliwie profanowano wizerunek Matki Boskiej i Najświętszego Sakramentu, czyli to to co dla wierzących święte, wtedy nie było policji i żadnych wypowiedzi przedstawicieli MSWiA. PiS ma chrześcijan w głębokim poważaniu. Partia ta reagowałaby z całą stanowczością z użyciem aparatu policji i wszelkich dostępnych środków, gdyby chodziło nawet o najmniejsze przejawy antysemityzmu. Trwająca od wielu miesięcy antychrześcijańska hucpa PiS nie przeszkadza. Tak wygląda dzisiejsza ,,wolna Polska".
urszula2019.07.21 21:35
TO, CO SIE DZIEJE na ulicy to pokłosie rzadow liberalnych PO/PSL. TAK POJMUJE SIE DEMOKRACJE, ?? To oburzajace, ze władze miasta pozwoliły na marsz,to oburzajace!!
Ryszard Olejniczak2019.07.21 12:30
Białostocczański sznyt.
Oloo2019.07.21 12:28
Reaguje? Poza wpisem z kilkoma zdaniami nie widzę reakcji. Napisać każdy potrafi.
michu2019.07.21 12:20
Tam mogli być prowokatorzy. To tak jak z podpaloną budką na Marszu Niepodległości, czy tymi, którzy się chowali potem w redakcji Krytyki Politycznej ;). Wiadomo, że KK nie popiera przemocy, ale po co np prowokować katolików profanacjami???. No po co?
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 12:26
Kto tu kogo prowokuje? O ile mi wiadomo katolstwo prowokuje LGBT zbereźnymi kłamliwymi prześladującymi cytatami z biblii i innych pisemek typu katechizm. Sami sobie tego piwa nawarzyliście, a teraz bezczelnie "czujecie się prowokowani". Na szczęście jest coś takiego jak monitoring. Każdego prawackiego dresa da się wyłapać i ukarać. Natomiast po odsunięciu od władzy PiSobolszewi trzeba się wziąć za pociągnięcie do odpowiedzialności hierarchów kościołach, tych, którzy inspirują do ataków na legalne pokojowe zgromadzenia.
Cool2019.07.21 14:49
O jaki biedny prześladowany cytatami z Biblii gej. Normalnie żal mi ciebie człowieku! ;(
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 14:56
Chciałbyś, żeby ktoś napisał sobie książkę nazwał ją "świętą" i mógł bezkarnie ją publicznie cytować tzn mówić, że należy cię zabić i grzeszysz? Rozwinięta współczesna cywilizacja do czegoś zobowiązuje. Nie może być tak, żeby fanatyk religijny mógł bezkarnie lżyć pokojowe społeczności, tylko dlatego, że w jego "świętej" książce jakieś pastuchy tak napisały 2tys lat temu. Prowokujecie, prześladujecie, uderzacie w dobre imię społeczności LGBT pokojowo funkcjonujących ludzi. A potem się dziwicie, że was krytykują. Nikt was nie atakuje za samą wiarę i bycie katolami, tylko za obłudę i agresję skierowaną do ludzi, którzy nie podzielają waszej ideologii.
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 12:17
Ministra potępia bo nie ma innego wyjścia, ale cały PiSS jest za kibolami bo to ich patrioci...
szcze na PiS i rydzyka2019.07.21 12:12
Obrońcy pedofilów spod znaku KK zaatakowali uczestników Marszu Równości! żenada...
michu2019.07.21 12:17
A co KK ma wspólnego z obrońcami pedoifilów??? ;)
Jezus2019.07.21 16:31
Wszystko
CaminoCanis2019.07.21 17:22
A widziałeś jakiegoś biskupa z szalikiem we młynie na żylecie może ??? O kardynale czy papieżu nie wspomnę
atsilaeR2019.07.21 20:33
Wystarczy, że ich z ambony wychwalają. Akurat ci co wymieniłeś mają ten motłoch głęboko, dla nich liczy się mamona. Tumany są tylko narzędziem.
Polak Ateista Dumny Gej2019.07.21 12:10
Tak właśnie wygląda katoprawactwo w praktyce. Faszyzm w czystej postaci. Trzeba się rozprawić z tą zarazą po odsunięciu PiSdzielców od władzy.
Polak, katolik, dumny heteroseksualny 2019.07.22 18:35
UWAGA!!!!!!! Zwróćcie uwagę na etatowego TROLA "DUMNY GEJ" Zieje nienawiścią i pluje jadem we wszystkich komentarzach w których jest możliwość ugryzienia. OBRZYDLIWY TYP
Palindrom2019.07.21 12:05
Jeśli jeszcze ktoś nie wie, to właśnie tak, jak w Bydgoszczy, walczą ze sobą ideologie w sytuacji, kiedy tzw. państwo jest bezideowe i pierdołowate.
michu2019.07.21 12:05
A jakie zarzuty postawiono np tym, którzy po chuligańsku obalili pomnik ks. Jankowskiego w Gdańsku?? ;). No bo chyba jakiś filmik z "mową nienawiści" na youtube nie jest usprawiedliwieniem ?? ;)
XYZ2019.07.25 14:17
Pomnik pedofila Jankowskiego?
Cogito ergo sum2019.07.21 11:56
KATOLSKIE MIŁOSIERDZIE NACIOLI: -policja obrzucona kostką brukową, -legalny marsz obrzucony petardami, -liczne pobicia, -kilka kradzieży, w tym jedna nawet nagrana, gdzie grupa 10-20 narodowców napada na młodą dziewczynę, szarpie, targa jej ubranie, a potem ucieka z jej torbą, gorzej niż ciapaci, -ataki na dziennikarzy, w tym także dziennikarzy mediów narodowych, -liczne nagrania z pobić i ataków na przypadkowe osoby, -wstyd na całą europę. Pozdrawiam. Kibole i nacjole w jeden dzien zrobili więcej dla tolerancji i szacunku dla LGBT, niż samo LGBT przez parę lat. Dziś dzięki antypolskim narodowcom Polacy widzą że to LGBT są w miarę normalni, a nacjonaliści, kibole i patologia to zło które trzeba leczyć.
Foster2019.07.21 14:32
Jakiś biskup kiedyś powiedział: "taka piękna patriotyczna młodzież". Rosną Nam Oddziały szturmowe.
CaminoCanis2019.07.21 17:17
I masz rację. Naród wreszcie zobaczył, co należy robić z dewiantami czyhającymi na ich dzieci i wnuki. Tego nie widział raczej przez te lata
Patriota2019.07.21 18:32
Dewiantami czyli oczywiście klerem.
Ciemny lud2019.07.21 20:32
Przecież sukienkowi mają się dobrze, więc co z tymi dewiantami kościelnymi?